Przyklejony Top 2 ACS : wegi,Fnk [Umbrella] Wisior,aplik12 [Nasa] vs dexter [ZWB]-4527,6% +zbiórka

  • Pegasus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top 2 ACS : wegi,Fnk [Umbrella] Wisior,aplik12 [Nasa] vs dexter [ZWB]-4527,6% +zbiórka

    a więc od czego tu zacząć................hm.... " title=":>">
    3 tyg temu zauważyłem flotę dextera ,zaciekawiła mnie, więc postanowiłem sobie poobserwować ,a że grałem jeszcze na starym koncie ,nie miałem żadnych szans a żeby lecieć na niego solo ,a więc zagadałem do Wisiora, ale wtedy miał inne plany ,organizował inną akcję ,dopiero 2 tyg temu mu się znowu przypomniałem i zaczęliśmy obserwować go we dwóch,konsultacje,kombinacje itp.
    dochodziliśmy do tych samych wniosków ,tzn.lata na własne pz,nie odbiera floty,no i od czasu do czasu ją przenosi
    wszystko mieliśmy dograne na ostatni guzik już wczoraj ale niestety przeniósł flotkę ,ale co się odwlecze to nie uciecze :D
    pierwotnie mieliśmy lecieć we 2 ale dzisiejsze info od Finka cytuję -' wegi ,proszę ja też chcę lecieć z wami' ,rozbawiła mnie ,i postanowiliśmy go zabrać ,a że było dwóch z Umbry trzeba było zabrać ze sobą Aplika a żeby było po równo 2 z Umbry 2 z Nasa
    lot z małymi niespodziankami ale spodziewaliśmy się że pojawią się wabiki,Aplik brał leki nasercowe,ja brałem nerwosol,a Wisior bełgotał coś bez tołku :D tylko Finek miał wszystko gdzieś :D flotki weszły gładziutko ,niespodzianek nie było :D dexter pogratulował i napisał że złomu nie będzie podbierał -szacun chłopaku,rocky też pogratulował,fajne zachowanie aczkolwiek nie spodziewałem się tego po rockym, miłe zaskoczenie (top 200,nie zapomnę ;P )
    Starciem tym chciał bym przywitać się na nowym koncie które dostałem ,powtarzam dostałem od Wesołego (dzięki wielkie kolego ,jesteś naprawdę w porządku facetem) ,dzięki wielkie dla Pawcioka(żeby nie on nie było by tej floty ,wracaj do nas chłopaku :D ) dzięki dla kompanów Wisiorkowi,Finusiowi,Aplikowi :D pozdrowienia dla parów z Umbrelli -Seta,Etny,Wenzona,Łoska-synka ,Zefira,Kostka,Miśka,Miksona,Dymka,Dechy,Fejka oraz specjalne dla Duszka ,dzięki za recyki :D jeśli o kimś zapomniałem przepraszam
    pozdro dla ludzi z buddy oraz dla Kajmana i Axerda :D

    pozdro od Wisiora----Pozdrów ode mnie cały sojusz Nasa i Przyjaznego Duszka - za pożyczkę recków :D

    pozdro od Aplika---Pozdrawiam wszystkich sojuszników, buddylistę oraz niedobitków z u33.
    Szczególne pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze zagoszczą w moich
    reckach, ale o tym nie wiedzą ;)

    pozdro od Finka - pozdrawiam swoją gumową lalkę ,oraz jej koleżanki :D


    do sedna :



    Starcie z 2014-04-18 11:40:01 następujących flot:

    Agresor Wisior [Nasa] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 63.327
    Krazownik 10.079
    O.wojenny. 2.235
    Panc. 4.245

    Agresor wegi [Umbrella] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 102.277
    Krazownik 13.000
    O.wojenny. 600
    Bombowiec 2.000
    Panc. 14.021
    Niszcz. 760

    Agresor Fnk [Umbrella] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 42.963
    Krazownik 7.800
    O.wojenny. 1.064
    Panc. 3.234

    Agresor aplik12 [Nasa] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 60.000
    Krazownik 9.557
    Panc. 6.373

    Obrońca dexter [ZWB] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 84.689
    C.mysliw. 587
    Krazownik 6.115
    O.wojenny. 1.013
    Recykler 5.880
    So.szpieg. 2.704
    Panc. 8.757
    Niszcz. 200
    G.Smierci 2

    ...po 4 rundach:

    Agresor Wisior [Nasa] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 52.947 -10.380
    Krazownik 9.978 -101
    O.wojenny. 2.230 -5
    Panc. 4.242 -3

    Agresor wegi [Umbrella] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 85.716 -16.561
    Krazownik 12.845 -155
    O.wojenny. 600
    Bombowiec 1.996 -4
    Panc. 14.007 -14
    Niszcz. 759 -1

    Agresor Fnk [Umbrella] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 35.810 -7.153
    Krazownik 7.736 -64
    O.wojenny. 1.063 -1
    Panc. 3.229 -5

    Agresor aplik12 [Nasa] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 50.263 -9.737
    Krazownik 9.467 -90
    Panc. 6.370 -3

    Obrońca dexter [ZWB] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 523.901 metalu, 43.746 kryształu, 1.247.508 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 190.184.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.480.630.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 272.987.100 metalu i 179.772.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 4527,6%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 132.467.301, K: 132.106.346, D: -22.492, P: 264.551).
    Bilans obrońcy (M: -769.507.901, K: -551.344.746, D: -161.592.508, P: -1.482.445).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    2.916 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 58.320.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 273.074.700 jednostek metalu i 180.003.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 29.160.000 jednostek metalu i 29.160.000 jednostek kryształu.

    10.730 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 214.600.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 243.914.700 jednostek metalu i 150.843.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 107.300.000 jednostek metalu i 107.300.000 jednostek kryształu.

    9.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 180.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 136.614.700 jednostek metalu i 43.543.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 136.456.400 jednostek metalu i 43.543.600 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 272.916.400 metalu i 180.003.600 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.2 - Adam Woźniak
    Bycie OGNiowcem to wyzwanie,któremu większość nie jest w stanie stawić czoła.To jest naprawde bardzo trudna ścieżka, ale prowadząca na sam szczyt.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MEN X ().

  • Dziękuję za zabranie mnie ze sobą, w sumie spokojnie byście dali radę we dwóch, ale przewietrzyłem część floty. Nie było paliwa na puszczenie niszczar, ale jakoś będę musiał z tym żyć.

    Dexterowi szybkiej odbudowy i obrony magisterki. Szacuneczek za niepodbieranie recków.

    Nie wszystko się dziś udało, ale w końcu jest to postny dzień, więc nie przesadzajmy ;)
  • No Panowie wielkie gratulacje przyjebaliście konkretnie :) Procent mega a do tego z sporym zyskiem co rzadko się zdarza przy takich wynikach :) Jeszcze raz gratki dla całej czwórki i dzięki za pozdrowienia :)



    Obrońcy szacunek za postawę. Głowa do góry i szybkiej odbudowy :)
  • Radość dla moich oczu ^^ piękny %, super zysk, konkretny skład. Gratuluje chłopaki piękna robota 8-) W końcu gumowa lala Finka poczuje się dowartościowana byle by się za bardzo nie nadymała bo może pęknąć :E
  • nie zastanawia was Fakt ze :
    a) weki nagle zrobil sie elo elo pro pro eh eh koles? - tak to te konto
    b) to ze Zfisior to lama i nie dal zapa to wiedzialem ale to co wyprawial pod czas lotu przeszlo moje najsmielsze oczekiwania..
    c) pamietajcie ze jak ja lece to st zawsze wchodzi
    d) aplikant musial zaaplikowac Wekiemu cos doustnie a Zfisowi dood... ze nagle tak sie zerwali do lotu
    i co najwazniejsze Przyjazny Dupek ma recki - to mnie mega zastanawia

    Dexterowi powodzenia w RL rowny gosc

    teraz tylko pytanie.. czy rozlicza sie ze mna z surki cze weki i Zfisior zachowaja dla siebie wszystko?

    pozdrawiam Skylinke - moja dmuchana sierote!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Finek ().

  • W końcu jakieś pozdrowienia :D oj finuś... finuś... mam nadzieje że chociaż twoja mamusia Cie rozumie :roll:
    -patrz podpunkt c) kodeksu Finka:
    wchodzi zawsze jak sie z finkiem leci ale nie ST :*
  • gratulacje Panowie ! ! !

    piękne starcie ;) spore floty brały udział - również sporą flotę strąciliście z mega zyskiem :)

    dzięki za pozdrowienia :* wegi - finek : co wy byście beze mnie zrobili :D

    jak jest Finek to zawsze wchodzi - ta zasada jest znana od lat :D
    widzisz Finuś - mam recki ale nie mam floty :P

    jeszcze raz graty dla całej czwórki :)

    obrońcy odbudowy - bądź powodzenia w realu :)
  • bardzo ladna akcja i zacny % graty poszly po starciu to i tu tez sie wpisze...

    @ wegi co do kont wegi nie wypowiadajmy sie bo co a co ale wy macie nadzwyczajny talent do niszczenia ich topek... dostajecie je od wesolego a pozniej urlopujecie i nic nie latacie - oczywiscie nie chce umiejszyc tu dzisiejszych zaslug tylko tak napomkne - szkoda ze teraz tag dlugo budowane konto zacznie spadac.

    czekofr. przeniosl moona 25 us bo nie mogł upolować empire hahaha co za noob, a co lepsze terz ma 30 min do niego i nadal nic nie moze zdzialac - hahaha to trzeba byc niedolega
  • rocky napisał(a):

    bardzo ladna akcja i zacny % graty poszly po starciu to i tu tez sie wpisze...

    @ wegi co do kont wegi nie wypowiadajmy sie bo co a co ale wy macie nadzwyczajny talent do niszczenia ich topek... dostajecie je od wesolego a pozniej urlopujecie i nic nie latacie - oczywiscie nie chce umiejszyc tu dzisiejszych zaslug tylko tak napomkne - szkoda ze teraz tag dlugo budowane konto zacznie spadac.

    czekofr. przeniosl moona 25 us bo nie mogł upolować empire hahaha co za noob, a co lepsze terz ma 30 min do niego i nadal nic nie moze zdzialac - hahaha to trzeba byc niedolega



    Sorry stary ale to nie my zniszczyliśmy konto top1 które miało taką przewagę punktową że ciężko było to stracić. To nie my oddaliśmy konto w ręce super Tomka który cwaniakował a teraz siedzi na urlopie a topkę utrzymywał póki Kasia nie odkryła w jaki sposób to robił więc takie gadanie jest niepotrzebne i trochę nie na miejscu, pozdro :)
  • wnzon wez sie zastanow cwaniaku co ty wogole klepiesz - sziedzisz na koncie ktore bylo top 6 a te top1 to po urlopowaniu zostalo kontem top4 i wtedy oddane takze z tego co widze wiesz gdzie byles i co widziales

    a i nie przeptraszaj za glupote sie tego nie robi ale chyba nikt ci o tym nie mowil

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rocky ().

  • rocky napisał(a):

    bardzo ladna akcja i zacny % graty poszly po starciu to i tu tez sie wpisze...

    @ wegi co do kont wegi nie wypowiadajmy sie bo co a co ale wy macie nadzwyczajny talent do niszczenia ich topek... dostajecie je od wesolego a pozniej urlopujecie i nic nie latacie - oczywiscie nie chce umiejszyc tu dzisiejszych zaslug tylko tak napomkne - szkoda ze teraz tag dlugo budowane konto zacznie spadac.

    czekofr. przeniosl moona 25 us bo nie mogł upolować empire hahaha co za noob, a co lepsze terz ma 30 min do niego i nadal nic nie moze zdzialac - hahaha to trzeba byc niedolega




    Musiałem przenieść planetę, bo ciągle pisałeś, że się mnie boisz :D
    Nie mogłem znieść zapchanej skrzynki odbiorczej :P



    Gratki Ziomki :D Konkretna ekpia :D
    Macie co przetapiać ;P
  • Czekoladowy napisał(a):

    Musiałem przenieść planetę, bo ciągle pisałeś, że się mnie boisz
    Nie mogłem znieść zapchanej skrzynki odbiorczej



    Gratki Ziomki Konkretna ekpia
    Macie co przetapiać
    nie ty pisales ze ja nie umiem nic upolowac i przenosze moony pod cel a sam jak taki cienias wrzuciles moona w us przeciwnika i teraz latasz jak taka lama hahahahaha........ mowil nie umiesz nic upolowac i przenosisz moony a sam przeniosl 25 us moona to trzeba byc sprytnym inaczej lold
  • Znamy się mało, z kilkoma z Was wymieniłem ledwie parę wiadomości a połowę z Was znam mniej niżbym sobie tego życzył... ;)
    Jednak ponieważ:

    a) dzięki Wam awansowałem 1 miejsce
    b) doceniam kunszt i poświęcenie dla obserwacji celu
    c) jeden taki z ZWB (były Sojusznik) dybie wciąż na moje transportowe obrazki i recki
    d) dexter też był zaangażowany w powyższą działalność,

    to - gratuluję zgrania, współdziałania i efektu końcowego - zysku i chwały z top2 ACS!

    @wegi: Axerd a nie Axred (wiem to na pewno bo to mój były pechowy Sojusznik) :P

    Tradycyjne SzoF dla pokonanego i zyczliwa pamiec za zachowanie po złomie.
    Lasciate ogni speranza...


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hawatt ().

  • Na początku wypadałoby pogratulować :D Więc panowie gratki :) A panowie z parasolek macie do odebrania nagrodę pod stołem - secik już tam zaciera ręce :D

    Wegi , muszę wyprostować chyba sprawę oddania konta przez Wesołego :) , chwaliłeś się Nam że dałeś mu się podotykać pod stołem :p i jeszcze do tego dopłaciłeś mu małe 1000zł :) Więc nie było to takie zwykłe przekazanie konta :D

    Ale tak czy siak mam na was focha :d bo nie zabraliście mnie ze sobą :p i to już koniec z Nami :)

    Teraz będę wasze staty sprzedawał ZWB , więc Panowie jak jesteście chętni to dawać na PW :)


    GRATULUJE WLOTU I POSTAWY OBROŃCY ]:-D
  • Panowie skoro obrońca wykazał się kunsztem i po starciu postawą godna naśladowania
    to może i Wy, przenieście swoje wypociny i spam do DiD, a nie temat top2 ACS zaśmiecacie

    Piękna akcja, tygodnie obserwacji przyniosły jednak pożądany efekt,
    gratuluje za wytrwałość.
    Pokazaliście, że nie ma floty której nie jesteśmy w stanie obalić,
    zysk jakiś tam macie , więc przetapiajcie

    Obrońcy szybkiej odbudowy , lub powodzenia w realu
  • Po piersze to gratulacje dla atakerow ,ladnie wam to wyszlo
    Po drugie Dexter 3m sie i powodzenia w pisaniu magisterki i obrony
    Po trzecie nie lubie spinaczy i czekolady (nie mysle tu o naszej unijnej)
    Po czwarte gramy dalej
    Wszystkim zdrowyc i spokojnych swiat zycze
    Utymanek
  • Skladam szczególne Gratulacjie dla wegiego, organizatora tej pieknej akcji - cieszy oko gdy widze moje byle konto w rękach dobrego gracza, tym bardziej po wykonaniu tak slicznego STejka

    oczywiscie rowniez Gratki dla pozostałych czlonków atakującej załogi, czyli Finka który wreszcie wyszedł spod stołu ;) i kompanów z NASA aplika i wisiora - piekny skład atakujących flot

    dexter - serdecznie życzę Ci SZO, sporo flotki straciłeś, ale zapał do gry chyba nadal posiadasz, a latac potrafisz

    pozdro dla Parasolek i wszystkich znajomych



    /pawciok/
  • Dzięki za lot Panowie :) Splendor i chwała należą się Wegiemu - to On zauważył jak lata dexter - ja tylko potwierdziłem info :)

    Warto jeszcze dodać, że lama ze mnie i o mało co tego starcia by nie było :P Ale nie musicie wszystkiego wiedzieć :D Ważne, że jak mnie zapraszacie to dopilnujcie, żebym nie robił głupot :)


    Pozdrawiam
    Wisior

    PS. Szkoda, że drugi cel Nam (z Aplikiem) tego dnia uciekł :) Ale co się odwlecze...