ACS; Mili i Bociek i Wojtekreal i CRACOVIA KRAKOW [3 X], zasiadacz [-] vs BornToDie i Gabbana i MaLy GLoDeK [RoA], obserwator [BOSS] - 168587,96% top2 OGAME.PL

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Thrall^ napisał(a):

    okut13 napisał(a):

    było tak

    bocieek napisał(a):


    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.



    Jak dla Ciebie to oznacza wygraną agresorów,to dla mnie może remis :E



    szkoda Okut, że nie wpisałeś tego gdy Twoi znajomi gratulowali Obrońcom "zwycięstwa" :E
    cóż za obiektywizm ;P
    gratulacje dla wszystkich!



    Thrall ale to Samael zaatakował Okuta swoją mądrością , że remis oznacza zwycięstwo . Okut pięknie pogratulował obu stronom i wszystkim życzył odbudowy ...

    W Imię Ojca i Syna i ...Arka Gdynia !

    youtube.googleapis.com/v/2igeMgoOKmY
  • Urlop dwumiesięczny jaki błogi spokój i tak czytając posty w tym w sumie ciekawym starciu stwierdziłem , że jeszcze na tym urlopie posiedzę a pewnie jak poczytam inne tematy to nie wrócę szybciej jak po nowym roku :D Gratuluję wszystkim jakże efektownego % i zgrania , o tym kto wygrany kto przegrany nie będę się wypowiadał nie moje ST i tym co nie brali w nim udziału proponuję zrobić to samo nie Wasze cyferki nie Wasze surowce nie Wasze statki [mniam] się wypowiadacie ,pogratulujcie albo nie i tyle.

    Administrator Forum kasai:
    Upomnienie za słownictwo ;) Takich słów tu nie używamy.
  • Mr. ARO napisał(a):

    Better dead than red napisał(a):

    Według regulaminu starcie należy do 3X. Mogli się wycofać w każdej chwili i raczej wiedzieli co może ich czekać przy dolocie - takie są fakty. Bilans dla obrońców. Ale to RW tak naprawdę to skasowany Born, oraz mocno uszczuplona flota Miliego, tak to wygląda w praktyce, straty reszty nie są takie duże. Konto Borna zapewne pójdzie na żyletki, wątpię by to odbudowywał, nie ma sensu. W takim wypadku obrońcy poza Bornem wyjdą prawie na zero, przy odsyłce/wyfarmieniu surowca. Jednak należy pamiętać o tym, że mają teraz jedną dużą flotę i dobrego gracza mniej. 3X się raczej odbuduje, kwestia czasu. Dziwi mnie trochę decyzja o bronieniu tego. Moim zdaniem strata 100k recków + połowy surowca w nich lecącego takim dużym ciosem by nie była - wiadomo, byłby bolesny prztyczek, tak punktowo jak i moralnie, ale żeby decydować się na aż takie środki? ;) No chyba, że Born już nie miał chęci do gry, to takie rozwiązanie jest akceptowalne.
    Tak czy siak, RW ciekawe i duże, więc gratulacje obu stronom.


    co TY wiesz o zabijaniu ...

    Better dead than red napisał(a):

    Mr. ARO napisał(a):

    co TY wiesz o zabijaniu ...


    Znacznie więcej niż Ty. To akurat pewne. Jedyne czego mógłbym się od Ciebie nauczyć, to pushować się na makro-skalę. Chociaż może i nie, bo skończyłbym na pręgierzu. :-/



    MR ARO chciałby miec taka wiedze w teorii jakie ty masz umiejetnosci w praktyce ]:-D
    pozdrawiam
    co do starcia 8-) procencik powala :* widze ze BOSS-iki nadal sie dobrze bawia :D
    do naSTępnego ;)
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Starski mi kiedyś podał linka, to i widziałem ale nic nie pisałem
    teraz zajrzałem na gg i znowu link od Gabbany zaś, to w końcu co napiszę..
    Ale co w sumie ja mogę.. tylko pogratulować obrońcom, agresorom świetnego zgrania i procentu. Przetapiajcie co macie na eko i grać dalej.
    Powodzenia Gabbana - eko pipko
  • seba_ag napisał(a):



    Thrall ale to Samael zaatakował Okuta swoją mądrością , że remis oznacza zwycięstwo . Okut pięknie pogratulował obu stronom i wszystkim życzył odbudowy ...


    Nigdy nie pisałem, że remis oznacza zwycięstwo. Napisałem, że nie ma w ogame czegoś takiego jak remis. Ewentualnie proszę o jakiś wycinek z regulaminu ogame o remisie.
  • seba_ag napisał(a):

    Dla mnie sprawa jest prosta- agresorzy wygrali bitwę


    To napisałeś a bitwa jest nierozstrzygnięta . Także nie jest taka prosta , tym bardziej , że złom jest u obrońcy ...


    aha, teraz rozumiem- st wygrywa ten kto zbierze złom ;) w takim razie gratuluje obrońcy wygranego starcia ;)
  • . Samael napisał(a):

    seba_ag napisał(a):

    Dla mnie sprawa jest prosta- agresorzy wygrali bitwę


    To napisałeś a bitwa jest nierozstrzygnięta . Także nie jest taka prosta , tym bardziej , że złom jest u obrońcy ...


    aha, teraz rozumiem- st wygrywa ten kto zbierze złom ;) w takim razie gratuluje obrońcy wygranego starcia ;)

    Ja bym chciał wiedzieć , czym się kierowałeś pisząc że agresorzy wygrali ale to może na PW żeby spamu nie robić.

    Dla wszystkich biorących udział w bitwie raz jeszcze SZO
    KU CHWALE CShopSc
  • . Samael napisał(a):

    seba_ag napisał(a):

    Dla mnie sprawa jest prosta- agresorzy wygrali bitwę


    To napisałeś a bitwa jest nierozstrzygnięta . Także nie jest taka prosta , tym bardziej , że złom jest u obrońcy ...


    aha, teraz rozumiem- st wygrywa ten kto zbierze złom ;) w takim razie gratuluje obrońcy wygranego starcia ;)



    Przestań idiotę z siebie robić i wytłumacz dlaczego agresorzy wygrali , bo ja nigdzie nie napisałem , że obrońcy wygrali . Ty napisałeś to wyraźnie ...

    W Imię Ojca i Syna i ...Arka Gdynia !

    youtube.googleapis.com/v/2igeMgoOKmY
  • seba_ag napisał(a):

    . Samael napisał(a):

    seba_ag napisał(a):

    Dla mnie sprawa jest prosta- agresorzy wygrali bitwę


    To napisałeś a bitwa jest nierozstrzygnięta . Także nie jest taka prosta , tym bardziej , że złom jest u obrońcy ...


    aha, teraz rozumiem- st wygrywa ten kto zbierze złom ;) w takim razie gratuluje obrońcy wygranego starcia ;)



    Przestań idiotę z siebie robić i wytłumacz dlaczego agresorzy wygrali , bo ja nigdzie nie napisałem , że obrońcy wygrali . Ty napisałeś to wyraźnie ...


    a myślałem, że to z Ciebie robię idiotę ;)

    powtórzę to co pisałem wcześniej;

    Gratuluje agresorom wygranej bitwy - bo wg regulaminu tej gry to oni wygrali i dla mnie jest to oczywiste. Określenie "Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety." nie oznacza remisu. Remisu nie ma w ogame. Ty próbujesz mi imputować, że jest inaczej - i że to kto zebrał złom odgrywa tu jakąś rolę - żałosne.

    Przepraszam, że zaśmiecam temat - to mój ostatni post.
  • Ty próbujesz mi imputować, że jest inaczej - i że to kto zebrał złom odgrywa tu jakąś rolę - żałosne.


