Przyklejony Złomiarze i aktywiści Ursa

  • Ursa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Leonidas napisał(a):

    FaTaL1Ty napisał(a):

    Według regulaminu starcia zakończyły się remisem a prywatne odczucia to tylko odczucia Gdzieś wyżej pisałem co sądzę o aktualnym regulaminie


    3. W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowane przez gracza, który w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje.


    Opublikowanie RW w S&D = starcie liczone i punktowane w S&D. Chyba nie chcesz mi powiedzieć że jak zdobędziesz punkty w S&D to dalej jesteś przegranym ?

    Nie zostaniesz skreślony bo to statystyki ST Ursy, Ty sie tutaj sam zgłaszasz wrzucając RW do tego działu.


    Edit. Fatal przykład z dziewczyną jest troszke nietrafiony bo wchodzą tu prywatne odczucia ;) Myślę że ilość wybitych zębów świadczy o tym kto wygrał :E

    Aha.. czyli tak jak myślałem, agresorzy ''wygrali'' bo mogli wstawić RW XD :E
    Z takim argumentem chyba już nie wygram. Wy wiecie swoje, a ja wiem swoje :)
  • FaTaL1Ty napisał(a):

    Aha.. czyli tak jak myślałem, agresorzy ''wygrali'' bo mogli wstawić RW
    Z takim argumentem chyba już nie wygram. Wy wiecie swoje, a ja wiem swoje


    Sam zacząłeś wrzucać jakiś regulamin więc Ci go tłumacze. Tak się tutaj rozstrzyga bitwy nierozstrzygnięte od X lat a wyskakujesz jak Filip z konopi. To nie jest mój wymysł, nie jest to wymysł cysia, Konia tylko ogólnie panujące zasady tyczące się każdego i wszędzie. Nie pasuje - strzelaj fochy jak dziecko. Przecież nikt nie broni, broń Boże nikt nie zapłacze :)
    To samo było z zaliczeniem tego RW do wojny. Regulamin jest chory ale jakiś musi być i przynajmniej na forum się go trzymajmy :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Regulamin jest jaki jest i nawet jak się komuś nie podoba to jest na forum odpowiednie miejsce do propozycji zmian w regulaminie.

    board.pl.ogame.gameforge.com/b…348-pomys-y-i-propozycje/

    Regulamin jednoznacznie określa, kto jest zwycięzcą tego starcia.

    1. Pierwszeństwo umieszczenia RW w ST należy do zwycięzcy danej bitwy.

    2. Zwycięzcą starcia jest ta strona, którą wskazuje wygenerowany przez grę raport. W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje.

    3. Gracz: Czy jeśli w końcówce RW jest napis "Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia", to oznacza, ze jest remis i nie ma ani zwycięzcy ani przegranego i nie ma różnicy, kto zamieści RW na forum?
    Moderator: Nie. W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty.


    Skoro agresorzy ponieśli w wiadomości z gry mniejsze straty to mają tym samym pierwszeństwo do umieszczenia RW, a tym samym są zwycięzcami danej bitwy. Agresorzy wygrali bo mieli mniejsze straty w wiadomości z gry. Jak by mieli większe straty niż obrońcy to nie mogliby umieścić RW, bo pierwszeństwo publikacji mają zwycięzcy starcia. Prościej tego już chyba wyjaśnić się nie da.

    Statystyki robione są na podstawie rw, które zamieszczają gracze w dziale ST. Mimo, iż nie życzysz sobie aby twój nick widniał w podliczeniach to nie mogę przychylić się do twojej prośby, gdyż jesteś częścią społeczności, której te wyliczenia dotyczą.
  • Padłem ze smiechu :D :D :D chwila próbuje wstać :P

    cy_siu dobra robota :)

    od pierwszego postu nie kumałem o co fatalnemu chodzi, myslalem ze se jaja robi ale jednak nie :E I kto w sumie ma cisnienie ?
  • Słowa moderatora:
    Moderator: Nie. W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty

    Twoje słowa:
    Skoro agresorzy ponieśli w wiadomości z gry mniejsze straty to mają tym samym pierwszeństwo do umieszczenia RW, a tym samym są zwycięzcami danej bitwy. Agresorzy wygrali bo mieli mniejsze straty w wiadomości z gry.

    Na jakiej podstawie określiłeś zwycięzców tego starcia, skoro ani moderator, ani regulamin o tym nie mówi?
    To nie ja sobie tutaj wymyślam jakieś durne zasady, tylko wy :E

    Dam sobie rękę uciać, że gdyby wypowiedział się tutaj jakiś moderator, albo operator gry napisał by coś w stylu:
    '' W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty, a to komu prowadzący zaliczy te %, zależy tylko i wyłącznie od jego decyzji''
    A w tym wypadku, taki ranking nie ma sensu, bo każdy może założyć podobny temat i liczyć % według własnych, durnych zasad :)

    Pozdrawiam i może jakiś moderator wypowie się w tej kwestii :)
  • Durne zasady. :E Rozwalasz system. :D
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Eeee...

    Chodzi Wam o ten zapis?
    Zwycięzcą starcia jest ta strona, którą wskazuje wygenerowany przez grę raport.
    W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje.


    On chyba akurat dość jasny jest ;)
    Jeśli strona, której przysługuje pierwszeństwo w opublikowaniu ST nie zrobi tego w 24h, to prawo to przechodzi na drugą osobę ;) Nie zmienia to jednak zwycięzcy starcia :)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Brawo Mati :) szkoda tylko ze fatalny i tak tego nie pojmuje dla niego st remisowe jest remisem i nie wazne kto ma eieksze straty :P

    I patrzac na jego tok myslenia to mniejsze straty agresora to nie jest to samo co wieksze straty obroncy :D :D hahaha normalnie padam ze smiechu :D
    Wiec prosze moderatora by wyrazil czy to st zalicza sie do:
    a). Obronca mial wieksze straty
    Czy:
    b). Agresor mial mniejsze straty

    To bardzo wazne bo moze wplynac na koncowy wynik starcia :D :D
  • Mati napisał(a):

    Eeee...

    Chodzi Wam o ten zapis?
    Zwycięzcą starcia jest ta strona, którą wskazuje wygenerowany przez grę raport.
    W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje.


    On chyba akurat dość jasny jest ;)
    Jeśli strona, której przysługuje pierwszeństwo w opublikowaniu ST nie zrobi tego w 24h, to prawo to przechodzi na drugą osobę ;) Nie zmienia to jednak zwycięzcy starcia :)

    Szybkie pytanie i szybka odpowiedź.
    Kto jest wygranym tego stracia? W regulaminie nie ma żadnej wzmianki o tym, jak liczyć takie starcia, a koniu też jeszcze nie znalazł tego zapisu :(
    1. Agresorzy? Bo..(uzasadnienie + zapis w regulaminie)
    2. Obrońcy? Bo.. (uzasadnienie + zapis w regulaminie)
    3. Nie ma zwycięzcy starcia, bo mechanika gry oraz regulamin nie pozwala dokładnie tego określić.

  • Chciałeś moderatora? Dostałeś moderatora, a dalej się plujesz. Musisz sobie własną grę z forum stworzyć - innej opcji nie widzę. :D
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Od szukania rzeczy nieistniejących mamy tu konia :D
    Pokazałem, że to rw WEDŁUG regulaminu jest remisem i nie ma ŻADNEGO ZAPISU komu takie starcie policzyć. Więc dlaczego zostali policzeni tylko agresorzy? Bo mieli mniejsze straty? Mniejsze straty WEDŁUG regulaminu pozwala TYLKO wstawić starcie na forum i nigdzie nie jest napisane, żeby od samego wstawienia, byli zwycięzcami, czyli % należy się tylko im.

    Czekam na odpowiedź moderatora na moje pytanie.
    Więcej już nie zamierzam się tutaj wypowiadać. W końcu ktoś kto kombinuje z regulaminem w grze, będzie kombinował z regulaminem forum ;)
  • Na logikę. Skoro w każdej bitwie rozstrzygniętej wygrywa osoba która ponosi mniejsze straty, tak samo w bitwie w której padł remis można na tej podstawie określić kto tą bitwę wygrał w momencie powstania RW. W regulaminie na forum pisze co pisze, każdy to rozumie poza Tobą. Nie napisali że do Starć Tytanów wrzuca się RW wygrane bo przecież to dział dla lam i nubów i wrzuca się tu wszystkie porażki :E Normalne - Starcia Tytanów, dział dla RW które wygraliśmy i przysługuje nam prawo do wstawienia ich. Fatal ogarnij, błagam bo gracz tego formatu nie powinien wgl zaczynać takich dyskusji. Zobacz sobie jak są liczone te starcia w Top 10 OGame.pl . Niedawno obronili Borna ale to Xy są zaznaczeni jako zwycięzcy bo ponieśli mniejsze straty w chwili powstania RW. Przecież to nie pojawiło się w tym tygodniu.


