ACS; artek, Ira, Szpryc, Che Guevara, Muadib[ZLY SEN] vs Alioth, PioTro, NoName, jezol, LubieTruskawki, woody, Fundacja, Hort[DOBRYSEN] - 270941,73%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • o jaaa... dobrze ze nie mam floty bo pewnie straciłbym ją w tym starciu ^^
    co tu dużo mowic zawsze leca flotami wszyscy a zwyciesko wychodzi ZS

    obroncy jesli bedzie Wam sie chcialo to odbudowy
    agresorzy gratulacje zawsze wychodzi tak jak chcecie ;P

    mimo wszystko piekne sa takie rw
    a co by było gdyby to mozna mowic rw juz sie nie da odmienic ;)

    Pozdro !!
    Top Złomowań.

    34ST (27.579%) Solo
    19ST (57.301%) Acs
    Łącznie 53 ST (84.881%)
  • Mimo że nie gram już tutaj wpiszę się z dużym uznaniem. Cudowne ST, % naprawdę powalający a floty w nim biorące udział robią jeszcze większe wrażenie.
    Czekałem na takie ST na tym UNI, mam nadzieję że zobaczę ich jeszcze więcej.

    Odbudowy obu stronom :D

    Pozdrawiam, matik ;]
    W OGame czynnie od : Kwiecień 2006r.
    Ex UNI : 6, 66, Antares, Electra, Eridanus, Fornax, Ganimed, Quantum,
    Obecnie : UNI Cosmos
  • podejżliwości nieskożystać

    Pyza, wiele potrafię zrozumieć, ale jak k... masz czerwoną, falowaną krechę, to znaczy, że coś jest nie tak z wyrazem...
    Ręce i spodnie opadają jak się coś takiego widzi...

    Co do starcia, ZS, to ZS, szpryc w składzie, więc chłam nie RW ;)

    pzdr z zaświatów

    PS: Trojek, lamo - sprzedałeś się

    Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu.
    Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
  • Graty dla wszystkich :E kozackie starcie % mega[ciach]...Bdraq chyba zlamił :D skoro podejmuje sie ryzyko to nikt nie zawraca jak to było w przypadku naszego zacnego rw liczylismy ze jednak ira opozni i z moja flota bilans bedzie inny nikt sie nie wyłamał ale ira nie opoznił a tutaj bdraq przestraszył sie i spartolił akcje ;] SZo wszystkim i oby wiecej takich rw pozdrawiam z reala nolify :D Trzymam kciuki za DS może jeszcze uda się dogonić ZS

    a tak poza tym to dlaczego nie podstawiały sie wieksze floty a podstawiał sie jezol i inne lamy to w mogło by wygladac dużo lepiej...

    Moderator Dziuba:
    Upominam za wulgi

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gonguuu ().

  • Gonguuu napisał(a):

    a tak poza tym to dlaczego nie podstawiały sie wieksze floty a podstawiał sie jezol i inne lamy to w mogło by wygladac dużo lepiej...



    Bo inni bali sie ruszyć przeciwko ZS prawdopodobnie i specjalnie powłączali urlopy pisząc , sory ale mam urlop ;)
  • A kurcza, wracam ze zjazu po weekendzie, a tu takie Star Wars? Majową "wojnę" wojną nie powinno się nazywać skoro 3 tygodnie póżniej mamy batalię przekraczającą straty w jednostkach militarnych 10-krotnie większą!

    Gratulacje atakerom, defensorom życzę odbudowy, bo The Show Must Go On.
  • graty panowie bo jest co oglądać

    przetapiać i bawcie się dalej :D :D :D
    Sojusz : =N= , Żniw , ZS

    Best Solo Draco : Top4 uDraco 30.780,73 ]:-D ]:-D ]:-D
    Best ACS Draco : Top2 uDraco 88.017,80% Top6 uDraco 54.102,12% :D


    Draco : Top 3 Off
    Quantum : off - uleczony przez jasnowłosą :D :D :D

    Tal'mac Goauld. Na'noweia si'taia. Di'dak'dida ?
    Tal mal'tiak mal we'ia
    ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D
  • Ładne starcie i ładny fail. Ja to bym chciał pogratulować przegranym, za to, że nadal grają i nie zagryźli Bdraqa za ten numer.
    Mnie chyba by nie było stać na taką wyrozumiałość ;P
    No i biorąc pod uwagę, że 3 graczy to wsumie symboliczny wkład miało, to graty i dla agresorów za jaja, bo mogło to wyglądać zupełnie inaczej.
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

    TOP1 solo + TOP1 ACS + top10 solo uni - w 6h - rekord ever?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FuZzy ().

  • gratulacje starcia dla agresorów jak i obrońców

    od momentu powstania tego unii, oraz od kiedy wiadomo było że ZS tu będzie grać było wiadomo że oni będą tu rządzić
    czego by o nich nie pisać jedno trzeba oddać że zgrany zespół jak żaden inny i to ma przełożenie na grę,
    a w/w starcie jest tego dobitnym przykładem

    nie wchodzę komuś w 4 litery tylko widzę co się dzieje na tej unii
  • FuZzy napisał(a):

    bo mogło to wyglądać zupełnie inaczej.

    jak inaczej nie wiem po co piszecie jakies bzdury jak by gdyby ... nie nasza wina ze gra z wami taka osoba co zawraca zbiera z was zlom
    sobie grra jak by nigdy nic :D dolecial by do konca stracil by flote ;] lecialy by inne floty polecialy by od nas wieksze i dalej by wtopili
    wiec pro elo elo matematycy z SS oszuści :) nawet wiekszych pusherow u was bym wymienil od Condora :)
    np fundacja czlowiek miliona kont :)
    konto rzeznika szyma alkomata :D kto kupil fundacja ;] hahah bdraq nie wiem czy wy tego nie widzicie ale on kompletnie grac nie umie
    jest na poziomie gracza z top 1k a robi starcia ?:D za co za plny :)

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szpryc. ().

  • Wystarczyło się trochę postarać kilka miesięcy temu a byście mieli zs z głowy : ))
    a, że sie nie chcialo to już wasza strata : D
    Przecież mieliście wielkie mózgi 44, rzeźnika, wika, lame i te podobne istoty : )
    A teraz to se możecie czekać na kolejne x 5tD

    Btw:
    Grając ufs i zostać zezłomowanym to już jest MEGA pojazd : D
    PioTro wielki pogromca ZSu
    Bdraq naczelny puszer
    Honorata niedoszła gwiazda Elktry stająca się farmą :D
    Fundacja obecny puszerowy antyKIER : )

    Co do posta szpryca to cała prawda : )
    PDK

    Co do zsa to jedyna niekumata osoba to właśnie condor któremu cyferki zawróciły w głowie : )
    coś okolo 3kk pkt znisczonych i top 2 flota dobrych ekonomów musiał trzaskać :D


    bez spamu :
    gratsy pany
  • Imperator Shade napisał(a):

    o jaaa... dobrze ze nie mam floty bo pewnie straciłbym ją w tym starciu
    No i Brdaqu miał to samo xD Jak mozna bać sie o flote w takim starciu... ZS pokazał klase. Ten dobry sen to takie lamy... naprawdę, szkoda gadać. Ciekawe czy powstanie jakas nowa opozycja... z dobrym dowódcą na czele i rozgromią złe sny :D Kupi mi ktoś konto z top 100?xD Pewnie teraz połowa chce dołączyc do nich albo liże im dupe bo trzeba będzie jakos przetrwać. WALCZYĆ CIECIE!!!

    Jak mozna zawrócic flote 2 s przed wlotem... ???? nie wierze co za retard z tego typa...

    Na nowym speed x 5 powstaną dwa albo trzy sojusze które będą mogły się równać z ZS ale co z tego jak gracze ze sobą nie wytrzymają i sojusz się rozpadnie ;d Tam w ZS wszyscy są na tym samym poziomie maszyn do złomowania i liczenia cyferek i ich mózgi nie mają zadnych większych pytan egzystencjalnych.

    Warto dodac, ze gdyby nie antymateria to połowa z dobrego snu byłaby w top1000 i jedyne co mogliby robic to fs z surówką

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Piwko00 ().

  • Szym... napisał(a):

    Wystarczyło się trochę postarać kilka miesięcy temu a byście mieli zs z głowy : ))
    a, że sie nie chcialo to już wasza strata : D
    Przecież mieliście wielkie mózgi 44, rzeźnika, wika, lame i te podobne istoty : )
    A teraz to se możecie czekać na kolejne x 5tD

    Btw:
    Grając ufs i zostać zezłomowanym to już jest MEGA pojazd : D
    PioTro wielki pogromca ZSu
    Bdraq naczelny puszer
    Honorata niedoszła gwiazda Elktry stająca się farmą :D
    Fundacja obecny puszerowy antyKIER : )

    Co do posta szpryca to cała prawda : )
    PDK

    Co do zsa to jedyna niekumata osoba to właśnie condor któremu cyferki zawróciły w głowie : )
    coś okolo 3kk pkt znisczonych i top 2 flota dobrych ekonomów musiał trzaskać :D


    bez spamu :
    gratsy pany


    Kłapaj dalej kłapaj misiu, bo nic innego nie potrafisz ]:-D
    Poleciałyby większe floty od Was? Jakie? pewnie z gs-owek xD
    Dobra, mało ważne. Z Naszej strony błąd, że uwierzyliśmy jednemu GO na IRC, który powiedział jasno, że jak moon spadnie, to system wybierze 4 floty. Sprawdziliśmy to dopiero na 1h przed starciem, stąd takie, a nie inne floty w obronie. Bysmy wiedzieli wcześniej, sytuacja wyglądałaby jeszcze inaczej 8-)
    Cóż. Bynajmniej mieliśmy jaja, żeby lecieć do końca wiedząc, że nawet jak dolecą wszystkie floty, to będzie minus. :*
    Kłapiesz o jakiejś stającej się farmie, a z tego co pamiętam, to na elce raz przysnąłem po 3 i wpadł do mnie Nyah, a poza tą akcją żadnego farmienia nie było, no ale Szymuś może znów coś Ci się pomyliło jak to u Ciebie bywa. :* :* :* :* :*
  • Ty koziołem kupujesz konto na allegro jak Cie zezłomują i udajesz, ze nic się nie stało :D miałes tyle przerw w grze i zwątpień w swoje skillsy, ze nawet nie powinnienes pisac, ze umiesz grać bo wstyd.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Piwko00 ().

  • Primo gratulacje obu stronom, bo akcja przednia, procent wyborny jak na stosunkowo młode uni.
    Secundo. Kwestia opozycji dla ZS upadła w pierwszym kolosalnym ST na tym uni, bo wtedy relacja ZS vs BoS + ktoś nie była tak jednostronna jak to wygląda obecnie. Nie jest moim zamiarem szczycenie się, czy deprecjonowanie woli walki, czy sił opozycji, ale realna ocena możliwości. To jest zwyczajna egzekucja, która trwa i trwać będzie. Adaś ma obecnie więcej we flocie, niż TOP2 punktów ogółem, więc gdzie ta opozycja? Realne osłabienie ZS nie wchodzi w grę, bo najzwyczajniej w świecie trzeba byłoby wytłuc cały ZS i dorwać Ire jak będzie pozbawiony zaplecza. Realne? Śmiem wątpić. ;)
    Moja Duma i Chwała
    TOP2 OGame.pl
    Uni23 TOP1, Uni36 TOP2, Uni39 TOP1, Uni Fornax TOP2, Uni Quantum TOP2
  • Bdraq jesteś bardziej żałosny niż myślałem :) Tak się spinasz że zaraz Ci coś pęknie no po prostu szok że tak można wulgarnie pisać na forum podkreślam forum gry internetowej :D
    Te wulgaryzmy mnie jako osobę kulturalną urażają ale wybaczam Ci bo mam śmiechu co nie miara z Ciebie :)


    Jeszcze raz graty Panowie :)
    Nie ma nic ważniejszego na tym świecie niż lojalność i miłość, poza lojalnością i miłością miedzy zbirami
  • Prawda jest taka, że gdyby Ira teraz skończył grę i zostawił konto na urlopie to ZS by tutaj pograło max miesiąc :) On tam ma flotę i mózg a resztę bierze na doczepkę aby go wielbili na klęczkach :)
  • Rozumiem, że morale DOBREGO SNU wzrasta wraz z obniżającym się poziomem postów ich lidera? :)


    Teraz pyskujesz tak samo jak po złomie na SZYMIE, zmieniłeś nam tekst w obrazku sojuszowym z "nie musicie nas lubić, wystarczy że się nas boicie" na "NIE MUSICIE SIE NAS BAĆ... "

    A to TY speniałeś :D Uciekłeś :D Coś teraz tłumaczysz o lagu i tak dalej heh....

    O ile dobrze zrozumiałem, z twoją flotą miał być korzystny remis, a Alioth miał zbierać złom z pztu wraz z obstawą waszych flot abyście nie musieli się przejmować próbami kradzieży surowców.

    Skoro po bitwie floty miały zostać na czas zbierania PZtu, dlaczego zamierzałeś się wycofać mimo wszystko? Bo zamierzałeś, byłeś przygotowany na to, jak najszybciej po bitwie wycofać swoją flotę.

    Dlaczego? BO SIĘ BAŁEŚ! jak [ciach] :) że dostaniesz kontrę jak cię namierzymy :)

    Wymiękłeś i przez to nie my ale twoi kumple dostali po mordkach :)

    Więc nie pyskuj teraz chłopaku bo masz do tego NAJMNIEJSZE prawo z nich wszystkich tam :)

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame

  • SaTuK91 napisał(a):

    Bdraq jesteś bardziej żałosny niż myślałem :) Tak się spinasz że zaraz Ci coś pęknie no po prostu szok że tak można wulgarnie pisać na forum podkreślam forum gry internetowej :D
    Te wulgaryzmy mnie jako osobę kulturalną urażają ale wybaczam Ci bo mam śmiechu co nie miara z Ciebie :)


    Jeszcze raz graty Panowie :)
    Myślałem że BANG BANG jest najbardziej żałosnym stworem grającym na tym uni ^^

    Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu.
    Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
  • Widze dyskusja nabrala kolorow;D pisze bo zastanawiam sie od jakiegos czasu kto to jest ,,Che Guevara'' z natury jestem ciekawski a ze i tak ,,rozmowa'' przeszla na inny tor to bylbym wdzieczny za odp najlepiej od Che Guevara we wlasnej osobie;D

    ps Bdra ja znam ten kawal;D

    obroncom szo a agresorom graty, albo jak kto chce
  • Ja mam długi jęzor chyba Ci się coś ..... :) pokaż mi post lub wiadomość jakąś gdzie okazuje się że mam długi jęzor a nawet jak mam to kobiety nie narzekają xD hahaha
    Nie ma nic ważniejszego na tym świecie niż lojalność i miłość, poza lojalnością i miłością miedzy zbirami

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SaTuK91 ().