    Nie jestem flociarzem ale wydawało mi się , że właśnie złom w bitwie odgrywa największą rolę i o niego chodzi w tej całej zabawie .
    Ty uczepiłeś się regulaminu jak pchła kożucha a ja prosty człowiek patrzę na to inaczej i myślę , że obiektywnie . Policzyłem sobie na paluszkach kto ile stracił , kto ile zebrał i nie mogę powiedzieć , że agresor zdecydowanie wygrał ...

    W Imię Ojca i Syna i ...Arka Gdynia !

    youtube.googleapis.com/v/2igeMgoOKmY
  • Ktoś już chyba to pisał, ale tutaj [3 X] jest w lepszym położeniu, flota borna została wyeliminowana z dalszej rozgrywki; rocco mega osłabiony, ale już wyfarmił surkę z konta borna więc pewnie niedługo stanie na nogi jako tako, flota Gabbany też została osłabiona w znaczny sposób i pewnie już nie będzie stanowić takiego zagrożenia jak wcześniej, a floty [3 X] są już praktycznie odbudowane (jeszcze jedna transza i powinno być jak dawniej). Więc sam sobie postaw pytanie kto tu jest zwycięzcą (pisząć post nie miałem zamiaru atakować obrońców - pełen szacunek za to, że wytrwaliście do końca).

    -e- literówka
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Krwawy Tapicer ().

  • Słuchaj , Wy mówicie , że jesteście wygrani a Oni mówią , że jest na odwrót . No i fajnie , że wszyscy czujecie się zwycięzcami . Ja nie wiem kto co już odbudował , nie obchodzi mnie to . Oceniłem starcie na dzień w którym się odbyło , wyglądało , że mniej więcej straciliście równo . Iksy mniej floty umoczyły ale za to złom mieli obrońcy .
    A , że teraz Wam odbudowa idzie szybciej , to super , tylko się cieszyć :)

    Tapczan , zresztą o co my się tu sprzeczamy ? To jest tylko moja ocena jako osoby całkowicie postronnej ...

    Jeszcze raz Wszystkim Gratuluję ! ;)

    W Imię Ojca i Syna i ...Arka Gdynia !

    youtube.googleapis.com/v/2igeMgoOKmY
  • . Samael napisał(a):

    Gratuluje agresorom wygranej bitwy - bo wg regulaminu tej gry to oni wygrali i dla mnie jest to oczywiste. Określenie "Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety." nie oznacza remisu. Remisu nie ma w ogame.


    no to ja już nic nie rozumiem:)




    Piet-Tia napisał(a):

    WALKA

    1. [name=01] Jak wygląda walka?[/name]
      Gdy dochodzi do konfrontacji między dwoma graczami następuje wzajemny ostrzał. Walka rozgrywa się rundami, w których jednocześnie strzelają do siebie atakujący i obrońca, po zakończeniu rundy robiony jest bilans strat i rozpoczyna się kolejna runda. Jeżeli żadna ze stron nie wygra w ciągu 6 rund, walka kończy się remisem (jeżeli obie floty zostaną zniszczone w tej samej rundzie, walka również kończy się remisem) - agresor wraca wówczas z pozostałą flotą na planetę, z której ją wysłał, nie rabując przy tym planety obrońcy. Jeżeli agresor wygra to zabierze z planety do 50% każdego z surowców a 30% wydanego na zniszczoną flotę (obrona się nie liczy - za wyjątkiem universum 39 i 40) metalu i kryształu zostaje zamienione w "kupę śmieci" unoszących się na orbicie planety. Bilans całej walki wysłany jest w postaci raportu wojennego (RW) do obu graczy.
    KU CHWALE CShopSc

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez okut13 ().

  • Krwawy Tapicer napisał(a):

    Ktoś już chyba to pisał, ale tutaj [3 X] jest w lepszym położeniu, flota borna została wyeliminowana z dalszej rozgrywki; rocco mega osłabiony, ale już wyfarmił surkę z konta borna więc pewnie niedługo stanie na nogi jako tako, flota Gabbany też została osłabiona w znaczny sposób i pewnie już nie będzie stanowić takiego zagrożenia jak wcześniej, a floty [3 X] są już praktycznie odbudowane (jeszcze jedna transza i powinno być jak dawniej). Więc sam sobie postaw pytanie kto tu jest zwycięzcą (pisząć post nie miałem zamiaru atakować obrońców - pełen szacunek za to, że wytrwaliście do końca).

    -e- literówka


    ale ze co? :ocb: praktycznie odbudowane? :ocb: (dane z ognitera)

    - mili, odbudowa w 64% (jak na razie, bo bardzo dobrze mu idzie mimo ze pushowki stekaja i jecza, ale przetapiaja co moga byle odbudowac)
    -thrall\bociek , odbudowa w 53%
    -wojtekreal, odbudowa w 6,7%
    -cracovia, odbudowa w 45%

    i ty to nazywasz flotami praktycznie odbudowanymi? :> 0_0
    p.s. moglbym powiedziec kto ma flote praktycznie odbudowana, a nawet z plusem, ale skromnosc nie pozwala ^^
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • ^obserwator^ napisał(a):

    Krwawy Tapicer napisał(a):

    Ktoś już chyba to pisał, ale tutaj [3 X] jest w lepszym położeniu, flota borna została wyeliminowana z dalszej rozgrywki; rocco mega osłabiony, ale już wyfarmił surkę z konta borna więc pewnie niedługo stanie na nogi jako tako, flota Gabbany też została osłabiona w znaczny sposób i pewnie już nie będzie stanowić takiego zagrożenia jak wcześniej, a floty [3 X] są już praktycznie odbudowane (jeszcze jedna transza i powinno być jak dawniej). Więc sam sobie postaw pytanie kto tu jest zwycięzcą (pisząć post nie miałem zamiaru atakować obrońców - pełen szacunek za to, że wytrwaliście do końca).

    -e- literówka


    ale ze co? :ocb: praktycznie odbudowane? :ocb: (dane z ognitera)

    - mili, odbudowa w 64% (jak na razie, bo bardzo dobrze mu idzie mimo ze pushowki stekaja i jecza, ale przetapiaja co moga byle odbudowac)
    -thrall\bociek , odbudowa w 53%
    -wojtekreal, odbudowa w 6,7%
    -cracovia, odbudowa w 45%

    i ty to nazywasz flotami praktycznie odbudowanymi? :> 0_0
    p.s. moglbym powiedziec kto ma flote praktycznie odbudowana, a nawet z plusem, ale skromnosc nie pozwala ^^

    jak to kto ?
    .... ARO :) no i Obs ...

    ... no i rzecz jasna BORN odbudowany +20% :) wszak król powrócił :)
    ARO
    u68 --> TOP 1, flota Top 2, eko Top 57, bad Top 17
    u50 --> top 3, eko Top 1 --> OFF
    Top Solo: 15028,28%; 29857,94%; 30825,77%
    Top ACS: 27416,96 %



    ARO never DIE

    Highway to HELL

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mr. ARO ().

  • ^obserwator^ napisał(a):



    ale ze co? :ocb: praktycznie odbudowane? :ocb: (dane z ognitera)

    - mili, odbudowa w 64% (jak na razie, bo bardzo dobrze mu idzie mimo ze pushowki stekaja i jecza, ale przetapiaja co moga byle odbudowac)
    -thrall\bociek , odbudowa w 53%
    -wojtekreal, odbudowa w 6,7%
    -cracovia, odbudowa w 45%

    i ty to nazywasz flotami praktycznie odbudowanymi? :> 0_0
    p.s. moglbym powiedziec kto ma flote praktycznie odbudowana, a nawet z plusem, ale skromnosc nie pozwala ^^



    A jak u ciebie puszówka WOJNAR? coś ostatnio spadek znowu zaliczyła, beż zadnego rw na forum....



    Ps: HC przecież przegrany może po 48h wstawić rw do ST???? :E
    TOP 2/3/5 ACS ogame.pl ;)

    Sojusz 3 X u68

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wojtekreal2 ().