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Powoli...
    Pokażcie mi o które konkretnie chodzi starcie to powiem jak jest :)

    Algorytm jest prosty:
    1. Gra wskazała kto zwyciężył?
    a) tak - ta osoba jest zwycięzcą starcia, koniec rozważań
    b) nie, starcie nierozstrzygnięte - przejdź do pkt 2

    2. Kto ma mniejsze straty w wiadomości z gry?
    a) agresor - on jest zwycięzcą
    b) obrońca - on jest zwycięzcą

    W wojnach sprawa ma się inaczej, tam jest trochę bardziej skomplikowanie ;) Jednak myślę, że nie ma sensu wjeżdżać do ST z regulaminem wojen :)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Oficjalnie rzecz biorąc to jest to starcie nierozstrzygnięte, w którym agresor ma prawo jako pierwszy wkleić ST. Tyle nas obchodzi od strony starć ;) Przy wojnach decydowałyby raporty ze zbiórek, ale o ile obrońcy nie zebrali przynajmniej ~87% złomu to nie ma nawet o czym rozmawiać ;)

    Tutaj jednak mamy jakiś dodatek do ST, regulamin nie określa jak takie coś ma wyglądać.

    Ja osobiście w tej sytuacji uznałbym, że zwycięzcą starcia są agresorzy - mają niższe straty z gry, co jest decyzyjne w ST. A skoro regulamin działu nie określa innych zachowań w tej sytuacji - trzymajmy się rozwiązań jak najbliżej związanych z ST :) Ewentualnie jest tutaj pole popisu dla autora tematu, aby na przyszłość zaproponował jakieś inne, sprawiedliwe rozwiązanie ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Cpt K napisał(a):

    Chciałeś moderatora? Dostałeś moderatora, a dalej się plujesz. Musisz sobie własną grę z forum stworzyć - innej opcji nie widzę.



    Deja vu?
    Pamiętam jak to Ty dostałeś moderatora a się nadal prułeś :DD
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • Widze że walka rozgorzała na dobre , i faktycznie jest mały problem bo Fatal jasno zaznaczył że chodzi TYLKO o podliczenie procentu obrońcom ze starcia , które wzbudziło najwięcej kontrowersji ostatnimi czasy , i rzeczywiście także moim zdaniem ten % w tym dziale powinien być doliczony także obrońcom, a regulamin nie do końca jest dopracowany...

    EDYTA: Dwuznaczność sytuacji , bo wstawiająć to starcie w ST na boardzie tam było jasne kto ma % i kto jest zwycięzcą, tutaj rozważa sie jako starcie nierozstrzygnięte, ale jednak na forum jest kilka starć gdzie agresor nie przebił się za pierwszym razem bo zostało np. kilka GŚ i i troszkę floty, a dobitka już zrobiła swoje, tam chyba nikt nie miał wątpliwości kto jest jednak po stronie "wygranej" więc i to RW jednak skoro w ST zaliczone było dropsom to i zaliczając % też jednak powinien chyba być im zaliczony, choć faktycznie zastrzeżenia do regulaminu nadal są, ale to nie ten tamat :)
    Więc jednak nie zaliczenie % obrońcom błedem chyba nie było , natomiast nadal podtrzymuje zdanie w pełni co do czytania wypowiedzi konia i leosia :)


    Cytat za "BoSkI_WiAtR"
    - Jak tam mecz?
    - Wygraliśmy.
    - Jaki wynik?
    - 0-0
    :D


    my mieliśmy dwa słupki i 8 rożnych a oni tylko 3 rożne i dwa spalone :)

    Ale jak czytam niektóre wypowiedzi ludzi z MNS np. kunia i prof.leosia to zastanawiam sie czy aby wszyscy jesteśmy po tej samej stronie rzeki zwanej świadomością....

    Fatal nie wymagaj od co poniektórych logicznego myślenia bo to naprawde bezcelowe jest...

    Zobacz jak w skrócie wygląda logika MNS w parciu na % oraz tzw. "ciśnienie na wynik"

    1.Logika forum - według mnie właściwa...



    2. "Logika MNS" , brak parcia na wynik, procent etc. etc...




    yyyyyyy Pozdro!!


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pawel1000 ().

  • % przyznawane są na podstawie zasad S&D i na takiej podstawie % z tego RW zostały policzone.

    Wg Fatal1ty zasady te są nieobiektywne. W jego ocenie, a podkreślił to kilka razy wyliczenia będą rzetelniejsze jak zmieni się regulamin, albo zastosuję inny system liczenia.

    Przypuśćmy, że zastosuję w tym przypadku liczenie % na podstawie reg wojen

    Poniższe obliczenia dotyczą systemu procentowego. Procent z raportu liczony jest na podstawie zostawionego na orbicie złomu. Ta strona, która poniesie mniejsze straty (wliczając w to także rabunek z planety i zbiór złomu), uznawana jest za stronę wygraną i to dla niej liczy sie uzyskany procent.
    I teraz:
    - straty agresora to straty jakie ponosi on we flocie; (met+krys)
    - straty obrońcy to straty jakie ponosi on we flocie i 30% strat poniesionych w obronie. (met+krys)
    - straty agresora są pomniejszane o zrabowane surowce z planety (met+krys+deu) oraz ewentualną zbiórkę złomu z PZ
    - straty obrońcy są pomniejszane o ewentualną zbiórkę złomu z PZ
    Osoba, która zebrała złom, powinna umieścić raport ze zbioru debrisu w ciągu 48 godzin. Aby złom był wliczany musi znajdować się w rękach uczestnika bitwy lub wojny, w innym przypadku oprócz reportu ze zbiórki złomu musi pojawić się raport z dostarczenia surowca z pz na planetę uczestnika bitwy lub wojny.
    - Posiadanie Mechanika nie wpływa na wyliczenie strat w obronie w momencie wojny. Dzieje sie tak z tego powodu, ze każde RW musiałoby być weryfikowane przez GO, aby sprawdzić, czy na danym koncie jest Mechanik czy tez nie, co jest wręcz niemożliwością, w związku z tym nie jest on brany pod uwagę.


    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 10.702.392.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 17.556.131.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 5.176.331.700 metalu i 2.673.917.700 kryształu.


    Raport PZ oparty na informacji od dawcza

    Udało się zebrać 4.002.331.700 metalu i 1.499.936.300 kryształu.


    Wychodzi na to, że agresor zebrał:
    metal 1.174.000.000
    kryształ 1.173.981.400

    Nie bierzemy po uwagę rabunku z planety i 30% złomu z obrony bo ich nie było.

    Ostateczny bilans:
    agresor stracił: 8.354.410.600
    obrońca stracił: 12.053.863.000

    Mniejsze straty i tak poniósł agresor i to on jest wygranym w tym starciu.

    Jeżeli coś źle obliczyłem to prośba o poprawkę.
  • (Cannabis) napisał(a):

    Pawel... no chyba i w tym starciu nie masz wątpliwości kto je wygrał...


    Nie nie mam żadnych wątpliwości, zwycięstwo należy sie MNS, napisałem zresztą potem że jest jeszcze kilka starc gdzie agresor nie przebił sie za 1 razem , pierwszą fala ataku , więc idąc tym tropem to także tamtym "pokonanym" należałoby z tych ST doliczać procenty a to jednak nie najlepszy pomysł. :D


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • pawel1000 napisał(a):

    Nie nie mam żadnych wątpliwości, zwycięstwo należy sie MNS, napisałem zresztą potem że jest jeszcze kilka starc gdzie agresor nie przebił sie za 1 razem , pierwszą fala ataku , więc idąc tym tropem to także tamtym "pokonanym" należałoby z tych ST doliczać procenty a to jednak nie najlepszy pomysł.


    To o co ci człowieku chodzi jak to samo staram się przekazać Fatalnemu od 3 dni ? :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Leonidas napisał(a):

    Na logikę. Skoro w każdej bitwie rozstrzygniętej wygrywa osoba która ponosi mniejsze straty, tak samo w bitwie w której padł remis można na tej podstawie określić kto tą bitwę wygrał w momencie powstania RW.


