Przyklejony ACS : tsubasa , Fechdk , Ira[ZLY SEN] vs dlis [SFA] - 129 694,49%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS : tsubasa , Fechdk , Ira[ZLY SEN] vs dlis [SFA] - 129 694,49%

    Witamy

    rw dzieki tsubasie
    pozdro dla ZS , lilki , falkiego , altera , statusa
    dzieki za lot panowie .
    SFA niech podziekuje jinxowi aka rafm -costam costam : )

    od tsubasy :
    pozdro dla sojusznikow i znajomych

    od fecha :
    pozniej

    music

    rw


    Starcie następujących flot:

    Agresor Fechdk [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    L.myśliw.: 1.072.111
    Krazownik: 105.567
    Panc.: 114.700

    Agresor Ira [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    O.wojenny.: 30.000
    So.szpieg.: 10
    Panc.: 206.732

    Agresor tsubasa [Kupcy] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    L.myśliw.: 1.500.309
    Panc.: 27.676

    Obrońca dlis [SFA] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    M.transp.: 249.687
    D.transp.: 4.000
    L.myśliw.: 529.994
    C.mysliw.: 22
    Krazownik: 25.410
    O.wojenny.: 50.000
    St.kolon.: 10
    Recykler: 165.375
    So.szpieg.: 25.831
    Bombowiec: 3.092
    G.Smierci: 41
    Panc.: 87.367

    ...po 5 rundach:

    Agresor Fechdk
    Flota:
    L.myśliw.: 859.994 -212.117
    Krazownik: 102.262 -3.305
    Panc.: 114.050 -650

    Agresor Ira
    Flota:
    O.wojenny.: 29.815 -185
    So.szpieg.: 9 -1
    Panc.: 205.532 -1.200

    Agresor tsubasa
    Flota:
    L.myśliw.: 1.201.015 -299.294
    Panc.: 27.525 -151

    Obrońca dlis
    zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął:
    0 metalu, 0 kryształu i 87.989.033 deuteru.

    Agresor stracił 2.322.675.000 jednostek.
    Obrońca stracił 18.021.290.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 7.822.385.199 metalu i 5.147.064.300 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 129 694,49%

    Bilans agresora (M: 6.153.697.199 K: 4.529.702.300 D: 51.364.033) (suma: 10.734.763.532)
    Bilans obrońcy (M: -9.506.148.000 K: -6.735.587.000 D: -1.867.544.033) (suma:-18.109.279.033)
    *przy założeniu, że agresor zebrał cały PZ

    ktos tam podkradl ze 900 metki ale odda sooner or later .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .pl1 ().

  • Nic dodać nic ująć.
    Akcja PERFECT z konkretnymi flotami w tle tych NAJGORSZYCH tych ZŁYCH ]:-D
    Gratsy całej ekipie , jak i również dzieki za pozdro.
    Zysku full zakupić teraz paliwka i śmigać dalej po kolejne rybki.
    Adaśko bo zaraz świnka będzie głodna :E


    Jak zapowiedziałeś tak też czynisz z ekipą SFA ]:-D
    Niszczyć palić i mordować ]:-D


    Obrońcy patyka po lizaku ]:-D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AlterEgo ().

  • jak zobaczyłem rano raport to przecierałem oczy kilka razy, bo nie wierzyłem :)
    Gratulacje Panowie, coś pięknego, quantum zadrżał!
    Następnym razem jadę po towar ale z tabletem :D
    Krucjata trwa hehehe
    Dlisowi czego tam sobie życzy, bo ja z pewnością po takim łupnięciu bym się nie pozbierał.

    I dzięki za pozdro :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Destroyer ().

