Wasze ulubione seriale

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• House for life :D nie ma lepszego serialu :D

a z takich które jeszcze mi się bardzo podobały:
      - stargate: atlantis
      - sherlock
      - breaking bad
      - kompania braci
      - z archiwum x
      - house of cards
      - the walking dead
      - the mentalist
      - pacyfik
      - ranczo

A co do wspomnianych wyżej Kiepskich, to był to serial wręcz wybitny, ale tylko do ~~ 300-330 odcinka, później mówiąc delikatnie się zeszmacił. To co wyświetlają dzisiaj w tv to już nie kiepscy ale ich karygodna profanacja.
      1w2
      emerytura zawieszona... again

• Ostatnio łyknąłem Darka z Netflixa, według mnie serial dosyć wymagający od widza. Idealnie jest go przyswoić w ciągu od razu ]:-D
      :lm: :ow:

zrobione kulki:
      z przypadku - 27 :juzpotobie:
      zaplanowane metodą kalendarzyka - 10 :kocham:
      _______________________________________________________________________________________
      *nadinterpetacja zasad gry przez support jest żałosna*

*grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
    • Z racji tego, że jestem maniakiem serialowym lista mogłaby być dłuższa i uważam, że skróciłem ją do minimum :saint:

Ostatnio obejrzane (w ciągu ostatnich cztery m-cy):
      Lucyfer - w toku trzeci sezon, pierwszy najlepszy, chociaż kolejne też dobrze wciągają :evil:
      Hannibal - szkoda, że nie zostawili otwartego zakończenia trzeciego sezonu, może inna stacja by kontynuowała... ?(
      The Path (Sekta) - kolejne dziwne tłumaczenie tytułu, path - ścieżka, choć serial w sumie o "niegroźnej sekcie", zacząłem oglądać przez bohatera serialu Breaking Bad, wciągnął, polecam :saint:
      Altered Carbon - obejrzany cały sezon w ciągu jednego dnia, wciąga, cyber punk przez duże litery :O
      Star Trek Discovery - Netflix przykłada się do aktualnych produkcji, miło się ogląda, dobry wątek, polecam. :lm: :ow:
      The Punisher - obejrzane, dobry jak się spodziewałem, ale bez większych podniet :rolleyes:

Moja lista best of the best (obejrzane wszystkie sezony, wszystkie odcinki):
      1. Breaking Bad - serial legenda :popcorn:
      2. Shameless US - dobrze zakręcona rodzinka 0_0
      3. LOST - tęsknie za wyspiarzami :help:
      4. Stranger Things - momentami było dziwnie :quasi:
      5. Narcos - Pablo Escobar - fascynujący człowiek ;>
      6. House of Cards - zawsze chciałem być prezydentem ]:-D
      7. Mentalist - brakuje trochę, ale przyjemnie się zakończył. :kocham:
      8. House - nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. 8-)
      9. Wataha - pierwszy polski serial jaki obejrzałem naprawdę dający radę. :thumbsup:
      10. Belfer - młody Stuhr w akcji, dobry wątek. :thumbup:

The post was edited 1 time, last by JDevil ().