TOP 6 ACS; boski i atas i kotl3t i massa [SCS], Szu [HYPNOSIS] vs sandman [New] - 9546,41%

  • Andromeda [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 6 ACS; boski i atas i kotl3t i massa [SCS], Szu [HYPNOSIS] vs sandman [New] - 9546,41%

    Witam, mam przyjemność przedstawić TOP 6 ACS o ile mnie wzrok nie mylił. Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych udziału w nim wziąć nie mogłem.

    Za nim geneza to dziekuję bardzo wszystkim zaangażowanym w akcję za pomoc. Po za osobami , które wzięły udział w samym rw było kilka osób które słyzyły flotą.

    Dziękuje Szu za zaufanie , fakt obie strony musiały się przemóc ale ostatecznie współpraca wyszła nam całkiem fajnie.

    Szczególne podziękowania dla:
    - w/w Szu
    - ButcheRa
    - Haidiclapa SzO Panie
    - Duchu
    - Satanaela
    - Irona
    - ekipy złomującej
    - Juckowi za pomoc w koordynacji i liczeniu składów



    GENEZA


    Wszystko zaczeło się w momencie zauważenia na fali wszystkich GS menelaosa. Gracz, który kilkukrotnie tracił gs zaczął latać ostrożnie. Dzielił flote na sloty, opóźniał itp.
    Nagle w momencie gdy New zostało zasilone przez jedne z najsilniejszych kont nas uni menelaos ruszył w 3 atakach wszystkie gs. Ponadto w jednym slocie, bez opóźnienia wleciał w cel, jednocześnie zmieniając nik na SANDMAN oraz przystępując do sojuszu New.
    Po złomie boskiego nie mogliśmy odpuścić takiej okazji. Opcji było kilka lecz kontra była zbyt ryzykowna z oczywistych względów. W końcu z boskim i ironem doszliśmy do wniosku że najlepiej będzie spróbować zdjąć moona menelaosowi i wtedy będziemy wiedzieć na czym stoimi, ryzykowałem jedynie GS. Po długim wyczekiwaniu ruszyłem w nocy z misja niszcz, efekt poniżej:

    Twoja flota z: Księżyc Dymek [x:xxx:xx] dotarła do księżyca planety [x:xxx:xx]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.
    Szansa na zniszczenie księżyca: 16 % Szansa na zniszczenie GŚ: 42 %



    Na fali zobaczyłem drób sandama i ku mojemu zdumieniu , nie było ani próby obrony moona, ani też podstawki gsów Poltera cz riddiego czego najbardziej się obawiałem.
    Zacząłem więc wsio dogadywać i symulować, w między czasie prowadząc wraz z Ironem rozmowy z Hypnosis o ewentualną pomoc w akcji. Zdawaliśmy sobie bowiem sprawę że New nie jest sojuszem , który łatwo się poddaje.
    Po długiem i nerwowym locie, który obie strony kosztował sporo wody udało się nam wypracować pozycję , w której NEW musiało wycofać floty, które miały bronić sandmana, jednocześnie sandman wystąpił, lub został wydalony z NEW.
    Warto dodać że zamiast jednego ACSa miały miejsce dwa, stąd mój brak w głownym starciu gdyż z innymi flotami mieliśmy za zadanie sporzątnąć jak najwięcej flot podstawiających się przodem.

    Efekty niedzielnych manewrów poniżej. Sądzę że udało nam się zaskoczyć obrońców współpracą z HYPNOSIS, co nie zmienia sytuacji że na prędce skombinowali niezłą próbę obrony. Ta parta szachów dla nas.

    Od Kotl3ta:
    pozdro dla soja, marty, nastro i reszt znajomych


    reszta będzie miała swoje uwagi pod spodem.


    MERITUM



    [center]Starcie z 2013-07-14 15:54:47 następujących flot:

    Agresor boski [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    St.kolon. 1

    Agresor boski [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    O.wojenny. 8.587
    Niszcz. 1.000
    Razem: 9.587

    Agresor boski [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 112.424
    C.mysliw. 59
    Razem: 112.483

    Agresor boski [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 841
    Panc. 2.583
    Razem: 3.424

    Agresor atas [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 301.275
    C.mysliw. 170
    Krazownik 29.918
    O.wojenny. 2.576
    Panc. 23.992
    Razem: 357.931

    Agresor kotl3t [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 946.437
    Krazownik 50.283
    Panc. 52.109
    Niszcz. 4.014
    Razem: 1.052.843

    Agresor Szu [HYPNOSIS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 36.096
    L.myśliw. 425.982
    C.mysliw. 1.811
    Krazownik 40.496
    O.wojenny. 1.379
    Bombowiec 61
    Niszcz. 333
    Razem: 506.158

    Agresor massa [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 500.000
    Krazownik 33.000
    O.wojenny. 10.000
    Bombowiec 1.000
    Panc. 22.965
    Niszcz. 3.000
    Razem: 569.965

    Agresor Szu [HYPNOSIS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 53.331

    Agresor kotl3t [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 10

    Obrońca sandman [New] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 5
    Recykler 1
    So.szpieg. 118
    St.kolon. 1
    G.Smierci 320
    Sat.slon. 350
    Razem: 795
    Obrona:
    Wyrz.rak 200
    L.laser 13
    M.powloka 1
    D.powloka 1
    Razem: 215

    ...po 1 rundzie:

    Agresor boski [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    St.kolon. 1

    Agresor boski [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 8.487 -100
    Niszcz. 988 -12
    Razem: 9.475 -112

    Agresor boski [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 111.090 -1.334
    C.mysliw. 59
    Razem: 111.149 -1.334

    Agresor boski [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 831 -10
    Panc. 2.553 -30
    Razem: 3.384 -40

    Agresor atas [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 297.940 -3.335
    C.mysliw. 169 -1
    Krazownik 29.574 -344
    O.wojenny. 2.547 -29
    Panc. 23.706 -286
    Razem: 353.936 -3.995

    Agresor kotl3t [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 935.907 -10.530
    Krazownik 49.704 -579
    Panc. 51.564 -545
    Niszcz. 3.972 -42
    Razem: 1.041.147 -11.696

    Agresor Szu [HYPNOSIS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 35.706 -390
    L.myśliw. 421.236 -4.746
    C.mysliw. 1.786 -25
    Krazownik 40.047 -449
    O.wojenny. 1.360 -19
    Bombowiec 60 -1
    Niszcz. 329 -4
    Razem: 500.524 -5.634

    Agresor massa [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 494.311 -5.689
    Krazownik 32.611 -389
    O.wojenny. 9.882 -118
    Bombowiec 983 -17
    Panc. 22.715 -250
    Niszcz. 2.962 -38
    Razem: 563.464 -6.501

    Agresor Szu [HYPNOSIS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 52.711 -620

    Agresor kotl3t [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 10

    Obrońca sandman [New] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 9.035.621 metalu, 1.584.345 kryształu, 901.360 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 332.430.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.201.657.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 535.160.400 metalu i 419.480.700 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 9546,41%
    Bilans agresora (M: 360.378.021, K: 303.670.045, D: -30.315.640, P: 633.732).
    Bilans obrońcy (M: -1.609.216.271, K: -1.282.478.295, D: -321.103.360, P: -3.212.798).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.1 - Adam Woźniak[/center]


    ZŁOM W CAŁOŚCI ZEBRANY


    Zbiórka PZ:
    40.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 800.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 533.700.400 jednostek metalu i 418.020.700 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 400.000.000 jednostek metalu i 400.000.000 jednostek kryształu.

    35.601 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 712.020.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 133.700.400 jednostek metalu i 18.020.700 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 133.700.400 jednostek metalu i 18.020.700 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 533.700.400 metalu i 418.020.700 kryształu.



    EDYCJE NA PROŚBY CZYTELNIKÓW O POŁĄCZENIE SLOTÓW, niestety rw wyglądalo jeszcze mniej czytelnie z racji pośrednictwa komunikatorów. Zostaje jak jest.
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez angelsin ().

  • Gratulacje Dla zgrania i takiej czystej współpracy z Hypami ładny % wszedł dla NEW hmm. . . ładnie to zorganizowali wszystko zabrakło kilku detali i mogło być ciekawie w pewnym momencie na fali były takie % jak by to wszystko wsiadło. Przetapiajcie na latawce i jeszcze raz dzięki hypno za współpracę :)
  • dzieki panowie za wspólny locik wyszło bardzo fajnie skład mnie troche zaskoczył jak sie dowiedziałem jaka flota ma znami leciec wyszedł nam fajny acesik i miejmy nadzieje ze wreszcie ta barjera miedzy Hipno a SCS sie zmieni tak ze jeszcze raz dzieki panowie za wspólny locik oraz ekipie któa miała nas wesprzeć i najwieksze podziekowanai dla angela ta akcja głównie jego zasługom jest
  • Gratulacje ekipie złomującej , spora liczba gs padła ale największe podziękowania oczywiście dla Angelsina . To on był koordynatorem całej akcji i szkoda że nie było mu dane lecieć w głownym ACSie ! Wielkie gratki dla ciebie Angel że to wszystko tak pięknie ogarnąłeś ;)

    Wiadomo SCS i Hypnosis nigdy za sobą nie przepadali dlatego podziękowania również dla Szu i Butchera za pomoc , na pewno będzie ktoś kto napisze że to "szczyt" że SCS i Hypnosis razem już latają a ja powiem że zbliża się UF i zobaczycie jeszcze ciekawsze składy flot na tym uni XD

    Ja dziękuję za możliwość pomocy , to naprawdę zaszczyt grać z takimi ludzmi jak wy :) Dzięki raz jeszcze !

    Na koniec życzę szybkiego przetopu ekipie złomującej ]:-D zysk wyszedł super nie mówiąc już o %

    pozdrawiam ! Tyrael Archangel vel Satanael XD
    Ave Racovia !!
  • Dzięki za zaproszenie do lotu i zaufanie . Kilka słów no może więcej niż kilka :)
    Od jakiegoś czasu miło sobie rozmawiam z Ironem .Pewnie dla tego i z racji bliskości do celu dostałem zaproszenie :)
    Ale wczoraj pisze do mnie ANGELSIN czy jestem chętny na acs na 320 GS ? Taka ilość to już wiem że to nasze dawne konto Ani .
    Trochę mi szkoda tego konta ,ale nie mam z nim żadnych układów ,ani kontaktu wiec odpisuję że tak polecę jak coś .
    A rano info w soju że Haidi wpadł w pułapkę i stracił część bojowej floty w starciu z NEW . Szkoda ale to nie lamerstwo w stylu zapiłem ,czy coś podobnego w ataku można zawsze się na coś nadziać :)
    Potem telefon od Riddiego czy mogę bronić tych GS !!! Nie z ciemniam i mówię że polecę na te gs i niech szuka kogoś innego .
    Podobno oko dał mu konto z warunkiem że nie poleci na nikogo z HYPNOSIS mimo to startuje cała flotą ponad 100 układów !

    Łysego załatwił ANGELSIN i koordynował atak wielkie brawa że to ogarnął . Ale nie poleciał na GS :( bo trza było robić 2 duże acs . Powiem że chyba największe zgrupowanie flot w historii Andromedy leciało na te koordynaty w jednym ACS ponad 2kk flot a obrońcy też słali mega floty za co im szacun ,bo ładnie bronili swojego . Były jeszcze tel do sojuszników bo recków brakowało bardzo dużo . Ale wreszcie obrońcy doszli do wniosku że nie maja jak wygrać obrony i zebrać złomu więc wycofali floty i GS padły w humanitarny sposób tz w pierwszej rundzie .

    Pozdrawiam Znajomych i Sojuszników .


    Andromeda ST # 90
    Szu [ POGROMCY MITÓW ]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vdelta ().

  • [ciach]

    Sytuacja na uni się zmienia, uf nadchodzi (przynajmniej dlatego wstrzymali SD). Relacje się zmieniają i nie chodzi tu bynajmniej o wrogość sojuszy. Ten stan był nakręcany przez nielicznych... Nieliczny odszedł to i nastawienia się zmieniły.

    Super Moderator Asiaa:
    Usunięty skasowany post.
  • graty starcia
    dzięki kotlet za pamięć i pozdrowienia

    polter, oficjalnie masz teraz najwięcej gsów na uni :D
    chociaż sojusznik w reckach, to i tak nie ma po czym płakać - tak sądzę

    a ty, szponder-coś-tam aka makino-zasiadacz aka bedebralcie - też z nami grałeś, a farmazony pierdzielisz na każdym kroku
    sprzedałeś konto i żal ci, że poszło do piachu? czy sam wtopiłeś i nie możesz przeboleć? :D
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • hahhaha to do makiny z pytaniami ja nie gram na tym uni od kilku dobrych chwil wiec sie ogarnij wielka gwiazdo scs a teraz tatka wyzywasz zastanow sie ja pisze o tym ze tu jest frajerskie uni i tyle dobreze ze nonam dal Ci konto bo nigdy bys do tego nie doszla :E :E
  • Piękna akcja było BUMMMM Gratuluje zgrania sporej ilości flot widać nawet że wrogie sobie sojusze zaczynają grać razem ... w powietrzu czuć nadchodzące UF ;)
    Kolejny spory % w ostatnim czasie ładnie sprzątacie uni a jak dojdzie fuzji to czym będziemy sie bronic ? :)
    stare chińskie przysłowie mówi : Dopiero kiedy komar usiądzie Ci na jajkach zdasz sobie sprawę że nie wszystko da się rozwiązać przemocą ;)
  • dzieki za zaproszenie do akcji
    co prawda ja niewiele miałem do zrobienie bo niewiele mogłem leżąc na plaży
    wiedzialem tylko że jest akcja i że sojusz potrzebuje no to sie zjawiłem :E

    jak zwykle ktos 3 lubi sobie pogadac
    nic z tym nie zrobimy

    pozdrowki były wiec chyba tyle w temacie
    wracam wypoczywac
  • goral szpadyzor napisał(a):

    kotlet tez lubi byc dwulicowy szu chca pakowac ale latac lubia tak trzymnac hehehe



    to ze dzis lecielismy razem to nie znaczy ze nastepnym bedziemy po roznych stronach

    nigdy sie z tym nikt nie krył i nie zamierza bynajmniej ja

    po prawdzie to nie wiedzialem ze szy leci z nami ale to w zasadzie teraz nic nie zmienia

    a dwulicowy to chyba ty jestes skoro tak dobrze znasz uni i graczy i ich plan a nie potrafisz na forum powiedziec kim jestes tylko chowasz sie za jakims nickiem

    koniec gadania
    moze ktos tu posprzat
  • gratki starcie bo jest czego ]:-D ]:-D organizacja po obu stronach na najwyzszym poziomie, bylo troche zabawy troche stresu i troche strat :P
    szkoda sojusznika, ale nic sie na to nie poradzi wolal sie pobawic w sobote niz klikac, osobiscie nie mam mu tego za zle.

    Co do insynuacji wyrzucenia go nic takiego nie mialo miejsca sam odszedl z sojuszu, z nie do konca jasnych dla mnie powodow bo pisal ze nie chce bruzdzic sojuszowi, a ja mu tlumaczylem ze floty wystartowaly jak byl w soju i tak zostanie wklejone St wiec nie mialo to wiekszego znaczenia.

    Szu co do twojej wypowiedzi i naszej rozmowy, owszem mowiles ze bedziesz tam startowal, ale szczerze sadzilem ze polecisz sam i bedziesz staral sie wstrzelic przed SCS swoja flota, lub zlom im buchnac ( SCS stwierdzilo chyba ze lepiej Szu brac do lotu bo potem zlomu nie ma :P, taka moja mala zlosliwosc:P), wystartowalem do obrony przed twoim startem to jesli juz idzie o detale to ty wystartowales na flote oka a nie na odwrot. Ja umowe dotrzymywalem bo, gdyb tak nie bylo to dzisiejsze starcie na hidim tez innaczej by wygladalo. To tyle odemnie, troszku sie naspamowalo ;P

    P.S.
    -Nie zwracajcie uwagi na spamerow
    - angel polacz sloty jednego gracza RW bedzie bardziej przejrzyste
    -Nie wykupcie po tej akcji calego paliwa na uni bo musze braki uzupelnic ;P

    Agresorom jeszcze raz wielki szacunek za akcje i koordynacje :] a obroncy SzO ]:-D
  • Wielkie gratulacje dla agresorów.
    Zaangażowanie takich ilości wszystkich flot biorących udział w starciu i nie tylko to jak ktoś pisał wcześniej chyba po raz pierwszy na Andro było, a o spalonym deuterze już nie wspomnę :)
    Mamy pecha, bo floty New nie zatrzymają połączonych sił HYPNO i SCS :(
    Braliśmy pod uwagę każdą wersję wydarzeń, ale sytuacja gdzie Szu leci z Kotletem w jednym ACSie nas przerosła :)
    Jeszcze raz gratuluje starcia bo było bardzo nie tuzinkowe :)
    Chciałem jeszcze w tym miejscu podziękować całemu sojuszowi New za szybką reakcję i chęć pomocy

    i do następnego :)



    ps. kupię paliwo :)
    Nie dyskutuję z idiotą, bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu,
    a potem pokona doświadczeniem.

    _____________
    ST - 36 (Uni-26) ; ST - 52 (Andromeda) ; ST - 48 (Uni-69)
    Solo: 8154,83%
    ACS: 78701,16%
  • Bardzo fajne i ciekawe starcie. Gratuluję agresorom, bo jest czego. Tego typu bitwy to esencja tej gry i nawet będąc po stronie przegranych (mam na myśli sojusz pokonanego) są większe chęci na grę. Przynajmniej nie oddaliście sojusznika bez walki - to się liczy. Graty!


    195 ST - 437 393,32%


    "Jeśli spadać, to z wysokiego konia"
  • Ładne starcie z ładna historią tylko szu tam niepotrzebny :P
    Dobrze sie stało że w końcu dostał menelaos po dupie :E Które to już konto zmarnowaliście makino-bede-mnelaosowi zasiadacze :E ? Kasa skilla nie daje stad tyle złomów , błedów i głupich ruchów na kontach zasiadanych.... jedyne co potraficie to farminie idlaków...choc i to wam nie wychodzi zawsze :E
    Dzieki za pozdro kotlet baw sie dalej ;]
  • Gratulacje ładnej Akcji ! Tyle złomu w powietrzu rzadko sie widzi a zgranie tego w czasie, miodek !
    Widok SCS i Hypno w acsie to wybuchowa mieszanka, co widać na powyższym obrazku. SZP!
    Wielkie Szo dla Sojusznika - wracaj szybko z "u" i odrabiaj straty jeszcze trochę gęsi ci zostało ;]
  • Z opóźnieniem, ale tym większe gratulacje dla ekipy atakującej. Angelowi szczególnie za przygotowanie akcji.
    Zysk pokaźny i cieszy.
    New tez pokazało się z dobrej strony mimo ostatecznej porażki.
    Obrońcy szo - szkoda tylko, że nie ma w tym starciu jego głosu. Coś dużo w tym tajemniczości.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tatomija ().