  • Gratulacje dla tsubasy... nie ma to jak taki locik, nie? brak slow... na pw napisalm co mialem napisac
    dlisu SZO! napewno bedzie tak jak pisalem. % ladny i tylko tego gratuluje
  • (nie) szanowny panie ireneuszu aka oszuście

    najwidoczniej nieczysta gra tak mocno weszła ci w krew, że wykorzystanie faktu, iż tsubasa miał dlisa w buddy nie jest dla ciebie i twoich piesków niczym niestosownym...

    kojarzy mi się to z volksdeutschami podczas drugiej wojny, którzy za cene świetego spokoju i sporadycznej poklepki po ramieniu byli w stanie sprzedać swoją siostre...

    ja proponuję żebyś ty i twoje pieski rozpuszczone po całym uni spróbowali złapać MNIE zamiast kąsać po nogawkach cały sojusz...

    kolejny fakt świadczący o tym jaki naprawdę jest ten wielki miłościwie nam panujący pan irek...
    jeśli nie można dorwać winowajcy - nabijmy guza okularnikowi hehehe

    ŻE-NA-DA



    ps.
    dlis odbudujemy

    zapomniałem dopisac, że lada moment ktoś pewnie poczuje się urażony i pod postem pojawi się piękny napis
    TEN POST ZOSTAŁ JUŻ ZGŁOSZONY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rafm ().

  • przeciez za ciebie to caly wasz sojusz odpokutuje tak zwana odpowiedzialnosc zbiorowa
    lacznie ze slepa . do volksdeutchow mnie nie porownoj bo pojecia nie masz co mowisz .
    a co do zlapania ciebie dobrze - skoro nalegasz , to pograj bez urlopu a nie ze dzis zszedles i sie cieszysz , pograj bez a czas pokaze .
  • rafm nie wiem co masz do ZS, to ja niby miałem dlis w buddy lub Ira? Był cel to polecieliśmy i tyle, jeszcze kilku trafić trzeba bym odzyskał złomik.

    Miałem dziś dłużej pospać, ale słońce świeciło, zrobiło się gorąco i wstałem trochę wcześniej, akurat by mieć wolną flotę:)

    Dzięki za locik.
  • a że się tak spytam odpowiedzialność za co?
    za to, że uraziłem twoją chorą dumę i powiedziałem co myślę, zgodnie z prawdą zresztą?
    wydaje mi się, że powinieneś skorzystać z pomocy specjalisty...
    nie ma się czego wstydzić, wiele ludzi ma problemy emocjonalne...
    ważne by w porę zdać sobie z tego sprawę zanim dojdzie do tragedii...

    ps.
    porównóje heheh

    uj i uje się nie kreskuje bo się dostaje dwóje

    TEN POST RÓWNIEŻ ZOSTAŁ JUŻ ZGŁOSZONY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rafm ().

  • wiesz dlaczego cie chce dojechac
    - dostales odemnie kiedys zloma skomliles o sure ze na odbudowe i wyslalem ci ja - mysle niech ma
    dostales ta sure chciales wiecej o kazde kk sie sapales mowie dobra synku miej .
    a teraz oczerniasz mnie i wypisujesz farmazony , masz jakies dowody odnosnie mojej nieczystej gry ? nie masz bo sa to twoje domysly
    niczym nie poparte wg mnie swiadczy to tylko o tobie
    widzisz ja nie musze zmieniac nazw planet zeby cos komus pokazac , w przeciwinestwie do ciebie

    zamiast wysylac mnie do specjalisty powinenes poszukac prawdziwego oszusta w swoim sojuszu , naprawde sugeruje porozmawiaj sobie ze slepa , slepa rozsadny facet jest moze ci powie jak sie sprawy maja , oczywiscie jesli bedzie mial na tyle odwagi . a jak juz ci to powie to zobaczymy czy ty bedziesz w stanie przyjsc tutaj i powiedziec mylilem sie przepraszam jestem durniem slepa jest puszerem a ciebie niepotrzebnie oskarzalem .

