Ban za flood? DO ZAMKNIĘCIA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ban za flood? DO ZAMKNIĘCIA

    [19:49] <krzysiek> czesc
    [19:49] * SpamServ sets mode: +b *!*@krzysiek.user.OnlineGamesNet
    [19:49] * You were kicked by SpamServ (Flooding the channel with messages is against the channel rules.)

    Od pół godziny jestem zbanowany na kanale u1 za przywitanie się. Dodam, że w tym czasie, nie wtrącałem żadnych innych wiadomości na jakimkolwiek kanale, ani nie prowadziłem prywatnych rozmów. Po prostu po wpisaniu "czesc" i zaakceptowaniu Enterem, zostałem natychmiastowo usunięty z kanału.

    EDIT:
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Wszystko jasne - po prostu nie ma się do kogo odezwać - nie te czasy. ;P Trzeba zacząć stosować synonimy dla urozmaicenia wypowiedzi. ;D
    STragan - dedy-pedy - gratki-szmatki
    DID - Dissociative Identity Disorder
    S&D - Sick & Destroy Ogame
    CT - Calibra Team



    Zostań farmą: REKRUTACJA OTWARTA. PAMIĘTAJ! Zostając farmą przyczyniasz się do rozwoju całej społeczności OGame!
    Piłem piwo z: M(i)odem, Sokiem


    Multi: krzysiek / gogol

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez gogol ().

  • SpamServ nie zna czasu (w pewnym sensie). SpamServ nie rozróżnia kanałów (w pewnym sensie).
    W związku z tym, jeśli napisałeś wiadomość o treści "czesc" kiedyś, na dowolnym kanale na którym siedzi SpamServ, a później powtórzyłeś (dowolnie później) to dwukrotnie, SpamServ uznał to, za flood.

    Co zrobić, żeby tego uniknąć - cóż, po prostu pisać coś więcej na kanale, niż tylko "czesc". Gdybyś napisał "czesc", później "czesc", a za trzecim razem "taczka", to móglbyś kolejne 3 razy napisać "czesc" (spamserv karze za czwartym, a upomina za trzecim powtórzeniem).

    Czy to wszystko jest jasne? ;)


    Jeśli dostajesz takiego bana i widać wyraźnie, że jest niesłuszny, zwróć się do dowolnego Supportera (board.pl.ogame.gameforge.com/index.php?page=Team), a jeśli żadnego nie znajdziesz - dowolnego SGO/SMOD/GA/FA lub GO danego universum. Każdy z nich może usunąć taki ban.

    Ułożone by kasai <3