Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ruda napisał(a):

      Zgodzę się, jednak tam grają gracze którzy są w grze już lata ;)

      Tak, ale postawię tezę, że łatwiej jest być w grze latami gdy jest ona wolniejsza, niż gdy zasuwa jak rakieta. Mnie speedy wykańczają. Nie dlatego, że się muszę bardziej pilnować, ale dlatego, że speed uni wymusza na mnie większą aktywność w ofensywie, żeby nie odpaść od reszty. Puścisz, zaraz wróci, to znowu trzeba wysyłać, bo szkoda żeby tak stało... Taka gra szybko wypala.
    • DudaKolno napisał(a):

      nowynick napisał(a):

      DudaKolno napisał(a):

      Przepraszam, czy ktoś odpowie mi na moje pytania ? :)
      Czy to bliżej nieokreślone ? :)
      Ankiety zostały już rozesłane w grze.Co do daty otwarcia nie było informacji - obstawiam, że w przeciągu 2tyg.
      Ja nie dostałem ankiety i moi współtowarzysze również. Dodam że gramy na Europie.
      To faktycznie dziwne bo na innych uniwersach ankiety widziałem już wczoraj popołudniu. Może warto podpytać @smoki, która informacje wrzucała (o ile ma czas :D ), czy ankiety powinny już być na wszystkich uni.
    • Mi się marzy takie uni jak było w początkach. Powrót do przeszłości. Wróciłem do gry po paru latach i jakoś nie mogę połapać się w tych większych prędkościach tym bardziej, że ostatni raz grałem ok. 7 lat temu i muszę sporo innowacji przyswoić. Pamiętam jak oczekiwaliśmy na wprowadzenie acs. Teraz widzę, że acs to już Pikuś. Handlarz, sklep... Prędkość flot x 1, bez sklepu, handlarza, bonusów do wydobycia, bez sygnalizowania aktywności... Zapewne mało ludzi w tej chwili wygląda takich parametrów ale już kto napisał, że na tych wolniejszych uni gra więcej graczy. A chyba twórcom o to powinno chodzić, żeby jak najdłużej przytrzymac graczy...
    • Bandyta napisał(a):

      Mi się marzy takie uni jak było w początkach. Powrót do przeszłości. Wróciłem do gry po paru latach i jakoś nie mogę połapać się w tych większych prędkościach tym bardziej, że ostatni raz grałem ok. 7 lat temu i muszę sporo innowacji przyswoić. Pamiętam jak oczekiwaliśmy na wprowadzenie acs. Teraz widzę, że acs to już Pikuś. Handlarz, sklep... Prędkość flot x 1, bez sklepu, handlarza, bonusów do wydobycia, bez sygnalizowania aktywności... Zapewne mało ludzi w tej chwili wygląda takich parametrów ale już kto napisał, że na tych wolniejszych uni gra więcej graczy. A chyba twórcom o to powinno chodzić, żeby jak najdłużej przytrzymac graczy...

      na u68 który wchłoną praktycznie wszystkie stare uniwersa , na zibalu który chyba jest najmłodszy gdzie flota jest x1 aktywnie gra może 30 osób
    • Zapominacie w tym wszystkim o czyms co juz bylo omawiane na forum. Ludzie chca grac szybko i efektywnie. Zalogowac sie, skorzystac z kilku godzin wolnego w ciagu dnia, nachapac sie, przetopic i rosnac. To nie era poczatkow ogame gdzie nie bylo smartfonow z szeroko dostepnym internetem.

      Winter napisał(a):

      na u68 który wchłoną praktycznie wszystkie stare uniwersa , na zibalu który chyba jest najmłodszy gdzie flota jest x1 aktywnie gra może 30 osób
      Trafne spostrzezenie. Widzicie sami po statystykach jak lud chce tej predkosci floty x1. Sa raczej wyjatkami niz przewazajaca wiekszoscia.
    • Elkanen napisał(a):

      Zapominacie w tym wszystkim o czyms co juz bylo omawiane na forum. Ludzie chca grac szybko i efektywnie. Zalogowac sie, skorzystac z kilku godzin wolnego w ciagu dnia, nachapac sie, przetopic i rosnac. To nie era poczatkow ogame gdzie nie bylo smartfonow z szeroko dostepnym internetem.

      Winter napisał(a):

      na u68 który wchłoną praktycznie wszystkie stare uniwersa , na zibalu który chyba jest najmłodszy gdzie flota jest x1 aktywnie gra może 30 osób
      Trafne spostrzezenie. Widzicie sami po statystykach jak lud chce tej predkosci floty x1. Sa raczej wyjatkami niz przewazajaca wiekszoscia.
      Napisze coś z ciekawości raz w tym temacie.

      Jeśli ludzie chcą grać szybko i efektywnie w tą grę - to istnieje tylko garstka osób która ma na to czas. Naprawdę wszyscy chcecie spędzać czas głową w smartfonie bo nie można wyjść na siku. Pozwoliłem wybrać osobą które będą grały dlatego nie głosuje. Pozdro :)
    • LordOfLights napisał(a):

      Jeśli ludzie chcą grać szybko i efektywnie w tą grę - to istnieje tylko garstka osób która ma na to czas. Naprawdę wszyscy chcecie spędzać czas głową w smartfonie bo nie można wyjść na siku. Pozwoliłem wybrać osobą które będą grały dlatego nie głosuje.
      Widzisz, to co napisalem to nie sa moje slowa. Powtarzam tylko opinie przewazajacej wiekszosci osob, ktore o tym pisaly na forum.

      Co wiecej, nawet byl czas, ze sie klocilem, bo po co komu szybkie uni. Ale uznalem, ze to walka z wiatrakami i trzeba dac ludziom to czego chca. Inaczej nie bedzie gral nikt poza starymi graczami, ktorzy juz z przyzwyczajenia dogladaja i rozwiajaja swoje konta. Dla nowych graczy wolne uni to nuda bo nie chce sie nikomu czekac pol godziny na atak i godzine na recki. Wola szybko, latwo...
    • @ackra, a jaki sens Twoim zdaniem ma otwieranie uni z eko x4? Teraz wszystkie uniwersa maja eko x7, rzadko „tylko” x6, a przecież wiadomo, ze koniec końców to powstające uni dołączy do tych starszych w wyniku fuzji uniwersow. Zatem otwierając uni x4 eko już na starcie takie uni bardzo mocno traci. Wysokie eko powinno być już standardem, jeżeli wszystkim starym uniwersom dano wyższe eko.
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • Elkanen napisał(a):

      Zapominacie w tym wszystkim o czyms co juz bylo omawiane na forum. Ludzie chca grac szybko i efektywnie. Zalogowac sie, skorzystac z kilku godzin wolnego w ciagu dnia, nachapac sie, przetopic i rosnac. To nie era poczatkow ogame gdzie nie bylo smartfonow z szeroko dostepnym internetem.

      Winter napisał(a):

      na u68 który wchłoną praktycznie wszystkie stare uniwersa , na zibalu który chyba jest najmłodszy gdzie flota jest x1 aktywnie gra może 30 osób
      Trafne spostrzezenie. Widzicie sami po statystykach jak lud chce tej predkosci floty x1. Sa raczej wyjatkami niz przewazajaca wiekszoscia.
      jakbys czytal ze zrozumieniem i mial troche wiecej wiedzy to wiedzialbys ze na zibalu jest zlom z obrony.

      @smoki.
      czy bylaby opcja raz do roku wprowadzic uni x1 flota eko maksymalne badania maksymalne jakie moga byc 5galaktyk acs +30 pol ladownosc sond zakrzywienie zuzycie deuteru 0.5?
      np po wakacjach czyli wrzesien lub pazdziernik?
      a cala reszta innych uni niech robia jak chca gracze.
      wtedy moge napompowac anty i spokojnie sobie grac , a nie na x4 zastanawiac sie czy jak dostane biegunki to bezie zlom...

      bo te ankiety o kant mozna rozbic skoro glosuja na nie ludzie ktorzy nie graja i niemaja zamiaru grac
    • farcik napisał(a):

      jaki sens Twoim zdaniem ma otwieranie uni z eko x4? Teraz wszystkie uniwersa maja eko x7, rzadko „tylko” x6, a przecież wiadomo, ze koniec końców to powstające uni dołączy do tych starszych w wyniku fuzji uniwersow. Zatem otwierając uni x4 eko już na starcie takie uni bardzo mocno traci.
      A taki ma sens, że będzie można spokojnie popykać na takim uni przez jakiś czas. W ogóle najbardziej by mi pasowało eko x2 ale takiej opcji nie ma. Jeśli ktoś gra dla dla samej gry a nie dla statystyk w przyszłości to nie będzie patrzył na to ile uni "traci". Natomiast widzę że zrobił się w tej grze wyścig szczurów. A zróbcie sobie eko x100 to może przy fuzji z u68, Quantum czy Librą będziecie mieli więcej punktów od nich.
    • Rozumiem Twój punkt widzenia, jak najbardziej. Jednak moim zdaniem po to te statystyki są, żeby starać się być zwyczajnie lepszym w każdej z tych statystyk od innych. Rywalizacja, czy nie o to w tej grze chodzi? Wyścigiem szczurów bym tego nie nazywał. Tak jak w życiu, musisz być szybszy, lepszy, mądrzejszy od innych.
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • Time2Party napisał(a):

      jakbys czytal ze zrozumieniem i mial troche wiecej wiedzy to wiedzialbys ze na zibalu jest zlom z obrony.
      To nie moja wiedza tylko zacytowalem kogos innego wiec z zaczepkami to pod inny adres...

      Time2Party napisał(a):

      bo te ankiety o kant mozna rozbic skoro glosuja na nie ludzie ktorzy nie graja i niemaja zamiaru grac
      Te nowe uni kiedys trafia na te stare uniwersa gdzie teraz wszyscy gramy :P
    • Znowu przerysowujesz. Jesteś minimalistą?
      Jezeli nie będziesz szybszy, lepszy mądrzejszy to jako przedsiębiorca zwyczajnie sobie nie poradzisz, czeka Cię plajta. Tak samo, jeżeli jesteś zwykłym pracownikiem, jeżeli będziesz gorszy od innych, bo jak to napisałeś, Ty chcesz sobie w spokoju pracować, to nie dość, ze nie awansujesz to z pracy wylecisz czy pracujesz w korpo czy jako pracownik fizyczny. Nawet jako GO musisz być skuteczny, musiałeś być, heh, lepszy od innych, ze się tam dostałeś.
      Ci, którzy chcą sobie coś powoli robić siedzą na bezrobociu albo żyją na marginesie społecznym a potem wyciągają rece po plusy od rzadu :)
      Tak i tu w grze, ludzie chcą ze sobą rywalizować, chcą się ścigać, po to wkładają tyle zaangażowania i często tez pieniądze w ta grę.
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • Szczerze mówiąc?
      Czemu wszyscy podnoszą eko do x7?
      Bo przy fuzji będzie problem z punktami?
      To czemu nie zrobić np. 3-4 uniwersów z eko x4 i je połączyć?
      Jeżeli wszyscy zmieniają konfiguracje na eko x7 to jasne jest, że serwerami docelowymi będę te starsze, które na właśnie takie sobie zmieniły.

      @farcik
      W większości przypadków jednym z powodów właśnie było przyszłość uni po fuzji.


      Super Moderator Ruda:
      posty połączono, proszę używać edycji postów.
    • Time2Party napisał(a):

      @smoki.
      czy bylaby opcja raz do roku wprowadzic uni x1 flota eko maksymalne badania maksymalne jakie moga byc 5galaktyk acs +30 pol ladownosc sond zakrzywienie zuzycie deuteru 0.5?
      np po wakacjach czyli wrzesien lub pazdziernik?
      a cala reszta innych uni niech robia jak chca gracze.
      wtedy moge napompowac anty i spokojnie sobie grac , a nie na x4 zastanawiac sie czy jak dostane biegunki to bezie zlom...

      bo te ankiety o kant mozna rozbic skoro glosuja na nie ludzie ktorzy nie graja i niemaja zamiaru grac
      Ankiety są najbardziej obiektywnym źródłem informacji.

      Tym razem akurat gracze zagłosowali na eko 7, floty 1, deu 05, zakrzywienie i ACS.

      Co do ilości galaktyk... W każdej ankiecie, którą przygotowywałam, gracze zawsze wybierają największą możliwą liczbę galaktyk. Tak więc nie będziemy na sztywno wprowadzać tego czego gracze nie chcą.
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      Time2Party napisał(a):

      @smoki.
      czy bylaby opcja raz do roku wprowadzic uni x1 flota eko maksymalne badania maksymalne jakie moga byc 5galaktyk acs +30 pol ladownosc sond zakrzywienie zuzycie deuteru 0.5?
      np po wakacjach czyli wrzesien lub pazdziernik?
      a cala reszta innych uni niech robia jak chca gracze.
      wtedy moge napompowac anty i spokojnie sobie grac , a nie na x4 zastanawiac sie czy jak dostane biegunki to bezie zlom...

      bo te ankiety o kant mozna rozbic skoro glosuja na nie ludzie ktorzy nie graja i niemaja zamiaru grac
      Ankiety są najbardziej obiektywnym źródłem informacji.
      Tym razem akurat gracze zagłosowali na eko 7, floty 1, deu 05, zakrzywienie i ACS.

      Co do ilości galaktyk... W każdej ankiecie, którą przygotowywałam, gracze zawsze wybierają największą możliwą liczbę galaktyk. Tak więc nie będziemy na sztywno wprowadzać tego czego gracze nie chcą.
      smoki to choć raz zróbcie 5 galaktyk I brak pz z obrony