ACS; Mili i Bociek i Wojtekreal i CRACOVIA KRAKOW [3 X], zasiadacz [-] vs BornToDie i Gabbana i MaLy GLoDeK [RoA], obserwator [BOSS] - 168587,96% top2 OGAME.PL

  • Wow....cyferkinpięęęęęękne ]:-D
    Panowie! Duuuży szacun dla OBU stron konfliktu! Za postawę,za chęć obrony/ataku...po prostu miodzio =)
    agresorom i obrońcom :gszo:
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>
  • Wow taka zadyma a nas tu nie ma? :P

    Co do tego czyje rw i kto jest zwycięzcą; to jakis dziwny ten regulamin :D za moich czasów to chyba inaczej było troszke, albo to ja już skleroze mam :D tak czy inaczej nie to jest najważniejsze. Pokruszyły się sporawe flotki i coś się na uni działo.

    Obu stronom należą się gratulacje i uznanie;
    agresorom za kontre, szybką mobilizację i powiedzmy odwet :P
    obrońcom za walkę do końca w tym "nie równym(5v4)" starciu :D

    JAk to mówią SZO ALL :D:D
    Czas pokaże kto i jak szybko się odbuduje - na pewno wyrównały się nieco siły na uni. Chyba :P

    EDIT
    Born graty top 1 solo u68 :P

    Pozdrawiam wszystkich o/
    Hammer Of The Gods Will Drive Our Ships To New Lands

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez $VOYTECK$ ().

  • Szacun dla Borna pokazał klasę jak i reszta ekipy broniącej dla Was Panowie szybkiej odbudowy!
    Starcie ogólnie zajefajne tyle zabawek iksów poleciało :)

    Co z tego jak Mili już skacze w statach jak głupi i tyle kont z urlopów nagle poschodziło :)

    GRATULACJE! :brawo:
    | uQuasar | Ganimedes | MUMINKI |
  • Z tego co mi wiadomo to Iksy wiedziały na co lecą :P
    Z tego co mi wiadomo dwa :D to Mili długo miał [mniam] w robocie i nie miał kiedy wydawać więc teraz się uzbierało w sam raz na odbudowę i jak zapewne Born miał sporo wiadomości że chca mu pomagać to i inni tez zapewne takie propozycje dostawali :p (poza Włosiem pewnie :D bo jego po raz kolejny odbudowywać to... :E )

    Co do największego problemu strony broniącej się to Born wstawił jasny cytat z którego wynika że RW jak i ST należy do agresorów bo mają mniejsze straty a kto zebrał śrubki to się nie liczy wg regulaminu... jak byście ich pokonali i mieli większe straty mimo to to wtedy by st należało do Was a tak to jest niestety dla Was dla Iksów to ST :P tyle mojego mądrkowania xD

    Born ma piękny koniec kariery o ile się faktycznie na to zdecydował i nie wróci :P

    Gratki dla wszystkich za chęć zezłomowania części floty i osłabienia sił na uni :D jest zacny % ;)

    Szkoda że Żak nie poleciał bo było by jeszcze ciekawiej jeżeli chodzi o % ;)
    Pozdrawiam :P

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za słownictwo ;) Takich słów tu nie używamy.

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Gratuluję starcia, wszyscy jesteśmy z Was dumni :E Jako ciekawostkę dodam co sobie w nocy na pamiątkę prześwietliłem:

    Surowce na
    szpieg 8 [x:xx:x] (Gracz: BornToDie) z dnia 09-03 03:33:20
    Metal: 13.402.214.746 Kryształ: 7.378.213.305
    Deuter: 61.217.662 Energia: 0
    Aktywność
    Skan planety wykazał zaburzenia atmosfery, co sugeruje aktywność w ciągu ostatnich 15 minut.
    Floty
    Mały transporter 16.220 Duży transporter 24.256
    Lekki myśliwiec 489 Ciężki myśliwiec 32
    Krążownik 4.115 Okręt wojenny 9.817
    Recykler 113.960 Sonda szpiegowska 1
    Bombowiec 651 Niszczyciel 8.603
    Gwiazda Śmierci 250 Pancernik 55.012
    Obrona
    Budynek
    Fabryka robotów 6 Stacja księżycowa 6
    Falanga czujników 6 Teleporter 1


    Surowce na zieluskowo2 [x:xx:x] (Gracz: BornToDie) z dnia 09-03 02:55:19
    Metal: 302.590.801 Kryształ: 260.851.000
    Deuter: 20.421.759 Energia: 17.320
    Aktywność
    Skan planety wykazał zaburzenia atmosfery, co sugeruje aktywność w ciągu ostatnich 15 minut.
    Floty
    Mały transporter 16.220 Duży transporter 24.386
    Satelita słoneczny 232
  • w takim temacie nie wypada sie nie wypowiedziec, tym bardziej ze mam informacje z pierwszej reki ;)

    zaznacze od razu ze moj post, absolutnie nie bedzie mial charakteru prowokacji, bo nie o to tu chodzi, tylko o konstruktywna ocene akcji, a ci mniej trzezwo myslacy dadza sobie na wstrzymanie ze swoimi wypowiedziami bo wyszumieli sie juz w poprzednim temacie ;P

    mozna powiedziec ze ogolna ocena tego stracia wynikajaca z postow to: odwazni agresorzy którzy lecieli do konca i bohaterscy obroncy którzy wytrwali, dzieki czemu mamy takie potezne starcie. wszystko ladnie i pieknie wyglada, jednak pojawia sie jedno małe "ale", ktore zmienia "nieco" postac rzeczy :D

    agresorzy NIE WIEDZIELI, albo NIE WIERZYLI do samego konca ze podstawka bedzie. obstawiam druga opcje, ze nie wierzyli w to aby ktos sie podstawial narazajac sie na tak potezne straty. przemawia za tym kilka argumentow:
    - gdyby spodziewali sie podstawki wyslaliby wieksze floty(wytłumaczeniem mogły byc tuproblemy z dexem, dlatego okrojony skład)
    - gdyby spodziewali sie podstawki wyslaliby recki, wiedzac jaka góra zlomu bedzie lezala i nie tak latwo wcale to szybko zebrac(znowu mogly tu byc problemy z dexem, no ale kto planuje akcje na mega procenty nie majac dexu na recyklery zeby pozbierac choc czesc zlomu)
    - gdyby spodziewali sie podstawki wiedzac ze nie zbiora zlomu przy takich stratach własnych, zapewne zawrociliby tak jak to juz mialo miejsce w przypadku akcji z historykiem . analogiczna sytuacja mozna powiedziec, a jednak zawrocili mimo tego ze tam na pewno by cos zebrali bo mieli dograne recki, ale swiadomosc strat ich ostudziła

    tak wiec , wedlug mojej oceny, agresorzy dolecieli bo byli pewni ze złomna recki borna i na czysto przejma 2kkk surki, podejrzewajac, ale nie wierzac w podstawke, a nie dlatego ze chcieli zadac wrogim flotom jak najwieksze straty tak jak to było w przypadku obronców, co zreszta Nam sie udalo ;] mimo tego ze My wiedzielismy dokladnie na co sie decydujemy a oni nie :D

    jeszcze raz zaznacze ze to nie jest zadna prowokacja w strone 3 x ktora ma pokazac ze lecieli dlatego ze nie wiedzieli, a nie dlatego ze nie licza sie ze stratami, to jest moja subiektywna ocena jako uczestnika tej akcji, aczkolwiek w której nie jestem odosobniony ^^

    p.s. jedyne czego szkoda jak dla mnie to brak 1 flotki u obronców bo wszyscy mielibysmy top1 world :D (kwestie kto mial wiecej strat pomijam :D )
    obu stronom gratulacje % bo potezny ;]
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • Ładny procent ^^ w końcu jakiś na miarę uni i flotek. A co do genezy RW, każdy ma swoją i niech tak pozostanie. Dziękuję sojusznikom za lot do końca mimo, że bylo wiadomo co tam jest (o dziwo nawet bardzo dokładnie wiadomo)... także idąc dalej... ja stawiam xD

    A co do wyniku...
    Niestety Panowie i Panie, regulamin mówi jasno i niczego tutaj nie zmienicie. Według niego RW jest nasze, czy tego chcecie, czy nie. Prywatne odczucia, czy nawet odczucia znajomych znajomych są tylko i wyłącznie odczuciami. Prawdą jest to, że obie strony dostały po dupach obie twierdzą, że było warto. A kto tak naprawdę wygrał starcie okaże się za parę miesięcy.

    Ja twierdzę, że było warto i reszta też. Chociażby w podziękowaniu za ostatnią imprezę. Najlepsze, jest w tym to, że każdy miał w tym RW jakieś cele i o dziwo każdy je osiągnął :E Jakież to wszystko jest przewrotne.

    ps. zdziwię poniektórych, jeszcze żadne dodatkowe konta nie poszły w ruch.
    ps.2. proszę o wypominanie każdemu wszystkiego, najlepiej przez tych krystalicznie czystych będzie zabawniej :E


    Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mililion ().

  • Mililion napisał(a):

    ps. zdziwię poniektórych, jeszcze żadne dodatkowe konta nie poszły w ruch.
    .
    Niestety Mill muszę CIę zmartwić, właśnie patafian spadł znacząco w pkt, a przecież niedawno miał urlop, więc mało prawdopodobne aby ktoś Go trafił.
    Poza tym bardziej mnie interesuje do kogo trafi 1kkk dexu , który był na tym koncie :> , pewnie nikt się do tego pushu nie przyzna :E .

    No , ale było nie było, fajnie wam to wyszło, takich emocji dawno nie było. Szkoda tylko ,że Mnie tam nie było :E .
  • Tak samo ja naszego sojusznika GOTTA... i wielu innych pewnie który rezygnują na rzecz eko, ale lubię te Wasze szukanie... szczególnie jak nie patrzycie po sojusznikach xD

    w sumie powiem coś będzie, że się tłumaczę... nie powiem, to że przyznaję się do winy... eh Polska :d


    Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mililion ().

  • Lord_Zidaya napisał(a):

    Mililion napisał(a):

    ps. zdziwię poniektórych, jeszcze żadne dodatkowe konta nie poszły w ruch.
    .
    Niestety Mill muszę CIę zmartwić, właśnie patafian spadł znacząco w pkt, a przecież niedawno miał urlop, więc mało prawdopodobne aby ktoś Go trafił.
    Poza tym bardziej mnie interesuje do kogo trafi 1kkk dexu , który był na tym koncie "> , pewnie nikt się do tego pushu nie przyzna :E .

    No , ale było nie było, fajnie wam to wyszło, takich emocji dawno nie było. Szkoda tylko ,że Mnie tam nie było :E .

    Ja tylko pogratuluję obydwu stronom. Brać udział w takiej akcji po tylu latach gry jest czymś niesamowitym... przynajmniej dla mnie.
    Dlatego gratulacje dla każdego z osobna za wytrzymanie ciśnienia do końca.
    Zrobiliśmy coś czego nikt nam nie odbierze i co sprawia, że możemy chodzić z wysoko podniesioną głową.

    Wypowiedzi niektórych graczy komentować oczywiście niema sensu. Niech sobie popsioczą :D Tyle ich w sumie.
    I nie mam tu na myśli samych zainteresowanych :)

    Pozdrawiam

    Lord_Zidaya napisał(a):

    Niestety Mill muszę CIę zmartwić, właśnie patafian spadł znacząco w pkt, a przecież niedawno miał urlop, więc mało prawdopodobne aby ktoś Go trafił.
    ARO? :E
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • Pod takim ST nie wypada sie nie wpisac :)

    Gratulacje dla naszej ekipy z 3 X którzy polecieli, za chec i zaangarzowanie za zrobienie tego RW
    i bardzo załuje ze mnie tam niema bo udział w tym ST to pewien zaszczyt i wszyscy ale to wszyscy chcieli by wystapic
    zarówno po jednej jak i po drugiej stronie (Dlatego i Atakujacy jak i obrońcy sie z niego ciesza)

    Gratulacje tez obrońcom choc ci wiedzieli co ich czeka wiedzieli ze bedzie sporo złomu , moze born zakładal koniec kariery a moze
    jak felix z popiołów odrodzic sie na innym koncie lub ma sporo surowca na odbudowe u siebie :P
    A inni no cóż krzyczcie wieszajcie sobie co chcecie na 3 X czy kim kolwiek ale w tym ST nie jestescie

    Gratulacje Pany i do nastepnego takiego RW i czapki przed wami wszystkimi
    Qu chwale DSM
  • Muszę przyznać, że pięknie to wygląda :D

    W końcu coś na miarę naszego uni i latających flot.

    Zarówno atakujący jak i obrońcy wykonali kawałek dobrej roboty i dla obu drużyn należą się gratulacje!
    Nie ma się co sprzeczać o zysk - nie ma tutaj zwycięzcy ani pokonanego, są tylko stratni i mniej stratni. Ale nie o to chodziło w tym RW i wszyscy doskonale o tym wiedzą :)
    Wszyscy zaistnieliście prezentując tak wielką bitwę i dla wszystkich wielki szacunek!

    A teraz proponuję wziąć się do odrabiania strat, bo TOP 1 WORLD ACS wciąż czeka :E

    Jeszcze raz gratulacje dla obu ekip!
    :google:
  • Witam , jakiś czas niedawno temu koledzy z sojuszu 3X wykluczyli ze swoich szeregów gościa który stracił część floty więc idąc za ciosem czyli tym torem rozumowania czekamy na dalsze odejścia kolegów którzy potracili floty albo czekamy na dalszy ciąg obłudy bo jak by to inaczej miało być -- czyli mierzyć każdego inną miarą :D
  • sillsill napisał(a):

    Witam , jakiś czas niedawno temu koledzy z sojuszu 3X wykluczyli ze swoich szeregów gościa który stracił część floty więc idąc za ciosem czyli tym torem rozumowania czekamy na dalsze odejścia kolegów którzy potracili floty albo czekamy na dalszy ciąg obłudy bo jak by to inaczej miało być -- czyli mierzyć każdego inną miarą
    kolego zmartwie Cie kazde z wydalonych kont automatycznie pakuje Surowce do gracza max999 :E co by wlasnie pewnie jutro to wyfarmic bo wtedy mozna tam urlop sciagnac:-P
    Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
  • Pandix napisał(a):





    Cytat za "sillsill"



    Witam , jakiś czas niedawno temu koledzy z sojuszu 3X wykluczyli ze swoich szeregów gościa który stracił część floty więc idąc za ciosem czyli tym torem rozumowania czekamy na dalsze odejścia kolegów którzy potracili floty albo czekamy na dalszy ciąg obłudy bo jak by to inaczej miało być -- czyli mierzyć każdego inną miarą
    kolego zmartwie Cie kazde z wydalonych kont automatycznie pakuje Surowce do gracza max999 :E co by wlasnie pewnie jutro to wyfarmic bo wtedy mozna tam urlop sciagnac:-P


    ale jazda :D
    Pandix rozkminił jednak plany Borna! Będzie odbudowa! Bo przeca max999 to pushówka RoA jak wynika z pręgierza! Graty Born! Tak trzymaj! Odpal coś S K O L A S O W I

    :E
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • oj tam oj tam drogi Bornie :D
    jak widzisz, wszystko biorę na wesoło, bo co drugi post to lepszy :D
    jak tam odbudowa? ruszyłeś już z nią? czy wszystko poszło na daninę do BOSS XD - Obs słyszałem strsznie drogi był ;)
    chyba, że odszedłeś "w chwale" bez konta :D
    gratki % adrenalinki no i rozbicia się ;)
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • [mniam]
    Nie wiem komu tu pogratulować, a komu powiedzieć SzO. A więc by było sprawiedliwie - gratuluje samemu sobie :D
    Wszystkim biorącym udział w bitwie SzO :)

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za słownictwo ;) Takich słów tu nie używamy.
  • aj jak szkoda ze jednak nie bylo tej jeszcze jednej osoby do obrony bylo by wiecej %
    ciekawe co sobie 1 pomysleli agresorzy jak zobaczyli rw :D

    gratulacje obu strona pieknie to wyszlo
    born tylko nie sprzedaj tego konta z surowcami ARO
    17.02.2013 18:33:43 SGO Marcepan ARO 24.02.2013 18:33:43 Push złomowy i pasywny (I) z kont Freequ, ekonom + zwrot surowców na planetę GO
  • Gratulacje panowie, procent imponujący :) fajnie, że się jeszcze bawicie :) w sumie same mięso poszło..ciężki sprzęt Wam został, więc szybko odbudujecie..
    Powodzenia.. i życzę kolejnych takich starć.. jest chyba jeszcze kilka flot na uni ? :P
    Liczba St: 55 na łączny procent : 121.079,12% :)
    best solo 11282%
    best ACS 13.334,6% (jakoś tak )
    GS strike 203 :P
  • Na początku gratuluję procentu i starcia. Mili fajna flota, wręcz pokaźna. :)

    Gratuluję wszystkim, agresorom jak i także obrońcą. Wielka bitwa, wielkie floty.
    Ogólnie powinniście dać sobie spokój z regulaminem, bo to tylko słowa spisane na papier...w dodatku nic nie warte... bo to chodzi o czyny.. o starcie..

    RW wasze, tzn agresorów ? No chyba nie.. Słabo pojmujecie pewne kwestie. :) Bitwa jest nierozstrzygnięta, rozumiecie takie pojęcie ? Z pewnością nie, bo odwołujecie się do regulaminu, który w ogame jest od dawna nic nie wart.. Jednakże musicie to robić, żeby się podbudować, że ST jest Wasze :E

    Ty Thall dalej swoje.. to raczej nie igła, a wielki kloc drewniany Ci tam głęboko utkwił.
    Jednakże odpisuj dalej, bo niezły przysłowiowy łaszek jest z Ciebie. :D

    Pozdrawiam :D
  • bardzo ladna bitwa, mysle do grona osob ktore sa bardzo zadowolone z jej wyniku moge dodac siebie i kilku znajomych:)

    jestesmy teraz bardzo ciekawi jakie przetasowania nastapia na kontach:)


    ^obserwator^ napisał(a):


    p.s. jedyne czego szkoda jak dla mnie to brak 1 flotki u obronców bo wszyscy mielibysmy top1 world :D (kwestie kto mial wiecej strat pomijam :D )
    obu stronom gratulacje % bo potezny ;]


    Ja (2-09-2013 22:30)
    kontry nie bedzie? na recki
    borntodie (2-09-2013 22:30)
    podzielone racuszki mam
    borntodie (2-09-2013 22:30)
    w kupie nie wysyłam

    no to posiedzialem jeszcze chwilke i lulu, a mialem klucz do uruchomienia floty ktora z racji polozenia mogla wejsc do obrony w calosci i zmieniala bilans o ponad 20mld na jej korzysc, ciekawostka
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl
  • Aktualizator napisał(a):

    Ja (2-09-2013 22:30)
    kontry nie bedzie? na recki
    borntodie (2-09-2013 22:30)
    podzielone racuszki mam
    borntodie (2-09-2013 22:30)
    w kupie nie wysyłam

    Aktualizator napisał(a):

    no to posiedzialem jeszcze chwilke i lulu, a mialem klucz do uruchomienia floty ktora z racji polozenia mogla wejsc do obrony w calosci i zmieniala bilans o ponad 20mld na jej korzysc, ciekawostka


    Ale myślisz że my ślepi biliśmy? :E tak jak pisał Obs wcześniej że się obrony nie spodziewaliśmy :E a np. moon którego Born robił Rocco i przeklikany telep to umknął nam od tak sobie? :E i nie tylko Ty miałeś flotę - bo ja miałem zapasowo całą swoją pod ręką z dexem - a w powietrzu leciało tylko 50k pnc - gdybanie że byłyby mniejsze straty o 20kkk jest śmieszne :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • wow mega procent mega stracie mega floty się spotkały i uszczupliły - gratulacje dla wszystkich sprawców zamieszania które jak zwykle działo się obok mnie i beze mnie ;)
    wyluzujcie troszeczkę z napinkami - dla mnie jedyna szkoda jaka jest to tak że nie mamy top 1 ogame.pl :(
    odbudowy dla przegranych życzę i przetapiania dla wygranych ;)



    [COMA rzondzi ] [ ZOSTAŃ POGROMCĄ KLONÓW]
  • Gratuluje obu stronom pokaźnego starcia niestety moje top 3 spada na 5 pozycje przez was i AMD na 67
    cóż przyroda
    Nie będę wypowiadał się na temat tego kto wygrał a kto nie bilans pokazuje wszystko ^^
    SZO obu stronom i być może do zobaczenia w galaktykach o ile będzie jakieś UF
    40 x ST - 274247.86%

    :top1: SOLO - 20927.25%

    :top1: ACS - 114710.17%

    Życzeń na ogame 3840
  • bocieek napisał(a):


    Ale myślisz że my ślepi biliśmy? :E tak jak pisał Obs wcześniej że się obrony nie spodziewaliśmy :E a np. moon którego Born robił Rocco i przeklikany telep to umknął nam od tak sobie? :E i nie tylko Ty miałeś flotę - bo ja miałem zapasowo całą swoją pod ręką z dexem - a w powietrzu leciało tylko 50k pnc - gdybanie że byłyby mniejsze straty o 20kkk jest śmieszne :E


    niczego nie miales, przegrywaliscie odlegloscia, w momencie obudzenia potwora moglibyscie juz tylko zawrocic albo sie rozbic na znacznie gorszych warunkach, wasza reakcja jest juz dla mnie czysta teoria ale bilans takiego starcia bylby oczywisty
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl