smoki

    • GA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Nie, nie jestem facetem, Panem, kolegą :> Jak smok wygląda - każdy wie: zęby, pazury i kolczasty ogon


      Mam na imię Aśka i pochodzę ze smokogrodu.

      Pół roku temu do głowy wpadła mi myśl, ze w sumie pasowałby mi kolor pomarańczowy. I jak zawsze u mnie, od decyzji do wykonania minęło 30 sekund. Podanie wysłane - niech się dzieje wola nieba. Dostałam swoje pomarańczowe gwiazdki :)

      I wiecie co smoki zobaczyła po drugiej stronie lustra? Was. Poznałam wiele swietnych osób. Dziękuję za tickety, za rozmowy na irc, za każdą wiadomość priv.

      Do zobaczenia w grze
      WASZ smok GOńczy

      PS> A teraz możecie męczyć. Tym razem Wy zadajecie pytania, nie ja XD
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Ha! :D
      Hej smoki :*
      Osobiście pragnę Cię powitać w tym zacnym dziale i zapewniam Cię, że będę zaglądać do Twego zacnego temaciku dla podtrzymania dobrej atmosfery ^^

      Czemu pomarańczowy? Zielony ładniejszy jest :P
      Podejmujesz piorunujące decyzje, czy nie zdarzają Ci się takie zbyt pochopne ze względu na pośpiech?
      Co uważasz za klucz w podejmowaniu tychże decyzji, tzn czym się kierujesz w wyborze właściwej?
      :D

      Ja tu jeszcze wrócę ^^
      /me tuli smoki <3

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • To JUZ??? Myślałam, że mnie tu nie zauważą i posiedzę sobie cicho w kątku ]:-D

      Madzia napisał(a):


      Czemu pomarańczowy? Zielony ładniejszy jest :P O forumach wiedziałam sporo, o pracy operatorów wielkie NIC. Wygrała więc moja chęć do eksperymentów :>
      Podejmujesz piorunujące decyzje, czy nie zdarzają Ci się takie zbyt pochopne ze względu na pośpiech? Niestety zdarzyło się, że tak. Potrafię jednak powiedzieć myliłam się, przepraszam.
      Co uważasz za klucz w podejmowaniu tychże decyzji, tzn czym się kierujesz w wyborze właściwej? Regułę: po pierwsze nie krzywdzić


      Ja tu jeszcze wrócę ^^ Mam nadzieję!
      /me tuli smoki <3 /me tuli Madzia!
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • buleon napisał(a):

      Pokaż spoiler
      Smok! Smok! Tutaj! Uciekajmy!


      Hej, smoki :)
      Kto okazał się na tyle wpływowy, że dał radę namówić Cię na CT? A jak powiem, że nikt, to uwierzysz?
      Ostatnio coraz częściej jesteś "busy" i "off". Czy to jakiś długofalowy trend? "Busy", to chyba długofalowy. Gracze już kojarzą mój nick i nie da się cicho w kątku siedzieć ;) "Off" - powiedziałabym, ale mi wstyd XD Dobra, powiem - MIRC sie skiepścił, a blondynka nie wiedziała jak się do swojego ZNC dostać hyhy

      Miło Cię tu widzieć, czuję, że to CT nie będzie nudne :)
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • NoName napisał(a):

      smoki napisał(a):

      nie wiedziała jak się do swojego ZNC dostać

      nie martw się ja do tej pory nie wiem - póki se nie zapisałem co trzeba wpisać ^^ Jakoś mi się odrobinę lepiej zrobiło :*
      co to się w tym temie dzieje , jeszcze trochę i w temie będą same kobiety :D Zmień te proporcje!
      powodzenia i wytrwałości :* Dziękuję :*
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Haha, z moim ZNC, z którego zrezygnowałem, też są problemy. Aż musiałem ostatnio marcika pomocy wzywać!
      Nie uwierzę, że ot, tak sobie, po sześciu miesiącach założyłaś sobie CT, zwłaszcza, że wcześniej nikt Cię do tego nie mógł przekonać :P
      To jeszcze gracze nie odkryli, że busy jest dla zmyły? :P

      Lwica jest boska :)
    • buleon napisał(a):

      Haha, z moim ZNC, z którego zrezygnowałem, też są problemy. Aż musiałem ostatnio marcika pomocy wzywać!
      Nie uwierzę, że ot, tak sobie, po sześciu miesiącach założyłaś sobie CT, zwłaszcza, że wcześniej nikt Cię do tego nie mógł przekonać :P Odruch chwili :)
      To jeszcze gracze nie odkryli, że busy jest dla zmyły? :P Hahaha na to nie wpadłam! Busy, znaczy sie ktoś jest na priv i trzeba czekać - to już wiedzą :)
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Gootek napisał(a):

      Witam Panią Smoki =) /me wita :)

      Kawa czy herbata ? Kawa. Czarne, grzeszne espresso
      Twoja ulubiona książka ? Książki... mój nałóg! tyle razy już rzucałam ]:-D Na moim pięknym różowym kindle mam teraz załadwany Tron szarych wilków. A ulubiona i kultowa? Ta wg, której żyję? Czarnoksiężnik z Archipelagu - mój Ged
      Masz jakiegoś zwierzaka ? Akwarium morskie i kota z depresją na punkcie tych ryb
      Ulubiony film ? Wiele filmów mnie zmienia, ale chyba najbardziej pamiętam Cabaret
      Jakiej muzyki słuchasz ? Metal i chóry gregoriańskie
      Ulubione danie ? Sushi i wino śliwkowe

      /me życzy udanego tygodnia ]:-D
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Oooo...
      Spotkałem w Ziemiomorzu bratnią duszę :)
      Głośno i wyrażnie, naruszając odwieczną ciszę, Ged wymówił imię cienia i w tej samej chwili cień przemówił bez warg i bez języka, wypowiadając to samo słowo: "Ged". I dwa głosy były jednym głosem.
      To mój ulubiony fragment. A Twój?
      I na dodatek chóry gregoriańskie :) Wolisz takie bardziej prawdziwe: youtube.com/watch?v=5l0A0ZzcAUA czy mniej prawdziwe youtube.com/watch?v=TF4Orx0765Q jak ten?

      Lwica jest boska :)
    • A ja będę drążyć. Bo mogę. :)
      No to dlaczego te GO? Tylko ciekawość? Żadna wzniosła idea p(ł)acy społecznika nie przyświeciła?
      Co lubisz najbardziej na tę chwilę?
      Czy graczy w ogóle powinno się karać?
      Jeszcze głaskasz userków, czy już dyplomatycznie milczysz?
      Powodzenia. I zapomnij o posadzie żmii teamu. ;)
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • Dzień Dobry o/ :*

      Wpadłem pomęczyć :>

      Mam nadzieję że będziesz GO do końca Ursy i jeden dzień dłużej ?
      Gdybyś mogła zrobić jedną rzecz dla świata to co by nią było ?
      Wolisz włoską kuchnię czy meksykańską czy żadną z tych ?


      /me nie ma pomysłów ale jeszcze tu wróci :P :*
    • buleon napisał(a):

      Oooo...
      Spotkałem w Ziemiomorzu bratnią duszę :)
      Głośno i wyrażnie, naruszając odwieczną ciszę, Ged wymówił imię cienia i w tej samej chwili cień przemówił bez warg i bez języka, wypowiadając to samo słowo: "Ged". I dwa głosy były jednym głosem.
      To mój ulubiony fragment. A Twój? Samo sedno buleonku, ale jeszcze dalej "Światło i ciemność zetknęły się i połaczyły, stając jednością"
      I na dodatek chóry gregoriańskie :) Wolisz takie bardziej prawdziwe: youtube.com/watch?v=5l0A0ZzcAUA czy mniej prawdziwe youtube.com/watch?v=TF4Orx0765Q jak ten? Prawdziwe, ale i przeróbek raz na czas posłucham chętnie


      Chocolate napisał(a):

      A ja będę drążyć. Bo mogę. :) Hej! "Bo mogę", to mój kawałek :>
      No to dlaczego te GO? Tylko ciekawość? Żadna wzniosła idea p(ł)acy społecznika nie przyświeciła? Wpisane w geny, bo rozsądkiem tej postawy nie nazywam ;)
      Co lubisz najbardziej na tę chwilę? Samotność w górach, przestrzeń i wiatr. Celebrować potęgę, której nie ogarniam
      Czy graczy w ogóle powinno się karać? Tak
      Jeszcze głaskasz userków, czy już dyplomatycznie milczysz? O to trzeaba by zapytać ich
      Powodzenia. I zapomnij o posadzie żmii teamu. ;) Tym razem staram się utrzyać image miłej i proszę nie odbierać mi złudzeń ]:-D


      Gootek napisał(a):

      Chocolate napisał(a):


      Powodzenia. I zapomnij o posadzie żmii teamu. ;)

      Hehhehe dobre ]:-D

      Ulubiona pora roku ? Lato!
      Gdzie byś chciała najbardziej spędzić urlop/wakacje ? Na rafie koralowej, 30 m pod wodą
      Masz jakieś plany na przyszłość ? Żyć jak do tej pory, o ile nie zabraknie mi odwagi + zapisałam się do szkoły wokalnej (już im współczuję)
      Ulubiony drink ? Nie lubie drinków. Czerwone wino lub JD z kostką lodu.
      Czego nie lubisz robić ? Sprzątać!!!
      Co Cię najbardziej denerwuje ? Wtrącanie się innych osób w moje życie + "dobre rady"

      /me pozdrawia Panią Smoki =) /me pozdrawia wiernego smoczego czytacza :*


      Psychol10 napisał(a):

      Dzień Dobry o/ :*

      Wpadłem pomęczyć :>

      Mam nadzieję że będziesz GO do końca Ursy i jeden dzień dłużej ? Nie oddam Was, na wieki wieków :) :)
      Gdybyś mogła zrobić jedną rzecz dla świata to co by nią było ? Nic. Zmienianie świata jest nie dla mnie, wolę zdecydownie mniejszą skalę.
      Wolisz włoską kuchnię czy meksykańską czy żadną z tych ? Tą, którą mi ktoś zaserwuje. Włochów w kuchni też lubię :P


      /me nie ma pomysłów ale jeszcze tu wróci :P :* /me czeka :*
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Witam najlepszego Smoka sposród wszystkich smoków :P

      smoki napisał(a):

      A ulubiona i kultowa? Ta wg, której żyję? Czarnoksiężnik z Archipelagu - mój Ged
      Toadie approves, choć akurat moją ulubiona książką z cyklu są "Grobowce Atuanu" a ulubioną postacią jest Tenar :)

      Co lubisz najbardziej na tę chwilę? Samotność w górach, przestrzeń i wiatr. Celebrować potęgę, której nie ogarniam
      Jakie są twoje ulubione góry i dlaczego?

      Ulubiony zespół piłkarski (o ile posiadasz)?

      No i najważniejsze: dlaczego ogry nie są smaczne i czemu nie należy ich zjadać?

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Witam najlepszego Smoka sposród wszystkich smoków :P

      smoki napisał(a):

      A ulubiona i kultowa? Ta wg, której żyję? Czarnoksiężnik z Archipelagu - mój Ged
      Toadie approves, choć akurat moją ulubiona książką z cyklu są "Grobowce Atuanu" a ulubioną postacią jest Tenar :) Lubimy Tenar :)

      Co lubisz najbardziej na tę chwilę? Samotność w górach, przestrzeń i wiatr. Celebrować potęgę, której nie ogarniam
      Jakie są twoje ulubione góry i dlaczego? Tatry. Skaliste ciche i puste. Wschód słońca w dolinie pięciu stawów jest niepowtarzalny. Zimne powietrze, rosa na kamieniach, nieruchoma woda i ciepłe słońce. PS> Nie pytaj o której trzeba wstać ;)

      Ulubiony zespół piłkarski (o ile posiadasz)? To nie dla mnie.

      No i najważniejsze: dlaczego ogry nie są smaczne i czemu nie należy ich zjadać? Bo.... bo..... Poproszę inny zestaw pytań! :D
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Witam Panią Smoki ;)

      Jakie 3 rzeczy byś zabrała na bezludną wyspę ?
      Rzecz, osoba, miejsce bez którego nie mogłabyś żyć ?
      Widziałaś może kiedyś ducha ?
      Najlepsze Twoje życiowe wspomnienie ?
      Wolisz grilla czy domówkę ?

      Ps.
      co sądzisz o takiej muzyce ? :E
      youtube.com/watch?v=8VCkhcgiVHo

      /me pozdrawia, ja tu jeszcze wrócę ]:-D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gootek ().

    • Hej smoki! ^^
      To znowu ja ]:-D

      Dokończ zdania:

      Gdy dzień schyla się ku końcowi...
      Wszelkie trudy i znoje pokonuję...
      Czasem mam wrażenie, że...
      Najbardziej denerwuje mnie...
      Gdy jestem wściekła to...
      Zachód słońca przypomina mi...

      To tyle ^^ wrócę niebawem.

      /me tuli i całuje smoki :*

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Raaaaany! ale mam opóźnienie!

      Gootek napisał(a):

      Witam Panią Smoki ;)

      Jakie 3 rzeczy byś zabrała na bezludną wyspę ? Laptopa, bezprzwodowy internet i jakieś cudo, żeby prąd dawało. Tak, wiem - to trzeba leczyć ]:-D
      Rzecz, osoba, miejsce bez którego nie mogłabyś żyć ? Moja rodzina, moje perfumy, pusta droga ciągnąca się po horyzont
      Widziałaś może kiedyś ducha ? A smocze odbicie w lustrze, po nieprzespanej nocy, się liczy? :>
      Najlepsze Twoje życiowe wspomnienie ? Nie ma takiego. mam wspomnienia radosne i takie smutne, ale wszytkie są dobre, wszystkie coś mi dały
      Wolisz grilla czy domówkę ? Chyba najbardziej wyjściową imprezówkę ;P
      Ps.
      co sądzisz o takiej muzyce ? :E
      youtube.com/watch?v=8VCkhcgiVHo Nie moja :)
      /me pozdrawia, ja tu jeszcze wrócę ]:-D /me czeka!


      Madzia napisał(a):

      Hej smoki! ^^
      To znowu ja ]:-D

      Dokończ zdania:

      Gdy dzień schyla się ku końcowi... tak naprawdę mój się zaczyna :)
      Wszelkie trudy i znoje pokonuję... stwierdzeniem "pomyślę o tym jutro"
      Czasem mam wrażenie, że... mój limit szczęścia nie może trwać wiecznie
      Najbardziej denerwuje mnie... własna głupota i naiwność
      Gdy jestem wściekła to... ...nie życzę nikomu mnie wtedy spotkać...
      Zachód słońca przypomina mi... wakacje, wtedy mam czas go zobaczyć

      To tyle ^^ wrócę niebawem. Mam nadzieję, że szybciej niż ja odpisałam :D

      /me tuli i całuje smoki :*
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Dlaczego masz nick "Smoki" To liczba mnoga. Dlaczego nie smok lub smoczyca ?
      Twoja ulubiona książka lub film o smokach ?
      My Niemcy zawsze gramy pierwsze skrzypce. Inni mogą sobie najwyżej pobębnić. My Niemcy kochamy czystość i porządek

      GAME OVER 5.03.2014

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GERMANIN ().

    • GERMANIN :*

      GERMANIN napisał(a):

      Dlaczego masz nick "Smoki" To liczba mnoga. Dlaczego nie smok lub smoczyca ? Bo smoki są trzy :)
      Twoja ulubiona książka lub film o smokach ? Każda opowieść to inny smok, ale żeby mi się spodobała, smoki muszą być dumne, niezależne i wolne. Ponad zasadami
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Gootek napisał(a):

      Hej Ho Smoki =)

      Ulubiony kolor ? Królewska purpura
      Ulubione jedzenie ? lody
      Masz jakieś życiowe motto ? "lepiej płonąć jasnym płomieniem, niż gasnąć powoli" - Nieśmiertelny
      Jakbyś opisała siebie w czterech słowach ? Ogień. Wiatr. Radość. Życie.
      Ostatnia, najbardziej głupia rzecz, jakiej się dopuściłaś ? Powiedziałam przyjaciółce o kilka słów za dużo.

      /me pozdrawia Smoki ]:-D


      :* :* :*
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Gootek napisał(a):

      Hej Smoki ]:-D

      Czy w taki oto sposób Powstał Twój nick ? A ja trwałam w przekonaniu, że to smoki są groźne... ;)


      Dawać radość, czy być szczęśliwą ? Być szczęśliwą! Wtedy daje radość.
      Czym koisz swoje nerwy (Jeżeli się złościsz) ? Oj.... ja za szybko wybucham, żeby pomyśleć czym te nerwy ukoić. To sie nazywa dyplomatycznie "trudny charakter"
      Co Cię najbardziej cieszy? Rozmowa z takimi ludzmi jak Ty

      /me życzy spokojnej nocy ^^ /me wcale nie spi ]:-D
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • Czołem!

      Jak będę codzienię pisał tutaj dasz mi klika GSów?
      Kilka moonów?
      Znasz powroty flot na Siriusie? jak tak to na PW podam kilka nicków :D
      łubudubu niech nam żyję The Best GO naszego klubu ;D!
      co smoczki lubią najbardziej?
      skąd pomysł na nick?
      ulubiony gracz siriusa?
      dlaczego jestem nim JA :D
      szukam Mamusi ;)


      całuję rączki :*

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zgubiłem Mamusie ().