ACS; Mili i Bociek i Wojtekreal i CRACOVIA KRAKOW [3 X], zasiadacz [-] vs BornToDie i Gabbana i MaLy GLoDeK [RoA], obserwator [BOSS] - 168587,96% top2 OGAME.PL

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wojtekreal2 napisał(a):

    ^obserwator^ napisał(a):



    ale ze co? :ocb: praktycznie odbudowane? :ocb: (dane z ognitera)

    - mili, odbudowa w 64% (jak na razie, bo bardzo dobrze mu idzie mimo ze pushowki stekaja i jecza, ale przetapiaja co moga byle odbudowac)
    -thrall\bociek , odbudowa w 53%
    -wojtekreal, odbudowa w 6,7%
    -cracovia, odbudowa w 45%

    i ty to nazywasz flotami praktycznie odbudowanymi? :> 0_0
    p.s. moglbym powiedziec kto ma flote praktycznie odbudowana, a nawet z plusem, ale skromnosc nie pozwala ^^



    A jak u ciebie puszówka WOJNAR? coś ostatnio spadek znowu zaliczyła, beż zadnego rw na forum....



    Ps: HC przecież przegrany może po 48h wstawić rw do ST???? :E



    hehehehehe a czym tu się chwalić :E

    jeszcze raz graty dla szystkich :D
    TOUGH GUYS DON'T DANCE

    SOLO : 42087,3%

    ACS : 88597,91%
  • Leonidas napisał(a):

    wojtekreal2 napisał(a):

    A jak u ciebie puszówka WOJNAR? coś ostatnio spadek znowu zaliczyła, beż zadnego rw na forum....


    Jak już taki spostrzegawczy jesteś to też się pochwalę że zauważyłem że z Patafiana ubyło trochę gęsi oraz znikło 1kkk paliwa a pojawiło się 1kkk krysi które niebawem pewnie też zniknie :E

    A z tego co ja wiem jest tam to i to... :E a gęsi może faktycznie ciążyły. Z resztą co ja tam wiem :E


    Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

  • wojtekreal2 napisał(a):

    A jak u ciebie puszówka WOJNAR? coś ostatnio spadek znowu zaliczyła, beż zadnego rw na forum....


    oj wojtus wojtus wojtus, ogarnij sie chopaku, bo znowu zaczynasz bzdury wypisywac na forum i znowu ktos za ciebie bedzie musial prostowac zebys nie blaznil sojuszu ^^
    wedlug ciebie handel z kims( i to nie po minimalu) czyni go od razu pushowka? chyba za dlugo przebywales na urlopie, albo wciaz nie mozesz dojsc do siebie po zobaczeniu wyniku tego starcia, ktorego temat zasmiecasz swoimi niemerytorycznymi postami

    ja wiem dlaczego wojnar mial spadek i kto byl przyczyna tego spadku, dodam tylko od siebie ze az sprawdzilem na ogniterze ile stracil, i oswiece cie, ubylo mu 102k pkt, tak to bywa po przefarmieniu 3 lekko zabunkrowanych planet ;] wiec o jakim ST na forum ktore sie nie pojawilo piszesz? jak juz cie to tak bardzo ciekawi to spytaj wojnara kto go pojechal moze sie wreszcie czegos dowiesz z pierwszej reki :D

    jesli juz szukasz jakichs walkow to chyba nie musze pisac na jakim podworku powinienes sie skupic, tym bardziej ze jestes jednym z wiekszych multikonciarzy na tym unii :*
    bez dobioru, bo to nie temat na takie dyskusje w ST
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • ^obserwator^ napisał(a):


    - mili, odbudowa w 64% (jak na razie, bo bardzo dobrze mu idzie mimo ze pushowki stekaja i jecza, ale przetapiaja co moga byle odbudowac)


    ^obserwator^ napisał(a):


    wedlug ciebie handel z kims( i to nie po minimalu) czyni go od razu pushowka?

    hipokryzja


    Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mililion ().

