SANDER. [WIP] vs Bizon [SIN] - 100289,06% + zbiórka TOP 1 SOLO PO UF ?

  • Draco [2]
  • SANDER. [WIP] vs Bizon [SIN] - 100289,06% + zbiórka TOP 1 SOLO PO UF ?

    Nie mam żadnej większej histori co do tego RW, wszyscy i tak powiedzą że fart :P Ale zostańmy przy stwierdzeniu że miałem przeczucie :D

    Obudziłem się dziś niespodziewanie szybko, szybka myśl może ktoś przysnie i nie odbierze flotki wiec odhaczam urlop

    U bizona minutki na 2 galach ale mówię sprobuje, dex u handlarza i heja, po 3 minutach * na moonach ale cisne dalej, potem lekkie żdziwko bo weszło :E

    Większość złomu u mnie, 1.2kkk bizon ma na odbudowe

    Tym RW chciałem przekazać że WIP powoli zaczyna rozbiórkę Uni Draco ]:-D



    Pozdrówki dla WIP, znajomych, dostawców dexu i kobiet dopingujących starania :*


    KUPIE DEUTER - KAŻDĄ ILOŚĆ





    [center]Starcie z 2013-07-12 07:21:54 następujących flot:

    Agresor SANDER. [WIP] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 400.517
    O.wojenny. 92.536
    So.szpieg. 2
    Panc. 169.249
    Razem: 662.304

    Obrońca Bizon [SIN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 97.149
    D.transp. 6.587
    L.myśliw. 555.084
    C.mysliw. 9.314
    Krazownik 57.853
    O.wojenny. 20.076
    Recykler 62.762
    So.szpieg. 1.861
    St.kolon. 5
    Bombowiec 3.733
    Panc. 40.009
    Niszcz. 20.000
    G.Smierci 1
    Razem: 874.434
    Obrona:
    Wyrz.rak 1.582
    L.laser 5.067
    Gauss 100
    Jon 966
    M.powloka 1
    D.powloka 1
    Razem: 7.717

    ...po 5 rundach:

    Agresor SANDER. [WIP] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 320.661 -79.856
    O.wojenny. 89.308 -3.228
    Panc. 167.339 -1.910
    Razem: 577.308 -84.996

    Obrońca Bizon [SIN] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 59.508.272 metalu, 50.812 kryształu, 45.349.836 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 2.671.856.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 13.066.771.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 6.324.294.200 metalu i 3.704.612.100 kryształu.
    Potrzebnych 501.446 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 100289,06%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 3.923.422.472, K: 2.360.996.612, D: -143.012.164, P: 6.141.407).
    Bilans obrońcy (M: -7.298.948.022, K: -4.611.506.662, D: -1.243.834.836, P: -13.154.290).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    229.001 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 4.580.020.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 5.787.864.200 jednostek metalu i 3.168.257.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 2.290.010.000 jednostek metalu i 2.290.010.000 jednostek kryształu.

    250.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 5.000.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 3.373.584.200 jednostek metalu i 754.749.800 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 3.373.584.200 jednostek metalu i 754.749.800 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 5.663.594.200 metalu i 3.044.759.800 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.1 - Adam Woźniak[/center]
    Best Solo: 160,415k% / 100,289k % / 58,407k % / 56,086k % / 50,763k %

    Do 14.07.2013

    242 ST Solo --> 949,104k %
    16 ST Acs --> 52,459k %

    Dalej nie licze..

  • Gloria Victis.


    ps radze zważać na słowa. Bizon floty nie ma, ale moja w tym głowa żeby niedługo miał czym latać, a na razie ewentualne zażalenia do niego będę rozpatrywał ja i to się może źle dla kogoś skończyć :E

    ''Bo z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby.''
    Pb Solo - 346,963% i Acs - 451,005%

    Ilość ST >300

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RY&K@ ().

  • No STARY to żeś pojechał po całości :brawo:
    Bizon chciał przylecieć do nas , a ty przyleciałeś do Bizona :graty:
    Piekny % piękny zysk ..Nic tylko TOPIĆ !!!!!
    Obrońcy Szo a tobie jeszcze raz pełne GRATULACJE!!!
  • Gratulacje ... a w ogole to psujesz im plany, mieli spakowac WIPy w recki a to WIPy zaczely ich pakowac, wstydz sie ! :P


    Everything You Know Is Wrong | Let me in the sound
    ---------
    "Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją Cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy"
  • Oba nick-i mi znane - obaj chcieli mnie swego czasu ........ ;}
    Ale nic z tego broniłam się diabelsko ....
    Gratuluję Sebastian ST
    Zysk ładny ale % ładniejszy =)
    Miłego przetopu życzę
    A Bizonowi ... hmm ... Sz.O ....


    P.s.
    Dziękuję za pozdrowionka :*
    __________________________________________________________________________________________________________________________________
    Gajda-Łukasz (6-08-2009 11:01)
    E tam Kit z Sondami ,Wiesz ile bym Oddal by Cie pyknąć :D
  • Eh :E Ten to ma farta o 4 pisze do Sandera o recki bo sam Bizona nie pozbieram :E Po paru wymianach u handalarza mam startowac a tu Bizon sie obudzil no to krotki fs mysle sprawdze go rano :)wstaje :ziew: pierwsza wiadaomosc z rana rw od Sandera -_- -_- Ma to wyczucie czasu :XP: :XP:

    ps..sura po dobrej stronie mocy sie znalazla =)

    Sander SzP :E i dluzeszgo urlopu..

    Bizon BSzo..
  • nosił wilk kilka, ponieśli i wilka

    Patrząc na raport taka myśl te pancerniki Złomowały mnie Te recki zebrały złom ze mnie a tu teraz...:P
    Gratki Agresorkowi:)
    A obrońcy??? hmm no cóż życie:) Odbudowy:P
  • Miech Blumkulow napisał(a):

    ROD napisał(a):

    offline. napisał(a):

    Szo Bizon. Pusherska flota CIę pojechała.



    Ty pilnuj , żeby ta PUSHERSKA FLOTA ciebie nie pojechała ;)


    Nauczyłeś się latać? :O Strach się bać, wielki ROD będzie latał. Ojejejejejejeje! Teraz napisz, że mam zejść z urlopu to mi pokażesz! Co mi pokażesz? Cycki? Wybacz, nie lubię męskich.
    Bizon szo!


    hahahah Dobry jestes..wiesz co zawsze jak schodzisz z urlopu to w sojuszu obstawiamy ..Ktoś rzuci haslo MIECH bez urlopu i wtedy obstawiamy zakłady na ile schodzisz ..30 min,2 h, 4 h, 5 h itd...Aleostatnio szokujesz nas wszystkich bo zejdziesz z urlopu zeskanujesz kogos i uciekasz na urlop .To jest prawdziwa gra co MIECHU ??Daj znac kiedy zejdziesz z urlopu to szybciej obstawimy czasy twojego powrotu na urlop .tylko pewnie znów zaszalejesz i bedzie to cała godzina albo hmmm 3 min?? :uhuh: Szalenstwo Szalenstwo AHA NAUCZ SIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM ;) NIE MOJA PUSHERSKA FLOTA TYLKO SANDERA PUSHERSKA FLOTA ... :}

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ROD ().

  • A ja tylko tyle... Bizon BSzO i riposty.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • ROD napisał(a):

    Miech Blumkulow napisał(a):

    ROD napisał(a):

    offline. napisał(a):

    Szo Bizon. Pusherska flota CIę pojechała.



    Ty pilnuj , żeby ta PUSHERSKA FLOTA ciebie nie pojechała ;)


    Nauczyłeś się latać? :O Strach się bać, wielki ROD będzie latał. Ojejejejejejeje! Teraz napisz, że mam zejść z urlopu to mi pokażesz! Co mi pokażesz? Cycki? Wybacz, nie lubię męskich.
    Bizon szo!


    hahahah Dobry jestes..wiesz co zawsze jak schodzisz z urlopu to w sojuszu obstawiamy ..Ktoś rzuci haslo MIECH bez urlopu i wtedy obstawiamy zakłady na ile schodzisz ..30 min,2 h, 4 h, 5 h itd...Aleostatnio szokujesz nas wszystkich bo zejdziesz z urlopu zeskanujesz kogos i uciekasz na urlop .To jest prawdziwa gra co MIECHU ??Daj znac kiedy zejdziesz z urlopu to szybciej obstawimy czasy twojego powrotu na urlop .tylko pewnie znów zaszalejesz i bedzie to cała godzina albo hmmm 3 min?? :uhuh: Szalenstwo Szalenstwo AHA NAUCZ SIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM ;) NIE MOJA PUSHERSKA FLOTA TYLKO SANDERA PUSHERSKA FLOTA ... :}


    swoją drogą z tego co wiem ogame to gra strategiczno-taktyczna, więc nic złego w "grze urlopowej" dopatrzeć się nie można :P taka taktyka i tyle ;)

    dołuje mnie tylko fakt że wszelkie obrzucania się błotem z uDraco i u60 dotkną teraz i u50, które wyjątkowo miało spokojny żywot
    i nie mówcie że nie wiem co mówię bo swoje wiem a grałem na tych uniwerseach również ;)

    co do starcia graty się należą niewątpliwie :) dobre wyczucie czasu i przeczucie co do końca starcia :)
    Bizon flotki się pilnuje ;) było lepiej mi te stateczki oddać ^^ hyhyhy

    Przetopu jednej i SzO drugiej stronie

    Pozdrawiam,
    lajt
    :fa: 2Pac4Ever :fa:


    U50 - KONIEC(TOP8 Złomiarz UNI50.. 100.053 %)
    U34 - Pożegnanie 18k%
    UDraco - KONIEC
  • ROD napisał(a):

    Miech Blumkulow napisał(a):

    ROD napisał(a):

    offline. napisał(a):

    Szo Bizon. Pusherska flota CIę pojechała.



    Ty pilnuj , żeby ta PUSHERSKA FLOTA ciebie nie pojechała ;)


    Nauczyłeś się latać? :O Strach się bać, wielki ROD będzie latał. Ojejejejejejeje! Teraz napisz, że mam zejść z urlopu to mi pokażesz! Co mi pokażesz? Cycki? Wybacz, nie lubię męskich.
    Bizon szo!


    hahahah Dobry jestes..wiesz co zawsze jak schodzisz z urlopu to w sojuszu obstawiamy ..Ktoś rzuci haslo MIECH bez urlopu i wtedy obstawiamy zakłady na ile schodzisz ..30 min,2 h, 4 h, 5 h itd...Aleostatnio szokujesz nas wszystkich bo zejdziesz z urlopu zeskanujesz kogos i uciekasz na urlop .To jest prawdziwa gra co MIECHU ??Daj znac kiedy zejdziesz z urlopu to szybciej obstawimy czasy twojego powrotu na urlop .tylko pewnie znów zaszalejesz i bedzie to cała godzina albo hmmm 3 min?? :uhuh: Szalenstwo Szalenstwo AHA NAUCZ SIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM ;) NIE MOJA PUSHERSKA FLOTA TYLKO SANDERA PUSHERSKA FLOTA ... :}


    Dobrze, że zaznaczyłeś co sądzisz o swojej flocie. ;) Rod, wiem, że chodziłeś do szkoły 15 lat, z tego 14 w szkole podstawowej spędziłeś ale ja poza szkołą podstawową nawet na studia poszedłem i przeczytałem parę książek. Więc Rodziku mówisz, że Twoje sprawy załatwia Sander? Fajnie masz kata, w pewnej książce a mianowicie Pieśń lodu i ognia tom I jeden z bohaterów (tu napiszę Ci który, możesz sam sprawdzić - Lord Stark) mówi coś mądrego - kto wydaje wyrok powinien sam go wykonać. Zakładałem, że jak już wydałeś wyrok na Offa to sam go wykonasz. Już wiesz skąd myśl, że będziesz latać? Jednak się myliłem, lama pozostanie lamą. :) Jak wszyscy wiedzą ja praktycznie nie gram więc po co mam schodzić z urlopu? Szkoda czasu poświęcać na grę. Wolę poświęcić go synkowi. Jak już znajdę chwile to czasem zejdę. Ot cała historia mojego urlopowania. Chcesz coś jeszcze wiedzieć "kolego"?
  • Przyznam że mam nikłe pojęcie w temacie tych tych waszych starych konfliktów i animozji z U60
    Wiem jedno, puścić 650 patyków ciężkiego sprzętu na spontana to nie w kij pierdział.
    Ładna bitwa, gratuluję czuja.
    Bizon odbudowa