TOP 1 Solo - riddi i bmws1000rr i Poltergeist [New] vs gward [PiS] - 12607,07%

  • Andromeda [2]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • nie ukrywam że bardzo mnie to RW cieszy ^^ na Gemini bezkarni ... tutaj już widać nie bardzo ^^
    czekam na kolejnego PiSiora w recach ;]
    SzO obrońcy bo to jeden z normalniejszych ludzi w sojuszu jak dla mnie


    nie tylko ciebie Senna cieszy widok PiSowca w reckach, choć wolał bym widzieć tu 2 innych graczy tego sojuszu
    tobie ridi gratulacje się należą, ładny 5-cyfrowy % zrobiłeś z mega zyskiem
    obrońcy oczywiście SZO, które na pewno będzie, bo sojusznicy pomogą

    Sygnatura by Madzia
  • looki ...

    Nadal uważam, że twoje zachowanie w stosunku do mnie przy tej akcji było co najmniej nieodpowiednie i z mojego punktu widzenia nie wyglądało to zbyt kolorowo, lecz jak napisał mi mądrze pewien gracz: nie obrzucajmy się błotem.
    Zawsze byłem tego zdania, że prawda nawet najgorsza jest lepsza od kłamstwa i zdania nie zmienię. Więc myślę, że jesteś winny całemu temu zamieszaniu i chciał bym usłyszeć jakieś wyjaśnienie twojego zachowania jak nie tu to chociaż na pw.

    Jeszcze raz gratuluję pozostałym uczestnikom za szybką reakcje i ładny %
    Poltergeist i riddi to na prawdę zgrana ekipa, widziałem to już sam na własne oczy chyba już 3 raz ? ;P

    edit:
    Może mnie trochę poniosło po nieprzespanej nocy i troszkę wiecej poznałem szczegułów które moim zdaniem powinienem znać tamtej nocy ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez h.u.n.t.e.r ().

  • h.u.n.t.e.r posty zgłaszam ja , bo obrażając mojego sojusznika obrażasz mnie i mój sojusz !!! a ja pamiętliwy jestem :)
    Nie dyskutuję z idiotą, bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu,
    a potem pokona doświadczeniem.

    _____________
    ST - 36 (Uni-26) ; ST - 52 (Andromeda) ; ST - 48 (Uni-69)
    Solo: 8154,83%
    ACS: 78701,16%
  • sokojny napisał(a):

    h.u.n.t.e.r posty zgłaszam ja , bo obrażając mojego sojusznika obrażasz mnie i mój sojusz !!! a ja pamiętliwy jestem :)

    HUNTER napisał prawdę, bo większej kiły niż obecny Twój sojusznik, trudno uświadczyć 8-)
    Dobra rada: lepiej się przyjrzyj dokładnie, kogo masz w sojuszu, bo może się wkrótce okazać, że będziesz sobie pluł w brodę. [ciach]
    Jak sobie popatrzysz na ostatni rok historii uBarym, to bmws1000rr vel Loki vel Riddick/Riddickber był największą zakałą tamtego uni. Tyle kupionych kont, pushy, lądowania na pręgierzu, ile ten gracz zaliczył... Ale co ja tam będę się rozpisywał - może Ci to właśnie pasuje ;)

    Gratulacje TOP1 solo, a Pokonanemu szybkiej odbudowy ]:-D

    Super Moderator Asiaa:
    Obraza
    Winnetou jest moim idolem XD
  • Nie obrażam was w żadnej części swoich wypowiedzi ani waszego sojuszu, z naszych kilku wymienionych zdań w grze nawet uważam akurat Ciebie za spoko gościa, nie podoba mi sie tylko i wyłącznie zachowanie jednej osoby z waszego sojusz i sposób w jaki postąpił zeszłej nocy.
    Ale jeżeli uważasz to jego postępowanie za odpowiednie to przykro ale się chyba myliłem co do Twojej osoby.
    Pewnie nie długo sam zrozumiesz o co mi chodzi bo się na nim sam przejedziesz, jak już wiele osób na dawnej uni barym miało okazje.
    Do zeszłej nocy też miałem co do niego inne zdanie ale jego akcja uświadomiła mi że wszyscy inni mieli racje a ja sie myliłem chcąd go w pewien sposób zrozumieć... i zrozumiałem... mózg trzylatka w dorosłym ciele a tego dopalaczem kupionym za anty sie pdrasować niestety nie da.
    Po raz trzeci i ostatni składam gratulację riddiemu za ładny % i sorki za ten spam ale jak bmw ma coś wspólnego z czymkolwiek to smród ciągnie niestety za sobą, czy to w waszym sojuszu czy innym i trudno bedzie to zmienić jeżeli dalej bedzie robił ludzi ww balona.
  • Wełniaki pozostaną wełniakami mel...i koniec ]:-D zlej i zapomnij.
    Riddi :graty: za wlocik i :brawo: za wyczucie chwili.... Procent cudny(szkoda,że na gwardziu :( ) o zysku nie wspomnę....
    Gwardziu :gszo: :xgszo: :gszo:
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez blackdruid ().

  • -----MELMAK-------- napisał(a):

    dla ciebie to PAN szczekacz XD narazie pokazałes tylko jak sie pushowac...z kiepskim wynikiem....jak sprzedawac sojusznikow...z dobrym wynikiem...i jak zrywac układy z bardzo dobrym wynikiem. spinasz sie bo masz konto zbudowane na PUSZach a jakos innego ST niz ustawka nie widzialem.
    skoro chcesz PIS w reckach moze sam zezlomujesz?? hahaah a zapomniałem..... musiałby ci ktoś najpierw cel wystawic sam nie potrafisz ^^



    jak Ciebie to Gemini boli :) a o zrywaniu nie będe Ci przypominał co zrobiłeś ..... z resztą te Twoje wypociny i wymyślone rzeczy jak na przykład wystawione floty PiS :E albo konto zbudowane na pushach, jakieś dziwne wystawienie sojuszników ? :E skąd Ty to pobrałeś ? :D za dużo bajek za dużo ;)
    Nekkar[MiT] /// Eridanus[SCS] :)
    Strącone GS : 82 ]:-D
    Ściągnięte moony : 1
  • jak Ciebie to Gemini boli :) a o zrywaniu nie będe Ci przypominał co zrobiłeś ..... z resztą te Twoje wypociny i wymyślone rzeczy jak na przykład wystawione floty PiS :E albo konto zbudowane na pushach, jakieś dziwne wystawienie sojuszników ? :E skąd Ty to pobrałeś ? :D za dużo bajek za dużo ;)






    SENNA ale to TY dostałeś bana za push,a nie mel 8-)
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez blackdruid ().

  • Gruba, nie spinaj się bo pękniesz. Wątpię że loki dostał bana za 17kk mety niedosłanych za deuter więc możesz iść powtykać w nos w te swoje super kopalnie.

    PS: Bez ciebie ogame nadal będzie istnieć - bardzo mi przykro.
  • TYR napisał(a):

    Bravo ładny % O_O , Bmw ale żes naspawał tej floty ;) , szukajcie i złomujcie ile wlezie , a niektórzy z barymu znowu starą piesń nucą :D
    Tyrze mój kochany :) Może i starą pieśń nucę, ale cały czas prawdziwą i aktualną, co widać po dzisiejszym banie ;] Nie dziwię się graczom z New - mogą nie znać pusherka, ale Ty doskonale wiesz, co to za osobnik, ale dalej go bronisz, jak nawiedzony. Dla jaj, czy rzeczywiście wierzysz w to, co piszesz? Kolejny "Macierewicz" ;]
    Z uwagi na stary nick gracza bmw..., który brzmiał Riddick, wcale mnie ten ban nie dziwi ;)
    Pusher zawsze zostanie pusherem, bo taką ma naturę. Nachlał się surki na Barymie, ale widac jeszcze było mało ;]
    Jak napisał wcześniej mój były sojusznik - w tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak napisać Obrońcy SzO :)
    Winnetou jest moim idolem XD
  • nucę starą pieśń barymową....


    06.02.2014 08:16:11 SGO Lwica bmws1000rr 23.06.2041 08:16:11 Push(III) riddi ->> bmws1000rr
    XD




    riddick vel loki vel bmw znowu push i strata acc
    graty dla latających uczciwie
  • Laska napisał(a):

    Z uwagi na stary nick gracza bmw..., który brzmiał Riddick, wcale mnie ten ban nie dziwi ;)
    Laska czy ty sugerujesz że riddi i bmw to ta samo osoba ? :E Chyba jeszcze mało wiesz o Andromedzie i historii konta riddiego więc może pierwsze prześledź tą sprawę a dopiero później wypisuj takie głupoty :*
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Młody82 ().

  • Młody82 napisał(a):

    Laska napisał(a):

    Z uwagi na stary nick gracza bmw..., który brzmiał Riddick, wcale mnie ten ban nie dziwi ;)
    Laska czy ty sugerujesz że riddi i bmw to ta samo osoba ? :E Chyba jeszcze mało wiesz o Andromedzie i historii konta riddiego więc może pierwsze prześledź tą sprawę a dopiero później wypisuj takie głupoty :*

    W końcu ktoś zaczął myśleć. Co za bzdury sa tu wypisywane to głowa mała.
    Riddi wraca na 100% co będzie z bmw nie wiem sam ale jestem pewien ze Push'u którym się tak niektórzy podniecają tam nie było!
    Ploty siać każdy może ale nie każdy powinien wiec zanim ktoś coś głupiego znowu na struga proponuje zaczerpnąć trochę informacji POZDRAWIAM
  • bmw miał na barym nick Riddick oraz nick Loki - o to chodziło Lasce.

    A wasz sojusznik pewnie spushował się na koncie marocarter i prawdopodobnie potem odesłał trochę towaru do bmw ;]