Nowe uni - nowe możliwe opcje

• Muniek wrote:

ale czego nie rozumiesz w odpowiedzi: "nie ma rynku bo szef wprowadził decyzje że nie ma runku ?"

dlaczego oczekujesz ze ktoś bedzie wiedział dlaczego podjał taka decyzje ? myslisz ze ktos z forumowiczow jest kolegą szefa ogejm i rozmawiali o tym na piwie i ci tu odpowie ?
      Ten niby szef kierował się opiniami sztabu ludzi, którzy pracowali na tym, więc była jakaś tego przyczyna np. finansowa, organizacyjna itd.

Takie rzeczy wychodzą czasem, od jednego do drugiego, drogą pantoflową a być może ktoś wie po prostu dlaczego wyeliminowali rynek i myślałem, że się dowiem. :D
    • Muniek wrote:

ale czego nie rozumiesz w odpowiedzi: "nie ma rynku bo szef wprowadził decyzje że nie ma runku ?"

dlaczego oczekujesz ze ktoś bedzie wiedział dlaczego podjał taka decyzje ? myslisz ze ktos z forumowiczow jest kolegą szefa ogejm i rozmawiali o tym na piwie i ci tu odpowie ?
      A to dex nie jest ? ehh :]
      Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

Gracz : lub przestał ,
      sorki

Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
    • Otwórzcie w ramach testu/sprawdzenia, a raczej ludzkiej psychiki jako projekt badawczy/psychologiczny serwer z cyklu:

NO RULES

Dajcie jakieś "x" podstawowe prędkości, ewentualnie jakoś dziwnie zwiększone, ale nie w tym rzecz... Brak zasad gry FAIR PLAY - czyli zezwalanie na multikonta, ataki na jednego gracza bez limitu, po prostu pozwólcie na wszystko co jest teraz w regulaminie zakazane. Oczywiście z wyjątkiem kultury osobistej i jakiś patologii ogólnie mam tu na myśli np. wyzwiska. Na pozostałe zasady przymknijcie oko i niech się dzieje... gwiezdny holokaust. =O
      "Sztuka To Ludzkość" 8)
      W 2020 roku, po 10 letniej przerwie od Ogame wróciłem do gry, wcześniej grałem około 5 bitych lat...
    • Ardnas wrote:

Otwórzcie w ramach testu/sprawdzenia, a raczej ludzkiej psychiki jako projekt badawczy/psychologiczny serwer z cyklu:

NO RULES

Dajcie jakieś "x" podstawowe prędkości, ewentualnie jakoś dziwnie zwiększone, ale nie w tym rzecz... Brak zasad gry FAIR PLAY - czyli zezwalanie na multikonta, ataki na jednego gracza bez limitu, po prostu pozwólcie na wszystko co jest teraz w regulaminie zakazane. Oczywiście z wyjątkiem kultury osobistej i jakiś patologii ogólnie mam tu na myśli np. wyzwiska. Na pozostałe zasady przymknijcie oko i niech się dzieje... gwiezdny holokaust. =O
      Tak jest obecnie na każdym uni :D więc nie wiem po co chcesz tworzyć dedykowane. Serio - multi, boty, przekręty. Ok, zasada basha jest - ale jakoś nie przeszkadza to ludziom - jak gsy lecą z multikonta :)
    • Nikt nie będzie chciał grać na uni, w którym nie ma zasad, bo oszuści potrzebują stabilnej fasady, czyli graczy uczciwych. Nie chaosu, w którym może trafić na lepszego od siebie. Takie uni przypominałoby psa, który próbuje złapać własny ogon i bez pasywnie grających ekowców szybko by się wyludniło, bo surka nie bierze się z niczego. Mogę się mylić, ale tak to czuję.
    • NowyLolek wrote:

Znowu szybkie uni robicie? Bo na tukanie hajs się zgadza i boicie się, że na takim X2 lud za mało na anty wyda?
      Jakie to ma znaczenie - skoro obecnie rozwijasz konto kupując zasoby. Prędkość floty praktycznie nie ma znaczenia - możesz mieć top1 nawet nie latając. Jedyna różnica w tym, że na powolnym uni może być mniejsza mobilizacja, aby otworzyć portfel.

Tak czy inaczej - już na święta będzie nowe uni - abyście mieli gdzie wydawać prezenty gwiazkowe od dziadków. Takiej okazji GF nie przepuści :)
    • cokolwiek wrote:

Tak czy inaczej - już na święta będzie nowe uni - abyście mieli gdzie wydawać prezenty gwiazkowe od dziadków. Takiej okazji GF nie przepuści
      A jak ktos nie ma dziadkow i nie dostanie prezentow? :P slaby przyklad. Z niecierpliwoscia czekam na fuzje, ma byc w tym roku jeszcze wedle Twych proroczych slow... Poki co fuzje odpuscili bo wazniejszy "projekt" na glowie. Zamiast wywiazywac sie z okreslonego planu i zamykac roczne postanowienia to GF dorzuca sobie jeszcze pracy. Pozniej wszystko na raz i jeden wielki galimatias z masa bledow i znany juz wszystkim lament i narzekanie graczy na forum :)
    • cokolwiek wrote:

Jakie to ma znaczenie - skoro obecnie rozwijasz konto kupując zasoby. Prędkość floty praktycznie nie ma znaczenia - możesz mieć top1 nawet nie latając. Jedyna różnica w tym, że na powolnym uni może być mniejsza mobilizacja, aby otworzyć portfel.
      Ale na jak długo, w nieskończoność kupę kasy nie będzie wydawał. Prędzej czy później przestanie to mieć zaczniecie, liczy się zysk przywieziony. :D
    • Apofis wrote:

cokolwiek wrote:

Ale na jak długo, w nieskończoność kupę kasy nie będzie wydawał. Prędzej czy później przestanie to mieć zaczniecie, liczy się zysk przywieziony. :D
      zaloguj sie z ciekawosci na Tucana to zrozumiesz jak klikniesz w statsy.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Nie wiem czy jest sens grania dla zabawy i frajdy na nowym uni, teraz to wyścig wydawania anty jest patrząc po Tucana... topka ma więcej pkt po 3 tygodniach niż wiele top1 na uni co mają rok czy dwa.... Choć top1 Tucana na Banie.

Ja jestem za Uni bez surowców za anty! Rozumiem dopalacze, skaracanie czasów, sztab dowodzenia ale SUROWCE za ANTY???
      Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
    • w0jci3ch wrote:

Nie wiem czy jest sens grania dla zabawy i frajdy na nowym uni, teraz to wyścig wydawania anty jest patrząc po Tucana... topka ma więcej pkt po 3 tygodniach niż wiele top1 na uni co mają rok czy dwa.... Choć top1 Tucana na Banie.

Ja jestem za Uni bez surowców za anty! Rozumiem dopalacze, skaracanie czasów, sztab dowodzenia ale SUROWCE za ANTY???

Uważam, że jest sens. Można grać dla zabawy na nowym uni. Po prostu nie przejmuj się ścisłą topką. Walcz z resztą graczy w trochę innej lidze.
    • Czyli po staremu. Każdy maksował swoje. Pierwsze uni z konsensusem. Wniosek dla teamu?: nie pytajcie, tylko maksujcie.

Póki się kapłem przed edytowaniem - w następnej ankiecie, ani mi się ważcie pytać o złomy z obrony. W takim wypadku możecie wrócić od razu do piratów i multirynku. Następnym razem dajcie coś pod eko x10, żeby zdychające już Quasar miało z czym robić fuzję za dwa lata, bo póki co, nic to nie przypomina np. rywalizacji Taurusa sprzed 6-ciu lat.

Nie mam pretensji. Stwierdzam fakty. Ankiety to zuo!

The post was edited 3 times, last by Aurora Borealis: Ponieważ, iż, bo tak. ().

• A jakie ma znaczenie złom z obrony czy prędkość floty? Skoro znów top3 będzie rywalizować na wydaną kasę i zakupy pakietów? Prędkość eko - owszem, ma wielkie znaczenie, bo oznacza więcej metalu z jednego pakietu.
      Inna sprawa, że GF się bardzo cieszy z tego - skoro z jednego uni zgarnęli tyle kasy, co z wcześniejszych kilku łącznie. Brawo dla nich :)