stefan000102 - ten pożerany przez anakondę :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hej ho ]:-D

    Jaki jest sens życia ?
    Czym jest miłość ?
    Czy śmierć może być dobra ?
    Wakacje pod słońcem czy na stoku narciarskim ?
    Masz jakiś wymarzony cel do którego właśnie dążysz ?
    Bardziej podziwiasz ludzkie czyny ? Czy ludzkie słowa ? Dlaczego ?
    Często zastanawiasz się nad swoim życiem ?

    Pozdrawiam ;]
  • Gootek napisał(a):

    Hej ho ]:-D heyka :)

    Jaki jest sens życia ? A żebym to ja wiedział, i tak każdy kiedyś umrze, więc może by choć kto miał po nas co wspominać :)
    Czym jest miłość ? Hmmmm ciekawe pytania :P czym jest powiadasz, uczuciem między dwojgiem ludzi, pielęgnowana przerodzi się w więź, której nic nie będzie dało rady zniszczyć :)
    Czy śmierć może być dobra ? Zależy jak na to patrzysz, dla osoby, która właśnie umarła to już to jest kompletnie obojętne (bo jak niby ma coś rozumieć, czuć czy nawet nie wiem jak to wyrazić), a dla innych śmierć innych nie jest czymś miłym.
    Wakacje pod słońcem czy na stoku narciarskim ? Słoneczko
    Masz jakiś wymarzony cel do którego właśnie dążysz ? Hmmm skończyć inżynierkę, następnie kilka uprawnień do zabawy przy wysokim napięciu i jedziemy z koksem :)
    Bardziej podziwiasz ludzkie czyny ? Czy ludzkie słowa ? Dlaczego ? Oczywiście, że czyny, przecież czym jest słowo rzucone na wiatr, nie poparte żadnym czynem. Gdyby np. Jan Paweł II tylko sobie siedział, mówił co miał, a nic nie robił, zyskał by taki szacunek i uznanie wśród ludzi? wątpię
    Często zastanawiasz się nad swoim życiem ? Oj dosyć często i do niczego i tak to nie prowadzi ehhh

    Pozdrawiam ;] I ja także
    "Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci umierali za swoją. "
    George S. Patton