Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Nowe uni - nowe możliwe opcje

      Niestety, nadal cisza na froncie, jeśli chodzi o połączenie.

      Pojawiła się za to nowina dotycząca nowo powstających Universów czyt. zmiany w możliwych prędkościach. Nie było by już np serwera x2, tylko:
      - flota x1, cala reszta (budowa, badania, stocznia) x2
      lub
      - flota x2, cała reszta x3.

      Mogę też przedyskutować inne opcje typu flota x1, cała reszta x3, która byłaby rozsądnym wyjściem.
      Ale możliwe, że jest to wątek na osobny temat...

      Jeśli tak, poproście modów o wyłączenie mojego posta ;P

      Administrator Forum wakat:
      edycja tytułu i przeniesienie posta by wakat
      zapraszamy do dyskusji ;)

      Community Manager
    • Uni dla flociarzy już jest - to Quantum. Takie uniwersum byłoby rajem dla ekonomów, a flociarze starej daty również mogliby sobie pograć. Dla mnie bomba, pytanie tylko - co w razie późniejszego UniFusion? Ja złudzeń już nie mam - nawet najciekawsze uniwersum się kończy :)

      Lwica jest boska :)
    • flota x 1 eko x 3 to ciekawy pomysł sam bym zagrał na takim uni :) napewno by się znalazło więcej graczy
      ST Solo: 475,15%; 327,97%; 985,12%; 702,24%;; 110,49%; 327,72%
      ST ACS : 521,56


      "W żyCiu WażNe Są wsPomnIeniA, WiĘc TwoRzyMy ChwIle GodNe PrzYpoMnieniA
      "
    • Na dobrą sprawę poczciwe uO, uK, uE - można powiedzieć że w jakimś stopniu dedykowane są dla ekonomów, a jak wiadomo wspomniane uniwersa z dnia na dzień umierają...
      Nie oprzesz się wędrującej po ogniu,
      została ona wysłana aby nauczyć cię...
      Byś nie rozglądał się nigdy za wielka głębią,
      oraz abyś tańczył w takt...
      Klątwy przezeń wyśpiewanej.
    • Sądzę, że prędkość w dużo większym stopniu wpływa na ekonomię niż obecność/brak ACS czy ilość debrisu lądująca na PZ. Lepiej więc powiedzieć, że np. Electra była w mniejszym stopniu flotowa niż Fornax - ale nie bardziej ekonomiczna. Tutaj widać, że GF stara się otworzyć uni dla ekonomów :) To cieszy :)

      Lwica jest boska :)
    • [anonymousPierwszy napisał(a):

      ]a czemu nie po prostu X3? Takiego jeszcze nie bylo a rownowazy miedzy x5 a x1.

      Ciekawe z jakim innym universum w przyszłości połączysz uni x3? Najbardziej rozsądne jest x1 i nie kombinować.
      Universum 12 (13.04.2005 - 8.10.2009)
      Universum Leo (13.07.2011 - 20.11.2013)
      Universum Bellatrix (12.06.2018 - ??.??.20??)
    • Najbardziej rozsądne jest x5
      To na Elce , fornaxie i Quantum dzieje się najwięcej .
      I te unie mają największą grywalność
      Tworzenie uni tylko dla ekonomów mija się z celem , jednak najwięcej przyjemności w tej grze daje flota
      od siebie proponuje x3-x4 na wszystko nie tylko na eko ale i na flotę.
      No i zaszalejmy x8 dla badań , ekonomi będą zadowoleni bo astro zbada się szybciej niż w rok a flociarze będą zadowoleni bo i szybko i będzie na co latać ;
    • Marandoss™ napisał(a):

      [anonymousPierwszy napisał(a):

      ]a czemu nie po prostu X3? Takiego jeszcze nie bylo a rownowazy miedzy x5 a x1.

      Ciekawe z jakim innym universum w przyszłości połączysz uni x3? Najbardziej rozsądne jest x1 i nie kombinować.

      A z jakimi polaczysz x1?
      Miedzy x1 sie tworzy roznica bo przez male tempo gry rozwoj jest powolny.
      x3 za 2 lata by nadgonilo stare universa i dalo rade by to polaczyc nawet z u66 czy 68.
    • [anonymousPierwszy napisał(a):

      ]A z jakimi polaczysz x1?

      Z żadnymi, to ty sugerujesz x3 nie ja, więc nie do mnie z tym pytaniem. Osobiście jestem za x1.
      Universum 12 (13.04.2005 - 8.10.2009)
      Universum Leo (13.07.2011 - 20.11.2013)
      Universum Bellatrix (12.06.2018 - ??.??.20??)
    • Marandoss™ napisał(a):

      [anonymousPierwszy napisał(a):

      ]A z jakimi polaczysz x1?

      Z żadnymi, to ty sugerujesz x3 nie ja, więc nie do mnie z tym pytaniem. Osobiście jestem za x1.
      no tak z zadnymi nie bedziemy laczyc nowo otwieranych serwerow, to po co wymyslono UF?
      podpowiem Ci bo widze ze masz problemy z mysleniem. zeby laczyc serwery po czasie kiedy grywalnosc byla wysoka, w momencie dodam. ktorym to juz universum obumiera, i to czeka wszystkie serwery procz x5 i dlatego x3 moze tutaj pomoc ratowac za jakis czas u68 ktore tez zdechnie.
      jak tego nie pojmujesz to nie wiem, nie graj w ogame.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [anonymousPierwszy] ().

    • Leonidas lamo jedna w ko,ńcu coś mądrego powiedziałeś ;p
      Chociaż ja na takim uni i tak nie zagram.

      Najlepszą opcją byłoby zamknięcie ogame bo ta gra kiedyś i tak upadnie jak każda inna, a grając dłużej straci się więcej czasu :E
      82 mST - 33.722 % ~ || Uni Quantum - przed UF [OFF] || ~ 21 ST - 86.987 %

      Uni Quantum - 297 badań [ON]


    • Warto pograć w ogame, chociażby dla samej rozrywki, gra nie upadnie póki ma graczy, a jest ich jeszcze bardzo dużo.
      Co do samego uni to na razie nie zanosi się, żebym pograł, możliwe, że nawet jeśli to długo nie pogram bo jakoś wolę skupić się na jednym uni niż ogarniać kilka uni na raz co później jak się ma więcej planet jest kłopotliwe i fsy trza odbierać więc z kilku uni zabierałoby to zbyt wiele czasu.
    • witam wszystkich ;P
      też jestem za uni prędkość x1 a wydobycie x3 :super:
      któryś tam przedmówca pisał że nie będzie sensu latania flo BZDURA!!! :cisza:
      dopiero wtedy będą ładne rw :evil: :komp: :lm: }:
    • Według mnie, taka zmiana to bardzo ciekawa możliwość. Oczywiście, zachwieje to balansem flota-eko ale warto spróbować jakie będą efekty. Dobrze, że GF powoli otwiera się na różne nowinki - ta ratuje OGame.


      since 2005

      PL (17, 36, 50, Orion, Ganimed, Cosmos), ORG (23), DE (Antares, Orion), US (Libra).



      ..always look on the bright side of life..

    • ci z GF to gwozdzie do trumny wbijajá ;( , GF - ja niechce NOWYCH UNI :P chcé łączenia uni , moze ktos lubi poklikac sobie od nowa pare miesiecy na nowym uni które i tak potem skączy jak każde , wiecej takich zapaleńców na nowe unie tym dłuzej poczekamy na łączenia ,
      :(


      NIE DLA NOWYCH UNI !

      SOLO 1789,43%
      ACS 2203,43%
      Moons Destroyed 10

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez TYR ().

    • TYR napisał(a):

      NIE DLA NOWYCH UNI !

      Skończyłeś? W takim razie wróćmy do rzeczywistości ^^

      Nie wiem jak będą łączyć te wszystkie unie, ale to zawsze nowość, która odświeży grę na jakiś miesiąc.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dziecinada ().

    • sranie w banie... Ludzie wiecie co oznacza skrot UFS? To oznacza ciota siedzi na koncie lub gosc ma zbyt duza flote zeby fs sie oplacal a ktos tu wyzej pisal ,,z czego bedziecie budowac flote skoro wydobycie bedzie marne'' na starych uni mieli jakie wydobycie? I jakie floty lataja? Upieraja sie niektorzy ze x5 jest zle, ale to jest przyszlosc ogame, bo tylko te uni przetrwaja. Na unk x1 lecisz 2h gosc ci sie loguje 3min przed wlotem i 4h plus dex stracone... Na x5 sprawa jest prosta- nie ma fs, nie ma floty dobrze zrobione fsy i nawet moonkill nic nie da o jakichs wyliczaniach nie wsomne... Tylko problem lezy w tym ze lamy nawet floty nie umieja podzielic i fsy puszczaja z jednego moona ciagle a potem sie zala ze x5 jest zly bo spac nie mozna... X3 co prawda ozywi gre, ale nie ma teraz graczy zeby rozgrzac takie uni, bo nowych nikt gry nie uczy a starzy sa juz leniwi i sie wykruszaja

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .Urth. ().