Sprzedaż Kont

  • Sprzedaż Kont

    W dziale oddam 8/10 kont jest na sprzedaż? Dlaczego moderatorzy i admini nic z tym nie robią? Nie można połączyć adresu ip z kontami w grze i skasować konta? Zrobi się tam 10 gościom i się skończy.
    Albo po prostu załóżcie nowy dział "Konto Sprzedam" i tyle, bo jest to już wielce irytujące!


    PB:
    ACS;
    7749,82%
    SOLO; 1876,97%
  • Pare miesięcy temu byłem z tą sprawą na IRCu.
    Nie można łączyć Forum z Grą - taka odpowiedź została mi udzielona.
    Jedyne co mogą zrobić moderatorzy to usuwać takie tematy, ewentualnie dawać za nie warny (co może potem skutkować banem).
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • Po pierwsze, sprzedaż kont już wieki temu powinna być dozwolona :P Ale to inna sprawa.
    Po drugie - żeby dać bana w grze musi być złamany regulamin gry. Mówienie, że chce się sprzedać konto to jeszcze nie sprzedanie konta. A tym bardziej jeśli mówi się to tylko gdzieś na gg czy w mailach, to nawet żaden dowód :P
    "Notorycznym błędem mało utalentowanych ludzi o większym oczytaniu niż rozsądku jest to, że wpadają raczej na sztuczne niż naturalne wyjaśnienia."

    Stare zablokowane konto - ZAiMeR.

    Jeszcze starsze konto - agatka.

  • Robimy tyle na ile pozwala nam GF. Oferty w dziale handel, co do których są podejrzenia, że stanowią ofertę sprzedaży [ustalone na podstawie rozmów z gg lub innych komunikatorów] są z forum kasowane. Bana na forum dajemy jak napisze na forum ze konto jest na sprzedaż. Na banowanie w grze nie mamy żadnego wpływu i aby konto zostało tam zablokowane dowody musza być naprawdę mocne i niepodważalne. A wszelkie rozmowy z poza środków udostępnianych przez GF dowodu nie stanowią dla nich żadnego.

    Zamykam i w przypadku chęci dodania czegoś czy potrzeby dodatkowych wyjaśnień zapraszam na PW.
    Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

    Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego