Ogłoszenie Przywitaj się!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Witam jestem Adi ( adek) co zje nie jeden obiadek . :D . Gram od gimnazjum dobre 9 lat koledzy mnie tu ściągnęli kiedyś . Szkoda że nie dotrwali do dziś :/ . No pojawiam się i znikam tak przeważnie do 1,7 mln pk . Jakieś tam podatawy znam . Na codzień chodzę do pracy . Wiek 21 lateK . . No i co tam więcej wędkowanie to małe zainteresowanie. Dysko ( nikt nie proponował jeszcze ) ale niech nie zwiedzie cie mój spokój . :evil: Kocham tańczyć jak potrafię . :D :E Przepraszam dopisuje mi humor dziś :saint:
      Startuje wlatuje może eko cie uratuje .
    • witam jestem nowy w tej grze szukam sojuszu na eventowym serverze universum s 207 nie znalazlem watku na ten server w dziale prezentacje sojuszy wiec pisze tutaj. Jakby ktos szukal graczy do sojuszu to jestem chetny. moj nick w grze taki jak na forum. Poki co wykonuje zadania w samouczku.
    • :xgszo: to i ja się przedstawię Paweł.B latek 47 :bday: w obrazki tak z 10 latek licząc w tym roku minie,jak gram w eko flo jak mi humor coś poprawi :ow: :gszo: w stekach byłem po 2 stronach ,były lepsze czasy i gorsze lecz sentyment został a to wszystko przez Braciaka tak od uni 7 zacząłem a później poleciało :top1: w najlepszych czasach na 17 uniach grałem,lecz teraz już nie ma tak czasu jak kiedyś ,szkoda :lool: Moją pasją są gry a w szczególności na konsole w te gram od początku kiedy 1 Playstation wszedł i tak zostało kolekcja gier i konsol rośnie a w ogam z dorywki :dobry: :bdb:
    • Cześć @xaolosik! :papa: Nie wiem czy tutaj akurat kogoś takiego znajdziesz, tym bardziej, że to Uni eventowe, więc długo działać nie będzie, ale może po prostu rozsyłaj aplikacje do istniejących sojuszy w grze? :fsmile:

      @PSYCHO DAD To tak w porę do nas zawitałeś :P Ale lepiej późno niż wcale! :D Najważniejsze, że z nami jesteś i najważniejsza jest wytrwałość :) I podziwiam za granie na 17 Uni :E


      Witamy, witamy! :)
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Cześć wszystkim. Jestem Jasmin, cieszę się: D

      Mam 31 lat, tutaj jestem nowy na forum. Ja również nie mówię po polsku, mam nadzieję, że tłumacz Google dobrze przetłumaczy. Jestem z Bośni i Hercegowiny, żyję teraz w Norwegii, lubię piłkę nożną (Hajduk Split), techno i wszystko co kochasz młodo :)

      Ogame Gram przez 10 lat, głównie jako flota. Top 20 na serwerach, na których grałem, tutaj zacznę od zera nowy wszechświat, jeśli tak jest, jeśli specyfikacje są dobre. : D

      Tak dużo mnie, pozdrowienia dla wszystkich! <3
    • Witam mam na imię Mirosław 8-) ogame poznałem jak jeszcze miałem modem z telekomunikacji i chodziło się po kawiarenkach z kolegami na wspólne granie w sieci.
      Moje pierwsze konto to chyba uni18-21 tak dawno to było że nie pamiętam...
      Pamiętam niebieski ekran i nie przespane noce..... OW to była potęga i GS w kształcie księzyca z rodem StarWars :kwiat:
      Wtedy się zastanawiałem czy kopalnie metalu na 21lev.? w krążowniki dalej inwestować.....
      prędkość 1x wszystkiego to był hardcore porównując dzisiejsze :lool:
      Wtedy się działo ojjojjoj...
      Pamiętam że kolega mi tą gre pokazał i się zakochałem od pierwszego spojrzenia :cmok: :kocham: <3
      Nie zapomne jak leciałem do kawiarenki flote odebrać po szkole bo neta w domu nie miałem mama ucieła kable za rachunki moje....
      A tutaj Atak miałem :lm: :ow:
      Ot taka moja historia raz sie gralo dostało się złoma i sie przestało grać czekalo na nowe uni i tak pare xxx razy..
      Grałem oczywiście z przerwami najdłuższa przerwa to 2 lata..
      Zawsze mówiłem sobie nigdy więcej nie wracam do gry a wracam jak bumerang....


      Mam już 36lat ale i tak nie urosne bo malutki jestem 168cm - ale podobno małe jest piękne :kwiat: 8)
      od dziecka tylko :komp: przed komputerem odkryłem w sobie talent.
      wiedzę komputerową wchłaniam jak gąbka wode... samouk jestem. i uwielbiam grać.
      Dziś nie wiele się zmieniło... no może większy w barach jestem :D
      Dom rodzina dzieci praca dom komputer. - tak wskrócie.
      Czasami mieszkam w Londynie dorobić kasy więcej bo życie to nie bajka .... a czasem w Polsce ... i tak na przemian... Troche zwiedzilem Europe
      Nie ważne gdzie poleciałem pojechałem wiem jedno ogame było ze mną :komp: :komp:
      Nie lubie wstawać rano budzik na mnie nie działa ale ogame tak XD to był budzik jak fs-a trzeba było odebrać rano co czasem źle się to kończyło ;( ;(
      Teraz lepsze czasy czasy internetu i miniaturyzacji komputerowej.
      Net wszędzie tel. w kieszeni jestem Mobilny wszędzie chyba że w Lesie na jagodach na łonie natury aaaa... fujj... nie nawidze robaków owadów pająków much i wszelkiego robactwa co pełza..
      Dlatego kocham Kosmos Astrofizyke Astronomię matematykę Fizykę i Chemię :czytam: :czytam: :czytam:
      Dlatego ogame to te klimaty i mnie pociąga bo marzenia i wyobraźnia jest wielka..
      Czasem i Wiersz napiszę jak się lotne ma zaloty .....
      Człowiek patrzy jak rośnie drzewo widzi jak się starzeje...

      ..........&..........
      Mam w sobie tyle miłości
      Co gwiazd we wszechświecie
      Lecz żadnej nie mogę dotkąć
      Lecz zdarzył się cud
      Wkońcu złapałem spadającą gwiazdę
      Im bliżej niej jestem
      Tym mocniej oświetla droge mojego życia
      ..........&..........

      Obecnie jestem Kawaler bo niestety życie czasem płata figle

      Nie tylko człowiek komputerem żyje grami programami kodami :D Lubie też filmy głownie SF fantasy akcja czy dramat a nawet wojenne jak każdy zależy co wpadnie w oko... czytam czasem książki czy chodzę do klubu na Bilard bo bardzo lubie grać snooker - nie gram na kompie w sportowe tylko real.
      ........................
      co do muzyki to wpisz w youtube.pl
      EBOLA civ3
      i luknij moje playlisty to tam znajdziesz wszystko na temat
      cdn......

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez EBOLA ().

    • EBOLA napisał(a):

      Witam mam na imię Mirosław 8-) ogame poznałem jak jeszcze miałem modem z telekomunikacji i chodziło się po kawiarenkach z kolegami na wspólne granie w sieci.
      Moje pierwsze konto to chyba uni18-21 tak dawno to było że nie pamiętam...
      Pamiętam niebieski ekran i nie przespane noce..... OW to była potęga i GS w kształcie księzyca z rodem StarWars :kwiat:
      Wtedy się zastanawiałem czy kopalnie metalu na 21lev.? w krążowniki dalej inwestować.....
      prędkość 1x wszystkiego to był hardcore porównując dzisiejsze :lool:
      Wtedy się działo ojjojjoj...
      Pamiętam że kolega mi tą gre pokazał i się zakochałem od pierwszego spojrzenia :cmok: :kocham: <3
      Nie zapomne jak leciałem do kawiarenki flote odebrać po szkole bo neta w domu nie miałem mama ucieła kable za rachunki moje....
      A tutaj Atak miałem :lm: :ow:
      Ot taka moja historia raz sie gralo dostało się złoma i sie przestało grać czekalo na nowe uni i tak pare xxx razy..
      Grałem oczywiście z przerwami najdłuższa przerwa to 2 lata..
      Zawsze mówiłem sobie nigdy więcej nie wracam do gry a wracam jak bumerang....


      Mam już 36lat ale i tak nie urosne bo malutki jestem 168cm - ale podobno małe jest piękne :kwiat: 8)
      od dziecka tylko :komp: przed komputerem odkryłem w sobie talent.
      wiedzę komputerową wchłaniam jak gąbka wode... samouk jestem. i uwielbiam grać.
      Dziś nie wiele się zmieniło... no może większy w barach jestem :D
      Dom rodzina dzieci praca dom komputer. - tak wskrócie.
      Czasami mieszkam w Londynie dorobić kasy więcej bo życie to nie bajka .... a czasem w Polsce ... i tak na przemian... Troche zwiedzilem Europe
      Nie ważne gdzie poleciałem pojechałem wiem jedno ogame było ze mną :komp: :komp:
      Nie lubie wstawać rano budzik na mnie nie działa ale ogame tak XD to był budzik jak fs-a trzeba było odebrać rano co czasem źle się to kończyło ;( ;(
      Teraz lepsze czasy czasy internetu i miniaturyzacji komputerowej.
      Net wszędzie tel. w kieszeni jestem Mobilny wszędzie chyba że w Lesie na jagodach na łonie natury aaaa... fujj... nie nawidze robaków owadów pająków much i wszelkiego robactwa co pełza..
      Dlatego kocham Kosmos Astrofizyke Astronomię matematykę Fizykę i Chemię :czytam: :czytam: :czytam:
      Dlatego ogame to te klimaty i mnie pociąga bo marzenia i wyobraźnia jest wielka..
      Czasem i Wiersz napiszę jak się lotne ma zaloty .....
      Człowiek patrzy jak rośnie drzewo widzi jak się starzeje...

      ..........&..........
      Mam w sobie tyle miłości
      Co gwiazd we wszechświecie
      Lecz żadnej nie mogę dotkąć
      Lecz zdarzył się cud
      Wkońcu złapałem spadającą gwiazdę
      Im bliżej niej jestem
      Tym mocniej oświetla droge mojego życia
      ..........&..........

      Obecnie jestem Kawaler bo niestety życie czasem płata figle

      Nie tylko człowiek komputerem żyje grami programami kodami :D Lubie też filmy głownie SF fantasy akcja czy dramat a nawet wojenne jak każdy zależy co wpadnie w oko... czytam czasem książki czy chodzę do klubu na Bilard bo bardzo lubie grać snooker - nie gram na kompie w sportowe tylko real.
      ........................
      co do muzyki to wpisz w youtube.pl
      EBOLA civ3
      i luknij moje playlisty to tam znajdziesz wszystko na temat
      cdn......
      Widze ze nie tylko mnie dopadła nostalgia po wielu latach. Zalogowałem sie dzisiaj z ciekawosci. Nawet odzyskalem swoje konto na Forum. W grze juz niestety nie ma mojego uniwersum. Ahhh... to były czasy... bieganie po kawiarenkach i bibliotekach uniwerysteckich zeby zrobic FS-a

      Pozdrawiam. Emerytowany Górnik z Universum 28
      EMERYTURA- UNIVERSUM 28 - 2005 r.
      [GU28] - GÓRNICY UNIWERSUM 28 - HANDEL DEUTEREM
    • OJ tam OJ tam zawsze człek wraca do swych korzeni i nie tylko ogame ,strateg ,chemik astronom ,można by wymieniać to zostaje .
      A stare czasy ogame były wałki ale nie takie jak dziś zwykli i weterani nawet nie mogą spokojnie grać ,bo widzę reguły się zmieniły kto da więcej tym lepszy :popcorn: :komp: :piwko:
    • A to rzucam łopatą ;)
      Witam po... 7-8 latach? ;) Co ten wirus cudowny ;)
      Dziś na liczniku 36 lat, dwójka dzieci i inne takie nudne sprawy ;) Kiedyś dużo latałem, wojny, sojusze. Teraz idę kopać.
      Chętnie skumam się z jakąś grupką na Mensa. Najlepiej starszych ;)

      Pozdro i witam ponownie :)
    • Assasin

      Na eventowym zajołem 3 miejsce w Europie na ogame top 3 eko moj sojusz ASO Assasins top 1 w Europie

      Pykałem na Uni 7 ,11

      Wezm Libra Virgo Xanthus

      Wracam po 4 latach ..

      Tym razem Umbra jak narazie
      fajne szybkie speed Uni

      Gdzie sie podziali starzy gracze i byli Go i mod gry moi kumple ;/ o.0


      ... and we forgotten what make us strong. Złomować was na potęgę this is true ogame no anty no bot just fight noobs

      for the horde
    • Witam serdecznie.

      Wróciłem do ogame po ponad 10 latach przerwy. Troszkę się tu pozmieniało, ale meritum pozostaje takie samo. Kiedyś grałem w sojuszu, poznałem kilku fajnych ludzi, ale po wejściu w dorosłe życie kontakt się urwał. Sam już nie pamiętam jak to było, czy decyzja o przerwaniu gry była świadoma, czy nie. Teraz jestem, zaczynam w Volanos jako samotny wilk. Pokopię trochę i zobaczymy co się wydarzy ;)

      Pozdrawiam