SOLO; Laska [SHEN] vs Yoda - 12462,39% + zbiórka - nowe TOP1 solo

  • Barym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; Laska [SHEN] vs Yoda - 12462,39% + zbiórka - nowe TOP1 solo

    Witam wszystkich po długiej nieobecności i to od razu TOP1 solo tego uni :D

    Jak już wiecie od dawna nie grałem na uni barym po przekazaniu konta koledze. Kilka tygodni wstecz jednak zostałem "zgwałcony" przez Gibona, który przekazał mi konto i cóż miałem robić? ?(

    Oj, jak mi się grać nie chciało. Nawet o surce na nową kopalnię zapomniałem i została "zajumana", więc szybko zmieniłem nick na NieGibon, żeby Piotrkowi gul nie skakał, a inni żeby się nie cieszyli, że Gibona farmią ;P

    Parę dni temu przeczytałem, że Dragodrax, który notorycznie siedział na urlopie, kończy grę. Zainteresowałem się, co będzie z kontem i zacząłem troszkę obserwować. Wczoraj zeskanowałem nowego właściciela, Yodę i pokazała mi się całkiem miła flotka. Mam u siebie wizytę rodzinną, ale pal to sześć, zostawiłem sprawy rodzinne i zacząłem czuwać. Po 22-giej prawie dałem się nabrać, bo flota niby poleciała na fs, ale coś długo minutki się nie pokazywały. Ponowiłem skany i patrzę, a flota znów jest. Dzielnie poczekałem na minutki i znów zeskanowałem. Floty nie było, a z wyliczeń mi wychodziło, że po drugiej w nocy może mnie czekać 22 minutowe śledzenie PZ. Na szczęście dałem radę, a ponowne postawienie PZ-ta wykazało, że wabików prawdopodobnie nie było. Potem tylko wyliczenia i dostrojenie do prawidłowego czasu dolotu wysłanej floty. W TV była akurat gala MMA, więc miło spędziłem czas do wysłania recy, a potem spać. :O
    Budzik niestety nie dał rady, więc wstałem odrobinkę później niż należało i miałem troszkę niezłego stresa, że może coś jednak nie weszło. Ale jak widać poniżej wyliczenia były dobre, niespodzianek nie było, a złom, mimo, że na 2 razy zbierany - też u mnie.

    Cóż - Yodzie życzę następnym razem więcej szczęścia. Chyba go moja mało aktywna ostatnio gra uśpiła. 8-)

    Przy tej miłej okazji przesyłam pozdrowienia:
    1. Dla Gibona, który mnie przymusił do gry i nastukał tyle stateczków, że można było takie ST wykonać ^^
    2. Dla Grucora, który kiedyś na tym koncie nastukał tyle stateczków :D
    3. Dla Dragodraxa, za to że nie stracił tego konta na rzecz sami wiecie kogo i w końcu przestał grać, dzięki czemu ktoś zdjął urlop i popełnił błąd :P
    4. Dla Beliara-Witchera, za piękna grę na moim starym koncie i uśpienie przeciwników ;)
    5. Dla Steliosa, który próbuje uczciwie nadążyć z przyrostami w statach, ale Mu się nie udaje, bo z pusherem nie da rady :)
    6. Dla Naiwnych, którzy sądzą, że można mieć tak duże przyrosty na wymarłym uni przez miesiące jak loki/riddick bez pushu i kupowania kont :E
    7. Dla Tyra - "jedynego uczciwego", aby przestał mieć inne standardy moralności dla swoich i innych, bo Mu grozi wkrótce choroba psychiczna i może skończyć jak bohater filmu Psychoza ;)
    8. Dla Miliego i Zaka, którzy sobie miło grają w TOPce na u68, a tu zostawili konto pusherowi. I tak Was lubię chłopaki ]:-D
    9. Dla wszystkich znajomych, któych już nie mam siły wymieniac, bo przed chwilą wcięło mi cały post pisany przez 15-20 minut - wpisujcie się i miejcie zabawę czytając wpisy innych w tym ST :*

    No i doszliśmy do sedna:



    Starcie następujących flot:

    Agresor Laska [SHEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 371.113
    Krazownik 50.342
    O.wojenny. 5.509
    Bombowiec 6.153
    Panc. 40.944
    Niszcz. 19.167
    G.Smierci 530

    Obrońca Yoda (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 13.642
    D.transp. 5.586
    L.myśliw. 53.879
    C.mysliw. 59
    Krazownik 19.051
    O.wojenny. 257
    Recykler 27.698
    So.szpieg. 670
    St.kolon. 12
    Bombowiec 12
    Panc. 20.933
    Niszcz. 4.698
    G.Smierci 35

    ...po 4 rundach:

    Agresor Laska [SHEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 267.735 -103.378 (M: 310.134.000 K: 103.378.000)
    Krazownik 48.174 -2.168 (M: 43.360.000 K: 15.176.000 D: 4.336.000)
    O.wojenny. 5.425 -84 (M: 3.780.000 K: 1.260.000)
    Bombowiec 6.071 -82 (M: 4.100.000 K: 2.050.000 D: 1.230.000)
    Panc. 40.439 -505 (M: 15.150.000 K: 20.200.000 D: 7.575.000)
    Niszcz. 18.932 -235 (M: 14.100.000 K: 11.750.000 D: 3.525.000)
    G.Smierci 530

    Obrońca Yoda (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 92.535.297 metalu, 50.774.388 kryształu, 45.997.809 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 561.104.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.122.954.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 710.571.000 metalu i 535.667.700 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 12462,39%
    Z czego 1633,31% z floty agresora, a 10829,08% z floty obrońcy.
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 412.482.297, K: 432.628.688, D: 29.331.809, P: 874.443).
    Bilans obrońcy (M: -2.070.481.297, K: -1.682.519.388, D: -559.260.809, P: -4.312.261).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    48.326 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 966.520.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 710.571.000 jednostek metalu i 535.668.300 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 483.260.000 jednostek metalu i 483.260.000 jednostek kryształu.

    13.986 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 279.720.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 227.311.000 jednostek metalu i 52.408.300 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 227.311.000 jednostek metalu i 52.408.300 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 710.571.000 metalu i 535.668.300 kryształu.



    ------------------------------- Statystyki ---------------------------------
    Laska [SHEN]
    ____Przed bitwą;
    _______ * ilość statków: 493.758
    _______ * ilość punktów za flotę: 15.004.795
    _______ * wielkość pola zniszczeń; metal: 2.311.222.200, kryształ: 1.702.823.100 (200.703 recyklerów)
    _______ * % szans na powstanie księżyca: 40140,45%
    ____Po bitwie;
    _______ * ilość statków: 387.306
    _______ * ilość punktów za flotę: 14.443.691
    _______ * wielkość pola zniszczeń; metal: 2.194.035.000, kryształ: 1.656.678.900 (192.536 recyklerów)
    _______ * % szans na powstanie księżyca: 38507,13%
    Yoda
    ____Przed bitwą;
    _______ * ilość statków/struktur obronnych: 146.532/0
    _______ * ilość punktów za flotę/struktur obronne: 4.122.954/0
    _______ * wielkość pola zniszczeń; metal: 593.383.800, kryształ: 489.523.500 (54.146 recyklerów)
    _______ * % szans na powstanie księżyca: 10829,07%
    ____Po bitwie;
    _______Stracił wszystkie jednostki!
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Created by cuteConverter v 0.3.1 - Adam Woźniak


    EDIT - wyjaśnienie ataku
    Widzę, że trzeba tłumaczyć "łopatą"
    Oczywiście, że GS-y lecą dłużej w układzie (atak był w układzie) niż leci FS na PZ puszczony na 10% w jedną stronę
    Żeby nie było - moje GS-y lecą dokładnie 4:34:51, a czas lotu floty yody w jedną stronę to 3:19:05.
    Oczywistym więc jest, że wysłałem gęsi jeszcze przed zniknięciem PZ-ta i wyliczeniem powrotu.
    Poczekałem dość długo z tym atakiem i chyba słusznie, bo się yoda jeszcze zalogował po północy, ale po pojawieniu się minutek zaryzykowałem i gęsi poszły. Gdybym ich nie wypuścił, to zysk byłby dużo gorszy, a ja jestem skąpiec
    ;P
    Oczywiście, ryzyko było, że się yoda zaloguje jeszcze raz, przed dolotem do PZ, aby np. zawrócić, ale się nie zalogował i tyle. Po wyliczeniu powrotu dołączyłem resztę flo i opóźniłem do właściwego czasu. Dla zainteresowanych - wypuszczenie całej tak dużej floty na większą prędkość spowodowało raptem pobór paliwa większy o ok. 1500k deu, więc żadna to różnica - mimo, że jestem skąpy :E Ale musiałem tak zrobić, bo wolałem nie ryzykować kontry na recki, którymi zbierałem PZ na 2 razy i musiałem je wysłać na 100% prędkości. Jak się jednak okazało, konkurencja chyba wolała nie ryzykować i nikt mnie nie kontrował, pomimo, że skany od Lokiego były, oj były i nadal są (może chce teraz kontrować? Hmm 8-) )
    Myślę, że wyczerpałem wyjaśnienia "techniczne". Jak ktoś ma swoje uwagi, to zapraszam do wpisywania się :)
    Winnetou jest moim idolem XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Laska ().

  • na własne pz i na dodatek w układzie, magia + zbierał tam surowce? no way, chyba że jesteś taki magiczny że łapałeś z PZ widząc kolonizacyjne w składzie floty - mistrzostwo

    śmierdzi to strasznie, jednemu się wypomina że jest żałosnym pusherem, a samemu robi się taką akcje

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

  • dawno tu się nie wpisywałem, ale top1 :top1: i to u sojusznika nie powinno być ominięte.
    Gratki za piękny wlot , % i zysk ogromny. Widać, że konto się nie marnuje, oby tak dalej.
    Obrońcy jak zwykle pakiet na osłodę.
  • rok trzeba było czekać na przebicie top 1 webbera- obiektywnie to słabe troszkę to uni.. ale udało się- procent w końcu godny starego, poczciwego Baryma ;) gratulacje panie Laska- zysk masz przedni więc przetapiaj, żeby Cię pusher nie dogonił :) a może uda się go zezłomować? :>
    jeszcze raz graty i bawcie się dalej :D
    ps aż miło było topkę zaktualizować :E
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • ...cóż pisać - szkoda konta Wojtka jak i żal, ze rok czekaliśmy by na sile robione top1 spadło wreszcie z tego miejsca, choć i to nie mniej kontrowersyjne pozostanie trochę dłużej ]:-D ...graty Tomku i przetapiaj ...stać Cię na więcej (także finansowo ze 100 razy) niż ridiczkową zbieranine lamerskich fajtłapów którzy graja udając iż oni wiedza a inni nic - tu pozdrawiam uTYranego Sebcia

    ...bawcie się dalej w udawanie iż wszyskie złomy to coś "nieuczciwego" przy tym że sami wiecie jak one są "uczciwe" :E ....96% graczy tej unii by nie było, gdyby nie pazerność GF, wiec cieszy fakt tym bardziej, iż skończyłem z tą obłudą wreszcie

    .G

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ••gibon•• ().

  • Spoko Weeber masz racje tym razem

    Jakies 4tyg temu DRAGODRAXX pisal do Tiwaz ze konto sprzedaje (500zl) i daje nam jeden dzien a potem jest inny kupiec ,jako ze my kont nie kupujemy ;} to wiadomo juz kto kupil ;( ,szkoda ze gg bylo reinstalowane to by cala rozmowe wstawil ,o gibbon tez chcial opylic tylko(3000zl)
    Weeber chcesz swoje odsprzedac bedzie nowe top 1 st XD


    Witcher czyli Belior wstaw swoje ST potym jak swoje konto zezlomowales

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pompka123 ().

  • Piotr jak zwykle żeby zrozumieć co miałeś do przekazania trzeba czytać twój post 10x, a nazywając moje uczciwe top1 solo na jooniorze robionym na siłę robisz z siebie głupka.

    pompk123 - jasne nie ma problemu

    EDIT - wyjaśnienie ataku


    nie musisz mi tłumaczyć jak to zrobiłeś bo mam o tej grze troszkę większe pojęcie niż ty, pochwal się jak sprawiłeś że nagle konto drago przemieściło się z całym towarem ze środka 1G lub bezpiecznej końcówki 2G do twojego układu, dla mnie po prostu drago oddał konto grucorowi, a grucek dobra dusza wystawił ci konto i end of story

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

  • Wytykacie innym, a sami złomujecie w bardzo legalny sposób :) Pierwszy Witcher, który zezłomował swoje stare konto, ale on przynajmniej miał trochę więcej powagi dla sytuacji i nie wstawił tego na forum. Teraz Laska, który zezłomował konto w wiadomy dla wszystkich sposób czyli przez kupienie go i wystawienie samemu sobie. Chyba 50% osób wiedziało, że były właściciel chciał je sprzedać i magicznie po kilku dniach od przejęcia konto ląduje w recyklerach. Może i dawne TOP1 solo,a aktualne TOP2 solo było i robione na siłe, ale przynajmniej w legalny sposób. Tak czy siak co by ludzie tu nie napisali GF nic z tym nie zrobi, bo przecież co ich to interesuje. Nawet gdyby ktoś wyłożył tutaj niepodważalne dowody złamania regulaminu prawda jest taka, że oni po prostu ich "nie dostrzegą"
    Nie ma ogółem czego gratulować ani życzyć, może poza tym, żeby wam odpowiednie bany powstawiali ;)
  • co wy wszyscy macie do mojego RW na jooniorze? :D Łapanka z PZ bez skanowania z mega zyskiem była robiona na siłę? :D pff lamy :D

    btw. wbijam w to że musicie sobie przedłużać penisy przez wirtualne cyferki ale jak już chcecie robić przekręty to porządnie, wystarczy że byś złomował to gdzie indziej, bez GSów z rzeczywistą łapanką... a teraz to po prostu jest aż śmieszne jak głupio to sobie wymyśliłeś, cóż - pazerność

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

  • Po pierwsze @webber - moje wyjaśnienia nie były dla Ciebie, tylko dla tych, którzy tu wypisują swoje zdziwienie, jakie mam szybkie gąski ;P
    A co do przemieszczenia się tej floty akurat w mój układ? Czy ja jestem jasnowidz, czemu yoda to zrobił? Może się bał lokiego? Może się bał Kuby? Ja tę flotę po prostu zeskanowałem, a cała reszta jest tego konsekwencją. Nie zaglądam do cudzych dusz, chociaż przydałoby się być czasami telepatą ^^
    Czasem po prostu oprócz pieniędzy, urody, wiedzy, itp. trzeba mieć też troszkę szczęścia. Gdyby się yoda zalogował przed dolotem do PZ - to by zawrócił. Gdyby wysłał jakieś wabiki, to miałbym trudność z trafieniem, itp. itd. Udało mi się, więc wstawiam, bo nie mam się czego wstydzić. To uni jest tak zeżarte pushem ze strony Tiwaz, że teraz każde porządne ST będzie rozbierane na części.

    Po drugie @pompka123 (jak rozumiem Loki vel Riddick :E ) oraz @bryk - nie kupuję kont, a to ST jest jak najbardziej legalne. Dziwnym trafem Lokiemu szlag trafił archiwum na gg? Dobre :D I teraz biedak nie ma dowodów. To chłopie spreparuj i wklej - będzie weselej :E
    Dalej - nie było skanów przed dolotem ataku, bo jak napisałem padłem i zaspałem. Zmęczony życiem jestem, a i pogoda nie była zbyt dobra, więc cóż - chyba mogę spać podczas ataku? Szczególnie, że było już po 4-tej rano. Czy to nielegalne? ;P
    A z całym szacunkiem do przeciwników, to jak widać nie zrobiliście nic, aby mnie podczas tego ataku zaskoczyć, więc ja mam teraz radochę z Waszej bezsilności :*
    Jak napisałem wcześniej - ja się nie ukrywam pod jakimś wydumanym nickiem na forum i nie wstawiam ST za sojusznika, jak to macie w Tiwaz w zwyczaju.

    Pozdrawiam i dalej zapraszam do produktywnej dyskusji =)
    Winnetou jest moim idolem XD
  • Eh....
    Konto chciano odkupić nie zaprzeczam
    ale nie sprzedałem go, z gruckiem ustaliłem że oddam mu acc i on znajdzie kogoś z innego u na grę....

    edit....
    nie powiem ze ze strony pewnego nie wspomnę jakiego sojuszu kilkakrotnie z różnych gg słano mi propozycję kupna konta... i teraz najbardziej piszczą bo nie dostali acc

    dla mnie ST uczciwe
    Tomek nie raz mylił się o sekundy wlatując we mnie
    a teraz nowy użytkownik nie ogarnął tematu i dostał po nosie za to

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez DragoDraxx ().

  • Gratulacje Tomku, piekny % i piekny zysk, pod takim ST az sie czlowiek chce wpisac.
    Piotrek kilka dni temu tajemniczo napisal ze oddal komus konto, teraz juz przynajmniej wiem ze w dobre rece. Trzymaj tak dalej i kolejnych pieknych ST.

    Ciesze sie ze Wy macie z tego nadal fajna zabawe. Pozdrawiam SHEN i wszystkich innych ktorzy mnie pamietaja bylych sojusznikow i nie tylko
    A Tobie Tomek jeszcze raz wielkie graty i jeszcze kilku zarwanych nocy z takimi % zycze :)

    Troche za Wami tesknie. :*
  • :D jaki PUSH :D nie ma co laska pokazałes klase , i jeszcze próbujesz to w jakis sposób usprawiedliwic :D nie moge brak słów,mało co z krzesła nie spadłem jak zobaczyłem gsy w składzie :D czarodziej jestes wyliczyłes Yode ( grucora ) bez kilkania :D u siebie w układzie :D z tego co pamietam na 2 gali grucor / drago mial 1 planete / moona bez obrony gdzie mógl latac na pz bez mozliwosci klikania go ;) niewiem czy wy jestescie niezbyt rozgarnieci czy całe uni barym za takich uważacie ?
    najpierw Witcher przypushował swoje konto a teraz ty pzzypushowałes sie na koncie grucorka, to powiedzcie mi teraz " panowie " kto sobie próbuje powiekszyć małego ? :D
    SHEN = LAMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

    SOLO 1789,43%
    ACS 2203,43%
    Moons Destroyed 10
  • Do 2 panów powyżej:
    Ja naprawdę mam w głębokim poważaniu, czy mi wierzycie, czy nie ;P

    @Nick - cwaniaczku - opisz koniecznie, gdzie są te bzdety? Chyba w Twoim poście raczej :E

    Nie muszę też sobie nic powiększać :E ST wstawiłem, m.in. dlatego, że mam taką ochotę. I miło się patrzy, jak Ci, co sobie niedawno jaja robili i wstawiali na forum wałki-ST "za sojuszników" teraz udają dziewice orleańskie ogejma ]:-D Jeszcze połóżcie się na podłodze i jak Rejtan rozdzierajcie szaty - to już będzie polewka na całego ]:-D

    @Tyr - ogarnij się chłopie. Aby wyliczyć kogoś z PZ naprawdę nie trzeba klikać. To nie zawrócone stacjonuj!! Ale widzę, że Twoja znajomość tej gry nadal jest na poziomie przedszkola lub nawet żłobka :E

    Piszcie do GO, GA, GM i do Św. Mikołaja jak chcecie. Ja uczciwie tę nockę zarwałem, skanowałem, wyliczałem, obserwowałem PZ i tyle w temacie.
    Piszcie sobie, że to mało prawdopodobne, wymyślajcie historie o kupnie konta lub jego wystawieniu - nie ma sprawy. Ale przynajmniej nie kompromitujcie się tu jak Tyr, pisząc o jakimś braku klikania, czy jak pewna Pani na początku o dziwnie szybkich gęsiach. To już świadczy o tym, że się na tej grze nic nie znacie. Opisałem całą historię tego ST, bo miałem taką ochotę. A jak ktoś uważa, że tak nie było, to proszę to podważyć :*
    Winnetou jest moim idolem XD
  • Co wy ludzie z tym pushem... co stek to push...
    Łatwiej jest uwierzyc ze ktos sie spushował niz w to ze ktoś spisał ost min aktywki policzył zbiórke pz-ta , kliknoł znikajace pz i dostroil flotke....
    Potem sa teorie o gesiach co smigaja jak porsche, o flotach co pchaja sie pod agresora same, kupowanie kont i inne dyrdymały :)
    Ech ta nasza narodowa zawiść to takie polskie jest az do bólu hehe
    Jeszcze raz gratki Tomku :D
  • Laska chcesz pushuj sie do woli ale nie ciagnij bezsensownego dialogu na temat tego Pushu , powiedzmy ze yoda nie byl Grucorem to po 1 dlaczego nie zrobil fsa w 2 gali gdzie niemozliwe bylo by zrobienie widocznego pzta ?
    po 2 dlaczego yoda akurat przeniósl flote do 3 gali do twojego ukladu ?
    3 powiedzmy ze pojawily sie minutki ty skanujesz floty niema - a ty oczywiscie wiesz ze kolo polecial na pzta a nie na np na kolonizuj i zanim zniklo pz twoje gsy juz wylecialy nie czaruj Laska nie czaruj moge uwierzyc we wszystko ale nie w to Grucek wystawil ci flote i jak dla mnie koniec tematu , ciesz sie i rozkoszuj sie chwilą
    teraz jeszcze niech witcher wstawi swoje ST i próbuje wmówic innym podobne dyrdymały , bawcie sie pushujcie jak na shenowców przystało

    SOLO 1789,43%
    ACS 2203,43%
    Moons Destroyed 10
  • wyliczeniu powrotu dołączyłem resztę flo i opóźniłem do właściwego czasu.
    Najpierw poszly gs tak? ( 1 slot )
    Pozniej dolaczyles reszte floty tak? ( 2 slot )

    Oswiec mnie prosze
    RW masz w jednym slocie.....a ja glupek myslalem caly czas ze jesli puszczasz gs i pozniej dolaczysz flote to wychodzi acs ( min. 2 sloty ) a Ty zrobiles to w jednym slocie ( ss mogles zawrocic po opoznieniu )
    Caly czas zylem w takim przekonaniu ze to wychodzi acs a nie 1 slot-w Twoim rw wychodzi jeden slot.
    Jak to zrobiles?

    Zmęczony życiem jestem
    Wspolczuje ale na to jest rozwiazanie.Skoro zmeczony zyciem jestes to po co zyjesz?


    Edit: Wiem ze istnieje ale opis wskazuje na zupelnie co innego i Ciebie sie nie pytalem :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nholio ().

  • Do Pana wyżej - w konwerterze istnieje opcja połączenia slotów jednego gracza. Magia, co?
    Graty Tomku, zysk świetny, akcja dobra, w końcu zmiana w topce. Przetapiaj.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • @Nholio - mam zasadę, że w konwerterze zawsze ustawiam łączenie slotów, aby np. nie było widać, co dołączałem osobno. Więc o co Ci chodzi? Opis całej akcji jest na tyle pełny, że każdy czytający ze zrozumieniem to pojmie. Chcesz korepetycji za darmo? Nie daję ;P
    A co do wycieczek osobistych, to ostatnio jak widzę celem mojego życia jest tłumaczenie niedoukom, jakie ma możliwości konwerter i widzę po Twoim poście, że moje życie jeszcze długo będzie trwało :E

    @Tyr - to są Twoje domysły nie poparte żadnymi dowodami kolego, więc traktujemy je również jako dyrdymały i temat luźnej dyskusji ;) Ale jak słusznie zauważyłeś bawię się przy tym świetnie :D W końcu zrobiłem piękne TOP1 solo, więc jest okazja do radości :D
    Winnetou jest moim idolem XD
  • Tomku... po co przejmować się takimi komentami
    nie warto
    gryzie ich że nie oni ubili ten procent XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DragoDraxx ().

  • ==Webber== napisał(a):

    co wy wszyscy macie do mojego RW na jooniorze? :D Łapanka z PZ bez skanowania z mega zyskiem była robiona na siłę? :D pff lamy :D

    to jest dopiero magia :D

    graty starcia , chociaż głupotą było posłanie floty na pz dostając w us skany i to jeszcze bez wabików :E

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().