ACS; Mili i Bociek i Wojtekreal i CRACOVIA KRAKOW [3 X], zasiadacz [-] vs BornToDie i Gabbana i MaLy GLoDeK [RoA], obserwator [BOSS] - 168587,96% top2 OGAME.PL

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zabawni jesteście wszyscy piszący, że regulamin jest be i w ogóle. Do 2009 r były takie zasady wg jakich interpretuje m.in. DarthMario i jeszcze kilku innych krzykaczy, mówiące o zaliczaniu danego RW na podstawie wyniku bitwy, zbiórki, farmingu itp. Było wiele negatywnych opinii na ten akurat sposób "zaliczania" ST i to na wniosek Was - graczy GF zmienił zasady "zaliczania" ST. Nie zmienił ich jednak sam, zrobił ankiete, był topik-dyskusja na ten temat, i to Wy - gracze zadecydowaliście o wyborze opcji nr3, która mówi:
    3. W ogóle nie liczymy zbiórki złomu, odbudowującej się obrony i rabunku, liczy się kto wygrał walkę, a jeśli bitwa jest nierozstrzynięta to wygrał gracz, który ma mniejsze straty.

    Odmiennie do Działu Wojen, które rządzi się swoimi prawami, ten wybór okazał się najbardziej trafnym w dziale ST, gdzie nie zawsze złom ma pierwszorzędne znaczenie, gdzie niejednokrotnie wstawiane sa RW dla fanu, gdzie niejeden poleciał aby tylko stuknąć, w imię zasad czy dla nauczki, czasem bez recków, itp.
    W ankiecie brali też udział przecież doświadczeni flociarze z całego polskiego ogame. Osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji, że jakiś krzykacz podpada i trzeba go walnąć nawet nie dla zysku, a dla nauczki i żeby takie starcie miało być rozstrzygnięte na jego korzyść, jedynie dlatego, że ma mniejsze straty.
    Regulamin jest jaki jest, wszyscy wg niego jednak grają i nagle po takim czasie ciszy zaczyna się nie podobać? To jest śmieszne po prostu. A mówi on jasno i wyraźnie;

    Zwycięzcą starcia jest ta strona, którą wskazuje wygenerowany przez grę raport.
    W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje.


    Wynik tego konkretnego starcia również jest jasny, bitwa została nierozstrzygnięta więc:

    Agresor stracił łącznie 24.945.534.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 35.719.054.000 jednostek.

    to do Agresorów należy to starcie, bez względu na złom, czy się Wam podoba to czy nie.

    Teraz przyglądając się temu nawet z punktu widzenia zebranego złomu przez obrońców, w starciu nie ma wygranych i przegranych, bo wszyscy są tylko przegrani. Wszyscy mają jedynie spore straty. Zerkając na stracone ilości deuteru i kryształu przez obrońców, to po przeliczeniu tego mają tylko minimalnie mniejsze straty od agresorów. I jeśli jest tak jak tu niektórzy sugerują, to ciekaw jestem jak BornToDie wywiąże się z obietnic zrekompensowania strat pozostałym broniącym, jeśli jest w tej chwili graczem z niskiego topu. Zysk z RW móglby podzielić wedle uznania, ale straty musi zwrócić zgodnie z regulaminem, czyli proporcjonalnie do poniesionych. A posiadany lub rozesłany/wyfarmiony już złom to jedynie same straty, nie ma mowy o żadnym zysku. Dlatego albo dojdzie do mega pushu, albo już do niego doszło. Zabawna sytuacja. Mam nadzieję, że będziecie wszyscy bardzo uważnie śledzić te ruchy Panowie detektywi, bo przy tych ilościach push Pana Aro wygląda po prostu mizernie.
    Dziwi mnie też fakt, wypisywania po prostu bzdur przez bądź co bądź, doświadczonego gracza - Aktualizator. Czy Ty naprawdę myślisz to co piszesz? Z drugiej strony barykady byli również doświadczeni gracze i myślę, że wszystko co się działo w niedalekiej okolicy było bacznie obserwowane i "gdybanie" teraz co by było gdyby jest komiczne ^^
    Na koniec dodam jedynie, że najciekawszym elementem tej dyskusji jest to, że najwięcej do powiedzenia mają gracze bez żadnych większych sukcesów w grze, górnicy, "farmy" i wieczni urlopowicze, sami specjaliście od ST, jeden lepszy od drugiego, niejeden bez żadnego ST na koncie. Polska mentalność.
    BornToDie i Thrall - swoje "grzeczności powinniście wymieniać na priv, a nie tu wśród jęków m.in. farm i noobków takich jak m.in. DarthMario. Nie rozumiem w ogóle Thrall po co z nim dyskutujesz z farmami, to trochę Tobie nie przystoi :)
    Gratuluję pokaźnego procentu! Obu stronom starcia oczywiście.
    Wypisywanie tekstów, a w zasadzie ich przepisywanie za kimś "bilans mówi wszystko" jest dziecinadą, bo jesteśmy w dziale ST. Żadna ze stron nie liczyła, na żaden zysk. Obrońcy ponieważ świadomi możliwych strat zostali, agresorzy, również świadomi możliwych strat, że polecieli do końca, bez recków. Jedni liczyli na rekord lub obronę recków, drudzy na rekord lub dopadnięcie recków. Czego chcieć więcej. Każda ze stron dostała swoje.
    Pozdrawiam zdrowo myślących.
  • Aktualizator napisał(a):

    bardzo ladna bitwa, mysle do grona osob ktore sa bardzo zadowolone z jej wyniku moge dodac siebie i kilku znajomych:)

    jestesmy teraz bardzo ciekawi jakie przetasowania nastapia na kontach:)


    ^obserwator^ napisał(a):


    p.s. jedyne czego szkoda jak dla mnie to brak 1 flotki u obronców bo wszyscy mielibysmy top1 world :D (kwestie kto mial wiecej strat pomijam :D )
    obu stronom gratulacje % bo potezny ;]


    Ja (2-09-2013 22:30)
    kontry nie bedzie? na recki
    borntodie (2-09-2013 22:30)
    podzielone racuszki mam
    borntodie (2-09-2013 22:30)
    w kupie nie wysyłam

    no to posiedzialem jeszcze chwilke i lulu, a mialem klucz do uruchomienia floty ktora z racji polozenia mogla wejsc do obrony w calosci i zmieniala bilans o ponad 20mld na jej korzysc, ciekawostka


    Wnioskuję że przyznałeś się teraz do posiadania drugiego konta na uni o nicku GET. Ciernik masz nas za idiotów? To co się działo na 3g było bacznie monitorowane. Widzę najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nic o tej akcji nie wiedzą, i nigdy takiej nie zrobią, no ale że 3 X są złe to trzeba wykorzystać okazję i dopiec. Owszem jesteśmy mocno stratni, tylko komu zostały silniejsze floty??? Układ sił na uni się zmienił? Powątpiewam, wszystko zależy od punktu siedzenia i patrzenia :P Mili nie jedną flotę z topki składa na solo. Obs mylisz się w swoich 3 teoriach, napiszę Ci tylko tyle że bilans taki jaki jest, mieliśmy wysimowany jako drugi wariant, co do składu w obronie to też trafiliśmy w 100%, polecieliśmy dla zasady, z historykiem była inna bajka, tam rzeczywiście zlekceważyliśmy sytuację i musieliśmy się cofnąć. Tutaj floty borna już niema, surki starczy na Twoją odbudowę i część floty rocco. Pijecie do nas u pusze i tak dalej, ale jak wiadomo to na pręgierzu wisiał ostatnio S K O L A S a nie 3 X wisiał Pandix nie 3 X, wisiało obecne konto Rocco I WTEDY TO JUŻ TEŻ NIE BYŁO 3 X, ale to IKSY są złe...
    TOP 2/3/5 ACS ogame.pl ;)

    Sojusz 3 X u68
  • Brawo ... co za starcie ... az zal ze sie juz nie siedzi na ogame i nie marnuje tutaj mile czasu :)

    Czasami jednak przychodzi chęć powrotu ... jednak sluszny ruch i kasacja byla strzalem w 10 :D


    Pozdrawiam
    mawi
  • Vysogota napisał(a):

    Surowce na
    szpieg 8 [x:xx:x] (Gracz: BornToDie) z dnia 09-03 03:33:20
    Metal: 13.402.214.746 Kryształ: 7.378.213.305
    Deuter: 61.217.662 Energia: 0
    :O
    Wyślij mi! Wyślij mi!
    /me ślini się na astro 24+25
    Fajna ilość surowców. AMD PZ miało podzielone. :D


    Macie listę graczy którzy w ciągu ostatnich 48h pościągali urlop:

    ARO [Jackass], Pandix [DTB], Tak To Ja [Jackass], ChaVez [DTB], Hekke [RoA], Terrormachine [TEMPLARS], Gabbana [RoA], Karolomen [BNW], plantaginus [3 X], Ciqise [-], MiXeR [-], Hakim2013 [-], THE Stig [Z_R], Dire [Z U], Miracle [Nomad], Gandalf [TEMPLARS], Groo80 [TEMPLARS], dark lord [R.A.F], Patafianin [-], sniver [BlackSun], General_Liu_Bei [Vampire], fazi69 [-], Rizzus [ImAs], YZF-R1 [P S], naum [V.I.P.],

    Miłego zabijania xD
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • SizemeN napisał(a):


    3. W ogóle nie liczymy zbiórki złomu, odbudowującej się obrony i rabunku, liczy się kto wygrał walkę, a jeśli bitwa jest nierozstrzynięta to wygrał gracz, który ma mniejsze straty.


    to do Agresorów należy to starcie, bez względu na złom, czy się Wam podoba to czy nie.

    fajnie ze pogrzebales w regulaminie i przytoczyles stosowne cytaty dla osob ktorym nie chcialoby sie tego robic, zwroc jednak uwage na 2 rzeczy

    1) agresorzy wstawili raport, wszelkie formalnosci zostaly zatem dopelnione, dyskusja dotyczy teorii, atak wygral regulaminem ale obrona materialnie
    2) sa tez inne tematy promujace takie bitwy, m.in. rekordy u68 ktore prowadze, kazdy autor ma wlasne kryteria oceny

    SizemeN napisał(a):


    Dziwi mnie też fakt, wypisywania po prostu bzdur przez bądź co bądź, doświadczonego gracza - Aktualizator. Czy Ty naprawdę myślisz to co piszesz? Z drugiej strony barykady byli również doświadczeni gracze i myślę, że wszystko co się działo w niedalekiej okolicy było bacznie obserwowane i "gdybanie" teraz co by było gdyby jest komiczne ^^


    teoretyzuje bo lubie, komiczne jest to ze probujesz mi tego zabronic ^^, nie chrzan ze we twoim sojuszu (jesli go masz) ta bitwa nie wywolala zadnych komentarzy, w moim wywolala, po drugie jezeli zauwazylo sie ze cos mozna bylo zrobic inaczej, lepiej to mozna pozniej wykorzystac ta wiedze w przyszlosci

    SizemeN napisał(a):

    Na koniec dodam jedynie, że najciekawszym elementem tej dyskusji jest to, że najwięcej do powiedzenia mają gracze bez żadnych większych sukcesów w grze, górnicy, "farmy" i wieczni urlopowicze, sami specjaliście od ST, jeden lepszy od drugiego, niejeden bez żadnego ST na koncie. Polska mentalność.

    zgadnij kto napisal najdluzszy post w temacie?

    bocieek napisał(a):


    Ale myślisz że my ślepi biliśmy?

    wojtekreal2 napisał(a):

    Ciernik masz nas za idiotów?

    :D

    gdyby tak bylo to inaczej bym latal wlasna flota

    przeciez nie pisze ze bankowo ladujecie w reckach tylko ze w trakcie lotu zostalibyscie postawieni przed calkowicie nowa sytuacja :) , wystarczy ozywic flote w odpowiednim czasie i nie dolaczycie juz niczego bo macie dalej a opoznic nie mozna
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Aktualizator ().

  • ciap napisał(a):

    Vysogota napisał(a):

    Surowce na
    szpieg 8 [x:xx:x] (Gracz: BornToDie) z dnia 09-03 03:33:20
    Metal: 13.402.214.746 Kryształ: 7.378.213.305
    Deuter: 61.217.662 Energia: 0
    :O
    Wyślij mi! Wyślij mi!
    /me ślini się na astro 24+25
    Fajna ilość surowców. AMD PZ miało podzielone. :D


    Macie listę graczy którzy w ciągu ostatnich 48h pościągali urlop:

    ARO [Jackass], Pandix [DTB], Tak To Ja [Jackass], ChaVez [DTB], Hekke [RoA], Terrormachine [TEMPLARS], Gabbana [RoA], Karolomen [BNW], plantaginus [3 X], Ciqise [-], MiXeR [-], Hakim2013 [-], THE Stig [Z_R], Dire [Z U], Miracle [Nomad], Gandalf [TEMPLARS], Groo80 [TEMPLARS], dark lord [R.A.F], Patafianin [-], sniver [BlackSun], General_Liu_Bei [Vampire], fazi69 [-], Rizzus [ImAs], YZF-R1 [P S], naum [V.I.P.],

    Miłego zabijania xD


    Podliczmy ile kont jest iksów :E czekaj bo tam po przecinku brakuje czegoś jeszcze ;D
    | uQuasar | Ganimedes | MUMINKI |
  • wojtekreal2 napisał(a):

    [...] polecieliśmy dla zasady, z historykiem była inna bajka, tam rzeczywiście zlekceważyliśmy sytuację i musieliśmy się cofnąć.


    Nie musieliście :D mogliście jak tu pokazać "kohones" jak to podkreślacie i lecieć do końca a wynik byłby podobny (dla was) do tego z tym, że obrona nie miała by takich strat ^^

    Czyli wlecieliście w sumie tylko dlatego, ze nie tylko Wy się rozbijacie ale również i obrona. No i można dodać, że mimo straty flot byście mieli rw i rekord.

    U mnie zawróciliście bo praktycznie tylko wy byście się rozbili :)

    Pozdrawiam i piszcie dalej bo fajnie się to czyta :D
  • Ganimedes napisał(a):

    Podliczmy ile kont jest iksów :E czekaj bo tam po przecinku brakuje czegoś jeszcze ;D
    Naprawdę masz się o co czepiać. Łatwiej było mi wygenerować "nick sojusz, " niż "nick sojusz 'osoba nie jest ostatnia?' postaw przecinek". A potem z lenistwa nie skasowałam go. :E


    Aktualizator
    "2) sa tez inne tematy promujace takie bitwy, m.in. rekordy u68 ktore prowadze, kazdy autor ma wlasne kryteria oceny"
    A co Ty masz tam do oceniania? Jest to bitwa ACS wpisujesz w rekordy ACS. Bitwa jest nierozstrzygnięta? Robisz każdego na pomarańczowo i tyle.
    Całe rozważania w ST pomagają stwierdzić kto ma pierwszeństwo w wklejeniu RW na forum..
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • historyk Ty gnomie, w dupie byłeś gówno widziałeś - naucz się czytać, wyraźnie napisali inni, że brali pod uwagę taki obrót spraw i to było jedno z założeń, wzięte zostały pod uwagę floty, które były/mogły się podstawić na ten czas i z kalkulacji wyszło to co wyszło. Szacunek należy się dla obrońców za to, że zostali do końca - nie ma co porównywać tego do sytuacji podczas akcji z Tobą w roli głównej, tam było prawie 2 dni czy jakoś tak na skuteczne zorganizowane obrony. Zupełnie inna sytuacja w porównaniu do tej akcji.

    Gratulacje dla wszystkich biorących udział w rw, udowodniliście, że macie jaja i tym samym możemy podziwiać to ciekawe rw i kolejny etap rywalizacji na u68.
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Krwawy pff widać, że czytanie ze zrozumieniem jest zdolnością, której nie posiadasz. Toż moja wypowiedz nie wyklucza tego co napisali atakierzy :D więc zanim zaczniesz coś pisać to pomyśl.

    Jeżeli masz problem to może wyjaśnię

    "Czyli wlecieliście w sumie tylko dlatego, ze nie tylko Wy się rozbijacie ale również i obrona."

    obrona, czyli Born + obrońcy

    Czy to jest, aż tak skomplikowanie napisane?


    ps Takie słownictwo pozostaw sobie dla rodziny.
  • El Pantito napisał(a):


    ... Szczególnie cieszy, że 3X w reckach :E


    Szansa na powstanie księżyca wynosi 168587,96%
    Z czego 71128,48% z floty agresora, a 97459,48% z floty obrońcy.



    a mówią, że ślepy w karty nie gra :D
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • Thrall^ napisał(a):

    a mówią, że ślepy w karty nie gra :D

    historyk napisał(a):

    Dla mnie to jakoś lepiej wygląda

    Cytat

    Bilans agresora (M: -16.345.466.000, K: -7.364.027.000, D: -1.236.041.000, P: -24.945.534).
    Bilans obrońcy (M: -9.605.582.200, K: -6.022.116.400, D: -3.232.559.000, P: -18.860.258).


    Oni mieli to policzone :E tylko... tak jakoś wyszło 0_o

    Born ogarnij się bo z Top 400 odrobisz szybciutko na wlasciwa sobie czolowke :D
    W Xach najlepszy gracz jest na 750 pozycji więc Top konta nie ma najmniejszego znaczenia ;)
    A co do kont - kogo wy oszukujecie ? Ciapka was dobrze nauczyła handlowac ;) A jak chcecie to mozemy zaczac wszyscy sie "Handlowac". Wy sie "handlujecie", Aro sie "handluje".
    A my sie dopiero uczymy >_>


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leonidas ().

  • i co ja mogę wam napisać ?(

    wszystkim wielkie graty i BSzO ! :E

    już nie ma co gdybać, RW dla agresorów , a złom u obrońcy... wszyscy zadowoleni... 3 X ma fajne straty i RoA i to mnie cieszy =)

    ktoś tu wspomina o jajeczkach - przy tym starciu ich nie zabrakło, nie to co przy obronie historyka.... tam to by było RW że ulala....
    więc jeszcze raz brawo :D

    Pozdrawiam
    TOUGH GUYS DON'T DANCE

    SOLO : 42087,3%

    ACS : 88597,91%
  • Wypada i mi się wpisać jako jednemu z tej parszywej dziewiątki ;)
    Nie będę wypowiadał się w imieniu wszystkich bo jak widać większość osób które nawet nie widziały co do końca się stało ma więcej do powiedzenia.
    Ale polska to wolny kraj i mamy wolność słowa co niektórym polecam tylko melise i prozak przed wpisami na forum.
    Z swojej strony gratuluje agresorom jak i nam cieszy mnie bardzo że mam jakiś wkład w to starcie
    Każdy raczej wiedział co się wydarzy, ja się przy tym dobrze bawiłem :D
    Przejdę sobie na eko chyba że poprawiamy wynik :E , dziekuje wszystkim obecnym w tym starci i pozdrawiam
    Jak widać każdy w jakimś stopniu jest zadowolony z wyniku
    Autora proszę tylko o poprawienie tagu z ROA na RoA
  • Procent powala :)
    Ja złoże gratulacje dla agresorów ;) w szczególności dla Miliego, Wojtka, i Włośka ;)
    Panowie szybkie SZO i możecie próbować pobic ;)
    W końcu to oni wygrali ;)

    Obronćom też SZO ;)
  • Nie rozumiem w ogóle Thrall po co z nim dyskutujesz z farmami, to trochę Tobie nie przystoi :)


    Słabsi gracze to nie ludzie ? Rozumiem , że w realnym życiu też nie rozmawiasz z kimś kto ma miej od Ciebie ? Fajnym gościem musisz być ...

    Skoro obie strony są zadowolone z tego starcia , to ja również się cieszę i Gratuluję wszystkim ! ;)

    P.S. Włosiu podesłać Ci coś na odbudowę ? ;)


    P.S. Tapczan już widzę całkiem schamiał , po jego wypowiedziach obiecuję , ze już nigdy nie nazwę Wojtusia burakiem ;)

    W Imię Ojca i Syna i ...Arka Gdynia !

    youtube.googleapis.com/v/2igeMgoOKmY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez seba_ag ().

  • Ech faceci...a sieeeee przepychaja ,wyzywaja który najmądrzejszy który wszystko umie który ma największe jesteście jak męskie blondynki .Na poważnie gratulują akcji...powstała dzieki temu ,że żadna ze stron nie odpuściła bo chciała pokazać te wobec powyższego wszystkim życzę SZO.


    Ps. Mała prośba do kogoś tam z DTB który pisał cos o puschach w RoA....bardzo prosimy nie mylić gracza Max909 z graczem Max999 juz chyba raz Born zwracał na to uwagę...

  • :D co by nie powiedzieć........to 3x sa porządnie w plecy i jakby nie liczac to mili jest najwiekszym przegranym bo choćby sie i odbudował to jakie to ma znaczenie....żadne starcie owszem zostanie zapisane tak samo jak zostało zapisane to w którym Dominion sie zezłomowało na uni 35 a jakie to ma znaczenie też zadne bo gdyby to było jakieś z 6 lat wstecz kiedy ta gra była jeszcze " w cenie " ale teraz zobaczcie po unifuzion a ile graczy jest ....trzebaby znowu fuzje robić choć to bez sensu jak mi sie zdaje O_O zresztą każdy zrozumie to co dla niego jest ważne .....reszta to pikuś ....pan pikuś O_O O_O
  • seba_ag - wkradł się tam, podczas pisania na szybko mały błąd, jak zapewne zauważyłeś, zabrakło słowa "gadającymi" ;)
    Nie miało to na pewno obrażać żadnego z normalnych graczy, i top nie ma tu żadnego znaczenia.
    Natomiast dotyczy to np. takiego CRIS'a które w sumie bardzo podobne wypociny, nie trzymające się kupy, uskutecznia na forach większości uni od lat ^^
    Zaślepiony podlizywaniem się jedynie jednej ze stron wypisuje bzdury jakby agresorzy padli tam jak muchy, nie zważając na to że w samym starciu to obrońcy ponieśli straty prawie o 50% większe. I zbiórka złomu nie ma w tym wypadku żadnego znaczenia, bo bilans starcia najwyraźniej agresorów nie interesował.
    Chcieli dorwać recki BornToDie i to zrobili, bez względu na koszty. A obrońca ratował się jak mógł z tego co widać ^^ , przed plamą na honorze, za jaką uważałby trafione mu recki i grabież połowy złomu z poprzedniego stracia. Nie był w stanie zorganizować skutecznej obrony, za mało miał czasu na to. Dlatego posunął się do tego, że w pewien sposób wykorzystał np. Obserwatora do obrony kamikadze, wiedząc, że po starciu chcąc dochować danego słowa, będzie miał "po koncie", bo odbudowa tak bardzo zniszczonego konta byłaby bardzo trudna. Odbudowa praktycznie bez surowców, bo te zebrane z PZ recyklerami zbudowanymi na szybko za antymaterię może wystarczą na pokrycie obiecanych strat u obrońców "kamikadze". Wiec tu kończy się jego kariera, bo dalej nie ma czym grać na swoim koncie. Taką trochę dobrą minę do złej gry i heroiczną próbę obrony przed porażką, zakończoną totalną rozwałką konta teraz ktoś próbuje przekuwać w pseudo-sukces. Zabawne. Agresorzy dopięli swego, pozbyli się konta jednego z jak mniemam groźniejszych przeciwników na uni, resztę i siebie nieźle pokiereszowali. A rany? Pewnie bez problemu wyliżą. Zapytajcie któregoś z agresorów czy w innej sytuacji nie polecieli by w ciemno i bez recków, gdyby można było zdjąć np. BornToDie na okrutnych stratach. Niech każdy odpowie sobie sam, bo ja odpowiedź znam.
    Jego konto "przestaje istnieć" - dopięli swego i są górą. Trzeba być ślepym, aby tego nie widzieć.
    Do pogratulowania "wrogowi" trzeba mieć jaja. Niektórzy je pokazali, innym zabrakło.
  • sizemen, owszem dopieli swego, polecieli do konca, zlapali reki...

    konto borna przestalo istniec, ale u agresorow tez nie jest kolorowo:D np flota miliego , cracovi i wojtka wiec to taki nie udany sukces...bo caly zlom jest u obroncy, nawet jak born odda zlom dla obroncow, to dla agresorow nic nie ma ,a straty jakie poniesli cofnely ich o jakis rok gry:D

    co nie ukrywam, mnie cieszy:E
    TOUGH GUYS DON'T DANCE

    SOLO : 42087,3%

    ACS : 88597,91%