    co do budy - a co mnie obchodzi czy ktos kogos ma w budy ja go nie mam w budy , nie korzystam z budy , budy to lipa . pozatym nie potrzebuje budy zeby leciec na niego skoro zdazylem go przyfarmic wczesniej na 1 gali i widzialem pzty na innych kordach. ale o tym to nawet nie pomyslales , bo nie masz pojecia o grze , umiesz tylko piszczec na forum bo to ci pozostalo, myle sie to pokaz mi to .

    slepa nic do ciebie nie mam - ale ogarnij tego czlowieka bo zdzierzyc sie nie da .
  • Miałem do ZS-u awers ale po tym co zobaczyłem.... pełen szacun, taka bomba dla SFA, i padam na kolana i odszczekuję wszystko co o Was napisałem. A koleś co się spieklił przed moim postem (chodzi o rafusa) niech włazi do budy i nie warczy. Dlisowi nie życzę odbudowy bo to lamus i ......
    Bez odbioru.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez krokodyl123 ().

  • Geralt the Riv napisał(a):

    Ira a Ty masz dowody na nieuczciwą grę i push Gieni?
    ;P

    Ira gra nieuczciwie od czasu kiedy go znam to najwiekszy oszust wiekszy niz ja :) oczywiście ja nie łamie zasad gry bo wysylanie surowców slabszym nie jest zakazane, ale u iry pushe ustawki wystawki to codzienny chleb on chyba inaczej nie umie macie racje co o nim piszecie podpisuje sie w 100 %

    pl musialem to wreszcie napisac niech wszyscy wiedza
    10.05.2015 END!
  • No no graty starcia. procent [ciach]
    Co do poprzednikow ciagle i to samo psioczenie na innych zamiast gratulowac... jestem tu od niedawna ale zauwazylem tu pewna prawidlowosc... sa szczekacze wszedzie ale za kazdym razem( tu pisze do zs-u) jak pada jakies oskarzenie to jest ta sama odpowiedz.."To nie my, to oni" . Ciagle padaja te same nicki jak Fundacja,Slepa,Remake,Andre a nikt sie o nich nie pyta... Czy to nie zwykle odwracanie kota ogonem?? Bo tak to wyglada.. Wala zarzuty to odpowiadajcie lub ignorujcie.. tyle mam do powiedzenia bo mysle ze to o wiele lepiej bedzie wygladac:)

    Super Moderator Cezarcfc:
    Upominam za słownictwo i falme.
  • Forum często przeglądam , zauważyłam jedną regułę ,gdy jest akcja ZSu ,to pewnej grupie żal dupę sciska , że sami nie są w stanie zorganizować akcji ,tylko dopatrują się oszust ze strony atakujących.
    jest propozycja z mojej strony ,aby zmienić zasady gry dotyczące ilości dni urlopu jak jest w innych gierkach ,np. Menel game ,30 dni na rok .Gra stała by się ciekawsza ,a dla pewnych krzykaczy horrorem. :fsmile:
    Pilnuję floty ,jak własnej ;P cnoty
  • Ira a Ty masz dowody na nieuczciwą grę i push Gieni? też niekoniecznie mi się chce w to wierzyć.
    tak the Stig mam dowody , jakbym ich nie mial nie pisalbym , ale sadze ze dla dobra slepej nie ma sensu ich tu wyciagac jak jestes zainteresowany badz reszta Twojego sojuszu , to zrob konfe na gg ze slepa ze mna badz skajp czy cokolwiek gdzie sam CI powie jak sprawy sie maja , zapraszam:)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .pl1 ().

  • Nie ukrywam, żywię niechęć do dlisa za akcję da mojego moona i cieszę się z jego złoma. Nie mniej jednak ograniczam się tylko do gry - dlis wypomniał mi pewne kwestie, zezłomował mnie uczciwie i tu go szanuję. Wasze animozje pushowo-złmowo-odwetowe mnie nie interesują - kto od kogo i za ile PLN kupił konto zachowajcie dla siebie, bo liczę, że w końcu się ogarniecie i przestanie się wam to opłacać.

    dlis - odbudowy! Nie raz pokazałeś, że po złomie się podnosisz (infuza). Teraz masz większego złoma, więc większe pole do popisu. Piszę to czysto sportowo.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Ira a Ty masz dowody na nieuczciwą grę i push Gieni? też niekoniecznie mi się chce w to wierzyć.
    i żeby nie było że chowam się pod innym nickiem na uni bo ten którego sandardowo w grze używam jest zajęty
    pozdrawiam
    the Stig


    i ja też mam, ale jaki jest sens srać komuś w papiery? Nie macie nawet pojęcia co się u Was w sojuszu dzieje, jakież to przykre.
  • Nie od dziś wiadomo przecież, że tsubasa sprzedaje wszystko do ZS. Tak jak większość chojraczków na uni. Wiadomo, że z prądem płynął tylko zdechłe ryby, bo pod prąd ciężko i dlatego trzeba się podlizywać.

    Wolf89 napisał(a):

    Miałem dziś dłużej pospać, ale słońce świeciło, zrobiło się gorąco i wstałem trochę wcześniej, akurat by mieć wolną flotę:)
    To jak było słońce i ładna pogoda to trzeba było wyjść na dwór, dotlenić mózg bo już całkiem go zakisisz.

    Szpryc. napisał(a):

    Ira gra nieuczciwie od czasu kiedy go znam to najwiekszy oszust wiekszy niz ja :) oczywiście ja nie łamie zasad gry bo wysylanie surowców slabszym nie jest zakazane, ale u iry pushe ustawki wystawki to codzienny chleb on chyba inaczej nie umie macie racje co o nim piszecie podpisuje sie w 100 %
    Wysyłanie do słabszego łamaniem zasad nie jest, lecz branie za to kasy poza ogame już tak, co wszyscy wiedzą, że robisz :D.
    Jeśli chodzi o uczciwość IRY to może i gra czysto bo jako top łan chce być krystaliczny, natomiast kłamie pisząc, że ZS gra czysto bo wałków tam macie sporo. Chociażby Twoja osoba jest najlepszym dowodem, że takich buraków i krętaczy się pan IRA nie wypiera, a wręcz Was broni. Skoro jest przyzwlolenie na takie coś, to gdzie tu o czystej grze mowa...


    Czy ST warte gratulacji? No widać po biorących udział, tsubasa (chojraczek i wystawkowicz do ZS), Fechdk kolejna sprzedajna panienka po malo/west czy jak tam sie nazywa teraz ktora dolaczyla by byc w ZS bo w portkach bylo za mokro juz...

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez trybson ().

  • biznes to biznes :E że Genia jest osłem który kupuje surke za PLNY to już nie mój problem :D ta surka i tak prędzej czy później wróci do nas - więc wszystko zostaje w sojuszu :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • choć Ira dał mi batem po jednej planetce, nie ma żalu bo surka przydała się na kolejnego pajaca z SFA,
    czekam na jinxa i sevena,

    seven - też lata na "kupli" z buddy - czego sam jestem przykładem,
    więc jinx zdejmuj urlop i jak masz honor daj się zezłomować komuś z top 1000 bo na złom od kogoś lepszego po prostu nie zasługujesz :)

    co do Gieni nie wiem co tam gra - choć wiem że jak nie przylece do niego na podstawke,
    to od tego 'flociarza' nawet skana nie dostaję :),

    Ira leciał na mnie już dwa razy, po taki zysk że mi by się nie chciało,
    ale surke zabrał więc raczej nie mam podejrzeń.

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off
  • :wrr:
    no no akcja że aż klaskać tylko jak to prawda że miał w znajomych i zrobił na pewniaka atak to tylko wstyd dla IRY
    takie zachowanie jest żałosne no ale jak widać przykleiło się dwóch bohaterów do top 1 i atak zrobili może tsubasa do ZS zostanie przyjęty O_O
    obrońcy SZO