lista weteranów aktywnie grających

• uni15:
    • lista weteranów aktywnie grających

Witam szukam dawnych znajomości z uni15

Ja jakoś się uleczyłem po ponad 3 latach grania ale tknęło mnie i zacząłem.

może ktoś jeszcze gra z was.

mój nick z gry eye_of_god i większość czasu spędziłem z Senat i No Mercy

Pozdrowienia dla Karno i Fucka gdziekolwiek są

The post was edited 1 time, last by jarek75 ().

• W końcu znalazłem trochę czasu by się wpisać ;P
      Ja gram na 67 i 1. Wydaje mi się że jestem jedną z osób obecnie grających z najdłuższym stażem. (a może najdłuższym).
      Jak wróciłem grać 2 lub 3 lata temu to tych ników było więcej. Grali: Dziób, Shade, Konik, Ślepy, a na Kasio Artb33, Mnemi. Jednak z biegiem czasu tych graczy zrobiło się coraz mniej albo są na urlopie od dłuższego czasu albo już nie grają. Na innych uniach pykają albo komentują Kalten i Robocik (Bezrobot na forum albo odwrotnie).

The post was edited 1 time, last by Bigot ().

• Witam.

A wiec powróciłem i ja po 5 latach przerwy, co tu mogę napisać, grałem na uni15 głowie w sojuszu MVDS.

Po włączeniu urlopu słuch po mnie zaginał, grę skończyłem z przyczyn osobistych (nie będę się zanadto tutaj na ten temat rozpisywać)

Grałem na 2 nickach MarGos FC, MarGos, Marecki lub Psychotata

The post was edited 1 time, last by MarGos FC ().

• Stare czasy

Witam tak jak i wy grałem na uni 15 za dobrych starych czasów :D:D:D
      mój nick: Piteros byłem w sojuszu No Mercy
      Było fajnie dużo się rozmawiało, złomowało i świetnie bawiło :):)
      Poznałem bardzo dobrych graczy od których się dużo nauczyłem Pozdrowienia dla niech
      Kane, Tapion, joker i wiele wiele innych :] :]
      zaczynam na uni- xalynth od nowa po paru latach :P:P:P
    • Tez swego czasu grałem na u15. Nawet z 2gim Kane z No Mercy St zrobiłęm. Tez mnie tknelo cos i na Xylanth gram.
      Ogolnie to z U4 jestem, tam prawie 3 lata gralem i tam skonczylem swoją przygodę z Ogame. Jak cos to w grze Kane:) Pozdrawiam
    • Witanko
      Mija już 11 roczek jak zacząłem męczyć 15 Uni zakładając sojusz NFoW. Cały czas w nim jestem i nawet raz na ruski miesiąc coś tam nawet porobię bez urlopu.

Pozdrawiam
      Obecnie Sojusz NFoW U67 - HaKaT
      Założyciel Sojuszu NFoW, aNFoW 15 Uni - HaKaT
      Członek Sojuszu 1337 - 12 Uni - STINGER
    • hej, a już myślałem że jestem ostatni. Bigot ty jeszcze grasz ? pamiętam jak mnie w układzie skubnołeś bo człowiek nie wiedział o aces i spowalnianiu floty. Ja po kilku latach wróciłem na Antaresa zrobiłem eko oddałem i tak 2 razy myślałem że odejdę ale powróciłem na eridanusa też eko a teraz antares i trochę flotą gram z urlopu. Zapraszam na Antka mało ludzi jak na starych ale speed daje duże możliwości a i na start pomogę plus ma być łączenie także same plusy. Pamiętam jak latałem kilkoma PC i lmami hehe to były czasy.
    • Witam weteranów ;)

Moje pierwsze Uni - 15 ;) kariery tam nie zrobiłem, raczej był to czas poznawania "co-i-jak" ;) - w szczytowym okresie pewnie jakieś top 300 (co przy tamtych czasach, gdy na danym serwerze grało kilka tysięcy ludzi (i to nie, że zaraz po starcie) może nawet nie było najgorsze ;))

Grałem w różnych sojuszach, najdłużej chyba w Comsaid ;)

Już po samej lekturze tematu i po spojrzeniu na niektóre nicki wspomnienia odżyły ;)

Pozdrowienia!