Ogłoszenie Przywitaj się!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Witam, mam na imię Mateusz pierwszy raz miałem styczność z ogame w 2009 roku na uniwersum Draco za namową kumpli.
      Aktualnie gram na Cygnusie, oraz próbuje zebrać z powrotem starą ekipę. :)
      0_0 "Buduj bunkier mówili, będzie fajnie, mówili... mieli racje" :)
    • Jestem Marcin mam 25 lat i studiuję (planuje to jeszcze robić przynajmniej 5,5 roku w najkrótszym wydaniu :) ), jakieś 7 lat temu grałem w OGame i teraz wracam pełen nowego zapału i zdrowo zajarany :). Bardzo lubię ludzi :), gram na Deimosie
    • Ahoj, jestem Przemek, mam 19 lat i pochodzę z Oświęcimia.
      Mam prośbę, czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym odliczaniem (pod licznikiem pisze "Atakuj!") po lewej stronie pod guzikami?
    • Witam,
      Jestem Kamil mam 20 lat no 21 niebawem. Powróciłem do przygody z ogame po 6 latach coś mnie natchnęło do zagrania ponownie, a wcześniej grałem na uni 46, zatem czas na przygodę i nerwy.

      Pozdrawiam

      PS. można liczyć na mały podarek ? by dogonić znajomych, którzy zaczęli grać tu wcześnie niż ja ?
    • Abiotyczny napisał(a):

      Witam,
      Jestem Kamil mam 20 lat no 21 niebawem. Powróciłem do przygody z ogame po 6 latach coś mnie natchnęło do zagrania ponownie, a wcześniej grałem na uni 46, zatem czas na przygodę i nerwy.

      Pozdrawiam

      PS. można liczyć na mały podarek ? by dogonić znajomych, którzy zaczęli grać tu wcześnie niż ja ?
      Ja uważam że dało by rade gdybyś podał Uni na jakim grasz :)
      Kurcze gapa jestem :)
      Witajcie ! Mam na imię Ania :) mam 22 latka i wspaniałego chłopaka który wprowadził mnie w ogame ;)
    • Hej ludziska ! z tej stronny Jacek - lat 23 :) z ogame bawię się od 2008 r. Nie było mnie trochę czasu gdyż czynnie przygotowania do wesela :) stety bądź nie :P dlatego też postanowiłem się przywitać . W grze można mnie znaleśc pod nickiem : "Navigator" ;) oczekuję na nowe uni i znowu wracam do nałogu :) Pozdro all i dozobaczyska w ST !


      ps: dla tych którzy mnie jeszcze pamiętają serdeczne pozdrowienia!

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Navi ().

    • Witam po 7 latach przerwy ;) Jestem Paul20...tfu, Rafał ;)
      Zacząłem grać jakiś tydzień temu na uni Fidis, może jeszcze jacyś starzy znajomi się ostali ;)
      Pozdrawiam!
      Uni29 [MUTAGEN] - off nigdy o was nie zapomnę pijaki :D
      Uni38 [ELITE] off
      Uni54 [-] off
      Uni Fidis - on
    • Dzień Dobry Wieczór





      Imię
      Dawid


      Zainteresowania
      - Piłka nożna
      - Łowienie ryb
      - Oglądanie " Świat według Kiepskich "
      - Granie na kompie w gierki


      Jak trafiłeś na OGAME ?
      Stronę mi polecił mój stary ,dobry kolega Stasiek XD
      A tak naprawdę to od starego kolegi i tak tu się znalazłem.


      Kilka słów o sobie.
      Heheszki i teraz się rozpiszę
      Tak jak już wiadomo ,mam na imię Dawid. Mieszkam w małej miejscowości o nazwie New York XD Mam brata o imieniu Mateusz. W wakacje łowię z kolegą rybki, chodzę często haratnąć w gałę z kumplami. Mam dziewczynę. Nauka to najgorsza rzecz jaka mnie spotkała w całym moim nędznym życiu Chodzę do III klasy gimnazjum. W wolnym czasie czytam książki. Mam suczkę o imieniu Perełka. Z łatwością dogaduję się z ludźmi. Lubię grać z przeróżne gry na kompie. Moim ulubionym klubem jest F.C. Barcelona.
      Jak byście chcieli wiedzieć więcej o mnie to piszcie na PW

    • Dzień dobry, cześć i czołem :D
      Wróciłem do Ogame po kilku latach, gram póki co tylko na Ganimed.
      Rozglądam się pooooooowoli za sojuszem, bo coś za wysokie progi w okolycy moich planet ;P
    • Witam. Gram od 2011r. A od kilku dni w pełni korzystam z forum. W 2011 rejestracja + zaglądanie do działu ST przez 4 lata :)

      Pierwszy post na forum kilka dni temu. Jak to mówią: potrzeba matką wynalazków ;)
      A jak już zebrałem się na posta to i się przedstawie.

      Bartek. Lat 25 (skończone). Żonaty...
      Mieszkam w mieście Królów Polskich.
      Pracuje w zawodzie = Elektryk.

      Od 2011r. grałem na 5 serwerach. Na Dwóch od początku serwera.
      Uni 1
      Andromeda
      Electra
      Pegasus
      Ursa

      Aktualnie gram na jednym z nich. Zawsze EKO i zawsze bez sojuszu ;)

      Pozdrawiam

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez menthol24 ().

    • Cześć, Witam wszystkich ;)

      Mam na imię Mark ale i tak wszyscy mówią Marek.

      Mam 30lat ale jestem młody duchem. W ogame gram niedługo ale zdążyłem (chyba) przeczytać całe forum + okazało się ze jest tu wielu życzliwych ludzi, którzy bardzo chetnie ofiarują pomoc i odpowiadają na każde pytania. Zależy mi na dobrej zabawie i osiągnięciu kilku wyznaczonych celów. Pozdrawiam i życzę Wszystkim milej gry.
    • To może i jo cosik nabazgrum :*

      Łojciec z muter dali mi Jacek .

      Od czasu premiery Shreka tako ksywa mi dali w robocie i tak zostało do dzisioj . I takowy nick miołech na uni 9 .

      Do gry namówił mnie brachol jakieś 8 lat z hakiem temu i zamiast na uni 10 wejść to uni 9 wypadło i tak już zostało . Potem była u 60 i po zmianie interfejsu był rozbrat z ogame . Od kilku dni klikam na Electra dla zabicia czasu bo go mum w pieruny .

      Na Grubie sie robiło i jakoś Bozia dała dorobić do końca .

      Cosik o sobie :) no to mum 46 lot baba 3 bajtli i wnuka . Dorobiłech sie ino choróbska i bryli z tyj Gruby ale żyja , co niestety część z mojego rocznika do św Pijtra sie udała i teroski łaża im lamki polić . Zaiteresowania mum różne ale fuzbal od bajtla a od 90 lot XX w Snooker i je z kim to do sie pograć choć łostatniu to na necie ino .
      ...::: Porażka z której się otrząśniesz to tylko mało znaczący epizod w drodze do wiecznej chwały:::...
    • Powracam po bardzo długiej, kilkuletniej przerwie :) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie jest zapał :P

      PS. Jestem Paweł dla przypomnienia :)

      Pozdrawiam całe uni1, uni54 i u59 :)
      U1 - TOP 320 [ OFF ]
      U54- TOP 13 [ OFF ]
      U59 - TOP 19 [ OFF ]
      Izar - TOP 261 [ ON ] - aktualizacja 28.02
      Libra - TOP 246 [ ON ] - aktualizacja 28.02
    • Powrót na ogame

      Witajcie - na ogame grałem 4 lata temu przez okres 6 lat - namówił Mnie koleś bym wrócił - znowu czas będzie przywyknąć do gry - czas podporządkować swoje życie pod ogame . Wiecie Sami jak to jest nawet strach iść na imprezę - przecież trzeba odebrać flotę. Jestem w wieku 53 lat więc nie te oczy i nie ten refleks . Pozdrawiam Was wszystkich których poznałem w ciągu 6 lat i tych których jeszcze poznam :rumieniec: