pomysl

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Wpadlem na dziwny pomysl na ogame
      popatrzcie co jakby w ogame wprowadzic pojedynki miedzy sojuszami,nie na zasadzie wojny,ale rywalizacji na punkty w przedziale czasowym
      np arkadia vs prestige od 1/01/2013-7/01/2013
      kto w przeciagu 7 dni zdobedzie wiecej punktow musi zaplacic drugiemu sojuszowi np 40kk metalu 20kk krychy i 10 kk deuteru,ktory bedzie rozdzielony miedzy czlonkow sojuszu
      co myslicie o takiej formie rywalizacji??
      tylko nie krytykujcie mnie zbyt mocno to tylko propozycja
      prosze wszystkich o ustosunkowanie sie
      flociarze narzekaja ,ze gornicy sie bunkruja i strasznie ich to wpienia-nie ma rywalizacji bezposredniej,bo flociarz musi miec konkretny zysk,zeby wleciec do gornika
      a moja opcja daje mozliwosc rywalizacji posredniej-gornicy flociarze

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez szmidtke ().

    • Starrk vel Lord Pyrek napisał(a):

      Pomysł całkowicie do bani. To nic innego jak zalegalizowanie pushu. I nie, flociarz nie poleci na górnika tylko wtedy, gdy będzie miał konkretny zysk - poleci wtedy, gdy tylko wyjdzie ze starcia co najmniej na zero.


      Poleci też GSami bez zysku aby bunkier rozbić, dwa... Trzy a może pięć razy... Zysk się w końcu pokaże :). Poza tym podpisuje się pod resztą tego co napisałeś;).

      :evil:
    • Pomysł z dawaniem i rozdzielaniem surowców do bani. Ale można by zrobić taką wojnę ... ekonomiczną. Na czas taki jaki chcą ustalają między sobą pakt o nie agresji a po określonym czasie sojusz który będzie miał więcej punktów przyrostu wygrywa. Jeśli nie będą chcieli podjąć wyzwania nie wchodzą w to. Oczywiście jest S&D i Wojny ale myślę, że wszystko co urozmaici grę bez jej destrukcji jest warte przemyślenia.


      Gra: Fabryki, a produkcja - coby nanitki nigdy nie stały bezproduktywnie 8-)