smoki

    • GA
    • Shax napisał(a):

      smoki napisał(a):

      PS> Ja też mogę zadawać Ci pytania?


      Pewnie :P

      Wspomniałaś, że trudne pytanie, czy wolałabyś takich unikać ? Z trudnych pytań można nauczyć się czegoś o sobie, więc nie są złe

      Jesteś uparta czy ambitna ? :D Ani jedno, ani drugie :D

      Jakim modelem gracz w og byłabyś ? flota czy eko ? Na początku flota, bo daje adrenalinę. Potem eko, żeby mieć czas

      Lot na ''stojaka'' czy klikanie pzta ? :P PZ. Ja z tych cierpliwych


      Ile godzin dziennie poświęcasz na grę?
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      Ile godzin dziennie poświęcasz na grę?


      Odkąd czas mi na to pozwala czyli od jakiegoś miesiąca to mnóstwo, nigdy nie liczyłem w godzinach :) pewnie niektórzy myślą, że ktoś mi konto zasiada :D tyle go spędzam :P

      smoki napisał(a):

      Lot na ''stojaka'' czy klikanie pzta ? PZ. Ja z tych cierpliwych


      Hm, czyli wolisz starcia, na które trzeba popracować ?

      Jesteś człowiekiem czynu ?

      Co najchętniej zmieniłabyś w swoim życiu ?

      Ps. dlaczego takie,a nie inne pytanie do mnie ? ;>
    • Shax napisał(a):



      Hm, czyli wolisz starcia, na które trzeba popracować ? Raczej tak. Chociaż loty na hura też mi się zdarzały

      Jesteś człowiekiem czynu ? Tak.

      Co najchętniej zmieniłabyś w swoim życiu ? Jak na razie nic. Nawet z tego co przykre wyciąga się jakieś pozytywne wnioski

      Ps. dlaczego takie,a nie inne pytanie do mnie ? ;> Bo tak ;P
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoczku!

      Witam ponownie, chwilkę mnie tu nie było i się rozbestwiły te usery jedne. :P
      Czy niedobra pani nauczyła się już, że rzeczy smoczka nie wolno ruszać?
      Warto czasami okazać słabość, czy lepiej do końca grać twardziela?
      Czego smoczek w wolnych chwilach słucha?
      Masz czas na wyjścia do kina, teatru, filharmonii, czy raczej nie bardzo?
      Jakie jest twoje motto życiowe?
      Czo mogę zrobić cezarowi? Pogryzakować trochę? Proszę? c;
      Co w ludziach cenisz najbardziej?

      .me tuli smoczka. ;*



    • Indestructible napisał(a):

      smoczku! Gryzek mój cudny! :*

      Witam ponownie, chwilkę mnie tu nie było i się rozbestwiły te usery jedne. :P Lubie usery, wiesz?
      Czy niedobra pani nauczyła się już, że rzeczy smoczka nie wolno ruszać? Niiii..... A jest jakaś nadzieja? <:
      Warto czasami okazać słabość, czy lepiej do końca grać twardziela? Ja nie jestem twardzielem, ani ciut. Można mnie rozszarpać na kawałeczki.
      Czego smoczek w wolnych chwilach słucha? Cięższych klimatów Gryzku :D
      Masz czas na wyjścia do kina, teatru, filharmonii, czy raczej nie bardzo? Tylko jak jestem chora, albo mam urlop. Mam za to czas na spotkania z przyjaciółmi i z tego nie zrezygnuję.
      Jakie jest twoje motto życiowe? Lepiej płonąć jasnym płomieniem, niż gasnąć powoli << "Nieśmiertelny"
      Czo mogę zrobić cezarowi? Pogryzakować trochę? Proszę? c; Gryzku, nie rusz! :P
      Co w ludziach cenisz najbardziej? Szczerość i bezinteresowność. Wiem, że to spore wymagania ale z takimi osobami mi dobrze.
      .me tuli smoczka. ;* .me ściska Gryzka :*
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Czo mogę zrobić cezarowi? Pogryzakować trochę? Proszę? c; Gryzku, nie rusz!


      A co to za jakieś przebrzydłe dzielenie skóry na całkiem jeszcze żywym i żwawym niedźwiedziu? 0_0

      Kogo z pomarańczy oddasz na usługi władcy ciemności? (czyt. mnie jakoby ktoś miał wątpliwości :> )

      i czyż nie uważasz, iż tak byłoby CI dużo ładniej? imageshack.com/a/img674/9306/OhRFnD.png ]:-D
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):


      Cez! Czy Ty chcesz żebym zeszła na zawał? Ja oczywiscie nie przeczytałam posta tylko od razu w ten link weszłam! OMG! Zielono! Skrzydła! Ranga! Opis! Nawet sygnatury nie przegapiłeś! Miałam pododno ciekawą minę gapiąc się w telefon :P


      Kogo z pomarańczy oddasz na usługi władcy ciemności? (czyt. mnie jakoby ktoś miał wątpliwości :> ) Ni ma tak! Zielonek szukaj poza pomarańczowym teamem <:

      i czyż nie uważasz, iż tak byłoby CI dużo ładniej? imageshack.com/a/img674/9306/OhRFnD.png ]:-D A wersję w dwóch kolorach dostanę? :D
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Czy masz swojego ulubionego GO i SGO? :P
      Czy zdenerwowałaś się na kogoś kogo lubisz tak bardzo że miałaś ochotę mu powiedzieć kilka "mocnych" słów ale ugryzłaś się w język aby nie zrobić mu przykrości?
      Wierzysz w przyjaźń między kobietą a mężczyzną?
      Tęsknisz czasami za dzieciństwem?
      Pisałaś w dzieciństwie pamiętnik? :) Masz go jeszcze czy przepadł w niewyjaśnionych okolicznościach?
      Wolisz zdjęcia oglądać na komputerze czy tradycyjnie wywołane i wpięte w albumie?
      Czy miewasz chwilę na Ogame że myślisz sobie "na co mi te nerwy?"
      Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl aby wstąpić do zielonego Teamu?
      Dlaczego chronisz Ceza przed Tygrysem? Przecież jest niegrzeczny i należy mu się kara :E
      Czy uważasz się za osobę zbyt ufną i naiwną czy raczej jesteś sceptyczna do ludzi i ostrożna?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Czy masz swojego ulubionego GO i SGO? :P Każdego kocham za coś innego, każdy jest niepowtarzalny a w komplecie wychodzi z tego prawdziwy zespół.
      Czy zdenerwowałaś się na kogoś kogo lubisz tak bardzo że miałaś ochotę mu powiedzieć kilka "mocnych" słów ale ugryzłaś się w język aby nie zrobić mu przykrości? Zawsze mówię wprost, bo uważam że nawet trudna rozmowa jest lepsza niż niedopowiedzenia. Jednak staram się nigdy nie mówić pod wpływem emocji, bo tak naprawdę to co rani to nie prawda, ale ta cała otoczka która jej towarzyszy.
      Wierzysz w przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Tak. Moi najlepsi przyjaciele to mężczyźni.
      Tęsknisz czasami za dzieciństwem? Nie. Teraz moje życie jest dużo lepsze :)
      Pisałaś w dzieciństwie pamiętnik? :) Masz go jeszcze czy przepadł w niewyjaśnionych okolicznościach? Nie. Smoki są leniwe i bazgrają jak smok pazurem.
      Wolisz zdjęcia oglądać na komputerze czy tradycyjnie wywołane i wpięte w albumie? Uwielbiam papierowe książki i albumy. Z konieczności przestawiłam się na elektroniczne, ale jednak to nie to samo.
      Czy miewasz chwilę na Ogame że myślisz sobie "na co mi te nerwy?" Bywa i to często. Jednak jeśli czegoś się podejmuję, to czuję się za to odpowiedzialna, a więc nie mogę sobie pozwolić na tupnięcie nogą i focha.
      Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl aby wstąpić do zielonego Teamu? Cez, nie czytaj! <: Tak :D
      Dlaczego chronisz Ceza przed Tygrysem? Przecież jest niegrzeczny i należy mu się kara :E Bo to mój ulubiony SMOD :D
      Czy uważasz się za osobę zbyt ufną i naiwną czy raczej jesteś sceptyczna do ludzi i ostrożna? Bardzo naiwna. Zakładam zawsze, że ludzie mają dobre intencje
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl aby wstąpić do zielonego Teamu? Cez, nie czytaj! <: Tak :D

      Wielkie oko trwa na straży i widzi wszystko :>
      Jak myslałaś o zielonym to jakie piekielne sily nieczyste spowodowały że masz tą paskudną pomarańczową rangę? :(

      smoki napisał(a):

      Dlaczego chronisz Ceza przed Tygrysem? Przecież jest niegrzeczny i należy mu się kara :E Bo to mój ulubiony SMOD :D

      Ale nie chcesz przyjść moderować pod nim jako trial :P

      smoki napisał(a):

      Czy masz swojego ulubionego GO i SGO? :P Każdego kocham za coś innego, każdy jest niepowtarzalny a w komplecie wychodzi z tego prawdziwy zespół.

      Ładna dyplomatyczna odpowiedź... wniosek tylko jeden - nikogo nie lubi :D
      Lubisz udzielać takich dyplomatycznych odpowidzi? ^^

      Kiedy ogłosisz oficjalnie, że sprzedałaś mi kruszynkę do zieloności? ]:-D
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):


      Wielkie oko trwa na straży i widzi wszystko :> A mówiłam NIE czytaj, cez!
      Jak myslałaś o zielonym to jakie piekielne sily nieczyste spowodowały że masz tą paskudną pomarańczową rangę? :( Rogate i chwała im za to :D
      Ale nie chcesz przyjść moderować pod nim jako trial :P Bo Ty nie hccesz być moim tGO ]:-D
      Ładna dyplomatyczna odpowiedź... wniosek tylko jeden - nikogo nie lubi :D Trochę wiary w siebie, cez. Lubię Cię :)
      Lubisz udzielać takich dyplomatycznych odpowidzi? ^^ Do dyplomatycznych jeszcze nie doszłam <:
      Kiedy ogłosisz oficjalnie, że sprzedałaś mi kruszynkę do zieloności? ]:-D Po moim trupie!
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl aby wstąpić do zielonego Teamu? Cez, nie czytaj! <: Tak :D

      O kurcze...tu mnie zaskoczyłaś! :D
      to dlaczego akurat pomarańczki?
      robiłaś listę za i przeciw obydwóm "ugrupowaniom"? :D

      smoki napisał(a):

      kruszynka napisał(a):

      Dlaczego chronisz Ceza przed Tygrysem? Przecież jest niegrzeczny i należy mu się kara :E Bo to mój ulubiony SMOD :D

      To, że ulubiony nie znaczy że tygrysek nie może go lekko poturbować :E
      Czy Cez zapłacił Ci w dorodnych owcach abyś tak napisała? :D


      smoki napisał(a):

      Cezarcfc napisał(a):


      Kiedy ogłosisz oficjalnie, że sprzedałaś mi kruszynkę do zieloności? ]:-D Po moim trupie!
      Chroń mnie przed tym łobuzem! :*

      Czy jest jakieś zdrobnienie Twojego imienia którego nie lubisz?
      Miałaś jakąś ksywkę w szkole?
      Jak długo bolały Cię nóżki po zlocie?
      Czy na przyszły zlot zamierzasz wziąć adidaski? :>


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      O kurcze...tu mnie zaskoczyłaś! :D to dlaczego akurat pomarańczki?
      robiłaś listę za i przeciw obydwóm "ugrupowaniom"? :D Na forum się znałam odrobinę, gry od kuchni nie widziałam nigdy, więc dlatego taka a nie inna decyzja. A to, że jestem tu nadal i nie mam już zielono/pomarańczowych dylematów, to zasługa takiej jednej GA, która mnie nauczyła bardzo dużo :)

      To, że ulubiony nie znaczy że tygrysek nie może go lekko poturbować :E No w sumie.... odrobina nie zaszkodzi! <:

      Czy Cez zapłacił Ci w dorodnych owcach abyś tak napisała? :D Kiedyś o jakiś przetworzonych owocach wspominał, ale na gadaniu się skończyło :>

      Chroń mnie przed tym łobuzem! :* .me chowa kruszynkę

      Czy jest jakieś zdrobnienie Twojego imienia którego nie lubisz? Asia <<< nie pasuje do mnie

      Miałaś jakąś ksywkę w szkole? smoki :D

      Jak długo bolały Cię nóżki po zlocie? Nie przypominaj mi nawet!

      Czy na przyszły zlot zamierzasz wziąć adidaski? :> Niet. Na następnym się zamienimy. Ty dostaniesz moje obcasy, a ja Twoje buty :D


      Czekoladowy napisał(a):

      Prawdziwa kopalnia smoczych informacji :P Znalazłeś coś Czekolado? :>
      Trzeba zrobić notatki ;P
      .me podpala notatki :P
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Jakie nie zaszkodzi? :(
      Mnie poturbować? Mnie?! ;(
      i jeszcze wciska kit że ulubiony SMOD itd....
      Przetworzonych...? Wycisniemy soczek z pomarańczy i zrobimy winko :>

      A kruszynki nie broń - ona jest już na skraju wyzwolenia z ciemnych mocy pomarańczy i powrotu na jasną stronę zieloności.
      Lepiej dolącz do niej i również powròć do światłości

      Przeciwko potedze zieloności nie ma zwycięzców.

      PS. Co to sie ze stopami na zlocie działo? ]:-D
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):

      Jakie nie zaszkodzi? :(
      Mnie poturbować? Mnie?! ;(
      i jeszcze wciska kit że ulubiony SMOD itd.... Oj tam! Gryzek to robi z miłości, a Ty narzekasz ;P

      Przetworzonych...? Wycisniemy soczek z pomarańczy i zrobimy winko :> Pan SMOD alkohol na forum reklamuje? <:

      A kruszynki nie broń - ona jest już na skraju wyzwolenia z ciemnych mocy pomarańczy i powrotu na jasną stronę zieloności. Tak, tak cez :ocb:

      Lepiej dolącz do niej i również powròć do światłości Tak, tak cez :ocb:

      Przeciwko potedze zieloności nie ma zwycięzców. Tak, tak cez :ocb:

      PS. Co to sie ze stopami na zlocie działo? ]:-D Miałam 12 centymetrowe obcasy, a tacy zli ludzi przegonili mnie kilka kilometrów
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Shax napisał(a):

      Skąd wiesz o og ? Kiedyś tam przeglądałam internet i po prostu na nią trafiłam. Niedoczytałam napisu drobnym druczkiem, że to uzależnia ;)

      Od kiedy bawisz się przy tej grze i na forum ? Od ponad 8 lat O_O

      Czy poza tą masz jeszcze jakieś inne gry ? Tak i też od GF. Biegam z mieczem i ubijam wszystko co się rusza ]:-D

      Masz konsole w domu ? jaką ? Wyczekany Kinect One

      Ulubiona gra z dzieciństwa ? Zdziwisz sie - planszówka Monolpoly
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Shax napisał(a):

      O jak monopoly to może kiedyś zagramy :D Trzymam za słowo!

      Czekałaś chyba aż napiszę taka szybka odpowiedź ? ;> Hy hy, smok patrzy

      8 lat i tak mało postów ? why ? Ja praktycznie wcale nie miałam postów. Teraz dopiero "służbowe" trochę podkręciły licznik :P

      A w co grasz na tej konsoli ? =) Niestety nie mam jeszcze wielkiego wyboru w co grać. Aktualnie gram z dzieciakami w fife
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Czekoladowy napisał(a):

      smoki napisał(a):



      Albo Czekolada ze smokiem :D - Ryzykantka :P Wybuchowe połączenie :P
      Mleczną, białą... nigdy gorzką! - Gorzka, to wyrób czekoladopodobny ;P


      Hmmm..co dostaniesz na mikołaja? :roll: Oczywiście oprócz rózgi ]:-D



      Weekend for 2 - to taki wspólny prezent mikołajowy. Nad rózgą pomyślimy ]:-D
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Shax napisał(a):

      O a jaką drużyną w fifie ?

      Ogólnie to lubisz piłkę nożną ?

      Wiesz co to spalony ? :D

      Byłaś kiedyś na meczu ?


      Kompletnie się na tym nie znam Shax :D

      Czekoladowy napisał(a):

      Rozumiem, że mam się już pakować? ;P ;P ;P


      Jak lubisz pakować/rozpakowywać walizkę, to pakuj :P
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Jakoś bardzo mi się spodobała Twoja prezentacja :D
      Widzę, że Shax też tu zawitał. Bardzo Cię już męczy czy jeszcze nie? :E
      Masz jakieś zainteresowania, którym poświęcasz większość wolnego czasu?
    • Rosska napisał(a):

      Jakoś bardzo mi się spodobała Twoja prezentacja :D Podziękowała ładnie :D
      Widzę, że Shax też tu zawitał. Bardzo Cię już męczy czy jeszcze nie? :E Ani trochę. A potrafi męczyć/dręczyć? :D
      Masz jakieś zainteresowania, którym poświęcasz większość wolnego czasu? W ostatnim czasie praca/rodzina/OG to prawie 100% mojego czasu. Troche tylko na sen zostaje
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły