Najlepszy film, jaki w życiu widziałeś/aś

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Najlepszy film, jaki w życiu widziałeś/aś

mój ulubiony film to "Braveheart" i "Władca Pierścieni". A co wam się podobało?

The post was edited 1 time, last by Krooger ().

• 1 i 3 czesc Matrixa,Braveheart,Philadelphia
      i najlepszy : EFEKT MOTYLA
      EDIT----->jesli chodz o komedie to AMERICAN PIE BAD KAMP

The post was edited 1 time, last by bbart ().

• Mi sie bardzo podobala Filadelfia, szeregowiec Ryan(Lubie hanksa) a ostanio na 1 byl patriota ogldalem go wczesniej ale teraz jakos bardziej mi sie podobal
    • choco napisał(a)
      A mnie się podoba Forest Gump :P oraz taki ze Stalone'em ale nie pamiętam tytułu :(

No taaaak, jeśli się tytułu nie pamięta to film musiał być najwspanialszym jakim się widziało, nie ma co :]
    • Amaral napisał(a)
      (..)"Chłopaki nie płaczą"(...)

No i oczywiście "Poranek kojota"
      Ale zdecydowanie, bezapelacyjnie, pierwsze miejsce dla "Kariery Nikosia Dyzmy", ten film jest po prostu IDEALNY w każdej sekundzie...

- Co robiłeś jak byłeś mały ?
      - Grałem w piłkę wodną...
      - To musiała być strasznie ciężka, ja grałem w taką dmuchaną :D :D :D <lol>
    • Mato napisał(a)
      Amaral napisał(a)
      (..)"Chłopaki nie płaczą"(...)

No i oczywiście "Poranek kojota"
      Ale zdecydowanie, bezapelacyjnie, pierwsze miejsce dla "Kariery Nikosia Dyzmy", ten film jest po prostu IDEALNY w każdej sekundzie...

- Co robiłeś jak byłeś mały ?
      - Grałem w piłkę wodną...
      - To musiała być strasznie ciężka, ja grałem w taką dmuchaną :D :D :D <lol>

Jesli to sa najlepsze filmy jaie w życiu widzieliscie, to :rolleyes:
    • Kami5777 napisał(a)
      wg mnie wszystkie filmy z hilary duff . Szególnie historia kopciuszka

NO ja rozumiem, że dziewczyna wygląda tak, a nie inaczej, ale żeby od razu najlepsze? :(

To ja wymienię kilka:

Sami Swoi
      Filmy Johna Woo
      Wzgórze Złamanych Serc i ogólnie inne filmy z Clintem :)
      Filmy z Morganem Freeman'em
      Tarantino i Rodriguez'a filmy
      i dużo dużo więcej :)

Bezapelacyjnie:

Siedem
      Dziewiąte Wrota
      Stygmaty
      Dracula wg. Francissa Forda Coppoli
      Od zmierzchu do świtu (no bo jak tego może tu zabraknąć :D)
      Życie jest piękne
      6 zmysł

Pozdrawiam
    • Kolejnosc przypadkowa:
      Life of Brian, Fight Club, Seven, Fear and loathing in Las Vegas, Mechaniczna Pomarancza, Lsnienie, Lot nad kukułczym gniazdem, Living Las Vegas, Dzien Swira, Pulp Fiction, 12 gniewnych ludzi, Człowiek pogryzł psa, American Beauty, Taxi Driver, Rain Man, Aliens 2, Blade Runner, Łowca jeleni, Big Lebowski, Brazil, Thing,Trainspotting, Die Hard 1, American History X, Czas apokalipsy, 12 małp, Chłopcy z ferajny, Platoon, Bracie gdzie jestes, Człowiek słon...

Widziałem wiele razy, większosc mam w swojej kolekscji i uwielbiam do nich wracac. To oczywiscie nie wszystko, ale jesli sobie cos przypomne to dopisze do listy.
      Wogole to proponuje Qdlatemu lub muniowi załozyc nowy temat, i tam rozpocząc dyskusję o kinie. Z tego co widze panowie mają jakies pojęcie i nie rzucają mi porankami kojota i innymi gniotami które Olaf popełnil... chyba po pijaku :evil:
    • hmmm
      kilkanaście filmów widziałem, które utkwiły mi w pamięci, ale najlepszy jak dotąd to "Karmazynowy przypływ" Tony'ego Scotta z Denzelem Wshington'em i Genem Hackman'em w roli głownej
    • Qdlaty25 napisał(a)
      Siedem
      6 zmysł

Hmmmm trudno mi wybrać najlepszy film życia, bo ostatnio obserwuję rzecz bardzo niepokojącą, a mianowcie filmy które kiedyś widziałem i bardzo mi się wtedy podobały, teraz wydają się nudne i pozbawione wciągającej fabuły...

No ale racje Qdlatemu przyznać trzeba - te dwa filmy są wybitne (szczególnie 7)
    • 1.Władca pierscieni
      2.Matrix--ale tylko pierwsza część :P
      3.......

jak sobie przypomne to uzupełnie:)

The post was edited 1 time, last by Pinczon ().

• ralph92 napisał(a)
      Dungeon & Dragons - Lochy i Smoki ;) (leciało niedawno chyba w TVP1)

Z całym szacunkiem, ale ten film mi się wydał śmieszny :(. Choć efekty były całkiem, całkiem :) - ale i tak jakieś błędy znalazłem (nie pytać jakie, bo dawno to widziałem)

Dodam:
      Con Air
      Star Wars (4 5 6)

Sean Connery - wszystkie :D

The post was edited 2 times, last by Qdlaty25 ().

• o zapomniałem obok Twierdzy (The Rock) umiescic film Karmazynowy Przyplyw (Crimson Tide) nie tylko film swietny ale i muzyka bo do obu filmów robił ja zany Hans Zimmer ;)
    • bbart napisał(a)
      1 i 3 czesc Matrixa,Braveheart,Philadelphia
      i najlepszy : EFEKT MOTYLA
      EDIT----->jesli chodz o komedie to AMERICAN PIE BAD KAMP

EDIT2---->Nieśmiertelny 1

pisze tu bo u gory pewnie juz niekt nie czyta tylko sie dopisuje :(