Przyklejony Evrine [MNS] vs lucky [God] - 3221,78%

  • Leo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Evrine [MNS] vs lucky [God] - 3221,78%

    Na wstepie chcialbym zyczyc obroncy jak najlepiej i mam nadzieje, ze szybko sie dzwignie, bo fajny z niego gosc. Bylismy niegdys razem w WB, jednak po moim 6cio miesiecznym urlopie Lucky byl juz w God. Latalem kilkakrotnie, bez skutku, az do dzis. Ale tu trzeba przytoczyc kulisy akcji...

    Jeszcze nim byla wzmianka, ze bedzie S&D na nayszm uni postanowilem wybadac sobie astro na nowa kolonie. Potrzebowalem wprawdzie sporo surowca by to zrobic (poziomy 18 i 19 duzo kosztuja), jednak los mi sprzyjal - kilka duzych atakow w sierpniu i na poczatku wrzesnia sprawilo, ze mialem surowiec i zbadalem astrofizyke zgodnie z zalozeniami. Wowczas pojawila sie wzmianka o S&D, wiec postanowilem wykorzystac nowa kolonie by zdjac jakas wieksza flote. Trzeba bylo jednak znalezc kogos, kto by robil dluzsze FSy na jednym konkretnym ksiezycu. To ograniczalo potencjalne cele do zaledwie kilku. Wowczas jeszcze Lucky latal na fsy gdzie indziej i nie bralem go nawet pod uwage. Ale zeby nie zanudzac, gdy zobaczylem, ze w koncu przeniosl flote i zaczal fsowac na kolonizuj (badz zbieraj - nie wiem), wowczas dokonalem wyboru.

    Dzis wczesnie rano kolonizator pojawil sie w ukladzie i powstala planeta. Z 'niewielka' pomoca od Qrakosa w dwie godziny pozniej pojawil sie piekny, duzy ksiezyc. Wowczas pozostalo juz tylko kliknac pare razy, teleportowac flote i puscic GSy. Oczywiscie ksiezyc obroncy byl spory, wiec nie moglem miec pewnosci ze sie uda. I sie nie udalo. Lucky zalogowal sie jakies pare minut przed dolotem GSow, ale mimo wszystko polecialem dalej. Piec gwiazd probowalo kolejno, ale nie podolalo. Jedna z nich nie wrocila juz na orbite, lecz rozsypala sie w pyl. Los, ktory poczatkowo uwazalem za pechowy, jednak mi sprzyjal - przypadkowo, zawracajac calkiem inny atak, akurat w momencie klikniecia przekoczyly sloty i... zawrocilem szosta gwiazde lecaca w kierunku ksiezyca Lucky'ego. Dzieki temu mialem pozniej mozliwosc wykonac jeszce jeden atak na obronce tego samego dnia.

    Kilka godzin po nieudanych probach zestrzelenia ksiezyca zobaczylem konczace sie minutki. Mysle - sprawdze chociaz czy FS faktycznie tu byl puszczony i co wiecej - przekonam sie czy stoi nadal na tym samym ksiezycu. I stalo. Wprawdzie czesc floty mialem na piecioprocentowkach i innych ksiezycach, jednak szybko teleportowalem to co bylo pod reka i puscilem atak. Pare minut pozniej pojawil sie Lucky. Atak oczywiscie zawrocilem i dostalem wiadomosc od obroncy, ze uparty jestem ;). Odpisalem, ale nie doczekalem sie odpowiedzi. Przeczucie mowilo, ze albo zrobil FSa, albo teleportowal, albo tez po prostu stwierdzil, ze nie sprobuje jeszcze raz i sie wylogowal. Szybki skan i jedynie 10kk deuteru zniknelo. Jako, ze lot w ukladzie, to zaryzykowalem puszczajac kolejny atak od razu - bez czekania na minutki i... udalo sie.

    Tak wiec mam tym samym ogame'owy prezent na imieniny oraz 100 zwycieskie ST na U Leo.

    Pozdrawiam sojusznikow oraz druzyne Kun z S&D - moze jeszcze to wygramy ;)

    Specjalne podziekowania dla Qrakosa, bez ktorego nic by z tego nie wyszlo. Wprawdzie nie dalo rady w ACS jak planowalismy, ale tez jest dobrze :)


    ***

    Agresor Evrine [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 66.067
    Krazownik 19.466
    O.wojenny. 275
    Panc. 14.572

    Obrońca lucky [God] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 487
    D.transp. 808
    L.myśliw. 49.155
    C.mysliw. 367
    Krazownik 5.969
    O.wojenny. 1.160
    Recykler 3.372
    So.szpieg. 274
    St.kolon. 1
    Bombowiec 32
    Panc. 4.094
    Niszcz. 868
    G.Smierci 2

    ...po 6 rundach:

    Agresor Evrine [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 35.373 -30.694
    Krazownik 17.832 -1.634
    O.wojenny. 274 -1
    Panc. 14.464 -108

    Obrońca lucky [God] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 6.025.759 metalu, 25.251 kryształu, 5.369.114 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 179.402.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 995.015.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 202.603.800 metalu i 119.574.300 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 3221,78%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 79.432.559, K: 71.986.151, D: 481.114, P: 151.900).
    Bilans obrońcy (M: -553.324.759, K: -352.139.251, D: -100.971.114, P: -1.006.435).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    Udało się zebrać 201.453.800 metalu i 118.427.900 kryształu.
  • gratulacje, zastanawialem sie dlaczego lucky byl dla mnie bialy no i mam odpowiedz :D
    SzO obrońcy :)

    PS. jestem pierwszy xD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez niszczyciel502 ().

  • lucky teraz masz za to range lama roku :D i duże :gszo: eko masz dobre nadrobisz i na następny raz pamiętaj ze mając kacora ;P w układzie fs sie robi :D


    A kaczorkowi :graty: sie należ i szczęścia ma ostatnio dużo :D