smoki

    • GA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zły
      Czemu smoki są leniwe z natury?
      Jakie są smocze sposoby na zabicie czasu?
      Pożyczy smok rogi?
      Czemu smok się uważa, za złego i groźnego, podczas gdy jest łagodny jak baranek.
      MPK czy samochód?
      /me glask smoki
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Zły Dobry :)
      Czemu smoki są leniwe z natury? Bo lenistwo jest cnotą! A tak na prawdę nie są leniwe, ale odróżniające rzeczy ważne od tych, które mogą zaczekać
      Jakie są smocze sposoby na zabicie czasu? Nie mam wolnego czasu do zabijania.
      Pożyczy smok rogi? /me podaje rogi
      Czemu smok się uważa, za złego i groźnego, podczas gdy jest łagodny jak baranek. Nosz.... następny mówi, ze łagodne! Zmowa jakaś... <:
      MPK czy samochód? Tylko samochód
      /me glask smoki /me głask Draken
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Skoro smoki się uważają za groźne i przerażające, to może powinny to pokazać na zielonkach?
      Kto to jest w smoczym avatarze?
      Książka jaką ostatnio przeczytałaś?
      Lubisz horrory?
      Jakie gatunki muzyki Ci się podobają?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Skoro smoki się uważają za groźne i przerażające, to może powinny to pokazać na zielonkach? Nie wolno pożerać zielonych :(
      Kto to jest w smoczym avatarze? Valkyria
      Książka jaką ostatnio przeczytałaś? Przędza Gennifer Albin - zaczęłam i skończyłam w poniedziałek
      Lubisz horrory? Nie, bo się ich boję!
      Jakie gatunki muzyki Ci się podobają? Metal i klasyczna


      Indestructible napisał(a):

      Cześć! /me głask Gryzka!

      Jak spędzasz zimowe wieczory? Przed komputerem a gorącą herbatą
      Lubisz alkohol na ciepło na rozgrzanie? ;) Kiedyś lubiłam grzańca, ale teraz wydaje mi się ble-słodki
      Masz w życiu czas na ckliwe i romantyczne momenty? ;3 Czas by się może znalazł, ale momentów brak ;)
      Co świadczy o człowieku? To o czym będą inni pamiętać, jak jego już nie będzie
      Najważniejsze wydarzenie w Twoim życiu? Narodziny moich dzieci

      Pa. :* pa! :*
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • hejeczka :*


      Jak wspomnienia z Wrocławia?
      Mam nadzieję że tęskniłaś za mną! :>
      Czy lubisz nasz pomarańczowy sad? Czy wolałabyś więcej sadzonek do pielęgnowania? :D
      Czy pomizianko pod skrzydełkiem wystarczy aby Cię udobruchać? :>
      Gdy spada dużo śniegu miewasz taką chwilę że myślisz "ah pojeździłabym sobie na sankach..."? :D
      Czy uważasz że faceci z wiekiem głupieją czy mądrzeją? :P
      Odpowiedziałaś, że boisz się horrorów..ale miewasz tak, że oglądasz je przez paluszki bo jesteś ciekawa zakończenia? Czy nawet nie zaczynasz seansu? :D
      Ulubiona komedia polska i zagraniczna?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      hejeczka :* Moja kruszynka! :*


      Jak wspomnienia z Wrocławia? Spotkanie za krótkie, bieganie po mieście za długie :D
      Mam nadzieję że tęskniłaś za mną! :> Bardzo, bardzo!
      Czy lubisz nasz pomarańczowy sad? Czy wolałabyś więcej sadzonek do pielęgnowania? :D Uwielbiam swoje pomarańczki, chciałabym ich jeszcze więcej ale boje się, że z braku czasu mogłabym zaniedbywać sadzonki...
      Czy pomizianko pod skrzydełkiem wystarczy aby Cię udobruchać? :> Zdradzić Ci sekret? Drapanie za rogami też działa ]:-D
      Gdy spada dużo śniegu miewasz taką chwilę że myślisz "ah pojeździłabym sobie na sankach..."? :D Ja jeżdżę na sankach/jabłku! Podbieram dzieciom i siup! Matki mogą :D
      Czy uważasz że faceci z wiekiem głupieją czy mądrzeją? :P Mam nadzieję, że mądrzeją. Nieustanną nadzieję 8-)
      Odpowiedziałaś, że boisz się horrorów..ale miewasz tak, że oglądasz je przez paluszki bo jesteś ciekawa zakończenia? Czy nawet nie zaczynasz seansu? :D Unikam jak mogę, ale jeśli już oglądam to do samego końca i potem nie mogę spać
      Ulubiona komedia polska i zagraniczna? Zakonnica w przebraniu! A polskie jakoś mnie nie śmieszą
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Czy tym razem byłaś zaopatrzona w odpowiednie obuwie po bieganiu po mieście? :D
      Hehe a smoczęta nie gniewają się, że tam im saneczki/jabłko podbierasz? :P
      Wolisz lepić bałwana czy walnąć się na śniegu i zrobić aniołka? :xfa:
      Jak myślisz, czy niesforny cez da się okiełznać? ]:-D
      Gdy jakaś książka Ci się spodoba zdarza Ci się ją przeczytać kolejny raz?
      Nadchodzi grudzień... jako prezent wolałabyś soczystą owieczkę czy pozwolenie kasai na zjedzenie jednego z zielonków? :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Czy tym razem byłaś zaopatrzona w odpowiednie obuwie po bieganiu po mieście? :D Miałam ale... Rozwaliło się i całą wycieczkę spędziłam w letnich crocsach. Takich sandałkach, więc prawie zamarzłam
      Hehe a smoczęta nie gniewają się, że tam im saneczki/jabłko podbierasz? :P Rok temu jeszcze mi się udawało, myślisz że będzie coraz gorzej?
      Wolisz lepić bałwana czy walnąć się na śniegu i zrobić aniołka? :xfa: Aniołka! Tylko rogi dorysowuję <:
      Jak myślisz, czy niesforny cez da się okiełznać? ]:-D Nie ma takiej możliwości, toż to zielone! ]:-D
      Gdy jakaś książka Ci się spodoba zdarza Ci się ją przeczytać kolejny raz? Żeby tylko raz :) Ulubione czytałam już co najmniej dziesięć razy
      Nadchodzi grudzień... jako prezent wolałabyś soczystą owieczkę czy pozwolenie kasai na zjedzenie jednego z zielonków? :D kasai, obiecasz że nie będziesz patrzyła? :D
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      Jak myślisz, czy niesforny cez da się okiełznać? Nie ma takiej możliwości, toż to zielone!


      Dobrze, że przynajmniej jesteś tego świadoma :>

      Masz już dość wilka wśród owiec? :xga:
      I myślisz, że po miesiącu max dwóch działalności wilka zostaną ci jeszcze jakieś "owieczki"?

      I przypominam że zielsko jest trujące i niejadalne.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):



      Dobrze, że przynajmniej jesteś tego świadoma :> Aż 9 minut zanim zauważyłeś? Refleks już nie ten :D

      Masz już dość wilka wśród owiec? :xga: Całkiem przyzwoite to wilczysko, pewnie jeszcze w owczej skórze chodzi <:
      I myślisz, że po miesiącu max dwóch działalności wilka zostaną ci jeszcze jakieś "owieczki"? Będziemy Cię dobrze karmić, wilku.
      I przypominam że zielsko jest trujące i niejadalne. Wiem, wiem... Ja też sobie to powtarzam! Jeszcze jakieś 10 lat i może w to uwierzę
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • kruszynka napisał(a):

      Nie łoś a reniferek! I tak to jest zwykłe zwierzę parzystokopytne! Taki przerośnięty jeleń <:
      Smoko-reniferek ! A zachowanie czystości gatunku?
      Czy uważasz, że mogłabyś swe skrzydła użyczyć św. Mikołajowi do rozwożenia prezentów? Hmm... Może dałoby się cos z tych Mikołajowych sań podwędzić? Tak, pożyczę!
      Czy leciałabyś razem z reniferami czy raczej je zjadła? :D ./me leci na obiad, nie z obiadem ]:-D


      Sideswipe napisał(a):

      Weź jej nie denerwuj. Już widzę, że się jej czerwieni nos. << Prawidłowe rozumowanie
      I zamiast Rudolfa czerwononosego będziemy mieć smoki czerwononosą rozwożącą prezenty od Mikołaja... Przypudruję nosek :D
      W sumie zmieniłem zdanie. Pomęczmy ją, to będzie urocze. ^^ << SIDE, wróć do prawidłowego <:


      Cezarcfc napisał(a):

      Widzi smok jakie wredne się pomarańcze robią? :D
      Jeszcze trochę i będą pełne zieleniaki z nich ^^ Damy radę. "Groźna smoki" - MODE ON

      I jak można pomylić renifery z łosiem... Masz rację, powinnam uważniej analizować składniki obiadu
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • /me drapie smoki za rogami
      Dobry
      Przestaniesz być groźna i straszna? Czy trzeba jakaś zielonke rzucić na pożarcie?
      Masz jakieś filmy/seriale, które możesz oglądać kilkanaście razy i ciągle masz ochotę oglądać dalej?
      Ulubiony członek teamu?
      Co powiesz o tej zimie co teraz jest?
      Odda smok rogi?
      Wolisz piec ciasto, czy je jeść?
      Jest jakiś smoczy sposób na długie zimowe wieczory?
      /me wdrapuje się na grzbiet smoka
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      /me drapie smoki za rogami Prawidłowe postępowanie <:
      Dobry zUy :D
      Przestaniesz być groźna i straszna? Czy trzeba jakaś zielonke rzucić na pożarcie? Nie! smok jest groźny, smok jest zły, smok ma bardzo ostre kły! Zielonych nie wolno :(
      Masz jakieś filmy/seriale, które możesz oglądać kilkanaście razy i ciągle masz ochotę oglądać dalej? Gwiezdne Wrota i.... Gwiezdne Wrota!
      Ulubiony członek teamu? Którego? ;P
      Co powiesz o tej zimie co teraz jest? Oby jak najdłużej! Nienawidze zimna... No i mam nadal letnie opony!
      Odda smok rogi? Wszyscy chcą zabierać :(
      Wolisz piec ciasto, czy je jeść? Piec. I jeść takie jeszcze ciepłe też uwielbiam.
      Jest jakiś smoczy sposób na długie zimowe wieczory? Są zdecydowanie za krótkie.
      /me wdrapuje się na grzbiet smoka Nie jestem wielbłądem. Sio! <:
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki! :*

      Jak minął urlop?
      W skali od 1 do 10 jak bardzo za nami tęskniłaś? :D
      Za niegrzecznymi GO (/me wskazuje na Side'a i Ceza) też?
      Którego zielonka z chęcią przemalowałabyś na pomarańcz?
      Czy uważasz, że połączenie zielonych i pomarańczowych (czyli każdy byłby GO/MOD) byłoby fajnym pomysłem czy narobiłoby tylko więcej bałaganu?
      Jaką potrawą zajadałaś się w Wigilię? :)
      Dostałaś rózgę czy jednak Mikołaj stwierdził, że w porównaniu z innymi byłaś aniołem? :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      smoki! :* kruszka! :*

      Jak minął urlop? Fantastycznie! Chce jeszcze!
      W skali od 1 do 10 jak bardzo za nami tęskniłaś? :D 17!
      Za niegrzecznymi GO (/me wskazuje na Side'a i Ceza) też? Niegrzeczne pomarańcze to moja specjalność <:
      Którego zielonka z chęcią przemalowałabyś na pomarańcz? A mogę prosić komplet?
      Czy uważasz, że połączenie zielonych i pomarańczowych (czyli każdy byłby GO/MOD) byłoby fajnym pomysłem czy narobiłoby tylko więcej bałaganu? Bardzo dobrym, ale wymagałoby wiele pracy po każdej stronie. Problemem byłaby też czaso-żerność takiego podwójnego stanowiska
      Jaką potrawą zajadałaś się w Wigilię? :) Uszkami bez barszczu. Potem - uszkami. A na końcu - uszkami. Ze wszystkich słodyczy też najbardziej lubię uszka z grzybami :D
      Dostałaś rózgę czy jednak Mikołaj stwierdził, że w porównaniu z innymi byłaś aniołem? :P Dostałam fantastyczne prezenty od moich dzieciaków. Takie od serducha, z zaoszczędzonego kieszonkowego. Te były najfajniejsze. Rózgi nie było! Może Mikołaj się bał? <:
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Kurczę ponad pół roku temu się tutaj wpisałam! Szok! O_O

      Tęsknisz za pomarańczowym Cezem?
      Może go znowu przemalujemy? :D Nawet by nie zauważył ^^
      Wakacje minęły..urlopy zapomniane... wypoczęłaś chociaż troszkę?
      Czy masz już na tyle twardą skórę, że nie ruszają Cię obrazy od zbanowanych graczy czy jednak czasem miewasz dość?
      Gdybyś miała zatrudnić pracownika zupełnie zielonego do ważnego zadania: wolałabyś geniusza, którego trzeba ciągle popychać aby coś zrobił czy pracowitego i zmotywowanego ale mnie rozgarniętego? Który wg Ciebie byłby lepszym nabytkiem?
      Czytałaś ostatnio jakaś książkę? Jak tak to jaką i czy Ci się podobała?:D
      Chciałabyś być nauczycielką w Hogwarcie? Czego chciałabyś tam uczyć?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Kurczę ponad pół roku temu się tutaj wpisałam! Szok! O_O Moja kruszynka przyszła! :*

      Tęsknisz za pomarańczowym Cezem? Za cezem w każdym kolorze, fajna z niego wredna bestia << cez, nie czyta! <:
      Może go znowu przemalujemy? :D Nawet by nie zauważył ^^ ./me patrz na kruszynka z błyskiem w oku
      Wakacje minęły..urlopy zapomniane... wypoczęłaś chociaż troszkę? A co to takiego te "wakacje"?
      Czy masz już na tyle twardą skórę, że nie ruszają Cię obrazy od zbanowanych graczy czy jednak czasem miewasz dość? Czasem każdy z nas ma dość. Jeśli ktoś za bardzo "twardnieje", to nie jest dobrze
      Gdybyś miała zatrudnić pracownika zupełnie zielonego do ważnego zadania: wolałabyś geniusza, którego trzeba ciągle popychać aby coś zrobił czy pracowitego i zmotywowanego ale mnie rozgarniętego? Który wg Ciebie byłby lepszym nabytkiem? Numer dwa. Wolontariat to pasja, a takich ludzi nie trzeba popychać :)
      Czytałaś ostatnio jakaś książkę? Jak tak to jaką i czy Ci się podobała?:D Kilka fajnych debiutów fantasy. Książki pożeram po kilka tygodniowo, ciężko mi już teraz znaleźć coś co mi się podoba
      Chciałabyś być nauczycielką w Hogwarcie? Czego chciałabyś tam uczyć? Nigdy. Przenigdy. Nawet w najgorszych snach. Nie chciałabym być nauczycielką nastolatków ]:-D Miłuję spokój :)
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • /me krzywo patrzy na smoki
      Smok nie wie co to wakacje? Toż to najwspanialszy okres każdego roku.
      Jakbyś miała pracować w szkole to w podstawówce, gimnazjum czy liceum?
      Jak wspominasz szkołę?
      Zdarza Ci się usiąść z książką i czytać ją do trzeciej nad ranem, a potem się orientujesz, że do pracy trzeba następnego dnia iść?
      /me porywa rogi i ucieka
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Akysz z pomarańczowym od ceza!
      Nie macie pojęcia ile trzeba szorowania żeby domyć to dziadostwo....

      Czemu nie chciałabyś uczyć słodziutkich dzieciaczków?:D
      Takie eliksiry np. zawsze można kogoś przypadkiem otruć.....
      I Hogwart to zamek.... zamczysko chyba pasuje do smoka? :>
      Jest jakiś istniejący zamek który szczególnie by Ci do gustu przypadł?

      Zielonej!
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):


      Takie eliksiry np. zawsze można kogoś przypadkiem otruć.....

      Cez! Nie sugeruj smokowi co ma robić bo ci coś jeszcze do kotła dosypie i się sam strujesz.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      /me krzywo patrzy na smoki
      Smok nie wie co to wakacje? Toż to najwspanialszy okres każdego roku. Na, który musze czekać koszmarnie długo
      Jakbyś miała pracować w szkole to w podstawówce, gimnazjum czy liceum? Nie potrafię wybrać między wariantem gorszym i najgorszym :P
      Jak wspominasz szkołę? Super! Zupełnie nie wiem czemu tak na nią narzekałam :P
      Zdarza Ci się usiąść z książką i czytać ją do trzeciej nad ranem, a potem się orientujesz, że do pracy trzeba następnego dnia iść? Czasem dłużej niż do 3 .... Rano jest masakra
      /me porywa rogi i ucieka Oddaj! <:


      Cezarcfc napisał(a):

      Akysz z pomarańczowym od ceza!
      Nie macie pojęcia ile trzeba szorowania żeby domyć to dziadostwo.... To po co drapie? Bardzo gustowny kolor przecież!

      Czemu nie chciałabyś uczyć słodziutkich dzieciaczków?:D <: <: <:
      Takie eliksiry np. zawsze można kogoś przypadkiem otruć..... Wszystkich? To się nazywa kreatywne podejście do tematu!
      I Hogwart to zamek.... zamczysko chyba pasuje do smoka? :> Smokom dają zwykle jakąś dziurę w skale pod zamkiem :(
      Jest jakiś istniejący zamek który szczególnie by Ci do gustu przypadł? Duży, nie w ruinie i najlepiej gotycki

      Zielonej! Pomarańczowych!

      Draken napisał(a):


      Cez! Nie sugeruj smokowi co ma robić bo ci coś jeszcze do kotła dosypie i się sam strujesz. Cezara to nie ruszy. Wielu już próbowało :D
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • /me zmiatuje cały kurz na smoki
      Ave
      Jakbyś miała koniecznie uczyć w szkole to czego i w jakiej?
      X-Men czy Avengers?
      Najbardziej wyczekiwany film tego roku?
      Która trylogia Star Wars?
      Dziesięć książek w kolejności od najlepszej od najgorszej?
      Trzy ulubione zespoły?
      Trzy rzeczy jakie lubisz w Smokogradzie i trzy jakie nie?
      Tęsknisz za mną w teamie?
      /me zastanawia się czy znikać
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016