smoki

    • GA
    • Weber jest jednym z lepszych autorów sci-fi i fantasy z USA. Jak lubisz połączenie historii i sci-fi to się spodoba. Jak masz Kindle to pierwszy tom będzie za darmo na Amazonie.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Potwierdzam, zły.

      Cezarcfc napisał(a):

      Śni Ci się czasem takie coś? i.imgur.com/wmRNRFl.png


      Mi się czasami takie coś śni. Budzę się wtedy zawsze z krzykiem bo jest to dla mnie niewyobrażalne. No bo jakbym mógł przełączyć forum na nowy skin? :O


      Czy smoki wolą jak jest pogoda taka jak teraz czy żeby były upały?

      A może smok tęskni już za zimą?

      Czy smok planuje się jeszcze kiedyś zazielenić, ale tak na stałe i tak na poważnie, żeby zasuwać za mnie w ST? :D

      Jeśli oddamy Wam do pomarańczy ceza to na kogo możemy liczyć w zamian? :D

      Dobranoc, chyba bez spamu xD
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Cezarcfc napisał(a):

      ZŁY! <: ZŁY!

      Pamięta skrzydlate jeszcze co to znaczy być gnębionym przez zielone? ]:-D Niiiii. Żadne zielone się nie odważyło. <:
      Bardzo smok umiera z nudów z powodu braku 200 losowych wiadomo czego do sprawdzenia? Te! Zielonka! 200 to na całym forum się nie uzbiera :D
      Śni Ci się czasem takie coś? i.imgur.com/wmRNRFl.png Nareszcie! Dobra decyzja cez!
      To pozostanie w strefie snów :D << nie przeczytałam tego :>
      Kiedy emerytura? ^^ Jutro?

      Zielonego! Pomarańczowego!


      Mati napisał(a):

      Potwierdzam, zły. ZŁY!

      Cezarcfc napisał(a):

      Śni Ci się czasem takie coś? i.imgur.com/wmRNRFl.png


      Mi się czasami takie coś śni. Budzę się wtedy zawsze z krzykiem bo jest to dla mnie niewyobrażalne. No bo jakbym mógł przełączyć forum na nowy skin? :O Przyzwyczajaj się Mati


      Czy smoki wolą jak jest pogoda taka jak teraz czy żeby były upały? Zimno mi. Zdecydowanie urodziłam się w złej strefie klimatycznej

      A może smok tęskni już za zimą? Zima to zUo

      Czy smok planuje się jeszcze kiedyś zazielenić, ale tak na stałe i tak na poważnie, żeby zasuwać za mnie w ST? :D Smoki są leniwe z natury. Jak czytają "zasuwać za mnie s ST" to zwiewają gdzie pieprz rośnie!

      Jeśli oddamy Wam do pomarańczy ceza to na kogo możemy liczyć w zamian? :D Bozenke

      Dobranoc, chyba bez spamu xD Dranocka
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Dlaczego rozpoczęłaś przygodę z ogame?
      Czy podoba Ci się interfejs ogame w wersji 6?

      Jakiej książki nie lubisz?
      Czy straciłaś coś w życiu czego bardzo żałujesz?

      Jakie masz skojarzenia z kolorem pomarańczowym?
      Jeśli miałabyś wymyślić kolor,jaki to by był?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

    • sanecrossek napisał(a):

      Dlaczego rozpoczęłaś przygodę z ogame? Musiałam dużo siedzieć w domu i po prostu mi się nudziło. To było 9 lat temu. Na chwilę przeszło, ale potem ponownie wciągnęło - tym razem na dobre.
      Czy podoba Ci się interfejs ogame w wersji 6? Lubię nowości, chociaż na początku się w nich zawsze gubię.

      Jakiej książki nie lubisz? Wszystkich kryminałów i horrorów. Nie lubię się bać.
      Czy straciłaś coś w życiu czego bardzo żałujesz? Traconego ciągle czasu.

      Jakie masz skojarzenia z kolorem pomarańczowym? Teraz to tylko Teamowe :)
      Jeśli miałabyś wymyślić kolor,jaki to by był? Mroczny i zimny
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Dlaczego uważasz się za "Baba z piekła rodem" nie jesteś aż tak niemiła :P
      Jaki jest twój rekord ciągłego używania komputera? :)
      Oglądasz jakieś anime?
      Pooglądasz nowego Terminatora?

      Ile wg. ciebie zajmie ludzkości stworzenie nieśmiertelnego ciała?
    • sanecrossek napisał(a):

      Dlaczego uważasz się za "Baba z piekła rodem" nie jesteś aż tak niemiła :P Bo gdzie diabeł nie może, tam babę posle :D
      Jaki jest twój rekord ciągłego używania komputera? :) OMG... raczej się nie przyznam po dobroci!
      Oglądasz jakieś anime? Tylko jak ktoś mi włączy
      Pooglądasz nowego Terminatora? Miałam iść na ten film dzisiaj, ale za długo byłam w pracy. Pójdę jutro!

      Ile wg. ciebie zajmie ludzkości stworzenie nieśmiertelnego ciała? Niepotrzebne jest takie ciało, bo problemem jest psychika ludzka. Z wiekiem człowiek ma mniej wiary w innych, mniej zapału, mniej radości, mniej wnosi dobra. Nie ma dzieci złych, są za to zli ludzie. Skoro człowiek z wiekiem sie zmienia, to niebezpiecznie byłoby pozwolić mu żyć wiecznie.
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      Ile wg. ciebie zajmie ludzkości stworzenie nieśmiertelnego ciała? Niepotrzebne jest takie ciało, bo problemem jest psychika ludzka. Z wiekiem człowiek ma mniej wiary w innych, mniej zapału, mniej radości, mniej wnosi dobra. Nie ma dzieci złych, są za to zli ludzie. Skoro człowiek z wiekiem sie zmienia, to niebezpiecznie byłoby pozwolić mu żyć wiecznie.


      Czy uważasz więc że człowiek nie powinien się zmianiać względem świata,chociaż ludzie zmieniają świat?
      Czy uważasz że ludzie kiedyś popełniali mniej zła-bijąc sie o jaskinie ze tak napisze?
      Czy twoja wiara,nadzieja i chec rozwoju słabnie?
      Co chcesz zrobić w życiu gdybys miała zrobic tylko to?
      Czy uważasz ze niektóre wady rozwojowe dzieci ktore powoduja ze maja słaba psychike sa skutkiem działan starszych?
      Czy wierzysz ze grupa Majestic istnieje?
      Czy wg. Ciebie firma Sarif moze istniec i działac dla dobra ludzkości?
      Oglądałaś "Animatrix"?
      Słuchałaś "I will never walk alone"?
      Co sadzis zo zdaniu "I believe I can fly,I believe I can touch a sky" ?

      Dlaczego uważasz się za "Baba z piekła rodem" nie jesteś aż tak niemiła :P Bo gdzie diabeł nie może, tam babę posle :D

      Czy wierzysz w zło/diabła?
      Czy uważasz ze diabeł tez ma trójce?
      Ile wg. Ciebie jest demonów w demonologii i ktory jest najwazniejszy?
      Widziałaś kiedyś symbole pieczęci?

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

    • Ave
      /me drapie smoka za uchem i daje dobrą książkę
      Smok lubi 30°C za oknem?
      Jaką potrawę poleca przyrządzić z Ogra?
      Czy jest leniwy?
      Branoc
      /me odlatuje do legowiska
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Smoku?
      Lud chce odpowiedzi.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Obiecałem, że w nagrodę napiszę, więc piszę. :>

      Co ty na to, żebym przygotował dla Cb nową sygnaturę i avatar? Oczywiście ze smoczymi motywami. :)
      Zawsze smoczy gatunek sprawa wrażenie zabieganego?
      W jaki sposób zakrzywiasz czasoprzestrzeń? Nauczysz swojego pokornego ucznia? :D
      W jaki sposób można Cb odszukać? ;P
      Czy jesteś skłonna przedstawić parę smoczych tajemnic i sztuczek jeśli komuś zaufasz? W sensie tej zaufanej osobie.
      Najpierw byłaś ty, czy najpierw powstała nazwa Smoczogród? xd

      /me patrzy zazdrośnie jak Smoki lata po niebie...
    • /me pac smoki!

      Smoki fani tu czekają na wywiad a Ty się ociągasz! :D

      /me łapie smoki za ogon i zaciąga do CT

      Lubisz odpowiadać w CT?
      Czy w ogromnej złości mogłabyś zjeść zielonego lub pomarańczowego Teamowca?
      Lubisz być molestowana przez swoich GO?
      Czy pozwolisz mi dać klapsiora paxowi sama wiesz za co? ;>
      Obserwowałaś "krwawy" księżyc czy wolałaś słodko spać?
      Podwiozłaś kiedyś jakiegoś autostopowicza?
      A sama korzystałaś kiedyś z takiego sposobu transportu?
      Czy jak Mati będzie mi dokuczał możesz go lekko poharatać? :D
      Czy nie uważasz, że Cezowi w szarościach nie do twarzy?
      Jeżeli byś była przeziębiona i miała do wyboru jeden objaw to wolałabyś mieć nieznośny katar czy straszliwy ból gardła? :D
      Co pomyślałaś jak oznajmiłam Ci, że idę się troszkę przemalować na zielony? :>


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • /me pac smoki
      Gdzie ty jesteś? Na IRC czasami Cię łatwiej złapać niż zaciągnąć na forum.
      Ulubiony język obcy?
      Lubisz odpowiadać na pytania o zasady gry?
      Jesteś leniwa czy pracowita?
      Co pomyślałaś jak krusz się przemalowała na zieleń.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Zaciągnięta siłą, przemocą i niecnym podstępem odpowiadam! :D


      sanecrossek napisał(a):



      Czy uważasz więc że człowiek nie powinien się zmianiać względem świata,chociaż ludzie zmieniają świat? Ludzie zmieniają świat od zawsze, w druga stronę się raczej nie da.
      Czy uważasz że ludzie kiedyś popełniali mniej zła-bijąc sie o jaskinie ze tak napisze? Ilość zła się nie zmieniła, zmieniły się tylko motywy a nam znacznie łatwiej usprawiedliwić to co wynika z pierwotnych instynktów niż z wyrachowania.
      Czy twoja wiara,nadzieja i chec rozwoju słabnie? Nie, ale często wygrywa z nimi zmęczenie.
      Co chcesz zrobić w życiu gdybys miała zrobic tylko to? Pojechałabym na samotną wyprawę po świecie.
      Czy uważasz ze niektóre wady rozwojowe dzieci, ktore powoduja ze maja słaba psychike sa skutkiem działan starszych? Młody człowiek jest jak młode drzewo, zegnie się pod naporem wiatru, a potem wyprostuje. Nie da się kształtowac człowieka, wystarczy pokazac mu co jest dobre a co złe. I wg mnie lepiej żeby nauczył się to rozróźniać jako dziecko niż w dorosłym życiu, na własnych błędach.
      Czy wierzysz ze grupa Majestic istnieje? Nie sądze żeby ktoś finansował bajki
      Czy wg. Ciebie firma Sarif moze istniec i działac dla dobra ludzkości? Fajnie byłoby, gdyby istniały takie technologie dostępne dla szarych ludzi. Ciągle jednak ciało ludzkie jest najdoskonalszym mechanizmem i nie da się zastąpić w 100% jakiegoś braku.
      Oglądałaś "Animatrix"? Nie
      Słuchałaś "I will never walk alone"? Absolutnie świetne
      Co sadzis zo zdaniu "I believe I can fly,I believe I can touch a sky" ? 90% tego co człowiek osiągnie zaczyna się od wiary w niemożliwe, 10% to czysty przypadek i łut szczęscia.
      Czy uważasz ze diabeł tez ma trójce? Kompletnie nie moje klimaty. Nie zastanawiałam się nad tym.
      Ile wg. Ciebie jest demonów w demonologii i ktory jest najwazniejszy? Jak wyżej
      Widziałaś kiedyś symbole pieczęci? I tu też :D


      Drakensang napisał(a):

      Ave
      /me drapie smoka za uchem i daje dobrą książkę Mrau!
      Smok lubi 30°C za oknem? Uwielbia i tęskni za takim klimatem
      Jaką potrawę poleca przyrządzić z Ogra? Gulasz z Ogra... Steki z Ogra.... Może Ogr w ziołowej marynacie..? Ehhhh nie pozwalają jeśc Ogrów :(
      Czy jest leniwy? Kto?
      Branoc Dranocka
      /me odlatuje do legowiska /me patrzy za Drakensang


      Sideswipe napisał(a):

      Obiecałem, że w nagrodę napiszę, więc piszę. :> /me łypie groźnie na Side

      Co ty na to, żebym przygotował dla Cb nową sygnaturę i avatar? Oczywiście ze smoczymi motywami. :) Poproszę! Byłaby na BF
      Zawsze smoczy gatunek sprawa wrażenie zabieganego? Zawsze. Zmieszczenie 30 godzin w 24 to nie lada wyzwanie!
      W jaki sposób zakrzywiasz czasoprzestrzeń? Nauczysz swojego pokornego ucznia? :D Gratis? ]:-D
      W jaki sposób można Cb odszukać? ;P Zadzwonić i patrzeć kto wysypuje całą torebkę w poszukiwaniu telefonu :D
      Czy jesteś skłonna przedstawić parę smoczych tajemnic i sztuczek jeśli komuś zaufasz? W sensie tej zaufanej osobie. Chętnie się dziele tym co wiem.
      Najpierw byłaś ty, czy najpierw powstała nazwa Smoczogród? xd Już stał i się kurzył :D

      /me patrzy zazdrośnie jak Smoki lata po niebie... Ej! A kto mi tu wlazł na grzebiet??


      kruszynka napisał(a):

      /me pac smoki! kruszynka! :* << jedna gwiazdka, żeby mnie tu ktoś nie pociachał za flood <:

      Smoki fani tu czekają na wywiad a Ty się ociągasz! :D Bo CT to przyjemność, a ja zawszcze zaczynam od obowiązków no i .... okazuje się że zagięcie czasoprzestrzeni do 30 godzin na dobę, to nadal za mało!

      /me łapie smoki za ogon i zaciąga do CT Aj! /me włazi pod stół i groźnie łypie

      Lubisz odpowiadać w CT? Lubię!
      Czy w ogromnej złości mogłabyś zjeść zielonego lub pomarańczowego Teamowca? Jak się złoszczę, to trwa bardzo krótko wiec nie zdążył by się ugotować.
      Lubisz być molestowana przez swoich GO? Nie mogę się do tego przyznać. Niewinna! PS. Tak lubię :)
      Czy pozwolisz mi dać klapsiora paxowi sama wiesz za co? ;> A zasłużył na takie pieszczoty? :D
      Obserwowałaś "krwawy" księżyc czy wolałaś słodko spać? Spałam jak smok! A Ty?
      Podwiozłaś kiedyś jakiegoś autostopowicza? Nie, bo boję się obcych ludzi w samochodzie.
      A sama korzystałaś kiedyś z takiego sposobu transportu? Jak wyżej. Z kimś mogłabym tak jeździć ale najbardziej lubię podróźować sama.
      Czy jak Mati będzie mi dokuczał możesz go lekko poharatać? :D A zasłonisz oczy kasai? :D
      Czy nie uważasz, że Cezowi w szarościach nie do twarzy? Ja te kolorowe gwiezdki już inaczej określiłam, ale to się nie nadaje do publikacji <:
      Jeżeli byś była przeziębiona i miała do wyboru jeden objaw to wolałabyś mieć nieznośny katar czy straszliwy ból gardła? :D Katar! Bolące gardło to dla mnie przekleństwo, ale aktualnie chętnie oddam oba w dobre ręce
      Co pomyślałaś jak oznajmiłam Ci, że idę się troszkę przemalować na zielony? :> Trafił mnie grom z jasnego nieba. Powoli dochodzę do siebie ;P


      Drakensang napisał(a):

      /me pac smoki /me re-pac Drakensang
      Gdzie ty jesteś? Na IRC czasami Cię łatwiej złapać niż zaciągnąć na forum. Na IRC to raczej codziennie, poza dniem dzisiejszym :)
      Ulubiony język obcy? Hiszpański, ale nie umiem go.
      Lubisz odpowiadać na pytania o zasady gry? Bez takiego "lubienia" nie byłabym w Teamie :)
      Jesteś leniwa czy pracowita? Nie zadawaj pracoholikowi takich pytań <:
      Co pomyślałaś jak krusz się przemalowała na zieleń. że koniec świata jest blisko.. :D
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • /me łapie smoki za ogon i wyciąga spod stołu.
      Smok woli wyładować swój gniew na członkach teamu czy użytkownikach w grze, którzy złamali jakąś zasadę.
      Są jakieś zalety w byciu GA?
      Będziesz sama wiesz kiedy i gdzie w listopadzie?
      Smokogród to Kraków?
      Jakby smok zareagował na zmianę barw przez Ogra?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • smoki napisał(a):

      Czy nie uważasz, że Cezowi w szarościach nie do twarzy? Ja te kolorowe gwiezdki już inaczej określiłam, ale to się nie nadaje do publikacji


      Przepraszam bardzo, że niby co jest nie tak z moimi NIEBIESKIMI gwiazdkami? :>

      I dlaczego smok się wiecznie znęca nad biednymi szarymi userami :roll:

      kruszonke sobie męcz ona jest zielona ]:-D
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • /me wyciąga smoki do CT
      Ulubione miejsce w Krakowie? Odpowiedzi w stylu Rynek nie lubię, Rynek mamy długi i szeroki.
      Co tak ciężko ostatnio smoka na IRC dorwać?
      Jesteś łagodna czy okrutna względem tych, którzy coś robią wbrew zasadom gry?
      Lubisz zwalać obowiązki na innych GO/SGO/GA czy samemu zrobić?
      Informacja o sama wiesz czym pojawi się na twoim PW.
      Czerwień czy pomarańcz?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      /me łapie smoki za ogon i wyciąga spod stołu. Nie wolno ciągnąć smoków za ogon! /me zabiera ogon
      Smok woli wyładować swój gniew na członkach teamu czy użytkownikach w grze, którzy złamali jakąś zasadę. Raczej na nikim, bo Internet pomaga ochłonąć. W realu już bywa różnie, czasem powiem kilka słów za dużo.
      Są jakieś zalety w byciu GA? Zaufanie i powierzenie opieki nad takim dużym projektem jest bardzo fajne :)
      Będziesz sama wiesz kiedy i gdzie w listopadzie? Będę.
      Smokogród to Kraków? Oczywiście.
      Jakby smok zareagował na zmianę barw przez Ogra? Wpisałabym Ogra na listę dań absolutnie zakazanych <:


      Cezarcfc napisał(a):



      Przepraszam bardzo, że niby co jest nie tak z moimi NIEBIESKIMI gwiazdkami? :> Te paskudne sam już schowałeś, ale niebieskie też są be <:

      I dlaczego smok się wiecznie znęca nad biednymi szarymi userami :roll: cez to nie user! :D

      kruszonke sobie męcz ona jest zielona ]:-D kruszynka jest moja, cacy i nie męczyć kruszynki


      Drakensang napisał(a):

      /me wyciąga smoki do CT /me daje po łapkach. Mówiłam, nie ruszać ogona!
      Ulubione miejsce w Krakowie? Odpowiedzi w stylu Rynek nie lubię, Rynek mamy długi i szeroki. Kamienna ławeczka po lewej stronie Ratusza na Rynku :D
      Co tak ciężko ostatnio smoka na IRC dorwać? Jestem codziennie wieczorem, poza dniem wczorajszym i pewnie dzisiejszym.
      Jesteś łagodna czy okrutna względem tych, którzy coś robią wbrew zasadom gry? Zasady to Zasady, nie ma tu miejsca na łagodność lub jej brak.
      Lubisz zwalać obowiązki na innych GO/SGO/GA czy samemu zrobić? Ani jedno ani drugie. Chętnie pomogę, zastąpię jeśli ktoś ma mniej czasu ale staram się nie zabierać wszystkiego, bo na mnie krzyczą ]:-D
      Informacja o sama wiesz czym pojawi się na twoim PW. Wiem i cieszę się :)
      Czerwień czy pomarańcz? Tylko pomarańcz!
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      Drakensang napisał(a):


      Jakby smok zareagował na zmianę barw przez Ogra? Wpisałabym Ogra na listę dań absolutnie zakazanych <:

      Az z tego szoku i niedowierzania muszę posta napisać! To ja jeszcze nie jestem na tej liście?! :O

      I żeby nie było, że tylko jedno pytanie :P
      Czy ktoś jeszcze naprawdę się łudzi, że kiedykolwiek zostanę pomarańczą? :P
      Jak smokowi podoba się zielonkowanie? :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):


      Az z tego szoku i niedowierzania muszę posta napisać! To ja jeszcze nie jestem na tej liście?! :O /me patrzy w niebo... Ale przecież nie pożeram! To się liczy <:

      I żeby nie było, że tylko jedno pytanie :P
      Czy ktoś jeszcze naprawdę się łudzi, że kiedykolwiek zostanę pomarańczą? :P A czy ktoś spodziewał się zielonego smoka? :D
      Jak smokowi podoba się zielonkowanie? :) Za mało jeszcze robię, żeby to ocenić


      /me głask Ogra
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • /me wyciąga smoki za ogon.
      Jak mam ciągnąć smoka do CT? Jak za ogon nie można? To może za rogi albo skrzydło?
      Ulubiony sport?
      Ulubiony język jaki znasz?
      Lubisz historię?
      Wolisz udowodnić twierdzenie matematyczne czy napisać esej?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      /me wyciąga smoki za ogon. GRYZ! Ostrzegałam <:
      Jak mam ciągnąć smoka do CT? Jak za ogon nie można? To może za rogi albo skrzydło? Za nic nie wolno! smoki są groźne!
      Ulubiony sport? Poranne siłowanie z kołdrą o 6:00. Nigdy nie chce mnie wypuścić, gdy chcę wstać do pracy :D
      Ulubiony język jaki znasz? Chiński! Albo ja mówię po chińsku, albo moje młode ściemniają że nie rozumieją :>
      Lubisz historię? Nie!
      Wolisz udowodnić twierdzenie matematyczne czy napisać esej? Uwielbiam matematykę, logika i wzory sprawiają mi przyjemność i ... i pisze świetne teksty! Eseje też mogą być :)
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Ave
      Smok takie łagodne stworzenie, a gryzie :(
      Czemu czekanie na coś się tak dłuży?
      Lubisz spać do południa?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • /me daje dobrą książkę
      Muffinki czy ciasteczka?
      Lubisz być zasypywana pytaniami przez tGO?
      Co powiesz o wersji 6.0?
      Od kiedy smok jest tMOD?
      /me włazi na grzbiet smoka
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      /me daje dobrą książkę Smaczna! Dziękuję! ]:-D
      Muffinki czy ciasteczka? A czego jest więcej?
      Lubisz być zasypywana pytaniami przez tGO? Lubie
      Co powiesz o wersji 6.0? Ja też muszę się przyzwyczaić. Lepiej oceniać po pewnym czasie i jak będą już usunięte błędy
      Od kiedy smok jest tMOD? Mniej więcej 2-3 tygodnie
      /me włazi na grzbiet smoka SIO! <:
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły