Powrót z zaświatów

• Powrót z zaświatów

Witam po krótkim tygodniowym urlopie. Fajnie się gra bez fs-ów ale czegos tak brakuje. Nie śledziłem za bardzo DID bo całkowicie odpoczywałem od ogeja, a widzę, że temacik zablokowany to stworzę nowy:)

Otóż od dłuższego czasu zacząłem walkę w mega przyrostami Pana PGMa oraz Solenzo, którzy nie latając nic posiadają przyrosty rzędu 400-500kk ładując prawie wszystko we flotę. Podejrzewam, że kilka tygodni i mieliby monopol na Unii, gdzie mogliby zapomnieć co to fs. Przeprowadziłem kilkanaście rozmów z GO, SGO, starałem się za każdym razem z kimś innym rozmawiać. Każdy pisał, że nie mogą się do czegokolwiek przyczepić bo nie jest to zabronione - 20kont pracujących dla 2 osób nie jest zabronione wtf?? Ostatnią rozmowę zakończyłem na Pani SGO smoki, gdzie dałem jej do zrozumienia, że nic tylko pozostaję robić to samo, jeśli chce się być jakąkolwiek opozycją na tej Unii dla tych wyżej. Problem polegał tylko na tym, że nie miałem kont:( Zacząłem pisać PW do ludzi, którzy bywali często idlerkami i udało się pozyskać 2 konta, wystarczyło zdjąć jedno z urlopiku i zrobiły się 4 konta + moje. Jednak trochę obca jest mi zabawa w granie na tylu kontach itp. Konta pozgłaszałem pod jeden komputer, jedno IP itp. Jednak jak wspomniałem wcześniej małe moje doświadczenie w ogarnianiu kilku kont (nie wiem ile czasu ten wyżej poświęca na ogarnianie 20:O). Zostało mi udowodnione, że podane konta mimo zgłoszonej gry zasiada ta sama osoba. Moje multi trwało zatem jakieś 2, max 3 tygodnie (dla niedowiarków mogę wkleić screeny zgłoszeń do GO odnośnie jednego IP). Oczywiście bo dostaniu bana nie miłosiernie się delikatnie to ujmując zdenerwowałem, czemu są równi i równiejsi. Sam sobie jestem winien bo nie zacząłbym się bawić w takie zagrania gdyby nie topka trzepiąca maxymalną ilość floty oraz moja nie duża wiedza odnośnie zasad grania na kilku kontach biorąc pod uwagę aktualne zasady gry.

Uśmiech odnośnie ogeja powrócił, że jednak oliwa sprawiedliwa i nie tylko ja wiszę :D

Teraz parę słów do osób wypowiadających się w poprzednim temacie.

Masterofpuppets:

Konto Twojego sojusznika zostało zezłomowane, bo koleś stał za tym bunkrem zawsze. Zbierałem się z miesiąc chyba, aby na niego gwiazdkami lecieć i nigdy nie było ich wystarczającej ilości, a większość osób na Unii wie, że mam tu sporo gwiazdek, które latają po unijnych bunkierkach, tych aktywnych, jak i tych nieaktywnych. Jeśli w ogóle tu mowa o "złomie" to jak dobrze pamiętam to wyszło z niego 10kk surki. Udowodnie Ci, że w ciągu najbliższego czasu znów dostanie złoma i posiadanie konta u Ciebie w soju nie ma nic z tym wspólnego. Posiadanie konta w Twoim sojuszu miało bardziej za zadanie sprawdzenia czy może RIPki nie lecą na którego z Was co dało by mi możliwość szybkiej podstawki, szkoda ze solenzo ma odwagę latać gwiazdkami na Ciebie w 7g tylko.

Pein:

superbober nalezy do mnie od miesiąca, link, który wstawiasz jest chyba trochę starszy? Nie wciągaj w to Pajderka.

Równie dobrze można napisać, że pushuje RIPKów:

mscislaw [ E-X-P ] vs SuperBobeR [ EMERYCI ] - 671,59%

Agresor Solenzo [R I P] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 110.000
    Krazownik 20.000
    Panc. 20.968

Obrońca SuperBobeR (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 16
    D.transp. 1.363
    L.myśliw. 45
    C.mysliw. 27
    Recykler 1
    So.szpieg. 64
    St.kolon. 1
    Sat.slon. 800
    Obrona:
    Wyrz.rak 52.000
    L.laser 1.600
    C.laser 3.893
    Gauss 254
    Jon 42
    Plazma 592
    M.powloka 1
    D.powloka 1

W pozostałe pyskówki i przepychanki słowne się nie wdaję bo nie lubię tego,a nie będę z siebie robił durnia jak to robią niektórzy z RIP. Złap złodzieja za rękę a będzie, że to nie jego. Jak coś jeszcze to proszę pisać.

A na całej akcji ucierpiał najbardziej sojusz, który przepraszam.

Pozdrawiam

The post was edited 2 times, last by *Kanclerz* ().

• Dzięki Kanclerz za wyjaśnienie.
    Nie obchodzi mnie co sobie inni pomyślą i mam nadzieję że nie będzie tu takiej pyskówki jak w poprzednim temacie,ale Twoje wyjaśnienia mnie osobiście przekonują.
    Pozdrawiam.
    masterofpuppets

The post was edited 1 time, last by pio122333 ().

• Myślę, że warto wkleić screeny z rozmów z GO, tak aby jaśnie państwo wyjaśniło nam ile trzeba miesięcznie płacić kasy czytaj anty, aby na legalu pykać sobie na kilkunastu kontach. Dziwią mnie takie bany za multi, gdzie jedni dostają 40 lat a inni 4 dni. Czym w takim razie spowodowane są takie różnice?
  • Nie ma już banów na 40 lat. Są tygodniowe z tego co wiem. 100 zł na 3 miesiące ze mnie mają także chyba niczym szczególnym się nie wyróżniam...
  • Drogi Kanclerzu,
    skoro już wznowiłeś zamknięty (z resztą według mnie - słusznie) temat, bądź tak dobry i wyjaśnij, w jaki sposób można grać na 20 kontach i nie dostać bana. Myślę, że będzie fair wobec wszystkich, jeżeli nam przybliżysz tę wiedzę(zwłaszcza, że jak rozumiem, jest to wiedza wprost od GO). Moje przyrosty, mimo ogromnych chęci, są bardzo słabe a chciałbym wskoczyć do top 50 jeszcze w tym roku.

Historia z APAPEm mnie nie do końca przekonuje, jak by nie było, zezłomowałeś gościa z tego sojuszu. Wiedząc, że jest nieaktywny, mogłeś na pewno spać spokojniej :P Swój cel w postaci pozyskania informacji, że RiP atakuje mogłeś uzyskać w mniej nieuczciwy sposób - na pewno koledzy z APAP2 sami chętnie by się podzielili z Tobą taką informacją, gdybyś napisał do nich, że w razie czego jesteś gotów wyruszyć z kontrą albo nawet się podstawić.
  • kolorwetabletki wrote:

Drogi Kanclerzu,
    skoro już wznowiłeś zamknięty (z resztą według mnie - słusznie) temat, bądź tak dobry i wyjaśnij, w jaki sposób można grać na 20 kontach i nie dostać bana. Myślę, że będzie fair wobec wszystkich, jeżeli nam przybliżysz tę wiedzę(zwłaszcza, że jak rozumiem, jest to wiedza wprost od GO). Moje przyrosty, mimo ogromnych chęci, są bardzo słabe a chciałbym wskoczyć do top 50 jeszcze w tym roku.

Historia z APAPEm mnie nie do końca przekonuje, jak by nie było, zezłomowałeś gościa z tego sojuszu. Wiedząc, że jest nieaktywny, mogłeś na pewno spać spokojniej :P Swój cel w postaci pozyskania informacji, że RiP atakuje mogłeś uzyskać w mniej nieuczciwy sposób - na pewno koledzy z APAP2 sami chętnie by się podzielili z Tobą taką informacją, gdybyś napisał do nich, że w razie czego jesteś gotów wyruszyć z kontrą albo nawet się podstawić.

moim zdaniem to nie wielka filozofia zgłaszasz że grasz np w szkole czy w jakiejs kawiarence internetowej i po problemie a kto mi udowodni czy w takim miejscu gram sam na ogame czy gra w to kilka osób w tym przypadku 20 osób-może i ten nr by przeszedł gdyby nie zwózka surki z tych kont na jedno konto w jednym czasie. O_O . reszte niech każdy sobie dopowie,
  • 100 zł na 3 miesiące O_O
    ja 200 zł na 3 lata :D i bana nie dostałem jeszcze :D

Drogi Kanclerzu jak potrzebujesz pieniędzy też idziesz pod kościół żebrać ? ( tak jak o konta prosisz bo sam nie możesz na punkty zapracować )

naprawdę miło że się przyznałeś, ale nie rób z siebie męczennika
    bo PGM został złapany na graniu na jednym koncie, które zresztą ma zgłoszone
    czego naprawdę nie rozumie

a to Ty masz kilka multikont, ( w tym peina, czyli mnie )
    czy tłumaczenie, że latanie gsami na osoby w 1 sojuszu to nic nie zmienia, (może przy 4-5 h locie owszem, ale nie dłuższym)

Bardzo dobrze, że postarałeś się przyznać, lecz win Twoich to nie umniejsza ;)
    mimo wszystko dobrze, że przedstawiłeś swoją wersję wydarzeń i za to masz u mnie duży + :super:

ps. Finito w AVKU widzę taka wyższa i chudsza wersja Cb ;)
    :E ( żart :P )

VICTORY LOVES PREPARATION

BEST:
    SOLO-29168,16%
    ACS-14719,9%
    top solo 1,3,4,6,8,9 uni jupiter ' 8-)
  • Dlam mnie zenujace tlumaczenie ''detektywa'' od pushow .

Na polityka sie nadajesz bo oni zlapani z reka w nocniku zawsze znajda jakas mniej lub bardziej idiotyczna wymowke .

Nadal uwazam ze zlomujesz korzystajac z kont ktore lokujesz w innych sojach . Druga sprawa za APAPem tylko to potwierdza .

Sami Swieci ich byla ...

The post was edited 1 time, last by PonuryDrab ().