Hassimus - otwórz lodówkę - tam też hassam !

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hassimus - otwórz lodówkę - tam też hassam !

    Siema !
    Pomyślałem, żeby założyć sobie prezentacje, bo tutaj jej jeszcze nie mam :D
    Na początek to przywędrowałem do Was z... no właśnie skąd? Ze Śląska !
    Nocny Marek, często widywany w okolicach godziny duchów.
    Aktualnie jestem moderatorem Elsword.pl oraz BiteFight.pl.
    Aktualnie także pracownik Polkomtelu.
    Swojego czasu można było mnie spotkać jako Mistrza Gry na Metin2.pl.
    Jak chcecie mnie bardziej poznać, to zapraszam do zadawania pytań :)

    ]:-D GO s125(Yakini)| IRC |Support | Zasady Gry | OWU | O mnie ]:-D
  • smoki napisał(a):

    Hass ]:-D

    Jak rozciągasz dobę do 48 godzin? to godzinę skracam do półgodziny :D Trzeba przyspieszać czas a nie go rozciągać xD
    Kiedy udaje Ci się jednak spać? W dni wolne o 3-4 spać o 9 wstaję, a w robocze o 1-2 spanko i wstaję o 6-7. Da się :D
    Czego się boisz i w życiu się do tego nie przyznasz? Już niczego się nie boję i nie mam co ukrywać przed ludźmi :)
    Jakie masz marzenia? Hmmm... na pewno jakieś są, ale jakieś istotne. Ja zawsze cieszę się z tego, co mam, bo kiedyś może mi tego zabraknąć.
    Podaj pierwsze milion powodów, dla których smoki są the best ;) Jejku... hmmm podam jeden :D Można na nich jeździć xD

    ]:-D GO s125(Yakini)| IRC |Support | Zasady Gry | OWU | O mnie ]:-D
  • Nie Hassaj tak Hass :)

    Witaj,
    To nasz kolejny wspólny team, co?
    Jak Ci się współpracuje z Naszymi <3 mandarynkami?
    Powiem Ci, że my, zwani potocznie przez smoki szczypiorkami, jesteśmy "lepsiejsi"!
    (smoki Ty wiesz :* )
    Jak Ci się podoba OGame od zUej strony mocy?
    Co byś w tym pochłaniaczu czasu chciał zmienić, patrząc z szerszej perspektywy?

    Do potem!

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    Nie Hassaj tak Hass :) a będę !

    Witaj, saluty o/
    To nasz kolejny wspólny team, co? hmm, nom xD brakuje mi Ciebie tylko w elswordzie <3
    Jak Ci się współpracuje z Naszymi <3 mandarynkami? nie narzekam, ale mogliby też czasem w nocy posiedzieć jak ja, bo nudno xd
    Powiem Ci, że my, zwani potocznie przez smoki szczypiorkami, jesteśmy "lepsiejsi"! njeee, pomarańczowa rewolucja trwa :>
    (smoki Ty wiesz :* )
    Jak Ci się podoba OGame od zUej strony mocy? hmmm, powiem tylko, że zdziwiłem się i bardzo podoba :D
    Co byś w tym pochłaniaczu czasu chciał zmienić, patrząc z szerszej perspektywy? ja dopiero awansowałem na GO i nie znam wszystkiego tak pięknie, po czasie będę rzucał propozycje to mnie znienawidzicie xd hrhrhr

    Do potem! ciau:*

    ]:-D GO s125(Yakini)| IRC |Support | Zasady Gry | OWU | O mnie ]:-D
  • Mój drogi, czwartego teamu nie uciągnę...
    Poza tym, kto by mnie tam chciał?
    Szejm on ju! Szczypiorki górą!
    No dobra, którą mandarynkę lubisz najbardziej i którego szczypiorka?

    :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    Mój drogi, czwartego teamu nie uciągnę... a tam :D dasz radę :D
    Poza tym, kto by mnie tam chciał? a może moi? :D Chodź ! :D hrhrhr
    Szejm on ju! Szczypiorki górą! wolę zjeść mandarynkę, niż kanapkę ze szypiorkiem :D
    No dobra, którą mandarynkę lubisz najbardziej i którego szczypiorka? hmm... kocham moją mentorkę (tak to Ty smokuś xD):D Oraz jest pewna osoba w mandarynkach, która urzekła mnie od samego początku, ale jej tego nie powiem xD hrhrhr

    :*

    Gajwer^ napisał(a):

    Dobrze tam na Yakini idzie ale banuj dalej multikonta bo moje zgloszenie dalej nie zbanowane czekam i czekam odświeżam pręg... ja tam nic nie widzę, a jak widzę, to nie powiem ! o tak ! :bicz: :fgrin:

    ]:-D GO s125(Yakini)| IRC |Support | Zasady Gry | OWU | O mnie ]:-D
  • Dzień dobry!
    Wpadłem się przywitać, bo bardzo spodobały mi się Twoje posty w Hydeparku.
    Mam podobne poglądy. Tylko że Ty lepiej piszesz ode mnie.Dobre argumenty i styl .Mnie opuściła już ochota do wypowiadania się.
    Mam nadzieję, że odzywać się będziesz często i nie zniechęcisz się szybko.
    Na eurowybory idziesz?
    Jeśli to nie tajemnica, to chętnie dowiedziałbym się na kogo byś zagłosował.
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • sisko napisał(a):

    Dzień dobry! cześć :)
    Wpadłem się przywitać, bo bardzo spodobały mi się Twoje posty w Hydeparku.
    Mam podobne poglądy. Tylko że Ty lepiej piszesz ode mnie.Dobre argumenty i styl .Mnie opuściła już ochota do wypowiadania się.
    Mam nadzieję, że odzywać się będziesz często i nie zniechęcisz się szybko. Nieźle :D Nie powiem jak to brzmi xD hrhrhr :D tak czy inaczej.. dzięki:D
    Na eurowybory idziesz? a idę !
    Jeśli to nie tajemnica, to chętnie dowiedziałbym się na kogo byś zagłosował. hmmm, wolę nie mówić, bo mnie zlinczują :D

    ]:-D GO s125(Yakini)| IRC |Support | Zasady Gry | OWU | O mnie ]:-D
  • No to ponudzę Cię jeszcze swoimi pytaniami:P
    Taki pakiecik z uproszczonym kwestionariuszem Prousta:
    Pytania te w XIX wieku krążyły wśród bywalców europejskich salonów. Dwa razy odpowiadał na nie Marcel Proust, kwestionariusz nazwany więc został jego imieniem.

    Moja dewiza:

    Główna cecha mojego charakteru:

    Cechy, których szukam u mężczyzny:

    Cechy, których szukam u kobiety:

    Co cenię u przyjaciół:

    Moja główna wada:

    Moje ulubione zajęcie:

    Moje marzenie o szczęściu:

    Co wzbudza we mnie obsesyjny lęk:


    Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem:

    Kim lub czym chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem:

    Kiedy kłamię:

    Słowa, których nadużywam:

    Ulubieni bohaterowie literaccy:

    Ulubieni bohaterowie życia codziennego:

    Czego nie cierpię ponad wszystko:

    Dar natury, który chciałbym posiadać:

    Jak chciałbym umrzeć:

    Obceny stan mojego umysłu:

    Błędy, które najłatwiej wybaczam:
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • sisko napisał(a):

    No to ponudzę Cię jeszcze swoimi pytaniami:P Proszę bardzo :)
    Taki pakiecik z uproszczonym kwestionariuszem Prousta:
    Pytania te w XIX wieku krążyły wśród bywalców europejskich salonów. Dwa razy odpowiadał na nie Marcel Proust, kwestionariusz nazwany więc został jego imieniem.

    Moja dewiza: bądź sobą

    Główna cecha mojego charakteru: otwartość

    Cechy, których szukam u mężczyzny: tych samych, co u kobiety

    Cechy, których szukam u kobiety: tych samych, co u mężczyzny

    Co cenię u przyjaciół: zawsze mnie wspierają i samego nigdy mnie nie zostawią

    Moja główna wada: łatwo przywiązuję się do ludzi, noo i może nerwowy jestem. Za dużo wad i nie wiem, co pisać.

    Moje ulubione zajęcie: spędzanie czasu z przyjaciółmi.

    Moje marzenie o szczęściu: nie odpowiem

    Co wzbudza we mnie obsesyjny lęk: nie odpowiem


    Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem:nie odpowiem

    Kim lub czym chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem: wolałbym nie istnieć

    Kiedy kłamię: nie wiem, albo wiem, ale nie powiem.

    Słowa, których nadużywam: ostatnio jedno wyrażenie mi chodzi po głowie, ale nie powiem jakie.

    Ulubieni bohaterowie literaccy: nie mam chyba, albo mam, ale nie wiem. Może Mały Książe?

    Ulubieni bohaterowie życia codziennego: brak

    Czego nie cierpię ponad wszystko: jak ktoś mnie olewa, zapomina o mnie i okłamuje

    Dar natury, który chciałbym posiadać: nie ma takiego

    Jak chciałbym umrzeć: w spokoju

    Obceny stan mojego umysłu: nie wiem, nie potrafię określić

    Błędy, które najłatwiej wybaczam: wszystko zawsze wybaczam, ale nie zapominam.

    ]:-D GO s125(Yakini)| IRC |Support | Zasady Gry | OWU | O mnie ]:-D