Pinned Złomiarze i aktywiści Ursa

 • Ursa

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Jak na pokaz ? Dla zysku przecież :P Taki urok dużych starć solo że zwykle po 6 rundach rozstrzygnięcia nie ma bo się przez GSy nie idzie przebić mimo że się jest na zwycięskiej pozycji, brakuje czasu żeby dobić przeciwnika :P

  Tutaj są tylko jedne punkty - punkty stracone po obu stronach liczone tak samo ;) Dużo prościej niż w boksie, nie ma żadnych kontrowersji - silniejszy ponosi mniejsze straty :P


  PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
  :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:
  "Nie twierdzę że jestem najlepszy, ale nie znam lepszego od siebie."
 • Panowie!
  Myślę, że jasne jest jak liczymy kto jest zwycięzcą starcia tytanów (co różni się nieco od zwycięstwa w bitwie w grze). Myślę, że cysiu też wyjaśnił jak on liczy punkty do swojej topki - to przecież nie są żadne mistrzostwa świata, naprawdę warto się aż tak o to spierać? ;)

  Dlatego bardzo proszę o zaprzestanie spamu i szukania analogii w sporcie, biciu się o torebki swojej kobiety - ja już naprawdę boję się gdzie to może zajść :D Jeśli coś jest jeszcze niejasne - mówcie. Jeśli uważacie, że jakiś punkt regulaminu ST, Wojen, S&D czy jakiegokolwiek innego działu jest zły i macie pomysł jak go poprawić - dajcie znać, myślę, że będziemy mogli to przedyskutować i ewentualnie poprawić :)

  Ale jak mówiłem - z off-topem i spamem troszkę wolniej, wątpliwości już chyba wyjaśnione, nie zaśmiecajmy tematu cysiowi :)
  ex SMod ZŻU, MN
  ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

  LFC - this means more...

  Twister jest genialny!
  mirela jest wspaniała!

  Pręgierz (*)
 • Skoro już wszyscy się wypowiedzieli to oto co następuje. Statystyki będą robione tak jak do tej pory czyli wg zasad S&D. W sytuacji starć, w których wynik z RW nie wskazuje jednoznacznie zwycięzcę do określenia wygranego/ych stosowany będzie regulamin wojen. Podział % dla poszczególnych graczy w przypadku ACS odbywać się będzie na podstawie zasad S&D.

  Następna aktualizacja odbędzie się w październiku tak więc wrześniowe rw będą liczone wg powyższych zasad.

  Tak jak Mati napisał to nie są żadne mistrzostwa świata tylko zwykłe statystyki, dlatego nikogo z nich nie będę usuwał.