  • Panie Leonidas - skoro już wywołuje mnie Pan do tablicy, to bardzo proszę nie przekręcać mojego nicka z gry, a robi Pan to już nie po raz pierwszy. O moje Gwiazdy Śmierci jak i pokłady deuteru również nie powinien się Pan martwić. To moje stateczki i moje surowce i zapewniam Pana, że zrobię z nimi co tylko uznam za słuszne, wszystko zgodnie z Zasadami Gry. Rozumiem, że nigdy nie widział Pan takiej ilości deuteru i stąd te ciągotki do zaglądania innym do kieszeni. A skoro już o tym mowa to choć daleki jestem do mieszania się spraw osób trzecich, jednak pozwolę się również "pochwalić spostrzegawczością" i doradzić Panu, aby się Pan lepiej przyjrzał we własnym sojuszu, bo konto mojego byłego sojusznika, o nicku jedentwodrei, po "cichym" transferze do wiadomych Panu zapewne osób, również zgubiło gdzieś "po cichutku" i na raty calutką flotę.
    link - jedentwodrei
    Panie Obserwator - nie od dziś wiadomo, że konto "zapychacz układu" o nicku Wojnar, jest regularnie farmione przez Pana i Pańskiego sojusznika, przecież jak Pan to nazwał odbudował się Pan z nawiązką a z czegoś trzeba było - nie na darmo Wojnar woził miliard surowca, który w przeciwieństwie do mojego surowca wyparował. Gratuluje Panu pomysłowości.
    I na koniec troszkę matematyki w innym spojrzeniu niż Pańskie. Podał Pan ładne procenty odbudowy poszczególnych graczy, jednakże przedstawione znowu w sposób troszkę pokrętny. Przedstawię to Panu i całemu ogółowi graczy w inny sposób - ze wszystkich strat jakie poniosły obie strony starcia Agresorom zostało do odbudowy około 11-12 miliardów, natomiast Obrońcom około 26 miliardów (dane wg ogniter). Proszę o tym nie zapominać. Pozdrawiam
  • himaru , Twoje konto co wymieniłeś nadal jest w TEMPLARS i ma się dobrze. Nie jest powiązane w żaden sposób z DTB więc odstosunkuj się człowieku...jedenwodrei to konto gościa co był w TEMPLARS i z tego jak był w sojuszu ponoć flota mu ciążyła. Później odszedł z TEMPLARS, zmienił nick i konto widać stopniowo spada w statystykach. Być może to jest pushówka kogoś. Nie interesuje mnie to bo takich wałków jest na tym i innym uni więcej, dlatego też urlopuje i odpoczywam od ogame.

    himaru



    TEMPLARS


    CBR 1


    [mniam]


    [url='http://uni68.ogame.pl/game/index.php?page=highscore&site=2&searchRelId=100319']
    175



    Że Ty pushujesz inne sojki (wiem o jakich mowa - bez prowokacji) na koncie patafianina to świadczy jaki piesek jesteś. Żenua noobku i jesteś mistrzem prowokacji, zaczepek. Nie wyzywam 3X czy innych sojków, pije do Ciebie dzieciaku bo twoje sugestie co do DTB stały się mega nudne.


    Gratulacje dla Wszystkich za ładny % i akcję =)

    Administrator Forum kasai:
    Upomnienie za podawanie kordów na forum.

    uni 24 - Melchiot [ON] top 50
    -------------------------------------------
    uni 26 - Melchiot [OFF] top 60
  • Panie Melchiot - dzieciakiem proponowałbym nazywać gościa, którego widzi Pan w lustrze, bo zbliżony poziom wypowiedzi Pan reprezentuje do ogólnie dla nich przyjętego ^^
    Co do samego konta himaru, które Pański sojusznik ("były" jak twierdzicie, jednakże słodziutkie słodzenie wzajemne na forum daje do myślenia) w kłamliwy sposób ode mnie wycyganił, to akurat nie przypominam sobie, abym coś o nim wspominał...
    Natomiast co do konta Kuratora to akurat proszę mi wierzyć, kilka osób pamięta jego historię i czy to sie Panu podoba czy nie, to przypomnę, że po zdemaskowaniu jednego z Pana multikont w TEMPLARS o nicku Goodman i wywaleniu go z sojuszu, w niedługim czasie konto Kurator "dostało" przeniesienie z TEMPLARS do DTB, następnie opuściło szeregi DTB, rozpłynęła się na nim flotka i załączony został urlop. Oto cała historia.
    I jakkolwiek w Pańskich ustach śmiesznie brzmią slowa "push" itp, to bardzo proszę nie używać ich w stosunku do mnie. Jak widać bardzo Pana gryzie sporo ponad miliard deuteu znajdujący się na moim koncie, lecz zapewniam Pana, że ma się on nadal bardzo dobrze, jest bezpieczny, a komu i za ile go sprzedam to już tylko moja sprawa. A Pan możesz sobie co najwyżej dalej powylewać żale w tym temacie. Obrazić mnie Pan w stanie nie jesteś, nazywając pieskiem czy czymś tam, bo takimi zagraniami Pan jedynie sobie opinie wystawiasz. Ale tego Pan pewnie nie rozumiesz.
    I na koniec małe pytanko, ponieważ widzę, że kompleks pewnego sojuszu jest coraz silniejszy - czy otwierając lodówkę też Pan widzi 3X?

    Panie Leonidas, ma Pan całkowitą rację, "męczeńska śmierć" nic nie dała. Prawie. Bo w końcu flota jednego z obrońców praktycznie nie istnieje. Czyli jednak agresorzy wyszli na swoje.

    Pozdrawiam serdecznie i wszystkim gratuluję ładnego procentu.
  • himaru napisał(a):

    Panie Melchiot - dzieciakiem proponowałbym nazywać gościa, którego widzi Pan w lustrze, bo zbliżony poziom wypowiedzi Pan reprezentuje do ogólnie dla nich przyjętego ^^
    Co do samego konta himaru, które Pański sojusznik ("były" jak twierdzicie, jednakże słodziutkie słodzenie wzajemne na forum daje do myślenia) w kłamliwy sposób ode mnie wycyganił, to akurat nie przypominam sobie, abym coś o nim wspominał...
    Natomiast co do konta Kuratora to akurat proszę mi wierzyć, kilka osób pamięta jego historię i czy to sie Panu podoba czy nie, to przypomnę, że po zdemaskowaniu jednego z Pana multikont w TEMPLARS o nicku Goodman i wywaleniu go z sojuszu, w niedługim czasie konto Kurator "dostało" przeniesienie z TEMPLARS do DTB, następnie opuściło szeregi DTB, rozpłynęła się na nim flotka i załączony został urlop. Oto cała historia.
    I jakkolwiek w Pańskich ustach śmiesznie brzmią slowa "push" itp, to bardzo proszę nie używać ich w stosunku do mnie. Jak widać bardzo Pana gryzie sporo ponad miliard deuteu znajdujący się na moim koncie, lecz zapewniam Pana, że ma się on nadal bardzo dobrze, jest bezpieczny, a komu i za ile go sprzedam to już tylko moja sprawa. A Pan możesz sobie co najwyżej dalej powylewać żale w tym temacie. Obrazić mnie Pan w stanie nie jesteś, nazywając pieskiem czy czymś tam, bo takimi zagraniami Pan jedynie sobie opinie wystawiasz. Ale tego Pan pewnie nie rozumiesz.
    I na koniec małe pytanko, ponieważ widzę, że kompleks pewnego sojuszu jest coraz silniejszy - czy otwierając lodówkę też Pan widzi 3X?

    Panie Leonidas, ma Pan całkowitą rację, "męczeńska śmierć" nic nie dała. Prawie. Bo w końcu flota jednego z obrońców praktycznie nie istnieje. Czyli jednak agresorzy wyszli na swoje.

    Pozdrawiam serdecznie i wszystkim gratuluję ładnego procentu.


    1kkk deuteru wzbudzi zainteresowanie najbardziej ostrożnego funduszu hedgingowego :) aż mi się dolary zapaliły w lodówce ...
    ARO
    u68 --> TOP 1, flota Top 2, eko Top 57, bad Top 17
    u50 --> top 3, eko Top 1 --> OFF
    Top Solo: 15028,28%; 29857,94%; 30825,77%
    Top ACS: 27416,96 %



    ARO never DIE

    Highway to HELL
  • himaru napisał(a):

    Panie Leonidas - skoro już wywołuje mnie Pan do tablicy, to bardzo proszę nie przekręcać mojego nicka z gry, a robi Pan to już nie po raz pierwszy. O moje Gwiazdy Śmierci jak i pokłady deuteru również nie powinien się Pan martwić. To moje stateczki i moje surowce i zapewniam Pana, że zrobię z nimi co tylko uznam za słuszne, wszystko zgodnie z Zasadami Gry. Rozumiem, że nigdy nie widział Pan takiej ilości deuteru i stąd te ciągotki do zaglądania innym do kieszeni. A skoro już o tym mowa to choć daleki jestem do mieszania się spraw osób trzecich, jednak pozwolę się również "pochwalić spostrzegawczością" i doradzić Panu, aby się Pan lepiej przyjrzał we własnym sojuszu, bo konto mojego byłego sojusznika, o nicku jedentwodrei, po "cichym" transferze do wiadomych Panu zapewne osób, również zgubiło gdzieś "po cichutku" i na raty calutką flotę.
    link - jedentwodrei
    Panie Obserwator - nie od dziś wiadomo, że konto "zapychacz układu" o nicku Wojnar, jest regularnie farmione przez Pana i Pańskiego sojusznika, przecież jak Pan to nazwał odbudował się Pan z nawiązką a z czegoś trzeba było - nie na darmo Wojnar woził miliard surowca, który w przeciwieństwie do mojego surowca wyparował. Gratuluje Panu pomysłowości.
    I na koniec troszkę matematyki w innym spojrzeniu niż Pańskie. Podał Pan ładne procenty odbudowy poszczególnych graczy, jednakże przedstawione znowu w sposób troszkę pokrętny. Przedstawię to Panu i całemu ogółowi graczy w inny sposób - ze wszystkich strat jakie poniosły obie strony starcia Agresorom zostało do odbudowy około 11-12 miliardów, natomiast Obrońcom około 26 miliardów (dane wg ogniter). Proszę o tym nie zapominać. Pozdrawiam

    czyli moje sprzedane konto jedentwodrei jednak delikatnie tracilo flote - a sadzilem ze ktos je walnie jednorazowo pozdrawiam kurator vel Duraś :)

    Edit: konto załatwił mi kolega ze starego sojuszu na u14 grałem jak grałem - ogame się zmieniło, życie się zmieniło wrzuciłem urlop, ściagałem, jakies 2-3 złomy wpadły ale nie chciało mi się już wstawać w nocy jak kiedyś (a za dawnych lat nie było momentu abym sie wylogowywał oprócz 3 w nocy na minute)
    Szukałem konta na WoT i stwierdziłem że wymienię je za konto ogame
    Wystawiłem konto kurator na allegro i za wylicytowana kwote mam konto na Wocie ot całą historia
    O sprzedaży konta jedentwodrei poinformowałem Altrixa z informacją aby pilnowali bo może być szybko zezłomowane
    I tyle Ide sie cieszyć wykluczeniem z ogame dalej a wy sie bawcie w bagienku :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ludziki na haju ().

  • moje 3 grosze jako obserwatora starć u68, tak z ciekawości :)
    stan na dzień dzisiejszy godz. 21.00/dane wg ogniter i statystyk gry

    Mili 36.8kk ---> 36.2kk do pełnej odbudowy brakuje 0,6kk
    wojtekreal 18.6kk ---> 17.1kk do pełnej odbudowy brakuje 1,5kk
    bociek 18.3kk ---> 18.1kk do pełnej odbudowy brakuje 0.2kk
    Cracovia Kraków 7.4kk ---> 6.5kk do pełnej odbudowy brakuje 1.1kk

    łącznie 3X brakuje do pełnej odbudowy 3,4kk pkt

    BornToDie 28.1kk ---> 10.9kk do pełnej odbudowy brakuje 17.2kk
    MaLy GLoDeK 29.3kk ---> 23.9kk do pełnej odbudowy brakuje 5.4kk
    obserwator odbudowany 100%
    Gabbana 9.3kk ---> 5.8kk do pełnej odbudowy brakuje 3.5kk

    a więc drugiej stronie brakuje do pełnej odbudowy 26.1kk pkt

    Myślę, że znajomi X-ów i sam sojuszu pokazał prawdziwą siłę.
    I kto tu wyszedł na swoje? kto "odszedł" w chwale? a kto wyszedł na durnia?
    wyszło ratowanie własnego dupska i wybujałego ego kosztem innych, tak to wygląda niestety

    Trzeba być albo ślepym albo błaznem Cris, żeby wypisywać takie bzdury jak Ty w poście powyżej, ale u Ciebie to przecież nie pierwszyzna.
    O matematyce nie wspomnę, bo zbyt trudne może być jak widzę.

    Zauważyłam przy okazji, że Aktualizatorowi również kością w gardle stoją 3X, bo jakoś kolorki się mu pozmieniały w rekordach.
    No cóź, w sumie mało istotny, prywatny folwark, który niczemu nie służy jak widać, brawo za to dla Ciebie. Tylko czekać, kiedy zaczniesz latać z ARO w acsach..

    I raz jeszcze gratulacje dla agresorów za jaja, procent i dopięcie swego.
    Obrońcom pozostaje nadal życzyć odbudowy, co też czynię.
  • SizemeN napisał(a):

    Zauważyłam przy okazji, że Aktualizatorowi również kością w gardle stoją 3X, bo jakoś kolorki się mu pozmieniały w rekordach.
    No cóź, w sumie mało istotny, prywatny folwark, który niczemu nie służy jak widać, brawo za to dla Ciebie. Tylko czekać, kiedy zaczniesz latać z ARO w acsach..


    od poczatku uwazalem obroncow za strone wygrana, lecz zasugerowalem sie postem ciap i dalem pomarancz, czekalem na thralla, on wykazal wiecej zdecydowania, ma racje, kretynski kompromis ^^ , obrona wygrala i tyle
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl
  • Ciernik, nie mieszaj mnie proszę do tego. Jak zapewne zauważyłeś, to zgłoszenie w przeciwieństwie do innych dość długo wisiało niewpisane z dość oczywistych przyczyn. Będąc jedną ze stron starcia chcąc zachować dystans, obiektywność itp, wstrzymałem się z dodaniem wpisu do topki z dwóch powodów:
    - rzuciłem temat kilku bardzo starym "wygom", którzy zęby zjedli na lataniu, aby mi się wypowiedzieli na ten konkretny przypadek, a że większość z nich ogame ma już za sobą, więc chwilkę to trwało, zanim wszyscy poodpowiadali
    - czekałem na wpis w topce ogame.pl aby zobaczyć czy zostanie zachowana formuła ST czy też nie
    Jak zapewne widziałeś formuła została zachowana, reguły tu akurat są dość jasne. Obrońcy zostali wstawienie z bilansem -36kkk, agresorzy -25kkk. Tak więc obrońcy są przegranymi tego starcia, opinie graczy, których zapytałem o zdanie również były jasne. Biorąc pod uwagę powyższe dopiero wtedy wstawiłem starcie w widocznej formie.
    Gdzieś zagubiłeś obiektywizm. To nie wojny, S&D czy inne pierdoły. To ST. I pies drapał recki. Niejeden nie raz i nie dwa bez nich poleciał. Ile minęło od starcia? Miesiąc? Dwa? Jeśli nadal masz wątpliwości to popatrz w statach, kto wygrał to starcie, jak ktoś wyżej to napisał.
    Oczywiście masz prawo do swojego zdania, dlatego nic nie pisałem, choć osobiście uważam to za dziecinadę.
    Pzdr
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • Aktualizator napisał(a):

    od poczatku uwazalem obroncow za strone wygrana, lecz zasugerowalem sie postem ciap i dalem pomarancz, czekalem na thralla, on wykazal wiecej zdecydowania, ma racje, kretynski kompromis ^^ , obrona wygrala i tyle
    To coś wybiórczo czytałeś bo napisałam:
    "Wiadomo ST jest Wasze ponieważ macie mniejsze straty, Wy mieliście większe floty, Wy wygraliście. Złom to rzecz losowa więc dobrze że nie decyduje o sile ataku (choć na początku jak to wprowadzali pewnie więcej głosów było na nie)."

    Idąc Twoim tokiem rozumowania dochodzi do bitwy:
    Straty agresora: 5.400.000.000
    Straty obrońcy: 10.000.000.000 ale zbiera pz i ma: 5.380.000.000
    PZ: 4.620.000.000
    Pech chciał że została się jedna GŚ i bitwa jest nierozstrzygnięta. Kto wygrał? Twoim zdaniem obrońcy bo mają po zebraniu PZ mniejsze straty.
    A teraz pomyślmy że PZ nie trafia ani do obrońców i agresorów a osób trzecich. Jeżeli oceniasz RW pod względem strat to najmniejsze ma... osoba która zebrała PZ toć zarobiła 4,6kkk surowców. Okrzyknijmy go wygranym tego ST!!!! :E
    PZ to rzecz losowa, może zebrać każdy szczególnie przy takich bitwach dużych. Nie powinno mieć to wpływu na okrzyknięcie wygranego (tego który zadał większe straty przeciwnikowi) co innego jest przy liczeniu komu bardziej się ten złom opłacał.


    Thrall^ napisał(a):

    Ile minęło od starcia? Miesiąc? Dwa? Jeśli nadal masz wątpliwości to popatrz w statach, kto wygrał to starcie, jak ktoś wyżej to napisał.
    No nie powiem dziwny sposób oceny ST :E
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Thrall^ napisał(a):


    Jak zapewne widziałeś formuła została zachowana, reguły tu akurat są dość jasne. Obrońcy zostali wstawienie z bilansem -36kkk, agresorzy -25kkk. Tak więc obrońcy są przegranymi tego starcia, opinie graczy, których zapytałem o zdanie również były jasne. Biorąc pod uwagę powyższe dopiero wtedy wstawiłem starcie w widocznej formie.
    Gdzieś zagubiłeś obiektywizm. To nie wojny, S&D czy inne pierdoły. To ST. I pies drapał recki. Niejeden nie raz i nie dwa bez nich poleciał. Ile minęło od starcia? Miesiąc? Dwa? Jeśli nadal masz wątpliwości to popatrz w statach, kto wygrał to starcie, jak ktoś wyżej to napisał.
    Oczywiście masz prawo do swojego zdania, dlatego nic nie pisałem, choć osobiście uważam to za dziecinadę.
    Pzdr


    dlaczego dziecinada? mam matematyczne podstawy, wystarczy zerknac na post przewodni, na dole jest bilans, on nie drapie reckow, jak nie bilans to co? premia za odwage, estetyke lub finezje starcia?, zarzut nieobiektywnosci wynika ze znajomosci z czescia obroncow, tego nie bede odpieral, to donkiszoteria

    mialbym mocna podstawe do odrzucenia wszelkich roszczen gdybym wczesniej sprecyzowal kryteria, ale co by to dalo, na 99% bylem pewien ze tak wlasnie sklasyfikujesz bitwe, chyba 100% sympatykow obozu agresorow uznalo ich za zwyciezcow, teraz jest nawet zabawnie


    a post sizemena nt. pozniejszej odbudowy strony atakujacej nie moze byc juz brany pod uwage w tej kwestii, to tylko pean pochwalny
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl
  • dziecinada Ciernik i tyle.
    dział ST rządzi się od kilku lat konkretnymi, sprecyzowanymi zasadami. nie muszą się one wszystkim podobać, tak samo jak nie ma obowiązku wstawiania ST. robisz prywatny folwark ze swojego tematu, ok, teraz ja muszę przemyśleć czy nie pójść Twoim tokiem myślenia w topce ST u68, bo kilku mógłbym w przezabawny sposób usunąć stamtąd. I nie pisz mi proszę, o tym co wiedziałeś a co nie, bo ja jak pisałem mimo wszystko wstrzymałem się z wstawianiem, czekając na opinię innych. A więc w top ogame.pl i top u68 bitwa jednoznacznie widnieje jako wygrana przez Agresorów, czy też Ci się to podoba czy też nie - bo po prostu takie obowiązują zasady w dziale ST.
    pzdr
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • Panie Ciernik, gra pan chyba juz dosc dlugo, narobil pan pewnie juz sporo st a regulaminow to pan chyba na oczy w zyciu nie widzial.


    Zwycięzcą starcia jest ta strona, którą wskazuje wygenerowany przez grę raport.
    W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty.Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje.

    Tyle w temacie, dziekuje i zycze milej niedzieli.
    Cytat na dziś:

    "Czasem jest pełno ludzi po to, aby głębsza była samotność"

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez morfiks ().