Przyklejony #147: MadOFF [MNS] vs Gnida [god] - 7826,65% + zbiórka + TOP1 SOLO

  • Leo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #147: MadOFF [MNS] vs Gnida [god] - 7826,65% + zbiórka + TOP1 SOLO

    Witajcie

    ruski napisał...
    a co do stwierdzenia webcia ze praktycznie nic nie stracili,
    ze dalej ma flote top 2 i wszystkich procz sojusznikow robi solo

    to powiem tylko ze 3kk lm i 10k niszczarek to jest sporo nawet na uni o wiele starszych od naszego
    a solo to sobie zapakujesz, ale po 10 godzinach jak twoje gs-y doleca
    bo szybka flota to solo mozesz sobie teraz po tej stracie jedynie popatrzec... ;P
    na przynajmniej floty moich 5 sojusznikow :D
    a wczesniej ich pakowales lacznie ze mna....
    ot roznica....


    ...to sobie popatrzyłem.

    dziękuje Evrine, dziękuje Qrakos - bez Was by tego RW nie było!


    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor MadOFF [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 36.009
    L.myśliw. 191.139
    C.mysliw. 402
    Krazownik 20.230
    O.wojenny. 8
    Panc. 20.124

    Obrońca Gnida [god] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 7.699
    D.transp. 712
    L.myśliw. 180.388
    C.mysliw. 1.721
    Krazownik 13.254
    O.wojenny. 375
    Recykler 7.800
    So.szpieg. 2.385
    St.kolon. 9
    Bombowiec 36
    Panc. 8.994
    Niszcz. 1.017
    G.Smierci 9

    ...po 6 rundach:

    Agresor MadOFF [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 12.474 -23.535
    L.myśliw. 66.236 -124.903
    C.mysliw. 203 -199
    Krazownik 17.460 -2.770
    O.wojenny. 7 -1
    Panc. 19.647 -477

    Obrońca Gnida [god] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 4 -13.250
    O.wojenny. 11 -364
    Bombowiec 5 -31
    Panc. 1.074 -7.920
    Niszcz. 444 -573
    G.Smierci 9

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 716.677.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.074.952.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 509.066.400 metalu i 273.598.800 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 7826,65%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 52.387.900, K: 96.323.400, D: -12.695.000, P: 136.016).
    Bilans obrońcy (M: -1.204.160.000, K: -700.742.000, D: -170.050.000, P: -2.074.952).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    34.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 680.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 543.909.900 jednostek metalu i 306.907.200 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 373.092.800 jednostek metalu i 306.907.200 jednostek kryształu.

    2.200 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 44.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 172.023.100 jednostek metalu i 670.200 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 43.329.800 jednostek metalu i 670.200 jednostek kryształu.

    6.435 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 128.700.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 128.693.300 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 128.693.300 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 545.115.900 metalu i 307.577.400 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.1.1 - Adam Woźniak[/center]
  • To było do przewidzenia.

    Webberowi po prostu zachciało sie grać, ot cała historia, gratuluje.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez komornik stefan ().

  • ruski2606 napisał(a):

    konto wyladuje w dobrych rekach, nie jak poprzednie

    To już poprzednie konto miało lepszy koniec. Gnida nie bierz się za zabawki. Gratulacje top one.
    Universum 12 (13.04.2005 - 8.10.2009)
    Universum Leo (13.07.2011 - 20.11.2013)
    Universum Bellatrix (12.06.2018 - ??.??.20??)
  • Kropka nad " I " została postawiona
    Stejk i dobitka - Ruski szkoda konta. :wrr:
    Czy to faktycznie się sprawdza
    "...konto przekazane konto zezłomowane ..." :> zabawek było sporo no i raptem tydzień po SD

    Teraz już wiemy że gdyby niszczarki z dobitki poleciały w pierwszym St było by grubo na 8.5k %

    Atakierowi i Obrońcy SZO - tylko że atakier MA ZA CO :)

    LEO, NEKKAR - 45 ST
    Kenshin Unii NEKKAR

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zatoichi ().

  • WEB push jak nic pewnie ustawka co? to jeszcze ustaw sssrangersasss i largo to juz pestka jesli zona mu nie da nie bedzie mial na antymaterie a tak na marginesie rozpisuje konkurd na did leo .... nagroda 1 000 000 deu za najtrafniejsza odpowiedz na pytanie CO ZONA DAJE LARGO?
  • Web... znowu oszukujesz... cyferaki w nagłówkach Ci się pomieszały ;P

    Ogólnie gratki trafienia i ładnego % ...w sumie wiedziałem że to kwestia czasu bo flo nie fs-owana tak zazwyczaj kończy...

    Obrońcy SzO i kolejnego opowiadania, tym razem flo ruskiego przemielona pewnie też specjalnie... eh ;>
    Ruski szkoda tych latajek...





    p.s. modkowi rozwagi w usuwaniu postów bo w sumie kładę na to... ale i tak każdy wie swoje... -_-
  • @Muerte
    mialem w swojej karierze kilkukrotnie top1 solo jak i acs... a zebys nie
    mowil ze to bylo "dawno" to dzisiaj wieczorem wstawie na taurusa top1
    solo... pozdrawiam i dalej sobie tlumaczcie jacy jestescie pro ;)


    No to kolego masz swoje top 1 również tutaj. Taki byłeś wyszczekany i mądry. Gratuluję Webber, jeszcze ich kilku zostało Ci do odstrzelenia, ale rangerka zostaw w spokoju :p.
  • gratuluje zasobnego portfela ktory zasponsorowal to st. Wydac w sumie 1,4kk antymaterii zeby kogos zlomnac to trzeba miec skilla, graty.

    raz juz wleciales i uciekles z us bo bylem - 600k anty + teraz kolejne 600k + 216k anty za "blyskawiczny telepek"


    graty. to sie nazywa skill.

    edit: jednorazowe przeniesienie planety to ok 40zl, przeniosles ja 4 razy - 160zl + 216k anty za "blyskawiczny telepek"


    skad wziales 3:0? 1:1 "blaznie"


    Evrine - jak juz kiedys rozmawialismy - "ruski rozmawial" - co ze skilla jest w platnych ulatwieniach? ze masz pieniadze to masz wiecej skilla? rzeczywiscie logiczne...


    z tego co wiem to zezlomowal mnie Evrine a nie ty? czyzbym cos przeoczyl? aaa no i teraz dwa razy - no to rzeczywiscie...


    edit kolejny... nie robili tego "pod st" i zeby zaraz sie przeniesc spowrotem. Largo mial kilka planet w jednym us wiec jak byl event gdzie bylo to o polowe taniej to rozstawil sie gdzie indziej - nie tak jak ty i spolka - zrobic st i lece dalej...
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez _Muerte_ ().

  • gratuluje zasobnego portfela ktory zasponsorowal to st. Wydac w sumie 1,4kk antymaterii zeby kogos zlomnac to trzeba miec skilla, graty.

    raz juz wleciales i uciekles z us bo bylem - 600k anty + teraz kolejne 600k + 216k anty za "blyskawiczny telepek"


    graty. to sie nazywa skill.


    Hahaha, wiedziałem że tak skomentujesz ale nie wiedziałem że z 144k antymaterii zrobi się 1.4kk hahaha, nie ma co, błazen z ciebie.

    Nie zapomnij znaleźć nowego konta lamerze, 3:0 KO papa

    edit: jednorazowe przeniesienie planety to ok 40zl, przeniosles ja 4 razy - 160zl + 216k anty za "blyskawiczny telepek"


    Nie wiedziałem że kolonizowanie planet tyle kosztuje. Ja mam to za darmo, może jakiś bug?

    skad wziales 3:0? 1:1 "blaznie"


    Ja tam w ST widzę ruski, a ciebie mam już 3 raz w reckach na uLeo.

    Evrine - jak juz kiedys rozmawialismy - "ruski rozmawial" - co ze skilla jest w platnych ulatwieniach? ze masz pieniadze to masz wiecej skilla? rzeczywiscie logiczne...


    haha, a czemu nie piszesz tego o srangerku który relokował ostatnio się masę razy? albo o largo który relokował prawie wszystkie planety? hipokryzja

    z tego co wiem to zezlomowal mnie Evrine a nie ty? czyzbym cos przeoczyl? aaa no i teraz dwa razy - no to rzeczywiscie...


    a nie pamiętasz zmarnowania konta o nicku król julian? też wpadłeś do mnie

    edit kolejny... nie robili tego "pod st" i zeby zaraz sie przeniesc spowrotem. Largo mial kilka planet w jednym us wiec jak byl event gdzie bylo to o polowe taniej to rozstawil sie gdzie indziej - nie tak jak ty i spolka - zrobic st i lece dalej...


    sranger ustawił się pod emre, ustawił się pod gościa z mafii którego w końcu ja zezłomowałem, ustawił się także pod gościa z G.O.T.U by go złomować, parę przypadków jeszcze mam gdzie relokował raz i potem tą samą planetę gdzie indziej także jak już wyzywasz innych to popatrz na sojuszników

    no i może przeskanuj planetę u ciebie w us, jest goła, naprawdę myślisz że relokowałbym pustą planetę? ]:-D ]:-D ta lotka jest używana od paru miesięcy pusta ]:-D

    Post był edytowany 7 razy, ostatnio przez ==Webber== ().

  • _Muerte_ napisał(a):

    gratuluje zasobnego portfela ktory zasponsorowal to st. Wydac w sumie 1,4kk antymaterii zeby kogos zlomnac to trzeba miec skilla, graty.

    raz juz wleciales i uciekles z us bo bylem - 600k anty + teraz kolejne 600k + 216k anty za "blyskawiczny telepek"


    graty. to sie nazywa skill.
    Oj Gnida, Gnida... Nie dosc ze zabawek pilnowac nie umie, to jeszcze z liczeniem widac wyrazny problem... Proponuje podszkolic sie w obu kwestiach zanim znow zaczniesz grac flota - obie sie przydaja w tej grze...

    Co do zasobnosci portfela - nic ci do tego jak kto pieniadze wydaje, chyba ze zazdroscisz. Gra takie mozliwosci daje a nie inne - powiedz czemu 99% (bo sa wyjatki) osbo robi w tych czasach antyrecki? Bo ich stac i maja taka mozliwosc. Dokladnie ta sama historia... A to ze ktos wydaje 216k anty czy 240k, czy nawet 1kkk to juz tylko i wylacznie jego sprawa...

    PS.

    Tzw. 'Skill' o ktorym slyszalem tu tyle historii wedlug mnie nie istnieje - licza sie czas, znajomosc matematyki, umiejetnosc przewidywania oraz szczescie - taka kombinacja tworzy dobrego gracza. A to, ze gra w chwili obecnej (nie oszukujmy sie bo tak jest) wymaga jakichs tam nakladow finansowych to inna sprawa. Jedni placa po XXzl za nowe gry na konsole, PC itp, inni kupuja punkty czy antymaterie - takie czasy, ze producenci gier tez musza zarabiac.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Evrine ().

  • cytat za: webber
    haha, a czemu nie piszesz tego o srangerku który relokował ostatnio się
    masę razy? albo o largo który relokował prawie wszystkie planety?
    hipokryzja
    widzę ze mnie tu wezwałeś relokowalem ale jak widzisz nadal tam stoją, bo po co mi kolonie w odległych galach jak nic tam nie ma
    a wybierałem juz takie miejsce gdzie ktoś miał jakąś tą flo ;P akurat wtedy szczęście dopisało tobie ;P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez XRANGERX ().

  • o prosze co ja tu widze.....
    top 1 solo z moich zabawek :D
    graty starcia, kulisy nieistotne bo gnida nie powinienes tak pasc :wrr:
    ale takie zycie, tak bywa i co lepsze mam to gleboko w ........
    hhe hhe graty webciu %- moze kiedys i mnie uda ci sie zezlomowac ;]
    bo poki co to o bilansie z kazdym z was (mns) z podniesionym czolem moge pogadac...
    pozdrowienia z emeryturki....
    bijcie sie dalej :D :D :D
    ja czasem popatrze :D :D :D