Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • @Art czy jest kiedyś możliwość wprowadzenia ładowności sond na starsze uni - np: Quantum ?
      Co byłoby potrzebne ze strony graczy do takiej zmiany, jakieś głosowanie jest możliwe ?

      Coś takiego mogłoby zachęcić nowych graczy, na Quantum jest sporo idlerów z których można zarobić.
      Pytanie czy taka zmiana jest do wykonania na Uni w którym wcześniej ładowności sond nie było.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Munio_Uni 1 napisał(a):

      @Art czy jest kiedyś możliwość wprowadzenia ładowności sond na starsze uni - np: Quantum ?
      Co byłoby potrzebne ze strony graczy do takiej zmiany, jakieś głosowanie jest możliwe ?

      Coś takiego mogłoby zachęcić nowych graczy, na Quantum jest sporo idlerów z których można zarobić.
      Pytanie czy taka zmiana jest do wykonania na Uni w którym wcześniej ładowności sond nie było.
      Ja wiem, że na Q mało graczy, ale są mt i żaden ekonom nie narzeka.
      Nie zachęci nikogo, bo nikt nowy na Q nie przyjdzie, a jeśli nawet to wyjdzie z protekcji i dostanie złoma zaraz.
    • Taka mala uwaga odnosnie konfiguracji tego i przyszlych nowych unii
      Eko jak najbardziej x 5 lub wiecej
      flota x 1
      Ze wzgledu na mala ilosc graczy 5.....6 galaktyk
      Brak ladownosci sond
      Unii o takiej konfiguracji ma szanse na dluzszy zywot i mozna pograc z przyjemnoscia

      Ktos powie ze flota za wolno
      Przy 15 lev napedu nadprzestrzennego lot w ukladzie pancernikami to okolo 25 min
      Przy flocie x 2 lub x 3 , to stale telefon w rece bo od lapka jak odejdziesz np do toalety czy na obiad mozesz dostac zloma
      Przy szybkosci flot x 2 x 3 lub wiecej po 3 ..5 mesiacach uni niestety umiera
      A ladownosc sond jeszcze przyspieszy ten moment
      Taka konfiguracja to dla tych co maja duzo kasy i graja do pierwszego zloma i czekaja na otwarcie nowego unii
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez john malkowitz007 ().

    • Nie umiem korzystać z tych cytatów na forum więc odpiszę normalnie.

      Mario: Wiosłuję MTkami i nie narzekam ale wiosłowanie sondami zaoszczędziło by sporo czasu. Czy ktoś nowy przyjdzie tego nie wiem ( no dobra pisząc o sondach myslałem o SOBIE a nie o potencjalnych nowych graczach :D ), dla mnie większa radocha pograć na Quantum - gdzie powiedzmy jest nieco większe wyzwanie.

      Mari: dobra o tym nie pomyślałem, farmy faktycznie mogą się zmniejszyć kilkukrotnie gdy każdy będzie miał dostęp do tak szybkiego farmienia :-/
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • john malkowitz007 napisał(a):

      Taka mala uwaga odnosnie konfiguracji tego i przyszlych nowych unii
      Eko jak najbardziej x 5 lub wiecej
      flota x 1
      Ze wzgledu na mala ilosc graczy 5.....6 galaktyk
      Brak ladownosci sond
      Unii o takiej konfiguracji ma szanse na dluzszy zywot i mozna pograc z przyjemnoscia

      Ktos powie ze flota za wolno
      Przy 15 lev napedu nadprzestrzennego lot w ukladzie pancernikami to okolo 25 min
      Przy flocie x 2 lub x 3 , to stale telefon w rece bo od lapka jak odejdziesz np do toalety czy na obiad mozesz dostac zloma
      Przy szybkosci flot x 2 x 3 lub wiecej po 3 ..5 mesiacach uni niestety umiera
      A ladownosc sond jeszcze przyspieszy ten moment
      Taka konfiguracja to dla tych co maja duzo kasy i graja do pierwszego zloma i czekaja na otwarcie nowego unii

      nie tak dawno wyszedł zibal eko x7 flota x1 zapraszamy
      a jeżeli chodzi o flote to głupie gadanie jak nie siedzisz przy kompie fsujesz się czy to na x1 czy x5
      flota x2 w dobie smartfonów to minimum x1 nie powinno istnieć

      Munio_Uni 1 napisał(a):

      Nie umiem korzystać z tych cytatów na forum więc odpiszę normalnie.

      Mario: Wiosłuję MTkami i nie narzekam ale wiosłowanie sondami zaoszczędziło by sporo czasu. Czy ktoś nowy przyjdzie tego nie wiem ( no dobra pisząc o sondach myslałem o SOBIE a nie o potencjalnych nowych graczach :D ), dla mnie większa radocha pograć na Quantum - gdzie powiedzmy jest nieco większe wyzwanie.

      Mari: dobra o tym nie pomyślałem, farmy faktycznie mogą się zmniejszyć kilkukrotnie gdy każdy będzie miał dostęp do tak szybkiego farmienia :-/


      Nie wiem czy miałeś przyjemnośc lub nie przyjemnośc famienia sondami , ja na zibalu mając 500k sond przy ładnych idlakach robię 25-30kk na godzinę , na Quantum robię trochę więcej mtkami , przy tym że na zibalu ta godzina to jest non stop wysyłanie statków a na Quantum jest skan wysłanie zapomnienie . Sondy to fajna sprawa ale do transportu dexu a nie koniecznie do farmienia
    • cu8e napisał(a):

      x7eko/x2-3flota/0.5 deu/25+ pól/5-6 galaktyk/75%PZ-ta

      Tak ku pamięci sobie napiszę za ile lat zobaczę takie U u nas :E
      Niech już nawet będzie x1 flota/bez PZ z obrony ale x7 eko to by było coś do czego warto wrócić :)
      Cóż nadal warto czekać :E
      u4/u10/u12/u14/U34!/45/FORNAX/Virgo # Argo/G.O.T.U - SHINTO/IFA/TeSMURFY/SMURFS/TWD
      Janice TOP20[OFF] | Quantum[ON]
      Z OGame od 2005r | Stary SowaBezOka na forum
    • Ksanterio napisał(a):

      Oj Oj serwer ma spore opóźnienie :)
      A tak czekam :P
      Liebe Spieler,

      wir möchten sicherstellen, dass ein einwandfreies Spielen auf neuen Servern bei der Eröffnung für euch sichergestellt ist.

      Aufgrund der technischen Schwierigkeiten mit der Lobby am heutigen 28.06.2018 wird daher die Eröffnung von dem neuen Universum Cosmos auf den morgigen Freitag, den 29.06.2018 - wie gehabt um 14:00 Uhr - verschoben.

      Wir entschuldigen uns für die dadurch entstehenden Unannehmlichkeiten.


      Euer OGame.DE-Team

      @smoki podaj to oficjalnie bo wisi na de od dobrych kilku h info.
    • Lukas90 napisał(a):

      Ksanterio napisał(a):

      Oj Oj serwer ma spore opóźnienie :)
      A tak czekam :P
      Liebe Spieler,
      wir möchten sicherstellen, dass ein einwandfreies Spielen auf neuen Servern bei der Eröffnung für euch sichergestellt ist.

      Aufgrund der technischen Schwierigkeiten mit der Lobby am heutigen 28.06.2018 wird daher die Eröffnung von dem neuen Universum Cosmos auf den morgigen Freitag, den 29.06.2018 - wie gehabt um 14:00 Uhr - verschoben.

      Wir entschuldigen uns für die dadurch entstehenden Unannehmlichkeiten.


      Euer OGame.DE-Team

      @smoki podaj to oficjalnie bo wisi na de od dobrych kilku h info.
      @smoki właśnie jesli jest otwarcie jutro to czas najwyższy by zamieścić jakieś info na ten temat...

      The hero is only one Ksanterio

    • DeeJay napisał(a):

      Kiedyś widziałem taką ciekawą stronę z wypisanymi wszystkimi nowymi uniwersami na wszystkich serwerach w jednym miejscu. Wie ktoś gdzie taką znajdę?


      AR x4 Eco x1 Fleet DF 70%, 50% DiDF 0,6 Deu zużycie, 5 galaktykach +25 pola
      BA 7x Eco 1x Fleet, 80% DF 0,5 Deu zużycie, 5 galaktykach +20 pól, Szpiegowania przechowywania sondy NA
      BR x7 Eco, x6 Fleet, 70% DF, 30% DiDF 0,5 Deu konsumpcji 4 galaktykach + 25 pól, 25000 DM po walidacji Szpiegowania przechowywania sondy NA
      CZ x4 Eco x4 Fleet, 50% DF 0,5 Powt zużycie, 5 galaktykach +25 pola, 25000 DM
      DE x4 Eco x4 Fleet, 70% DF 0,8 Deu zużycie, 6 + 25 pola galaktykach 25000 DM po zatwierdzeniu
      DK x6 Eco x3 Fleet, 50% DF , 0.5 zużycia deu, 5 galaktyk, +25 pól, 25.000 DM po walidacji
      ENx6 Eco x3 Fleet, 70% DF 0,6 Deu zużycie, 5 galaktykach +25 pola, 25000 DM Po zatwierdzeniu
      ES x5 Eco X2 Fleet, 70% DF 0,5 Deu zużycia, 5 galaktykach +25 pola
      FI x4 Eco x6 Fleet DF 70%, 30% DiDF 0,5 Deu Zużycie 4 galaktykach +25 pola, 25000 DM po zatwierdzeniu do przechowywania sondy Szpiegowania NA
      FR x4 Eco x4 Fleet, 30%, 30% DF DiDF, 7 Galaktyki + 25 pól
      GR x7 Eco x5 Fleet, 30% DF 0,5 Deu Zużycie 6 galaktykach +30 pola, Szpiegowania przechowywania sondy NA
      HR 7x Eco, 4x Fleet, 80% DF 6 galaktykach +20 pola, NON ACS, 0,5 zużycie Deu, 8k DM po walidacji, które nie posiadają zdolności sonda
      HU 4x Eco 2x Fleet DF 40%, 20% DiDF 0,8 Deu zużycie, +25 pola, 25,000 DM po walidacji
      IT 7x Eco 6x Fleet, 80% DF, 5 galaktykach +30 pola
      JP x5 Eco x5 Fleet, DF 70%, 30% DiDF, 5 galaktyki +25 pola, 15000 DM po walidacji
      MX x6 Eco Fleet x1 60 % DF 0,5 Deu zużycie, 5 galaktykach + 25 pól
      NL 3x Eco 3x Fleet, 50% DF 30% DiDF nie ACS 0,5 Deu Zużycie + 25 pól, 25000 DM
      nR x4 Eco x4 Fleet, 80% DF, 0,5 Deu Konsumpcji, 5 galaktyk +25 pola, 25000 DM
      PL x5 Eco, x1 Fleet, 70% DF 0.5 Deu Konsumpcji, 7 Galaxies, +15 pola
      PT x5 Eco, x5 Fleet, 70% DF 0.5 Deu Konsumpcja 9 galaktyk +25 pola, DM 25,000 after walidacji, przechowywania szpiegostwa Sonda ON
      ROx4 Eco x4 Fleet, 80% DF 0,5 Deu zużycie, 5 galaktykach +25 pola
      RU x6 Eco x6 Fleet, 80% DF 6 galaktykach +25 pola 25.000 DM Po zatwierdzeniu do przechowywania sondy Szpiegowania NA
      SE x4 Eco x4 Fleet, 50% DF 0.7Deu zużycie, 5 galaktykach +30 pola
      SI x3 Eco x3 Fleet DF 50%, 0,6 Deu zużycie, +25 pola 25.000 DM po walidacji
      SK x5 Eco x5 Fleet, 0,5 Deu zużycie, +25 pola, 25000 DM po zatwierdzeniu do przechowywania sondy Szpiegowania NA
      TR x5 x3 Eco, Fleet, 50% DF 0,5 Deu zużycie, 5 galaktykach +25 pola
      TW x7 Eco x4 Fleet, 70% DF 0,5 Deu zużycie 5 galaktyk +25 pola, 25,000 DM po walidacji, przechowywania szpiegostwa Sonda ON
      NAS x3 Eco x3 Fleet, 50% DF 0,5 Deu Zużycie 6 galaktykach +30 pola, 25,000 DM po walidacji Szpiegowania przechowywania sondy pomiarowej
    • Munio_Uni 1 napisał(a):

      @Art czy jest kiedyś możliwość wprowadzenia ładowności sond na starsze uni - np: Quantum ?
      Co byłoby potrzebne ze strony graczy do takiej zmiany, jakieś głosowanie jest możliwe ?
      Na chwilę obecną to ustawienie jest wciąż testowane i nie ma opcji, aby trafiło na stare Universa. Ale od czasu do czasu przypominam się o to i jak tylko coś się zmieni, to dam znać.