    Widzisz o co mi chodzi o "Waszą" czyli w tym wypadku Twoją i konia logikę, znaczy jej brak, bo skoro sam napisałeś żę w bitwie padł remis - a potem chcesz określać zwycięzce to znaczy że nie rozumiesz za bardzo , bądż nie odróżniasz słowa REMIS od słów BITWA NIEROZSTRZYGNIĘTA , tak samo te Wasze postrzeganie zwycięstw itp i parcie na % pokazałem z tych obrazkach powyżej , jak bardzo Wam to starcie i niezaliczenie go do Wojny , bo niby z jakiej paki, Was zabolało , swoją drogą nie wiem czy tak można podawać przekłamywany wynik wojny na oficjalnej stronie sojuszu , ale to tylko uwidacznia Wasze parcie na % ot i tyle...

    EDYTA:
    Tak w ogóle dla mnie osobiście każde STarcie , które nie zakończyło się po prostu zwycięstwem którejś ze stron , nie powinno być nazwane starciem "zwycieskim" na podstawie zbranego PZ i liczenia strat, bo po prostu albo się wygrywa albo przegrywa, dlatego też jak powyżej pisałem moim zdaniem powinno być to lepiej dopracowane, bo owszem tam % był megapotężny , i jesli chodzi o regulamin działu ST , to jest to Wasze zwycięstwo, chociaż nawet "pyrrusowym" nazwac go nie mozna bo tam jedna z armii została pokonana a tutaj nikt nikogo nie pokonał , jedyne co zaistniało to wielkie STraty po obydwu stronach, i w sumie to ludzie którzy brali udział po "przegranej" stronie bardziej osiągneli swój cel , niż Wy swój - paradoks mały prawda?


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pawel1000 ().

  • Zobacz jak w skrócie wygląda logika MNS w parciu na % oraz tzw. "ciśnienie na wynik"

    1.Logika forum - według mnie właściwa...



    2. "Logika MNS" , brak parcia na wynik, procent etc. etc...




    yyyyyyy Pozdro!!

    Gdzieś wyżej napisałem.. każdy może założyć podobny temat i liczyć według własnych, durnych zasad :D
    Nawet moderator nie odniósł się do zapisu w regulaminie, w którym było by napisane, czemu % należy policzyć tylko agresorom, tylko napisał co sam by zrobił.. więc o jakiej rzetelności my tu mówimy, jak ktoś liczy według własnego zdania? ^^
    Prawda w oczy kole :)

    Dlatego proszę o skasowanie mnie z tego śmiesznego, prywatnego rankingu, a ten % policz sobie jak Ci w duszy gra, w końcu Twój temat, Twoje zasady, a przed szereg nie warto wychodzić.. przynajmniej tak mówią :)
    Tyle mego.
  • Mi to konkretne starcie lata koło tyłka, tak jak % w wojnie, bo grunt że wygraliśmy. Nie mam praw w sojuszu, nie ja podałem ten wynik, śmiechłem jak zobaczyłem (bo to pierwszy raz widze) ale to nie moja sprawa :E

    Dobrym przykładem na wytłumaczenie tego byłaby walka na pięści ale nie uliczna a bokserska. Masz jasno określone reguły: 12 rund, po których - o ile obaj panowie/panie stoją na deskach - sędziowie podają punktowe wyniki bo walka nie została rozstrzygnięta. Tu masz to samo: 6 rund, po których zostaje tylko ilość straconych jednostek, za sędziego robi tu sama gra. Jeżeli walka rozstrzyga się przed czasem poprzez KO to nie ma problemu, jeżeli nie to zwycięzce określamy przez punkty :P
    Z dużą dozą prawdopodobieństwa, gdyby walki toczyły się tutaj "na śmierć i życie", do ostatniego myśliwca to MNS wróciłoby z tarczą - straty 11kk do 17kk to jednak spora różnica.
    Według Fatala pasy mistrzowskie należą się dwa :E

    Oczywiście nie ma tego w regulaminie, ale życzę Ci Fatal żebyś zrobił solo 50k% z mega zyskiem a obrońcy została 1 GS a następnie wykłócał się na forum z ludźmi którzy twierdzili by, że nie wygrałeś tej bitwy.
    pozdro


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leonidas ().

  • Oj tam Leo, a takie starcie po co byś zrobił? Na pokaz? :) Pewnie są tu takie osoby, ale to już ich problem :D

    Edit:
    Co to przykładu to też podałeś zły :) W boksie masz jasny regulamin jak liczyć punkty. Tutaj tego zapisku w regulaminie poprostu brakuje :) więc każdy liczy, według własnego zdania :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FaTaL1Ty ().