UniFusion faza IV - Uni50, Uni60, Draco (Rozpoczęcie: 10.06; Połączenie: 01-05.07)

    • Fuzja Uniwersów (UF)

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • UniFusion faza IV - Uni50, Uni60, Draco (Rozpoczęcie: 10.06; Połączenie: 01-05.07)

      Szanowni Gracze!

      Mam przyjemność ogłosić potwierdzoną już informację dotyczącą kolejnej fazy UniFusion.
      W tym etapie zostaną połączone ze sobą 3 Universa.

      Universum 50, Universum 60 oraz Draco, gdzie serwerem docelowym stanie się serwer Draco.

      Zgodnie ze zgłoszoną przez nas propozycją, po zakończeniu migracji konfiguracja Universum Draco zostanie zmieniona na następującą:
      • Universum Draco będzie posiadało podwójną prędkość oraz 50% zniszczonej floty trafi na pole zniszczeń
      • Universum Draco będzie posiadało podwójną prędkość oraz 70% zniszczonej floty trafi na pole zniszczeń
      Rozpoczęcie procesu zostało zaplanowane na 10 czerwca. Proces połączenia serwerów na 01-05 lipca.
      Wasz OGame Team
      Ps. Kolejne etapy (mam nadzieję, po naszej myśli) ruszą wkrótce

      Community Manager
    • Otrzymałem właśnie informację, że po połączeniu gracze z serwera docelowego (Draco) z nieznanych obecnie przyczyn utracili status urlop.
      Z tego powodu dla zachowania gry fair play, wszystkie floty w ruchu zostały zawrócone i została ustanowiona blokada ataków do 0:00 2 lipca.

      W międzyczasie programiści dokonają sprawdzenia, którzy gracze posiadali aktywny urlop na serwerze i przywrócą go ponownie. Jeżeli proces zajmie dłużej niż przewidywano, blokada flot może ulec przedłużeniu.

      Przepraszamy za powstałe niedogodności,
      Wasz OGame Team

      Community Manager
    • Tradycyjnie już, dla wszystkich graczy, którzy z jakiegoś powodu nie zdążyli przenieść swojego konta tworzymy listę.
      Lista ta zostanie wysłana do programistów. Jednakże nie gwarantujemy pomyślnej migracji konta.
      Zachęcamy do jak najszybszego wysłania zgłoszenia ze stałego adresu mail przypisanego do konta.
      Jak tylko programiści usuną uniwersa exodus, zgłoszenia zostaną automatycznie odrzucone. Data usunięcia uniwersów nie jest jeszcze znana.
    • Otrzymałem informację, że konfiguracja serwera Draco nie została uaktualniona z uwzględnieniem niższego procenta złomu ze statków.
      Obecnie jest nadal 70%, a winno być 50%.

      Niestety, osoba decyzyjna, która mogłaby to zmienić czmychnęła na dwutygodniowy urlop.
      Wraz z Administracją rozważaliśmy zatem zatrzymanie wskaźnika 70% na serwerze Draco z uwagi na pojawiające się Wasze opinie w tej kwestii.

      Zatem na dzień dzisiejszy ogłaszam utrzymanie 70% złomu ze statków na serwerze Draco.
      (Chyba, że zostanę spacyfikowany w jakimś temacie za zmianę tej decyzji, to możemy wrócić do rozmów za 2 tygodnie :P)

      Wasz Community Manager

      Community Manager