smoki

    • GA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Draken napisał(a):

      /me zmiatuje cały kurz na smoki A psik!
      Ave Hejka :)
      Jakbyś miała koniecznie uczyć w szkole to czego i w jakiej? Nie, nie i jeszcze raz nie! Nie skazałabym dzieciaków na smoka :D
      X-Men czy Avengers? X-Men
      Najbardziej wyczekiwany film tego roku? Czekam jak zawsze na Gwiezdne Wojny, a z ostatnich podobały mi się Warcraft, Iluzja i Doktor Strange
      Która trylogia Star Wars? Wszystkie :)
      Dziesięć książek w kolejności od najlepszej od najgorszej? Czarnoksiężnik z Archipelagu - zawsze i niezmiennie, reszta zależy od etapu życia i nastroju
      Trzy ulubione zespoły? Oj też się zmienia...
      Trzy rzeczy jakie lubisz w Smokogradzie i trzy jakie nie? Klimat Rynku i Kazimierza, super zaplecze kulturalne, milion pubów i knajpek
      Tęsknisz za mną w teamie? Właśnie dziś myślałam o Tobie :)
      /me zastanawia się czy znikać Tylko jeżeli znowu zabierzesz rogi, albo będziesz ruszał ogon! <:
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Ogona, albo rogów nie ruszam, ale skrzydła... Mniam!
      Skoro X-Men, to jakaś/jakieś ulubione postacie? Ostatnio odgrzebałem animowaną wersję z końca poprzedniego wieku i jest sporo lepsze niż ich ostatnie produkty.
      Ulubiona lektura ze szkoły? Czy smok omijał lektury i jechał na opracowaniach modląc się o to, że go nauczyciel nie zapyta o jakiś szczegół?
      Czytałaś Achaję? Zacytowałbym to kilka świetnych dialogów, ale by FAfik je oskubał z całego klimatu.
      Fantasy czy Sci-fi?
      Czytałaś coś z klasyki sci-fi? Asimov, Zelazny i inni?
      Książka jaką najlepiej pamiętasz z młodości?
      Książki jakie ostatnio przeczytałaś to?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Ogona, albo rogów nie ruszam, ale skrzydła... Mniam! SIO! <:
      Skoro X-Men, to jakaś/jakieś ulubione postacie? Ostatnio odgrzebałem animowaną wersję z końca poprzedniego wieku i jest sporo lepsze niż ich ostatnie produkty. Storm
      Ulubiona lektura ze szkoły? Czy smok omijał lektury i jechał na opracowaniach modląc się o to, że go nauczyciel nie zapyta o jakiś szczegół? Jako posiadaczka pamięci fotograficznej miałam łatwą drogę. Co nie oznacza, że nie czytałam ich w nocy przed godziną zero :P
      Czytałaś Achaję? Zacytowałbym to kilka świetnych dialogów, ale by FAfik je oskubał z całego klimatu. Czytałam kilka pierwszych tomów. Potem jakoś mi się przejadło. PS> Nie cytuj! FA czuwa!
      Fantasy czy Sci-fi? Fantasy!
      Czytałaś coś z klasyki sci-fi? Asimov, Zelazny i inni? Czytałam na bank. Książek zawsze za mało.
      Książka jaką najlepiej pamiętasz z młodości? Tolkien i Ursula Le Giun - all
      Książki jakie ostatnio przeczytałaś to? Polecisz coś z debiutów? szukam i szukam...


      Ruda napisał(a):

      Jak radzisz sobie z osobami, które nie są Ci posłuszne?
      Ludzie nie są posłuszni. To jednostki niezależne, które mogą akceptować że ktoś ma głos decydujący, ale to nie ogranicza ich niezależności w myśleniu i widzeniu świata :)

      podpisano
      matka dwóch nastolatków O_O
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Smoku - > idź i czekaj mrozów - styl podobny do Sapkowskiego, ale język wyjątkowo czysty i fajna fabuła. Jak możesz to łap.
      Pamięć fotograficzna? Chciałbym mieć taką.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • /me wchodzi do największej i najciemniejszej smoczej jaskini w Smokogrodzie

      Przyznam się bez bicia, że nie czytałem(może kiedyś nadrobię! :) ) i jestem gotowy na pożarcie :help:

      W sumie to nie jesteś aż tak długo w Team, a jesteś na stanowisku GA. Swoją drogą gratulacje, ale jak to się stało? :> Czym sobie zasłużyłaś? :)
      Czemu Team pomarańczy, a nie zielonek? :P Jeszcze nie jest za późno! Bądź jak @kruszynka! :D
      Jakiś ulubiony sport do uprawiania lub też oglądania?
      Jesteś raczej aktywna osobą czy lubisz poleniuchować?
      Jak byś się zachowała gdyby Ogame.pl nagle został zamknięty?
      Czy lubisz swoją pracę w Teamie?
      Co lubisz robić w wolnym czasie poza GAłganieniem? :E


      /me wychodzi z jaskini mocno pokiereszowany, ale nadal jakoś żyje
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex