gbiorczyk i Lightman [K K K] vs kotl3t [MIT] - 75726,8%

  • Andromeda [2]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graty procentu Panowie z KKK, mielony dał plamę a przeklikanie floty za kasę (ponad 3.000.000 punktów floty, ponad 250.000 latajek w 30 minut) haniebne. Mielony buduj buduj a procent będzie ładniutki z Ciebie i wtedy będzie może uczciwie. Córy oczywiście gratuluję bo to zaszczyt i do tego prawdziwy w realu:)
  • No aż sie morka uśmiecha :D :D :D
    Dawno nie zaglądałem na uni az w przerwie meczu zerkam i widzę ze Lajt na 4 miejscu w statach - uff mysle słabo .Potem zerkam ze mielonego nie ma szybkie zerkniecie do ST i piękne ST :bicz1: :bicz1:
    Mielony szkoda że zabrakło ci ochłapów honoru i zebrałeś złom
    Graty Lajt i Gbior
    Prawdziwy Dewiant nie je miodu...Prawdziwy Dewiant żuje pszczoły
  • Chlip chlip aż się łezka w oku zakręciła, zaglądam a tu patrzę i widzę stare znajome nicki. Że też wam się chciało grać przez te wszystkie lata, sam bym teraz z wami polatał. Gratulacje procentu, obrońca może się kiedyś też po tym podniesie. Pozdrawiam znajomych 8-)
  • no to kotl3t dlałeś z siebie zrobić tatar... ;/ cóż rutynowe fs jak widać mogą zgubić każdego, pakiet na odbudowe zebrałeś i widzę że tempo masz zacne


    ekipie złomującej... co do bugów przywyknijcie , niestety na andro często się to dzial przy większej ilości flot lub ich zacnej wielkości... sojusz SCS, poźniej MIT wielokrotnie tego doświadczył przy złożonych akcjach... silnik gry nie wyrabia


    samo wykonanie niespodziewane jak dla mnie... szkoda że na byłego sojusznika padło ale taka gra, odbudowa idzie a i Wy dacie sobie rade mimo straty pz, z reszta przy takich starciach nie zysk sie liczy

    obu stronom szo i gz %
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • o jednego Polującego na mnie mniej 8-) ale i tak szkoda mi schabowego
    ekipie złomującej gratuluje pięknego St zysku nie ma ale satysfakcja z rewanżu za zezłomowanie kolegi jest :>
    tak jeszcze nawiasem dorzucę ze nie raz schabowy pisał ze obrońca nie ładnie sie zachował bo złom podebrał ...... teraz sam wie jak to jest byc tym obrońcom :E

    Pozdro 4 all

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Klopsik ().

  • Ładnie się ogląda mega starcia w wykonaniu topki :)
    Graty się należą za pomysł i wykonanie - szkoda, że nie udało się zrealizować planu do końca
    Dla Kotleta oczywiście SzO, coby się więcej na uni działo ;)
    Winnetou jest moim idolem XD