SANDER. i ROD [WIP] vs entro [CLZ], Cry [BBG] - 188117,7% TOP 1 ACS

  • Draco [2]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • mayday napisał(a):

    Potem jednak po godzinie sander zaprosil do acsa roda(na koncie siedział matiq)

    wat? :quasi:
    Zmień informatora, albo dilera... a najlepiej to obu.

    @Entro/mayday/<new_nickname_soon>
    Jakby nie patrzeć to przedstawione dowody bynajmniej nie świadczą na Twoją korzyść. Obiektywnie stwierdzając to teoretycznie Twoje tłumaczenie (lag) miałoby rację bytu - niestety skan/screen przedstawiony przez Sandera jest dla Ciebie miażdżący. Podrobiony? Po co? Agresorzy nie mają nic do stracenia, za to Ty masz bardzo dużo. Są rzeczy, których odbudować po prostu się nie da. If you know what i mean. ;)

    Wystawiłeś Malesza? Możliwe. Zlamiłeś jak nowicjusz? Na pewno.

    Odbudowy i tłuczcie się dalej.
    Pozdrowienia z emerytury.
    Whatever.
  • Matiq napisał(a):

    mayday napisał(a):

    Potem jednak po godzinie sander zaprosil do acsa roda(na koncie siedział matiq)
    wat? :quasi:
    Zmień informatora, albo dilera... a najlepiej to obu.


    To wyjaśnijcie między sobą bo Rod mówi co innego prosze:

    8091830
    a mi Ciebie 20 wrz, 12:26
    za to ze zes cray tak ******
    !!!
    a na koncie nie ja siedze
    tylko matiq


    Akurat WIP w tym wypadku ktory tak tutaj obstalowywuje za tym ss jest smieszny. Juz ci tlumacze dlaczego i wam chyba tez sie to przyda.

    Nie bylo zadnego powodu tak jak bezet mowi zeby flote podnosic. Po pierwsze starcie nasze floty vs. rod/ sander konczyly sie wygrana po naszej stronie po 6 rundach z pzetem na 1,2kk recków. Z czego mieliśmy zysku około 21kk po zebraniu pzeta. Ponieważ na innym moonie miałem jeszcze 50k recków to zebranie tego wszystkiego gdzie wiedzialem doskonale jak sander robi kontre, bylo znacznie prostsze. Bo wiedzialem ze nie wysle calych recy.

    Z jakiej racji mialbym wystawiac Crya? Jaki mialem w tym cel? Jaki mam tez cel w oddawaniu mu teraz rekomepnsaty? Tak przeciez bym to olal nie?

    Jesli chcialbym kogokolwiek wystawic to do Crya nie dzwonil bym do Fishera, mańka bym nie informował

    Sander z Rodem mogli stracic po pol floty w jednej chwili, smrod kolo dupy poczuli a sander zeby sie wybielic sieje tutaj swoja propagande, Czemu nie zamiescisz pelnego raportu? pelnego z id szpiegowania. Zaraz zobaczymy kto sciemnia mordeczko. Bo jak sam mowiles ostatni skan byl 8 sekund przed 2 fala ta? I nagle sie pojawilo tam paliwo ta?
    pozdro, jedna wielka sciema i tyle.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez mayday ().

  • bezet napisał(a):

    Jesli nawet to wszelka aktywnosc ze strony agresorow jest zabroniona na 6 sekund przed ... Paczka suchych faktow ze calosc zostala wykonana z premedytacja:

    Haha nic nie wiesz a się udzielasz jakbyś był alfą i omegą. Zasada 6 sekund już dawno nie obowiązuje.

    Co do brody i tymbarka to chyba zgłoszę wam multikonto na forum bo jesteście na tym samym poziomie wypowiedzi jeśli chodzi o ortografię, sens i ogólne wrażenie tępoty :D

    W temacie to widzę już na 2 gali w układzie entro Sandera i Cichego i ... cały układ zapchany planetami przez konto Dino ... to samo, z którym handlował Cichy :D
    Cichy weź jeszcze zablokuj po 2 układy na prawo i lewo wszystkie pozycje kontami biff, callme, alert ... a jak Ci nie wystarczy to nesene i może undertakera .. a jak jeszcze będzie za mało to sam Ci podeślę surowce na astrofizykę dla tych kont.

    Dlatego nie chce mi się w to już grać. Sami śmiejecie się, że niektórzy zlamili i oszukują, a sami robicie dokładnie to samo.
    Zjedlibyście gówno żeby tylko odebrać te miliardy z floty Cry-a.
    Parodia.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez baaabuuu ().

  • Po trzecie, z jakiej racji mialbym wystawiac Crya? Jaki mialem w tym cel? Jaki mam tez cel w oddawaniu mu teraz rekomepnsaty? Tak przeciez bym to olal nie?

    Może po to, że miałbyś na tym kilkanaście kkk zysku? Może kupiłeś konto od Cry'a, albo kupiłeś tylko jego flotę do zezłomowania, a może po prostu zrobiłeś to z premedytacją. JESZCZE nie mam info na ten temat, ale...
    "Łaskawe" oddawanie surowców kojarzy mi się z pewną akcją, niemal równo sprzed roku, które było "po drugiej stronie barykady".
    Tutaj link
    Może chciałeś się przypushować tak jak Winner rok temu? z tym że wtedy przyłapał go na tym baabuu. No i "łaskawie" oddał surowce GO. A tutaj nie wpadło Ci to do głowy że WIPy wstawią to rw.

    mayday napisał(a):

    Po czwarte, jesli chcialbym kogokolwiek wystawic to do Crya nie dzwonil bym do Fishera, mańka bym nie informował

    A co powiesz na szukanie ofiary?

    mayday napisał(a):

    Po piate, Sander z Rodem mogli stracic po pol floty w jednej chwili, smrod kolo dupy poczuli a sander zeby sie wybielic sieje tutaj swoja propagande,

    Póki co, to jak na razie to Ty próbujesz się wybielić.
    pozdro, jedna wielka sciema i tyle.

    Tu się zgodzę


    Jak na razie zdecydowana większość świadczy na Twoją niekorzyść.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Saxer ().

  • Saxer ja rozumiem naprawde ze nie miales nigdy kontaktu z duza flota, ale uwierz ja nie jestem lisem ktory chodzi i knuje kogo ze znajomych wlozyc do reckow WIP tylko po to zeby miec z tego satysfakcje, po ST ktore widziales na moich gsach, po st robionych na moich reckach teraz? Sadzisz ze ja w jakikolwiek sposob jestem dla nich przychylny?
    Kompletnie widac mnie nie znasz, a maniek, Fisher reszta moich znajomych z ktorymi gralem, prosilem o recki i zawsze pomagali. Nigdy bym nikogo nie wystawil a tymbardziej Crya.

    Czemu twierdzisz ze WIP nie chcialo by wrzucic tego rw? Oczywiscie ze je by wrzucili nie mialem ku temu zadnych watpliwosci. To twoja opinia o laskawym oddawaniu czegokolwiek. Wszelkie wyjasnienia masz i macie, w temacie z ST ze screenami policzone i dane.
  • SANDERu60 napisał(a):

    TERAZ SZCZERZE GRATULUJE ENTRO ZGRABNEGO WYDYMANIA NIEŚWIADOMEGO CRY

    NIE MNIEJ JEDNAK CRY TEŻ CZYSTY NIE JEST BO TO MÓJ I RODA ZNAJOMEK.. TRZYMALIŚMY ZE SOBĄ JESZCZE PRZED UF...DWA DNI TEMU MIALEM GO W BUDDY, JEDNAK INNA AKCJA WYMAGAŁA BYŚMY USUNELI I MIELI KONTAKT ZA POMOCĄ KOMUNIKATORÓW..


    CIESZE SIĘ ŻE STRACIŁEM TE 1KKK LAMEK I ZOBACZYŁEM CO KOLEJNA OSOBA SOBĄ REPREZENTUJE

    A TERAZ WSZYSCY HA HA HA BRAWO CRY I ENTRO

    JESTEŚCIE NASZYMI BOHATERAMI PRAWOŚCI I PORZĄDKU NA UNI DRACO

    DZIEKUJE ZA UWAGĘ, WIĘCEJ POSTÓW NIE BĘDZIE


    właśnie o tym mówiłem

    ACS; Pink [AION], SANDER [WIP] vs beLIEve, cichy_kat [WIP] - 16863,05%

    Sytysfakcje mam duża tak samo jak moja stocznia :E

    Wasze durne komentarze pomine.. nie chce mi sie kłócić

    Pink dobrze wiedział ze jest do odstrzału..zreszta, sam twierdziles ze konto jest nasze wiec popisales sie tylko wlasna glupota i naiwnoscia


    gość który wystawił typa w ACS w bitwie WiP konta WiP będzie teraz uczył innych moralności i pisał o wystawianiu innych
    weź się w głowę puknij Sebastianku :D

    tutaj zgrywasz świętego i jaki wielki z Ciebie nauczyciel moralności i śmiejesz się z entro a sam nie jesteś lepszy
    bez kitu hipokryzją i buractwem śmierdzi w tej gierce

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez baaabuuu ().

  • Dominik nie wygrasz z nimi, bo jest słowo vs. słowo kazdy w swoim sumieniu niech sie zastanowi, po co miałbym podnosic flote jesli ona tam była?

    No po co? Równie tak samo jak wy chcialem tego rw na nich dwoch, chcialem ich w reckach. Moglem nawet skonczyc grac po tym rw, Sander tracil by pol floty zostawalo by mu to co w 1 fali wyslal + gsy, Rod tracil by tez pol floty. Koalicja miala by przewage we flotach, bo zlom z nich dwoch podniosl by moja flote do 200k PANCY a Crya do 300k PANCY.
    Wszystko bylo wyliczone i gotowe do tej akcji. Nie mialem zadnego powodu zeby flote podnosic.. a te ich raporty, podrabiane i wstawiane jako ogolnik. Blagam was... nic sie tutaj nie zgadza z tego co oni wrzucili
  • Jak to tam było to w sumie nie ma dla mnie znaczenia teraz.
    Może oddasz Cryowi może nie - Twoja sprawa.

    Śmieszy mnie, że takie pajace jak Sander i Cichy piszą tutaj o zasadach i moralności a powinni nawet japy nie otworzyć.
  • Farmy widze najwiecej maja do powiedzenia. Jesli cichy i sebastianek mysla ze dostana nawet 1 surowiec z tego to sie grubo myla, ja mam czas i zorganizuje taka podstawke ze nawet i w 5 sie nie przebijecie. A nawet jesli sie to nie uda, to wloze to w stocznie wszystko a potem rozbije sie o Crya i tam zorganizujemy podstawke, Cry dostanie caly surowiec co do jednej jednostki. A ty Sebastian zaplacisz za to co tutaj powiedziales, gwarantuje Ci. Wczesniej czy pozniej, ja dobuduje taka flote ze cie zapakuje.

    Legalnie czy nie, JUZ MI TO WISI - jest to bez znaczenia. Widac zeby pokonac oszustow trzeba tez sie takim stac. Od dzisiaj gram jak Ty sebastian, bez zasad.
    A do wszystkich sanderka ostatnie st na pioneerze: SANDER. [WIP] vs pioneer - 11952,89% + SANDER. [WIP] vs glocker [BBG] - 2756,33% + moon

    bardzo prosze o to dowod ze to nastepny jego push, i nie jest jak wiekszosc z was twierdzi ze to taki czysciutki gracz.
    rozmowa miedzy mna a pioneerem z dnia 12 wrzesnia



    Ja:
    ws. konta pionier tak? 12 wrz, 20:47
    ty chcesz je oddac czy sprzedac?
    xxxx4xx3:
    tak ale konto jest juz sprzedane 12 wrz, 20:47
    Ja:
    za ile? 12 wrz, 20:49
    xxxx4xx3:
    400zl 12 wrz, 20:49
    Ja:
    a mógłbyś powiedzieć komu? 12 wrz, 20:53
    xxxx4xx3:
    nie bardzo 12 wrz, 20:55
    Ja:
    tak sie tylko pytam, bez żadnych konsekwencji 12 wrz, 20:56
    xxxx4xx3:
    Sander 12 wrz, 20:57

    Zaluje ze sie tak stalo, bo wczoraj powinienes juz byc zapakowany w moich reckach widac los tak chcial. Raz sie przytrafilo, stanie sie tak i drugi raz.


    Czekam tylko na to co Cry dla was przygotował ze swoim postem, opisujacym cala sytuacje. MAM NADZIEJE ze to wam chociaz uzmyslowi ZE ZADNEGO WYSTAWIANIA KOGOKOLWIEK NIE BYŁO.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez mayday ().

  • mayday napisał(a):

    Widac zeby pokonac oszustow trzeba tez sie takim stac. Od dzisiaj gram jak Ty sebastian, bez zasad.

    Poprawka - oficjalnie "od wczoraj".


    Rozmowy na gg "przeklejone" tutaj można o kant kapska rozbić.
    tak to mogę nawet ja wkleić rozmowę z Winnerem z którym nigdy w życiu nie pisałem :E

    po za tym, może i nie miałem nigdy mega dużej floty, ale wiem jak działa teleporter i nie raz z niego korzystałem więc mi nie wciskaj kitu że 3s nie wystarczy na telepnięcie.
    Ale co ja tam wiem. Nie mam dużej floty więc się nie mogę wypowiadać :E



    Edit:

    mayday napisał(a):

    A nawet jesli sie to nie uda, to wloze to w stocznie wszystko a potem rozbije sie o Crya i tam zorganizujemy podstawke, Cry dostanie caly surowiec co do jednej jednostki


    I tak to się zaczyna. "To jednak nie oddam teraz surowców, potem się o Ciebie rozbije i będziesz miał surkę"
    Jak nastanie to "potem" to będzie, "nie no, mam dużą flotę, mogę teraz złomować WIPków solo. Nie będziemy przecież teraz przetapiać tej floty. Oddam Ci surkę z kilku najbliższych ST".
    Jak będziesz miał zyskowne ST to będzie tekst, "jak to przetopię to będę top 1 we flotach", albo inny durny wykręt i koniec będzie taki że to Cry nie zobaczy ani 1 surowca

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Saxer ().

  • tymbark28 napisał(a):

    widzę baaaaaabu że jesteś ...........ciotką, stul ryj i idź pajacować do cyrku, po przeglądnięciu paru postów z twoimi wpisami , mogę sądzić że reprezentujesz ten sam poziom detektywa - mendy , co wiecznie nic nie pasuje.
    PAJAC


    mógłbym powklejać tutaj inne rozmowy, screeny porobić i zwyczajnie udowodnić pewne rzeczy.
    mógłbym Cię obrazić na 500 sposobów nie używając żadnego wulgaryzmu ani inwektywy.

    tylko po co ?
    zwiewa mi to i powiewa

    naucz się lepiej używać przydawek w zdaniach - "mendy, której nic nie pasuje" :*


    edit:

    haha widzę po kupieniu tego konta top 7 od brody to się zrobiłeś ura bura król podwóra
    zakapsluj się z powrotem i nie zawracaj mi gitary swoimi wypowiedziami na poziomie :E

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez baaabuuu ().

  • Swoimi wypowiedziami tymbark nie prezentujesz zadnego poziomu wiec zamilcz laskawie, kolejny pro z kupionym kontem sie znalazl i mysli ze blyszczy.
    Co do samego starcia, ciezko sie ustosunkowac nim sam poszkodowany cry sie wypowie, choc jestem sklonny w laga uwierzyc bo sam miewam takie bugi w ilosciach masowych i ani format systemu ani interwencja w teamie mi nie pomaga.

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame
    You wanna piece of me, boy??
    PB Solo: 7396,8%
    PB ACS: 38767,67%
  • Wybacz ale nie chce mi się o tym pisać i tłumaczyć nawet kto ma rację.
    Ja napiszę swoje. Ty może zrozumiesz. W sojuszu cichy napisze, że jestem debilem. Tutaj przytoczy się kapselek i napisze, że jestem pajacem.
    Nie chce mi się. Mecz oglądam w siatkówkę z Francuzami i to mnie bardziej interesuje niż to czy wyfarmicie te miliardy od entro czy wstawicie kolejną GSówkę w układ czy nie.

    Bajabongo hej :D


    edit
    entro[CLZ] vs bonzai75 - 23826,31% - TOP 9 SOLO DRACO

    o takich postach piszę właśnie
    szkoda mi klawiatury nawet bo i tak dwójka ledwo działa i małpa nie chce się czasem wciskać =)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez baaabuuu ().

  • A ja powiem tak:
    Nieważne co i jak, kto miał ukryty cel a kto nie..
    WIP w reckach i nagle płakusiają ;) Szkoda że nie spakowani do zera no ale co się odwlecze itd.

    Tak wyśmiewaliście na w stekach u60 każdego kto was hejtował - a teraz co robicie? Przymknąć buziaczka, ładnie pogratulować i szukać rewanżu :)
    Jest śmiesznie
  • wiecie co? to moj 3 i w 100% ostatni post w tym temacie a moze i na forum..

    entro o wielki i uczciwy graczu, pisz na mnie co chcesz, udowadniaj ile to niby kont kupiłem, ile ludzi oszukałem i jakim to niby jestem zerem.. szczerze i jednogłośnie SRAM NA TO I TWOJE PISZCZENIE.. tak samo jak SRAM NA TO STARCIE..

    cry okazał sie tym kim jest, a ty tylko potwierdziles moje i nie tylko zdanie o tobie..

    osiagnalem w tej grze wszystko co kazdy gracz by mogl, udowodnilem sobie i innym na przestrzeni lat ze latac potrafie..

    dla mnie dalej mozesz mnie i reszte mojego soja i znajomych obrzucac blodem ile tam chcesz.. kazdy widzi kim jestes i co tam poczyniasz.. prosty przyklad.. ja pisze 3 post, ty juz chyba 20.. jesli mowimy juz o wybielaniu..

    SRAM na to co ludzie na servie o mnie mowia, jak mowia i ile mowia o ile wgl mowia... nie mam potrzeby byc gwiazda i bohaterem jak ty.. ja sobie tylko gram..

    GRAM W GRE.. dla moich ludzi.. mojego soja.. I JESLI MASZ JAJA ZEBY COS UDOWODNIC TO PRZESTAN [ciach] KOCOPOŁY NA FORUM I POKAŻ CO POTRAFISZ, POZA SIEDZENIEM W WOLNYM CZASIE 12H BEZ URLOPU NA KONCIE..


    i jeszcze jedno.. NIE MAM NAJMNIEJSZEJ OCHOTY WYMIENIAĆ Z TOBĄ OFERMO ŻADNEGO PW W GRZE CZY NA FORUM, NIE ŻYCZĘ SOBIĘ BYŚ ZDRABNIAŁ MÓJ NICK CZY IMIĘ.. KOLEGAMI NIGDY NIE BYLISMY I NIE BĘDZIEMY.. DLA MNIE ZAWSZE BĘDZIESZ SZMATA BEZ KSZTY HONORU I ZWYKŁEJ UMIEJĘTNOŚCI ZACHOWANIA SIĘ WŚRÓD INNYM OSÓB..

    bez odbioru..


    Moderator Dziuba:
    Wulgaryzmy + obraza+ flame=nagroda.
    Best Solo: 160,415k% / 100,289k % / 58,407k % / 56,086k % / 50,763k %

    Do 14.07.2013

    242 ST Solo --> 949,104k %
    16 ST Acs --> 52,459k %

    Dalej nie licze..

  • Oj Sander, Sander... o 5 rano już na ogame ? :D

    Gdybyś napisał jednego posta w tym śmietniku, tak jak obiecywałeś w swoim pierwszym poście.. to byś udowodnił, że masz wszystko w poważaniu i tak dalej.. pisząc kolejne utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jednak tak nie jest.. Spinasz się naprawdę bez powodu.. :)

    Daj sobie na luuz i dalej graj w tą GRE :P
  • DarthMario. napisał(a):

    Oj Sander, Sander... o 5 rano już na ogame ? :D

    Gdybyś napisał jednego posta w tym śmietniku, tak jak obiecywałeś w swoim pierwszym poście.. to byś udowodnił, że masz wszystko w poważaniu i tak dalej.. pisząc kolejne utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jednak tak nie jest.. Spinasz się naprawdę bez powodu.. :)

    Daj sobie na luuz i dalej graj w tą GRE :P


    Czasem wypowiedzieć tak proste słowo jak gratki ciężej niż pogodzić się z samym sobą :D
    Zastanawia mnie, czemu jeszcze nikt nie wrzucił dla Sandera obrazka z maścią na ból czterech liter... ponoć pomaga :)
  • No i komu tu wierzyć? Myślę, że trzeba poczekać na wypowiedź samego Cry-a. Pytanie dlaczego jeszcze nic nie napisał. Może admini mogą sprawdzić to co mówi Sander i Entro? Sytuacja jest wyjątkowa i mocne oszczerstwa, może warto to raz na zawsze rozstrzygnąć? Chociaż mi osobiście jakoś ciężko mi uwierzyć, żeby Entro nie skorzystał z okazji do zapakowania Sandera i Roda. Chyba, że coś zdupił, nie chce się przyznać i teraz zwala na błędy w grze.
  • Fromhold Wolff napisał(a):

    Może admini mogą sprawdzić to co mówi Sander i Entro?

    Jeżeli to rzeczywiście byłby lag ze strony serwera Ogame to ticket w tej sprawie wyjaśniłby wszystko.
    Jeżeli był to lag spowodowany przez dostawcę internetu obrońcy i jego lamerstwo to nie ma na co liczyć - trzeba słuchać, że to LAG i w to wierzyć (oczywiście 0% winy entro)... :E
    Jeżeli był to push Entro (czyli ten który najwięcej pisał do Cry w sprawie kupna, siedział w pręgierzu za dzielenie, czy zapowiedział, że nie będzie grał czysto) to będzie dalej utwierdzał w przekonaniu, że jest niewinny.
    Każdy rozum ma i wybierze sobie stronę której uwierzy. 75% postów utwierdza w przekonaniu, że było to przez Entro zaplanowane... Dodając do tego jego postawę na forum (bo w grze go nie znam) niestety wychodzi, że flotę Cry zezłomował i w inteligenty sposób dodał sobie do PZ trochę floty SANDER.'a i ROD'a
    "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
    u50 - OFF
    uDraco - ON
    Chatek_emeryt

  • SANDERu60 napisał(a):

    Ja generalnie nie muszę nic udawadniać jednak twój bełkot żałosna ofermo i głos współgraczy U DRACO wymusił na mnie pokazanie tego obrazka..

    Ja nie kłamie.. nie mam po co.. myślę że nie będzie już niejasności i reszta niedowiarków przejrzy na oczy..

    Pewnie znajdzie się jedna osoba która powie że sfałszowane itp.. każdy ma swój rozum.. nikogo nie zmuszam ani nie naciskam by mi wierzyć

    [ciach]




    wrzuc scryna do folderu spakuj go i daj link z plikiem :)
    powiem wam czy plik byl przerabiany
    kazda ingerencja w pliki zostawia slad ;)

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • baaabuuu napisał(a):

    kicq78 napisał(a):

    jak cry odzyska zlom to calosc starcia ma u mnie 10* i graty za utarcia noska wipkom. Czekam na dalszy rozwoj zdarzen:)


    Jak odzyska złom jak sępy już siedzą mu w układzie, a nie ma takiej ładowności żeby wywieźć te milardy.
    Jak tylko wyłączy urlop to dostanie ataki na planetę i moona i tego nie ogarnie - nie ma takie opcji.

    Ciekawe co im te blokowanie układu da jak Cry sam może wyfarmic surkę a sępy można zablokować urlopem :ziew:
  • Wielu do mnie juz dzwonila na komorke i sie o cala akcje pytali: a ja zadawalem im proste pytanie, pomyslcie po co mialbym podnosic flote skoro dawalo mi to starcie super zysk, po co mialbym podnosic flote skoro dawalo mi to mozliwosc zezlomowania dwoch wipow i skasowania im po pol floty? no po co? wydaje mi sie ze inteligentni zrozumieja, a tak czekam na kilka slow od Crya ktory bedzie przy komputerze jutro bo wyjechal na weekend.

    Oj Sander, Sander... o 5 rano już na ogame ? :D


    Nie zna dnia ani godziny ;) wszystko juz jest gotowe.


    GRAM W GRE..


    sebastianku, żonie sie chwalisz ile nastukales statkow na puszach?:E

    Nie boj zaby tez niedlugo sie pochwale :E bo mordeczko doskonale wiesz ze jestem w stanie zbudowac jeszcze wiecej niz masz Ty. A Ty nadal pozostajesz miekkim - robiony.
    Skoro uczciwie zbudowalem 30kk w 4 miechy. To uswiadom sobie do czego jestem zdolny. A jesli nie jestes w stanie ze wzgledu na wiadome z gory ograniczenia, to niedlugo sie przekonasz.

    A i jeszcze jedno ;) To nie jest koncert zyczen, nie bedziesz mi mowil co mam robic. Stalucha boli co? Bo dupą tego nazwac nie mozna, bo masz juz przycietą. Inaczej mowiac: nawaliło ci prądu w kite :E, takze do lazienki.

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez mayday ().

  • Z kolejnyn swoim postem robisz z siebie coraz wiekszego buraka. Szkoda az pisac do takiego prostaka i chama. Mam nadzieje ze skonczysz tam gdzie trzeba i znikniesz stad bo prezenetujesz poziom podworkowego buraka. Juz ci kiedys pisalem ze czytac twoich postow nie idze.Wiec spadaj do swoich i tam swiec miedzy nimi swoim prostactwem.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez utyty ().

  • DarthMario. napisał(a):

    Oj Sander, Sander... o 5 rano już na ogame ? :D

    Gdybyś napisał jednego posta w tym śmietniku, tak jak obiecywałeś w swoim pierwszym poście.. to byś udowodnił, że masz wszystko w poważaniu i tak dalej.. pisząc kolejne utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jednak tak nie jest.. Spinasz się naprawdę bez powodu.. :)

    Daj sobie na luuz i dalej graj w tą GRE :P
    Całe jego życie :quasi:
    Jakby miał to gdzieś po pierwszym poście by olał.
    Ale wiesz WIP musi być w ch(w)ale.

    Graty ST ładny zysk.
  • Entro do niedawna mimo wszystko patrzyłem na ciebie obiektywnie i z uznaniem bo pokazałeś że latać coś tam potrafisz, masz swoje zdanie - jesteś zawięty i potrafisz dopiąć swego. Po tym starciu doszedłem do wniosku że masz obsesje na punkcie gry - patrząc na posty powyżej ośmielę wręcz określić to jako shizofrenia (pomijając już chamstwo i prostactwo które zaprezentowałeś)
    A ty Sebastian zaplacisz za to co tutaj powiedziales, gwarantuje Ci. Wczesniej czy pozniej, ja dobuduje taka flote ze cie zapakuje.
    Legalnie czy nie, JUZ MI TO WISI - jest to bez znaczenia. Widac zeby pokonac oszustow trzeba tez sie takim stac. Od dzisiaj gram jak Ty sebastian, bez zasad.
    Nie boj zaby tez niedlugo sie pochwale :E bo mordeczko doskonale wiesz ze jestem w stanie zbudowac jeszcze wiecej niz masz Ty. A Ty nadal pozostajesz miekkim - robiony.
    Skoro uczciwie zbudowalem 30kk w 4 miechy. To uswiadom sobie do czego jestem zdolny. A jesli nie jestes w stanie ze wzgledu na wiadome z gory ograniczenia, to niedlugo sie przekonasz.
    A jeśli coś zażywasz to bierz połowę bo zmierzasz w złym kierunku. Może zaprzestań gry póki jeszcze nie jest za późno. No chyba ze już po ptokach. To tylko gra a spinasz się jak by od tego zależało całe twoje życie. Nie wiem - być może to ja jestem jakiś nie normalny ale ja gram dla przyjemności, rozrywki, umilenia /urozmaicenia czasu - nie dla bycia najlepszym za wszelką cenę po trupach do celu mieszając przy tym połowę graczy z błotem ;] Nie obraź się - ale ty wytykasz ludziom, prosto w oczy co o nich myślisz to i ty teraz przeczytaj coś na swój temat.

    Nie mam w sumie pojęcia czemu miał byś nie stuknąć RODa i Sandera i tym samym wystawiać Cry'a ale nie mam również podstaw by nie wierzyć Sanderowi. Wyraźnie widać że twoja flota stała na moonie tuż przed starciem więc nie ma raczej co biadolić o lagach :/ Cóż... najlepiej jak by GO w reszcie coś się wypowiedziało na ten temat.

    bez odbioru
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kobrowski ().