Przyklejony Webber- MadOFF i qrakos [MNS] vs Largo, Mr_M, DARKI, ruski2606, kluke - 7845,22% --Ustawianie Krzykacza

  • Leo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • oczywiscie nikt nikomu nie kaze wierzyc w to co jest w opisie - ale taka jest rzeczywistosc niestety, choc nie dopuszczacie do siebie takich mysli... Akcja naprawde byla przemyslana w najdrobniejszym szczegole, wiemy z kim sie mierzylismy i na co porywalismy dlatego trzeba bylo poswiecic cos dla wiekszego dobra - poswiecilismy rengera i okelma zeby tylko dopasc floty webbera i qrakosa. Czy Wam sie to podoba czy nie :)


    i nie piszcie juz multi bo to sie strasznie nudne stalo...

    Push [2] BOBBUDOWNICZY, Vitekk do XRANGERX - zmiana kwalifikacji


    czytajcie co tam jest i juz skonczcie z tym "multi" bo nie macie zadnych podstaw do tego
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...
  • _Muerte_ napisał(a):

    i nie piszcie juz multi bo to sie strasznie nudne stalo...

    Push [2] BOBBUDOWNICZY, Vitekk do XRANGERX - zmiana kwalifikacji

    czytajcie co tam jest i juz skonczcie z tym "multi" bo nie macie zadnych podstaw do tego
    gnida skończ juz te swoje dywagacje..

    Multikonto [1] XRANGERX, BOBBUDOWNICZY, Vitekk + Push [2]
    BOBBUDOWNICZY, Vitekk do XRANGERX + Nakaz odsylki surowcow na planete
    administracji.
    a tego to już nie widzisz?? dziwi mnie tylko czas bana.. śmieszne "pare dni"

    OWU:

    2. Multikonta

    Każdy gracz może logować się tylko na jedno konto w danym uniwersum.

    W sytuacji, gdy gracze okazjonalnie, z reguły lub zawsze korzystają ze
    wspólnego dostępu do internetu np. w szkołach, na uniwersytetach lub w
    kafejkach internetowych, w tym przypadku należy zgłosić to Operatorowi
    Gry jeszcze przed rozpoczęciem gry na support.ogame.pl.

    ranger już wystarczająco skompromitował sie na tym pręgierzu.. i ty też kompromitujesz się broniąc go choć wiesz, że święty nie jest.. a jak nie wiesz to też go nie broń tylko zasięgnij informacji;P

    co do ruska i Dark-a to im nie mam nic do zarzucenia (przynajmniej narazie ;) ) i dla nich mam pełen szacunek za postawe jaką prezentują..
    do reszty krentaczy nie mam go wogóle..
  • qrakos wytlumacz mi tylko czemu go tak atakujecie tym "multi" skoro SGO zmienil bana z "multi" na "push". Przypominam - SGO po doglebnym zbadaniu sprawy zmienil kwalifikacje bana a wiec nie dopatrzyl sie multi jednak. Myslisz ze zmieniliby bana gdyby nie bylo do tego podstaw? zastanow sie troche. Myslisz ze SGO zmienilby wlasna decyzje gdyby nie byl pewny? choc troche pomysl. Skoro zmienil kwalifikacje bana tzn ze nie mogl wlepic multi - nad czym wy dyskutujecie caly czas? tak - jest pusherem; nie - nie jest multikonciarzem - co widac powyzej. Nad czym wy sie tak caly czas rozwodzicie? ja nie mialem nigdy w calej swojej histori zadnego bana, nigdy - webber tego nie moze o sobie powiedziec bo znalazlem conajmniej bana z kasacja za skrypty i jednego za bash - ale czy nazywam go przy kazdej okazji skrypciarzem i basherem? nie... a wy nie macie podstaw ale na sile probujecie to wszystkim wmowic. Dlatego go bede bronil bo bez zadnych podstaw oskarzacie czlowieka o cos czego nie zrobil - tyle.


    wiesz - powiem wam nawet wiecej - to ja zglosilem push rengera zeby dostal tego bana bo nam to potrzebne bylo - do rw w ktorym wlasnie toczymy rozmowe. Miejcie swoje zdanie ale i tak my wiemy jak bylo naprawde. Gdyby tego bana nie dostal to i tej calej akcji pewnie by nie bylo albo poslalibyscie cale floty a wtedy nie wazne co bysmy podstawili i tak nie dalibysmy rady. Proste ;) ale wiem ze ludzie lubia sobie zyc teoriami spiskowymi wiec nakrecajcie sie dalej :)
    Solo: 3483% 3150% 1918% 1789% 1187% 1037% 881% 576% 564% 424%...
    ACS: 9040% 7845% 5495% 4339% 3954% 2345% 2204% 1950% 1933% 1893%...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez _Muerte_ ().

  • Gratki starcia, Atakującym SzO by było zacieklej
    a Obrońcom SP w latajki coby wyrównać siły zbliżającego się pewnie konfliktu...
    i znowu będzie ciekawiej a o to wszystko przecież chodzi, by każdy miał jakiś cel ;]
    się porobiło na chwilę mnie nie było a tu takie bum...

    Przepychanki słowne ozdobą każdego ST ale przecież można zachować umiar a nie pokazywać naszą rodzimą Polskość w każdym calu :-/

    Pozdrawiacze dla obu stron bo cóż tu ukrywać na wyludnionym uni wszyscy się znają.
  • Gratulacje obrońcom :D Pięknie wymyślona i wykonana akcja :D
    Najmocniejsze floty trochę osłabione :E
    Atakierom Szo ;P

    Ranger teraz wiem co miałeś na myśli pisząc mi że ten push był zrobiony nie bez powodu i niedługo się przekonam :D
    To był dobry powód żeby zawisnąć na pręgierzu - dzięki temu jest ten stek :E
  • W akcji brak profesjonalizmu widzę :D :D :D :D . Na minutę przed wlotem trzeba było neta atakierom odciąć i wszystko by weszło jak trzeba. XD XD XD. Atak flood chyba by wystarczył
    EX UNI 7 , UNI 32, UNI 53, LEO.

    Merkur Powrót do nałogu (Crusader).

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez doktorek1 ().

  • dzień dobry :P , serduszko mocniej zabiło jak tak patrze na to rw :E, najlepsze chwile webcia już minęły -za dużo siedzenia i się chłopina wypalił, tak często bywa niestety :E , dzięki za linka i przetapiajcie :D

    ps
    z tym banem to się miotacie jak małe dzieci mnsy ,pewnie pomyłka nastąpiła i rangera atakujecie teraz po swojej milutkiej wtopie hie hie

    pozdro żuki i do kiedyś tam :*
    ...do stracenia mam tylko kajdany a do zyskania cały świat...

    u66 - długo by opowiadać :E

    Leo - więcej obijania niż grania :E

    Orion - przez małą chwilę nawet top 2 :E

    Mizar - coś tam się pykało :E

    Vega - top 10 - oddane :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tribu ().

  • Wielkie gratki dla calego GOD. Super plan i jeszcze lepsze wykonanie, tyle flotki spadlo liderom :E hehe maly psztyczek w noska sie przydal jak najbardziej.Webber zeczywiscie wrocil z urlopu z wielkim rozmachem XD to pokazales skila :quasi: przetapiac,latac i dalej zlomowac! bo napewno idzie wam to lepiej miz mnsom ;P
  • gratulacje za zaplanowanie akcji
    kazdy kto gra flota , lata na akcje robi rw planuje , ryzykuje mniej lub wiecej i istnieje mozliwosc straty floty i jest to normalne
    nikt nie jest nieomylny , kazdy predzej czy pozniej popelnia blad.
    Webberowi i sojusznikowi odbudowy oraz szybkiej zemsty a przedewszystkim checi do tego .