Przyklejony freeigor i 4one [Yakooza] vs Dracul [LISY] - 5575,9% TOP 1 ACS

  • Mizar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • freeigor i 4one [Yakooza] vs Dracul [LISY] - 5575,9% TOP 1 ACS

    TOP 1 ACS
    POWROT NA TRON W WIELKIM STYLU :d:d
    YAKOOZA RZONDZI


    Pozdro dla Seby, free co nad morzem siedzi, Maxa i Yakoozy plus kilku nowo poznanych osob ;)

    Nie chce mi sie pisac o przebiegu akcji :D moze 4one sie pokusi :P
    W kazdym razie zgodnie z planem w 95% - reszta to juz historia jak flota Dracula :D


    FUZJA 2xL i 4ONE


    ==================================================
    Igor biegal po sklepie z obledem w oczach, gadal do siebie pakujac rzeczy do koszyka.

    - SIE MA Igor - krzyknal 4one widzac Igora pomiedzy alejkami
    - Nie tera, nie tera, wazne rzeczy, malo czasu - wybelkotal Igor i mijajac 4one wybiegl ze sklepu

    Tego samego popoludnia na zebraniu Yakoozy.

    - aaaa, jaaa waaaam wszyyyystkim mowieee, ze whiskyyyy jeeeest najleeeepsza - krzyczal na cale gardo zataczajacy sie Seba
    - co tyyy gadaaasz Seeeba, tyyylko wodkaaa, i tooo pooolskaaaa - klocil sie z nim Cfok

    Zimne piwno, Natki, Novako, Dzidol i Monkey probowali wybrac wlasciwy dla nich oboz w zaleznosci od pijackich upodoban.
    4one rozmawial w kacie z Kujkiem.

    - ty widziales Igora dzisiaj? - pytal 4one
    - ja go juz od tygodnia chyba nie widzialem, nawet na zebraniu sie nie pojawil, choc to on sam je zainicjowal twierdzac ze pijacka impreza raz w tygodniu tylko poprawia sojuszowe morale, a czemu pytasz?
    - widzialem go dzisiaj w sklepie, i jakbym go nie znal to powiedzialbym ze wygladal na oblakanego.
    - oblakanego? W jakim sensie - dopytywal Kujek
    - biegal pomiedzy regalami, mamrotal cos do siebie ze nigdy go nie dopadna, wygladal tak jakby nie spal od miesiaca.
    - od miesiaca? Hmmmm, pamietasz co sie dzialo miesiac temu?
    - miesiac temu? Ja nie pamietam co sie dzialo 3 dni temu Kujek a ty sie mnie pytasz o calych 30 dni? - smial sie 4one
    - pamietasz jak miesiac temu ogladalismy wszyscy razem film?
    - film? film..... hmmmm, AAAA tak! Ogladalismy Dracule u Igora w domu!


    Miesiac wczesniej.

    - dobra chopaki, siadajta i obczajamy moje nowe kno domowe co to mje ostatnie zlomowania zasponsorowali - Igor chodzil dumny jak paw, pokazujac wszystkim palcami co ma nowego w domu i na co szczegolnie powinni zwracac uwage.
    - Seba! pracz z uapami od mojego projektora, te Kujek, moze ty i boss Yakoozy ale pracz z dupom od mojego fotela, eee Pyton nie pacz za duzo na moje nowe glosniki bo sie mogom popsuc.
    - Dobra ja mam kino, Cfok ma popkorna, Seba co przywlokles za filma?
    - Noo, ja mam klasyk wsrod horrorow - "Dracule - Brama Strokera" - odpowiedzial Seba wyciagajac pudelko z kieszeni.
    - Dobra, dobra, za duzo gadania za mauo oglondania - Igor wrzucil plytke do odtwarzacza i rozsiadl sie w fotelu, reszta poszla za jego przykladem.

    Po seansie wszyscy polecieli do siebie, a Igor trzesacymi rekami zapalal swiatlo w kazdym pomieszczeniu w bazie

    -----------------------

    - noooo taaaak - krzyknal 4one - myslisz ze on sie boi ze wampiry istnieja?
    - nie wiem - odpowiedzial Kujek - ale to by wyjasnialo czemu od tego czasu chodzi owiniety szalem z czosnku. Moze wpadnij do niego jutro i zapytaj czy wszystko u niego ok.

    -----------------------

    Nastepnego dnia.

    - Igor, jestes tam? - 4one od dobrych kilku minut dobijal sie do drzwi

    Te w koncu sie otworzyly i z ciemnosci wyjrzala para oczu.

    - 4one? Czego tu?
    - otwieraj i nie marudz, musimy pogadac.
    - eee, no dobra, ale musisz najpirw zjesc to - powiedzial Igor i wyciagnal do niego reke pelna czosnku?
    - czys ty Igor zglupial?
    - Jedz nie marudz, ja musze wiedziec zes ty nie wampir - Igor nalegal
    - ehhh, dobra, ale za to powiesz mi co sie dzieje - 4one wzial czosnek z reki wystajacej z ciemnosci

    ----------------------

    - dobra Igor, gadaj i to migiem o co chodzi
    - ty, no bo, po tym gupim filmie co ten matol przyniosl, to ja spac nie mogl, to ja se chcial jak zawsze przez lunete na sonsiadow popaczec. Ale to byl gupi pomysl. Bo ja zobaczyl ze jeden z moich sonsiadow to Dracul. I ja tera spac nie moge. On mje na pewno obserwuje i czeka az ja zasne zeby mje napasc i zmienic w wampira.
    Otatnie zdanie Igor prawie wywrzeszczal zaciskajac rece na drewnianym kolku.

    - Igor, dosc tych bzdur, czego ty sie boisz, masz najsilniejsza flote na uni a trzesiesz porami bo sie ktos Dracul nazywa? Czemu tam nie polecisz, nie zrobisz z nim porzadku
    - no ale jak to, toc to Dracula, jego siem nie da zabic
    - ehhh Igor, polece z Toba, sciagne tu moja flote i zobaczysz ze to nie zaden Dracula i ze spokojnie go rozjedziesz tak samo jak wszystkich innych w przeszlosci.
    - polecisz ze mnom - iskierka nadziei zaswiecila w oczach Igora - no dobra, ale musim sie pszygotowac. Tu masz kolek, ja jeszcze kupil kusze, tone czosnku, ja nawet se zrobil stalowy kolnierz z rury kanalizacyjnej, aa no i jeszcze woda sfiencona....
    - nie marudz juz, wolaj pilotow i pakuj sie do pancernika. Lecimy bo pora skonczyc z tymi bzdurami

    Pol godziny pozniej siedzieli juz w pancerniku Igora i lecieli do Dracula. Igor gadal jak nakrecony.

    - dobra, to jak juz tam dolecimy to ty go zlapiesz a ja go dzgne tym kolkiem w serce. Potem mu odrabiemy glowe, wyrzucimy w kosmos a reszte spalimy u seby w jego piecu do pizzy....
    - Igor - przerwal mu 4one - to bedzie jak juz tam dolecimy, wtedy mozesz robic co Ci sie podoba, teraz mamy wazniejsze rzeczy na glowie.
    - Jakie wazniejsze rzeczy, o czym ty gadasz - dziwil sie Igor
    - Nie myslales chyba ze to tak latwo tam poleciec i go napasc jak on siedzi i je banany.
    - eeeee?
    - Dracul jest teraz w ruchu, jak chcesz go dopasc musisz policzyc kiedy mu wraca flota.
    - zara, zara - zamyslil sie Igor - ja to skons znam, to juz siem raz stauo....

    Nie dokonczyl mysli, uslyszal tylko glosny swist i chwile pozniej poczul bol w gornej czesci glowy

    - Mniej gadania, a wiecej liczenia - 4one stal nad nim z kijem w rece
    - psia mac - wrzasnal Igor rozcierajac glowe - ja wiedzial ze my to juz kiedys przerabiali
    - cisza Igor, ja ci tylko pomagam przezwyciezyc wlasne leki - powiedzial 4one i trzasnal Igora kijem w paluchy. Co mowilem ostatnim razem? Zadnego kalkulatora!!!
    - Tyyyy - Igor jeczal - ja juz chyba nie chce leciec na Dracula, ja juz chyba prawie pewny ze on nie wampir i wszystko bedzie ok.
    - za pozno na to. Licz Igor, licz bo czasu mamy malo.
    - Jasna dupa - Igor wrzeszczal probujac liczyc powrot wrogiej floty - jak my to juz zalatwim to Seba pjerszy dostanie w leb za to ze przyniosl ten durny film a nie nowy odcinek Gumisiuf.
    ==================================================

    [center]Starcie z 2013-08-30 następujących flot:

    Agresor freeigor [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 170.612
    Krazownik 20.097
    Panc. 32.816
    Niszcz. 2.164

    Agresor 4one [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 29.386
    L.myśliw. 186.321
    Krazownik 19.387
    O.wojenny. 2.517
    Panc. 12.034

    Agresor 4one [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    C.mysliw. 116

    Agresor 4one [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 2.884
    Krazownik 2

    Agresor 4one [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Bombowiec 204
    Niszcz. 2.065

    Obrońca Dracul [LISY] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 9.939
    D.transp. 3.786
    L.myśliw. 40.489
    C.mysliw. 4.674
    Krazownik 9.737
    O.wojenny. 2.028
    Recykler 8.402
    So.szpieg. 3.253
    St.kolon. 4
    Bombowiec 593
    Panc. 5.505
    Niszcz. 570
    G.Smierci 26
    Sat.slon. 720
    Obrona:
    Wyrz.rak 15.023
    L.laser 6.363
    Gauss 528

    ...po 4 rundach:

    Agresor freeigor [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 144.546 -26.066
    Krazownik 19.593 -504
    Panc. 32.370 -446
    Niszcz. 2.134 -30

    Agresor 4one [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 24.998 -4.388
    L.myśliw. 158.246 -28.075
    Krazownik 18.930 -457
    O.wojenny. 2.485 -32
    Panc. 11.857 -177

    Agresor 4one [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Flota:
    C.mysliw. 98 -18

    Agresor 4one [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 2.461 -423
    Krazownik 2

    Agresor 4one [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Bombowiec 201 -3
    Niszcz. 2.034 -31

    Obrońca Dracul [LISY] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 29.665.626 metalu, 58.299.740 kryształu, 62.345.305 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 326.627.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.769.239.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 341.070.300 metalu i 216.519.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 5575,9%
    Bilans agresora (M: 154.999.926, K: 176.155.340, D: 50.118.305, P: 381.274).
    Bilans obrońcy (M: -965.875.776, K: -684.698.190, D: -225.360.105, P: -1.875.934).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.1 - Adam Woźniak[/center]


    :D Black Igor / freelove = turbo multi konto :D

    <3 zlomujemy, kradniemy, oszukujemy = Mizar jest nasz <3

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Black Igor ().

  • Nie jadam popkornu - rzygam od samego zapachu - ale Wy się nim delektujecie dlatego przyniosłem a narzygane i tak zawsze wszędzie jest :)

    BEZ DWÓCH ZDAŃ - NAJMOCNIEJSZA AKCJA JAKĄ MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ OGLĄDAĆ NA WSZYSTKICH UNI NA JAKICH GRAŁEM - OGROMNE GRATY SKŁADAM - BYĆ MOŻE NAWET NASTĘPNYM RAZEM POZMYWAM ALBO WYRZUCĘ ŚMIECI ALBO COŚ :) - mam nadzieję że nie ostatnia !

    Ku chwale Yakoozy !!!
    Ku chwale Yakoozy !
  • Historyjka świetna - czytając ją nie opuszczał mnie uśmiech :) mało które ST ma taką oprawę ^^


    Co do samej akcji to była ona tak długo odwlekana, że nawet najstarsi górale nie pamiętają od kiedy ]:-D

    Dracul miał potężny bunkier na swoim moonie (Księżyc o wielkości 5567) który należało wy-rakietować przed wlotem GS-ami.
    Niszczenie moona powiodło się za drugą próbą ( nie padł żaden GS)

    Przeciwnik zalogował się na kilka minut przed wlotem GS ale nie mógł nic zrobić tylko patrzeć i mieć nadzieje że moon wytrzyma - niestety pech chciał inaczej.

    Po zniszczeniu rogala wyłoniła się nam flota wracająca z PZ, kolejny krok to opóźnienie zabawek o prawie 6 godzin.

    Później kontrola na falandze i oczekiwanie na Boom


    JA ze swojej strony pragnę podziękować Igorowi za wspólny lot i Novako za bardzo pomocne towarzystwo.

    Pozdrowienia dla całej Yakoozy, dalijazdy, Przemka, Zimne-piwko , sojuszu E-X-P z Jupiter oraz dla wszystkich o których zapomniałem.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez halo66 ().

  • Gratulacje panowie ;)

    Jak zobaczyłem ze tak wcześnie rano dzwoni do mnie 4one wiedziałem że coś się święci ]:-D

    Fajnie było by dołączyć do ataku wszak miałem całe 6 układów słonecznych..

    Jednak honorowe zagrania są dla mnie bardzo ważne.. A kiedyś Drakula miałem w buddy ^^

    Niestety po moim przejsciu do Yakoozy usunął mnie z listy znajomych.. Ale mimo tego nigdy Go nie przeskanowałem i nie dołączyłem dziś swoich latajek..

    Zatem Drakul... :gszo: dla Ciebie i powodzenia.. Dobre masz eko więc za wielkiej straty nie ma... Nie jeden po takim złomie chciałby spaść zaledwie kilkanaście miejsc.. :quasi:

    Natomiast moim LAMKĄ cóż ... SZCZERE gratulacje

    Akcja fajna, zgrana a co najważniejsze BARDZO ZYSKOWNA !!

    Straty duże ale w mig odbudujecie ;)

    Może następnym razem uda nam się razem polecieć na coś równie godnego ;)

    Procent powala i :top1: jest ;)

    Pozdro novako

    Ps. Cieszę się że czasem mogę do czegoś się przydać ;P
    KRWAWY GÓRNIK :tratata:


    Olvik Gwiezdny Pirat

    23.02.2013, 10:29
    Krwawy Górnik Novako
  • Gratuluje ekipie strzału na ponad 5 kilo % i dziękuje za +1 oczko w górę 8-) Dracul skillowy to Ty nie byłeś jak widać ;) Puszer też dobry byłeś jesteś bo z tego się nie wychodzi XD Darłeś się na mnie o oskarżenia na lisy a konkretniej o nanita. Widać miałem sporo racji jesteście tacy sami jak kingsajz. Wypominacie nam coś i udajecie krystalicznych a potem lądujecie na pręgiarzach a my nie ? Więc gdzie tu wasza przyczyna prowadząca do jakiejś logiki w tych działaniach? Brak? Wcale mnie to nie dziwi :rumieniec:
    A ja wciąż dzierżę ostrze.A ono każe mi zabijać.

    Jam jest pomnik spokoju,opoka dialogu,mistrz opanowania
  • Szkoda mi trochę Drakula, pomimo, że nie przepadałem wcześniej za nim :)

    No ale jeśli rzeczywiście poszedł fs na pezete z moona wielkości toalety dla dzieci to amatorka ;) jak tak można :p
  • ZAE coś tam święte słowa wypowiedziane w odpowiednim czasie :D w kingsajz pushowałem JA i z premedytacją bo... większość tak robi ustrzeliłem FREELAMĘ też ma banana za...push :D :D :D. Kolejnych trzech dostanie wkrótce w tym panowie z UoS . Dracul szybkiej odbudowy ;]
  • Fiu fiu, graty panowie...(zbiera szczękę z podłogi).Warto było zajrzeć na forum, po długiej nieobecności :) Pozdrowienia z zaświatów ^^

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xSilveRx ().

  • bus coś tam z mizar :E
    Nie wrzucaj większości do jednego worka. Pushujesz się ty i osoby o podobnym poziomie intelektualnym.
    Wielkie mi ustrzelenie, zrobią sobie chłopaki 2 tygodnie przerwy i spokojnie nadrobią to jakimś stekiem.
    No i czekamy na te bany z niecierpliwością.

    Ekipie złomującej szczere gratulacje, Dracul leć w eko :P

    PS. Pisałem w innym temacie, że jak kogoś bardzo boli, to są tematy did, tam można pluć w monitor do woli :)
    Vajs
  • hahahahahahahahahahahahahahaha, pozdrowienia z bana :D

    czekalem az sie pojawia jakies szczekajace psy :D ale bushido - glownego pushera tego uni to sie nie spodziewalem :D wstydu synku nie masz :D:D:D

    Ban sie wyjasnia i wujkowie wroca szybciej niz sie wam wydaje, wiec nie trzymajcie reki w majtkach i nie czujcie sie za bezpiecznie :D bo nie znacie dnia ani godziny :P


    :D Black Igor / freelove = turbo multi konto :D

    <3 zlomujemy, kradniemy, oszukujemy = Mizar jest nasz <3
  • Czekamy :D, pushowałem synku 3 tygodnie całe więc w klasyfikacji pusherów jestem daleko daleko za tobą dziubasku, trzeba było wspomnieć w tej historyjce że Sosenka z mojego soja zdjął moona Drakulowi ;)
  • Czyli nic nie wiesz :D pozorancie, jak pisałem że GS-ówka należy do Ciebie też zaprzeczałeś :] . ja się oficjalnie przyznaję do tego, Ty jeszcze się tłumaczysz. Nie opłaciłeś abonamentu i trafiłeś na pręgierz, wczesniej byłeś traktowany trochę inaczej niż reszta. Napisz coś ciekawego do nas :P
  • Bushido tępa sztuko to jeszcze ma Ci ktoś mówić,że to jest jego gsówka :D? To jest strategia a nie pomóż noobom przetrwać sezon :rumieniec:
    A ja wciąż dzierżę ostrze.A ono każe mi zabijać.

    Jam jest pomnik spokoju,opoka dialogu,mistrz opanowania
  • bushido mizar napisał(a):

    ZAE coś tam święte słowa wypowiedziane w odpowiednim czasie :D w kingsajz pushowałem JA i z premedytacją bo... większość tak robi ustrzeliłem FREELAMĘ też ma banana za...push :D :D :D. Kolejnych trzech dostanie wkrótce w tym panowie z UoS . Dracul szybkiej odbudowy ;]

    Jakby większość sobie wycieli żebra i robiła gałe samym sobie też byś tak robił bo WIĘKSZOŚĆ tak robi? Tłumaczenie z gimbazy, masakra.

    Co do starcia kozak chłopaki % robi wrazenie, półmetek pieciocyfrówki zaliczony :)
  • WoW nie widziałem tego RW na urlopie musiałem być :D


    Ładnie walnięcie oby więcej takich z naszej strony było :P
    Pewnie już all zysk przetopiony więc jedziemy dalej


    BANG :)
    Nie ma nic ważniejszego na tym świecie niż lojalność i miłość, poza lojalnością i miłością miedzy zbirami
  • "Jakby większość sobie wycieli żebra i robiła gałe samym sobie też byś tak robił bo WIĘKSZOŚĆ tak robi? Tłumaczenie z gimbazy, masakra. "
    jeśli to pierwsze przyszło Ci do głowy to już wiem czego panu brakuje :D zamiast wycinać żebra zacznij od Jogi może się odpowiednio rozciągniesz ;]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bushido mizar ().

  • Rekordowy % który pewnie jeszcze długo nie zostanie pobity . Nie samowite floty agresorów :ow: i nie zła ale samotna obrońcy :lm: , dobre zgranie , planowanie i realizacja bez błędna . Za to należą się :graty: Agresorom mimo tego że ich nie lubię , zysk pewnie przetopiony i są już zapewne nowe lepsze zabawki a a obrońcy :gszo: i pójścia na jakiś kurs z ogame i to może nie jeden !
    Jak można budować bunkier na tak małym moonie > 5567 ( przynajmniej powinien mieć 8717 lub więcej ) mając jeszcze w dodatku duże większe moony wielkości pow 8 k ? Druga sprawa to fs, na pz który mógłby być wykryty szczególnie gdy poszedł w macierzysty układ . Gdyby obrońca posyłał na stacjonuj to zapewne tego rw nie byłoby ale pewnie koszty paliwa zniechęciły do tego typu rozwiązania .
    Pytanie do 4one co to znaczy potężny bunkier ? Druga sprawa która mnie interesuje to ile rakiet poszło na jego zniszczenie i czy obrońca miał jakieś przeciwrakiety .
    Ogólnie najważniejsze że jest to :top1:

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez King Ghidorah ().