smoki

    • GA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Kodi napisał(a):

      no to teraz ja ? 100 pytań do .. a spróbuj nie odpowiedzieć :) .. to Cię zwolnię i wyślę na bezrobocie :P OMG, trzy razy sprawdziłam ilość <:
      1.Pokrewieństwo z osłem jest ? ( mam na myśli koniugacje rodzinne ze Smoczycą ze Shreka ) - Osło-smoki są fajne ! :)
      2.Rogi u smoka ? A nie czasem jeden na nosie ? - Na nosie mam jedynie piegi
      3.Za kim tęsknisz najbardziej w teamie ? - Z każdą z osób, których już nie ma wiąże się wiele pozytywnych wspomnień, długie godziny przegadane na IRC... Za tym wszystkim tęsknie.
      4.I dlaczego ? - Wyprzedziłam pytanie i już odpowiedziałam :)
      5.Co według Ciebie kryje się za stwierdzeniem - za chwilę ?? - Szczerze? Zwykle to "nie dziś"
      6.Dlaczego Smok ? - Bo wolność, siła i usprawiedliwiona odmienność
      7. Rozwiń wypowiedź na temat słowa - przyjaźń - Trzecie z najtrudniejszych zadań jakie może spotkać człowiek
      8. Ziejesz często ogniem ? - Tylko jak jest mi zimno
      9. Userki to owieczki ? ( smoki kochają owieczki ) - Raczej OGame to Owieczki :)
      10. Radzisz sobie z tą zgrają nierobów :P ?? - Kocham ich :)
      11. Twoja liczba lub cyfra ? - 4
      12. Ulubione zwięrzątko ? - Smok się liczy?
      13. Wkurzyłaś się już na mnie ? - OMG <:
      14. Dokończ zdanie - a kiedy Cię już zabraknie u mego boku - "pomyślę o tym później" <Przeminęło z wiatrem
      15. Dlaczego ? - ( wiesz o co pytam ) - Nie wiem!
      16. Kiedy z jaj wypełzną małe smoczki ? - Dawno wypełzły i mają się dobrze :)
      17. Ulubiony smok - Szczerbatek!
      18. Kiedy ? ( wiesz o co pytam :P ) - Pkt 13? ;)
      19. A teraz się już trochę wkurzyłaś na mnie ? - Paszcza mi się cieszy jak to czytam
      20. Jak myślisz .. dlaczego Kodi ? - Już wiem
      21. Jeżeli za chwilę, to gdzie jest granica początku, a gdzie końca tego stwierdzenia ? - Teraz - jutro
      22. Co w trawie piszczy ? - MYSZ!!! Nie cierpię gryzoni
      23. Ile jest 2x smok do potęgi 16-tej minus 38 + dwa smoki ? - Nadal jeden smok - ten gatunek jest na wymarciu
      24. niemiecrusekpolakszli .. ilu ich było i po co szli ? - Na piwo
      25. Jakich jest najwięcej kamieni w rzece ? - Mokrych :P
      26. Jakich jest najwięcej drzew w lesie ? - Wims, ratuj!
      27. Irytuję Cię już ? - Potrzebuję chwilę przerwy <:
      28. Jeszcze nie udało mi się Ciebie wkurzyć ? - Hah - nie!
      29. Jakieś pytanie do biednego prostego userka ? - Ciebie?
      30. Jeszcze tylko 70 pytań .. cieszysz się ? - To dopiero 30??? ]:-D
      31. Już Cię pewnie gotuje i zaraz ziochniesz ogniem w Kodiego - ale co tam ... Kodi z rożna może się okazać lepszym kąskiem niż ten obecny nieprawdaż ? Kodi jest świetny w każdej postaci
      32. Ulubiony brak koloru ? - Taki ----> < >
      33. Niuchasz czasami siarkę ? :P - Z używek wolę kawę
      34. Wiesz, że w żadnej odpowiedzi nie możesz użyć jednego słowa lub odpowiedzi składającej się ze stwierdzenia "nie wiem " ?? - jak tak .. to szybciutko poprawiaj całą resztę - rozumiemy się ? - :P - Nie wiem!
      35. Gdzieś na szczycie góry - zastanawiam się po kiego było tu wchodzić
      36. Drgawki już są ? - A to nie z zimna?
      37. Co właśnie sobie w tym momencie o mnie pomyślałaś ? - Gdzie ostatnio się przede mną ukrywasz?
      38. Moja ulubiona cyfra 38 - która mnie prześladuje od kilku miesięcy - jak myślisz co ona oznacza ? - że jeszcze62 pytania?
      39. Często krzyczysz ? - Tylko czasami
      40. Już mnie nie lubisz prawda ? - Zapytaj za kolejne 40 pytań <:
      41. Gra o tron - Ty z Targarianów także jesteś ? - matka smoków ? - Nie uwierzysz, ale ja nie oglądam TV
      42. Wkurzyłem Cię już chociaż trochę ? Musisz się bardziej postarać!
      43. Żabie udka czy racze szczypce ? - Aż takim smakoszem nie jestem.
      44. Wierzysz, że dotrwasz do końca ? - najgorsze pytania dopiero przed Tobą - Lubię wyzwania
      45. Pamiętasz pierwszą wiadomość do mnie na prv na forum ? - Byłam bardzo spłoszonym smokiem, nie pamiętam już ...
      46. A odpowiedź ? - tak ? - to o cytat proszę :) - Niet :P
      47. Jak myślisz ---- czy My, to oni, czy oni to My ? - My to MY, a oni to prawie my
      48. Jak myślisz .... co miałem na myśli ? - Tego nie wiedzą najstarsze smoki
      49. Czuję zapach siarki ... ciekawe dlaczego ? - Myślisz, że jakiś smok się wkurzył? :>
      50. O .. już półmetek ... cieszysz się ? :P - Tak, bo napiszesz kolejne 100 pytań :)
      51. Zamykasz czasami oczy i co widzisz ? - Ciemność, lubię ciemność
      52. Twoje największe marzenie ? - Spełnione :)
      53. Twoje największe szczęście ? - Nie mogę zapeszyć
      54. Przestajesz powoli tęsknić :P prawda ? - NIE!
      55. Teraz to już myślisz sobie .. no nie .. ten Kodi, to naprawdę ma coś z głową prawada ? - hyhy :*
      56. Szybko zapominasz ? - Nigdy
      57. Pierwsze wspomnienie z dzieciństwa, które Ci w tym momencie przyszło do głowy ? - Miałam wtedy 2 lata. To dobre wspomnienie, ale sam widzisz jaką mam pamięć
      58. Imię ojca - Nie nie, danych personalnych nie :P
      59. Imię matki - A sio!
      60. nr. Pesel - Kobiet o wiek się nie pyta
      61. numer karty kredytowej ;P - Nie straciłam czujności!
      62. Dodaj cyfry Twojego wzrostu + wagi - zsumuj je i podziel przez 2 - podaj wynik - nieee!
      63. Kolor oczu - Szare
      64. A teraz ? nienawidzisz mnie już ? :P - A co? Wymiękasz już ?
      65. To kiedy pifko ? - Dziś o 17?
      66. Gdzie jest najwięcej smoków ? - W Smokogrodzie
      67. Kezcoms - co to znaczy ? - Coproszecho?
      68. Co jadasz na śniadanie ? - Kawę
      69. Uuuuu .. z czym Ci siĘ kojarzy ten numer pytania ? :p - Bardzo ładna liczba i taka obrazowa ]:-D
      70. No popatrz jak nam ładnie idzie .. już tylko 30 pytań ... pewnie już siarka spływa po Twych policzkach - A aureolka nad czołem dymi ]:-D
      71. Zsumuj cyfry rozmiaru Twojej smoczej stopy - podziel przez 2 - podaj wynik - Odmawiam! Dziś są już wakacje!
      72. Znasz kota w butach ? - Tak, ale bardziej niż do butów lubie wchodzić do walizki.
      73. Jak myślisz .. dlaczego nie śpię ? - Bo nocne z Ciebie stworzenie
      74. Zsumuj wartości liczb wyliczonych przez Ciebie - wszystkich - podaj wynik - Patrz pytanie 71
      75. Niby wszystko pasuje smok to GAd ? o to chodzi ? :P - Pasuje idealnie, poza tym że smoki zwykle są zielone :)
      77. pamiętasz co robiłaś 1 dzień 13 godzin i 20 min temu ? - Spałam
      78. Jakieś pytanie się do biednego userka nasunęło w między czasie ? - To kiedy, wrescie to piwo?
      79. Masz mnie już serdecznie dość ? :P - Przy prawie 80-tym pytaniu> Nie, nie poddam się pod sam koniec :>
      80. To co z tym numerem karty kredytowej ? - Sio diable!
      81. Twoja uluiona w tym momencie cyfra lub liczba ? - 100!
      82. 9x9 - minus 2 smoki daje - A skąd tu wykombinowac drugiego smoka?
      83. Twój pierwszy dzień w teamie - wrażenia ? - Jak u większości - banan na twarzy :)
      84. Co Ci mówi liczba 76 ? - Pytanie, które zgubiłeś ^^
      85. Nałogi ? - Wiele
      86. Imprezki ? - Nie za bardzo
      87. Leniuchowanie ? - Uwielbiam!
      88. Wiesz, że masz pisać prawdę i tylko prawdę i jak na GA przystało nie kłamczuszkować, a odpowiedzi mają być pełne i na temat ?? - No nie... zUy Kodi!
      89. To ten numer karty kredytowej poproszę |:P - I wytrwały <:
      90. hyhy ... jak mnie dorwiesz na ircu to mi nogi z "t" powyrywasz co ? :P - Przekonasz się :D
      91. Nic nie umknie Twojej uwadze ? - Niewiele
      92. Marzysz o podróży w kosmos ? - Nie! Tam jest zimno.
      93. Ile razy napisałem wyraz smoczek w tych pytaniach ? - O raz za mało
      94. Ile czasu straciłaś przeze mnie odpowiadając na moje pytania ? - 2 tygodnie?
      95. Uważasz się za osobę cierpliwą ? - Tylko w dni nieparzyste
      96. Znienawidziałaś już mnie > ? :P - Masz szczęście, bo dziś dzień nieparzysty :)
      97. Jak smoczek Kodiemu tak Kodi ......... ? - No właśnie? Komu Kodi?
      98. Cieszysz się, że to już koniec ? - Tak!
      99. Tutaj zadaj sobie sama pytanie i udziel na nie odpowiedzi - pytanie ma być konkretne i dać innym do myślenia odpowiedź :) - Nie!
      100. Jesteś pewna, że odpowiedziałaś na wszystkie 100 pytań i niczego nie przeoczyłaś ? - Yhm...


      SKOŃCZYŁAM!
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Marvin napisał(a):

      smoki napisał(a):

      85. Nałogi ? - Wiele


      Jakie, poza zjadaniem kebabów wypchanych siarką? :P


      Marv, zbliża się pora ....kolacji <:

      Oj wiele.... piękne samochody, drift, elektroniczne gadgety wszelkiej maści, wizyty u przyjaciół na drugim końcu świata i książki! Kocham czytać
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      Marvin napisał(a):

      smoki napisał(a):

      85. Nałogi ? - Wiele


      Jakie, poza zjadaniem kebabów wypchanych siarką? :P


      Marv, zbliża się pora ....kolacji <:

      Oj wiele.... piękne samochody, drift, elektroniczne gadgety wszelkiej maści, wizyty u przyjaciół na drugim końcu świata i książki! Kocham czytać


      Doskonale. Co mi ugotujesz?

      To całkiem rozsądne nałogi, zwłaszcza ten ostatni. A już się spodziewałem jakichś papierosów. Albo alkoholu. Albo narkotyków. Albo HARRY POTTER.

      Sygna by Madzia

      Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

      Speed x1: 124 ST - 143847%
      Speed x2: 42 ST - 155826%
      uJupiter - top1 (off)
      uXalynth - top20 (off)
      uJanice - top5 (on)
    • Marvin napisał(a):



      Doskonale. Co mi ugotujesz?

      To całkiem rozsądne nałogi, zwłaszcza ten ostatni. A już się spodziewałem jakichś papierosów. Albo alkoholu. Albo narkotyków. Albo HARRY POTTER.


      W sumie to lubie gotować, a nawet bardzo lubię. Ale wróbelki ćwierkały, że na kolację podają dziś kebab :>

      Nie pale.
      Cydr lubię.
      Narkotykom mówię nie.
      Harry Potter, to dla mojego młodego raczej ;P A ja ostatnio wolę fantasy, najlepiej rosyjską.
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      W sumie to lubie gotować, a nawet bardzo lubię. Ale wróbelki ćwierkały, że na kolację podają dziś kebab :>

      Nie pale.
      Cydr lubię.
      Narkotykom mówię nie.
      Harry Potter, to dla mojego młodego raczej ;P A ja ostatnio wolę fantasy, najlepiej rosyjską.


      No to żeby te wróbelki zaraz na talerz nie trafiły... :D

      Ostatnio jakaś faza na rosyjskie fantasy jest, moja też namiętnie to czyta ostatnimi czasy. Ja natomiast ostatnio zacząłem czytać absolutnie genialny cykl, planowo mają być 4 części, a od premiery 3-ciej dzielą nas tygodnie. Jedyny powód, dla którego nie pochłonąłem dwóch pierwszych części w 2 dni jest taki, że co chwilę zdarzały się momenty, w których musiałem usiąść, odetchnąć i przetrawić co się właśnie stało. Brent Weeks "Czarny Pryzmat" i "Oślepiający Nóż" (saga "Powiernik światła"). Polecam!

      A z alkoholu to tylko cydr?

      Sygna by Madzia

      Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

      Speed x1: 124 ST - 143847%
      Speed x2: 42 ST - 155826%
      uJupiter - top1 (off)
      uXalynth - top20 (off)
      uJanice - top5 (on)
    • Marvin napisał(a):



      No to żeby te wróbelki zaraz na talerz nie trafiły... :D

      Ostatnio jakaś faza na rosyjskie fantasy jest, moja też namiętnie to czyta ostatnimi czasy. Ja natomiast ostatnio zacząłem czytać absolutnie genialny cykl, planowo mają być 4 części, a od premiery 3-ciej dzielą nas tygodnie. Jedyny powód, dla którego nie pochłonąłem dwóch pierwszych części w 2 dni jest taki, że co chwilę zdarzały się momenty, w których musiałem usiąść, odetchnąć i przetrawić co się właśnie stało. Brent Weeks "Czarny Pryzmat" i "Oślepiający Nóż" (saga "Powiernik światła"). Polecam!

      A z alkoholu to tylko cydr?


      A kto by się wróbelkiem najadł? ;P

      Z polecenia skorzystam na pewno!

      Oprócz cydru, nie wzgardzę czerwonym wytrawnym winem
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • .me puk puk - można smoczku?

      Tutaj mnie jeszcze nie było, czy to bardzo zue? :(
      No dobrze, skoro już mi wybaczyłaś, to przejdźmy do sedna sprawy. :P
      Czo aktualnie czytasz?
      Jak wygląda Twój normalny dzień?
      Czo robisz, gdy jesteś niesamowicie zdenerwowana?
      Co daje Ci siłę do życia?
      Co jest dla Ciebie szczęściem?
      Ile % ciała jest już ozdobione? ;)

      .me cmok smoczka :*



    • Indestructible napisał(a):

      .me puk puk - można smoczku? Rozgość się Gryzku :*

      Tutaj mnie jeszcze nie było, czy to bardzo zue? :( Bardzo, bardzo!
      No dobrze, skoro już mi wybaczyłaś, to przejdźmy do sedna sprawy. :P
      Czo aktualnie czytasz? Ekm.... nową Ustawę o terminach zapłaty - na nic innego czasu nie starcza. < Nie polecam :D
      Jak wygląda Twój normalny dzień? Mało śpię, dużo pracuję, biegam wszędzie spóźniona, kombinuję jak wydłużyć dobę.
      Czo robisz, gdy jesteś niesamowicie zdenerwowana? Dym idzie mi uszami i chowam się przed ludźmi, żeby nie żałować tego co się może powiedzieć.
      Co daje Ci siłę do życia? Rodzina
      Co jest dla Ciebie szczęściem? Tyż Rodzina :)
      Ile % ciała jest już ozdobione? ;) Mało, ale trzeba ograniczać rzeczy które uzależniają. Teraz bardziej napisy mi w głowie niż rysunki.

      .me cmok smoczka :* /me cap Gryzka! :*
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Shax napisał(a):

      Piękne samochody czyli ? ulubiona marka ? Czarne porsche forever, a z braku funduszy świeżutka czerwona mazda 3 (piekna sylwetka- kochamy się już prawie rok)

      Skoro drift to pewnie bokiem po rondach suniesz ? Z driftem to nie tak łatwo, bo w sumie nie ma gdzie i właściwy napęd musi w autku być, ale udaje się raz na czas.

      Do pięknych samochodów i driftu dochodzą jeszcze (zazwyczaj) piękne kobiety ]:-D Jakiś ulubiony typ urody ? Za kobietami aż tak nie przepadam, ale taki blondyn z 2 dniowym zarostem, to mniam.

      Lubisz leginsy ? :P Leginsy to przywilej i niewiele kobiet może je nosić
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Banshee napisał(a):

      smoki napisał(a):

      Czarne porshe forever
      A Porsche nie lepsze? Zapewne

      Jaki masz nick na IRCu? W tej sekundzie smoki`OFF
      Jak Maciek ma na imię? Piotr
      Jakiego koloru jest żółta piłka? Cytrynowego
      Czemu Maciek zamierzał wyrzucić żółtą piłkę bo była przebita? Piotr to był przecież <:


      Shax napisał(a):

      Odpowiedni napęd tak ? bmw e46 polecam :P

      Jak rozumieć odpowiedź dotyczącą leginsów ? Po prostu nie wyglądam w nich dobrze

      Masz kompleksy odnośnie sylwetki ? ;f Nie mam czasu na kompleksy ]:-D
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Shax napisał(a):

      smoki napisał(a):

      Po prostu nie wyglądam w nich dobrze


      O nie nie, tak to się nie bawimy, jako userzy forum możemy sprawdzić, bo możesz ściemniać :P

      To kiedy foto ? :D Nie, nie ]:-D

      Cieszy Cię banowanie pusherów ? Nie bawi, ale uważam że jest konieczne.

      Czy uważasz, że kary za wykroczenia nazwijmy to, są zbyt łagodne ? Na początku, gdy wróciłam po długiej przerwie wydawało mi się, że tak. Teraz jednak myślę, że czasem każdy zrobi coś głupiego, ale przecież zasługuje na drugą szansę. W poprzednim systemie takiej szansy zwykle nie było
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Shax napisał(a):

      A co jeśli dajmy na to nie korzysta z tej drugiej szansy i dalej to robi ? Odpowiedź na pręgierzach <:

      Co jeżeli pierwszy ban jest przestrogą i uczy mijania sprawiedliwości szerokim łukiem ? Też damy radę

      W tym wypadku taki, a nie inny system karania zawodzi po całości.

      Grasz na jakimś uni ? Nie mogę grać na uniwersach, na których pracuję. Krótką chwilę grałam na angielskim Halloween
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Właśnie tak patrzę po pręgierzach i nie widzę tego co powinienem zobaczyć :E

      Czy zdarzyło Ci się przymknąć na coś smocze oko ? ;> (możesz odpisać na priv, jeśli tak) ;]

      Lubisz słuchać lamentów o ''niesłuszne'' bany ?

      Może zapamiętałaś jakiś tekst ciekawy i chcesz się nim podzielić ?

      Ile białka jesz ? :E
    • Shax napisał(a):

      Właśnie tak patrzę po pręgierzach i nie widzę tego co powinienem zobaczyć :E Oj tam, mało uważnie patrzysz ;P

      Czy zdarzyło Ci się przymknąć na coś smocze oko ? ;> (możesz odpisać na priv, jeśli tak) ;] Never. Jestem wstrętną formalistką.

      Lubisz słuchać lamentów o ''niesłuszne'' bany ? Do "lamentów" podchodzę bez emocji, po prostu słucham co mówią gracze. Jeżeli uznam że mają rację, przyznam im ją.


      Może zapamiętałaś jakiś tekst ciekawy i chcesz się nim podzielić ? Są i to co chwilę :D Niestety nie mogę się nimi podzielić, bo wszytko co piszą gracze jest objęte dyskrecją.

      Ile białka jesz ? :E Za mało wg specjalistów


      I pytanie ode mnie: Gdzie zgubiłeś avatar?
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Shax napisał(a):

      smoki napisał(a):

      I pytanie ode mnie: Gdzie zgubiłeś avatar?


      Dobre pytanie o.o a podobał się ? Bardzo

      Czyli zachowujesz wszystko dla siebie jak ksiądz po spowiedzi ? Chyba nawet lepiej :P

      Wolałabyś niektórych rozmów na temat ''nagród'' unikać ? czy nie ma takich wyzwań, którym nie podołasz ? Szczerze? Nie wiem. Po prostu nie wiem. Kiedyś napewno coś takiego nastąpi ale co to będzie?
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Jeszcze nie śpię

      !

      Shax napisał(a):

      Gdzieś wyparował i znaleźć go nie mogę :(

      Grasz w jakieś inne gry internetowe ? Chwilę w Metin2

      Czy zawsze, nie będąc GO starałaś się przestrzegać reguł ? Zawsze! Nie potrafię inaczej

      Byłaś za coś kiedykolwiek karana w rl ? Mandatami za prekroczenie prędkości

      Jak wpływa Twój wolontariat w og na życie prywatne ? Trudne pytanie, wiesz? Chciałabym odpowiedzieć, że wcale ale jednak to godziny zabierane mojej rodzinie lub z mojego snu. Jednak jeszcze daję radę to pogodzić.


      PS> Ja też mogę zadawać Ci pytania?
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły