Ogłoszenie Przywitaj się!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Mordimer Madderdin napisał(a):

      Witam, jestem Darek.

      DUCHOWNY 2 napisał(a):

      Witam, jestem Darek

      Toadie napisał(a):

      Myślałem, że mam niezbyt często spotykane imię a tu na 10 przywitań dwóch Darków Witam więc imienników (nie imienników też)

      darqqq napisał(a):

      Witam.
      Darków się narobiło - dołożę kolejnego


      Wszystkim Dariuszom, Darkom, Dareczkom wszystkiego najlepszego z okazji imienin życzę!
      Dużo radości, dużo szczęścia, dużo samych dobrych rzeczy! :)
      Sobie też tego wszyskiego życzę, bo na drugie mam Dariusz :quasi:

      Zdrowie Wasze w gardło nasze!
      :piwko: :beer:


      duchowny 3 napisał(a):

      dokladnie Darki 19.12.2013 swieto

      Jestem pierwszy z życzeniami? :P
      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman

    • Witam. Moje imię na forum póki co będzie tajemnicą :) Może ktoś mądry rozkmini je patrząc na mój nick :)
      Dawno temu próbowałam w to grać lecz z braku czasu przestałam. Teraz szukam nowego uni na którym mogłabym zacząć swoją nową gre :)
    • Witam!

      Nazywam się Jakub. Część moich znajomych zowie mnie Dżejkob ew. "Szalony Jakub" ze względu na temperament do % i rzeczy, których po nim wyczyniam :E Lat mam 18. Matura za pasem.... Swoją grę na ogame zacząłem na u32. Potem kilku letnia przerwa i nieszczęsny powrót na ogame na u7 teraz u67. Niektórzy z was znają mnie z prowadzenia tematu rekordy u67.

      Zainteresowania to mam takie trochę trywialne, bo: matematyka, polityka, historia II światowej, ekonomia i literatura rosyjska.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Blackbird71 ().

    • To może i ode mnie krótko i na temat :
      Piotrek ------> 33lata
      Gram dla zabawy : u7, u23,u30,u40,u49 (off na wszystkich). Ostatni przystanek Andromeda.
      Zainteresowania: wędkarstwo,koszykówka,piłka nożna , film.

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez xaero32 ().

    • Powitać ^^

      Z tej strony Michał, lat 23 i trochę. Do gry wszedłem całkiem niedawno (jakoś ponad tydzień temu) i z pomocą znajomego powoli ogarniam co jest do czego. Gram bardziej dla samej zabawy niż dla rankingów, ale zawsze parę oczek w górę fajnie jest podskoczyć ;)

      Z racji na dużo wolnego czasu często można mnie spotkać online w grze, albo na platformie Steam gdzie próbuję czasem swoich sił (w większości z marnym skutkiem) w Counter Strike GO :)
    • 8-) Witam wszystkich serdecznie swoja przygodę z ogame rozpoczęłam w zeszłym roku gram na vega mieszkam w Itali pochodzę z małopolski wolny czas spędzam na uni Vega na forum jestem nowa więc super jeśli dacie mi kika wskazówek . Pozdrawiam Marta


      Prośba o zapoznanie się z regualminem forum ;) Nie piszemy całych postów kolorkiem, nie trzeba znacząco edytować swojej czcionki/wypowiedzi.
      /Superman
    • No więc i ja napiszę swój pierwszy post 8-)

      Witam wszystkich!
      Imię moje Bernard, jednak większość znajomych mówi na mnie godal (może i prościej). Lat mam 21. Jeśli chodzi o OGame to zaczynałem przygodę już kilka razy. Pierwszy raz z 7 lat temu, ale wtedy to byłem młody i niewiele wiedziałem o grze :D Teraz gram mniej więcej od pół roku, obecnie na uni Vega, no i doszedłem do wniosku, że wypadałoby założyć w końcu to konto na forum, więc tak też poczyniam :D
      Studiuję inżynierię produkcji, więc wiem jak rozbudować eko XD
      Natomiast moje zainteresowania poza OGame'm to akwarystyka, dobre piwka, no i na gitarce lubię pograć :)
    • -=Rettior=- napisał(a):

      Czo to za 321owy temat :F


      Czesc, jestem Siersciuch.
      Swoja przygote z ogame zaczalem wowczas, kiedy autorka tematu na stojąco pod stół wchodziła.
      Byłem sobie w między czasie moderatorem, a potem nawet super moderatorem ale pewnego dnia wylała mi się kawa na podłogę i się sam zbanowałem.
      Mam teraz drugie konto, ale nikt już mnie nie pamięta.
      Lubię parówki zmikoswane z korniszonami, polane rozpuszczoną czekoladą <3
    • Cześć wszystkim wam ! :D hehe

      Jestem DonPierogo mam 22 lata .
      Woj Lubelskie
      Wzrost 188cm
      Waga 104 kg
      Stylowy zarost :)
      W Ogame zacząłem grać 4 dni temu po około 5 letniej przerwie. Grałem na kilku uni 18, 33,47,50,51 głównie wysoka czołówka. Chociaż wpadek też było kilka .
    • siema siema botki , na Imie mam Patryk , latek 25 .
      w ogame zaczelem dawno temu na de , gdyz w Polsce ogame jeszcze nie bylo. od uni Andro zaczelem przygode i w Polsce i tak to juz zostalo. na codzien chodze na silke , do pracy i do uni Taurus maniakowalem w Ogame w najlepszym wowczas sojku SET :D. odkad weszla opcja pay 2 win postanowilem sie tylko i wylacznie udzielac na forum i nie grac w ta jakze piekna gierke pt. "Ogame" , smutne lecz prawdziwe , w grze znano mnie jako Nightm4r3 , Topowiec oraz Billie the kid 8-). Pozdrawiam wszystkich znajomych oraz i nieznajomych , pamieta ktos ten stary design , bez platnych dodatkow ? ech :-/
      TTG ! :popcorn:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Billie the kid ().

    • Marta86 napisał(a):

      8-) Witam wszystkich serdecznie swoja przygodę z ogame rozpoczęłam w zeszłym roku gram na vega mieszkam w Itali pochodzę z małopolski wolny czas spędzam na uni Vega na forum jestem nowa więc super jeśli dacie mi kika wskazówek . Pozdrawiam Marta


      Prośba o zapoznanie się z regualminem forum ;) Nie piszemy całych postów kolorkiem, nie trzeba znacząco edytować swojej czcionki/wypowiedzi.
      /Superman
      a sam napisała na zielono szkoda słów to po co są opcje rozmiar i kolor czcionki ?(
    • krzyżak wita !

      Witam ! Na imię mi Bartek , dokładniej to Bartłomiej ;P
      Mam już 20 wiosen za sobą , teraz nieubłaganie zbliża się kolejna, no cóż młodsi sie niestety robić nie będziemy ^^
      W ogame zacząłem grać jakoś w 6 kl podstawówki ^^(kieeeeedy to było ;P) , ale wiadomo osiągnięcie kilku tys pkt było już nielada sukcesem, później w czasach gimnazjum zebraliśmy się w kilku chłopaków z jednego podwórka , i zaczęliśmy gre na uni8 w czasach Popuriego ,kiedy to był rekordzistą Uni8 i chyba nie tylko uni (o ile komuś jeszcze mówi coś ten nick ;P) tam osiągneliśmy po czasie po kilkaset tys pkt działając w jednym sojuszu całkiem nieźle sobie radziliśmy, niestety jeden z nas przeszedł na wieczny urlop i w wieku 16 lat zakończyłem swoją przygodę z ogame, myślałem ,ze już na zawsze...jednak nie...kiedy miałem 18 lat powróciłem znowu , tym razem na uni 50 coś, nie pamiętam już dokładnie, pograłem przez 1,5 roku latając sobie to tu ,to tam ^^ to była gra 4 fun ^^ a później przyszedł czas matur i konto poszło w odstawkę , w końcu oddałem je kumplowi , i słuch o nim zaginął, teraz kiedy jestem już na studiach ( Ratownictwo medyczne Olsztyn , może trafi się ktoś z okolicy ^^) zbliża sie sesja a ja mam spooooro czasu, bo to praktyzcnie 1,5 miesiaca wolnego ^^ a później wiadomo jak to jest na wykładach ^^ szukałem konta powiedzym średniego ,tak na poziomie 50 pare -100k pkt ale nie moge trafić więc zaczynam przygodę od 0 ,zobaczymy jak to będzie ^^ Pozdrowienie w ten mroźny dzień trzymajcie się ciepło !

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez krzyzakmk ().

    • Marta86 napisał(a):

      Marta86 napisał(a):

      8-) Witam wszystkich serdecznie swoja przygodę z ogame rozpoczęłam w zeszłym roku gram na vega mieszkam w Itali pochodzę z małopolski wolny czas spędzam na uni Vega na forum jestem nowa więc super jeśli dacie mi kika wskazówek . Pozdrawiam Marta


      Prośba o zapoznanie się z regualminem forum ;) Nie piszemy całych postów kolorkiem, nie trzeba znacząco edytować swojej czcionki/wypowiedzi.
      /Superman
      a sam napisała na zielono szkoda słów to po co są opcje rozmiar i kolor czcionki ?(

      A mówią, że kobieta domyślną jest. Supcio nie wiedział jak zagadać to musiał się do czegoś przyczepić :) ot cała filozofia :P
      Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

    • Marta - ładne imię, bardzo je lubię ;)

      Coś o mnie...
      Bartek, 23 lata - sporo rówieśników tu widziałem. Jestem ze wschodu naszego pięknego kraju. W ogame gram... oj, powiedzmy, że 2 latka. Kiedyś miałem kilkumiesięczny epizod ale skończyło się na idlaczeniu - gra samemu to nie gra.
      Interesuję się głównie muzyką. Jestem basistą, szarpię trochę struny. Właśnie zakładam zespół, ale znaleźć perkusistę to graniczy z cudem :D Gram na uni66 w sojuszu Universe, który serdecznie pozdrawiam :D

      uni66 - off - Vendetta
      wasat - on - MAFIA
      merkur - on - BERK

      Support
      Zasady Gry
    • A to może i ja coś naskrobię :E

      Rafał lat 20 w OGame gram od 2006 roku z przerwami, moje początki sięgają U43 ale tam to lamiłem a nie grałem w sumie teraz też lamię ale ciicho ^^
      Największy sentyment mam do U48 ponieważ to tam spędziłem większość OGejmowego czasu.
      Co by tu jeszcze napisać hmmm no nw :P
      Lubię jeść, spamować, rujnować psychikę innym, chodzić na siłownię, słuchać odpowiedniej muzyki i gadać czasami też lubię się tak położyć i poczytać coś zwiazanego z historią Polski :D
      Gram na Riglu Wasacie i tym na X ;p
      ST: 86
      Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
      Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59