Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • up
      I to jest dla mnie kwintesencjs ogame. Nie top tylko ludzie. Czym mniej serwerów tym wiecej ludzi grających na poszczególnych konfiguracjach.

      Niestety to tylko utopia.... nic się nie zmieni i nowe serwery będą powstawać co 3 miechy.
      Bla, bla, bla, bla
    • grałem w ogame od 2007 roku tak jak mam założone te konto na forum poznałem trochę osób zibal i przy eko x7 przy prędkości flot mozna faktycznie robić tylko eko nawet do 35/30/25 z 400 satelitami na czele z obrona max 500 lli ten debris z obrony no moze rozumiem ze gracz ktory gra flota musi mu się opłacać a te ludzie co wydaja anty recki lecisz 1:30 recki 3h nie da sie poprostu grac flota kiedys na ogame nie było można wykupić za anty reckow i obrony dlatego bylo fajniej sie grało uczciwie złom to złom i każdy dzielił się łupem a tu czegoś takiego nie ma złom z 80 % to może być nie twój złom tylko obrońcy i flotowcy graja na zibal dla fana i nie maja za dużo zysku
      trzeba pomyśleć grac flota to
      recyklery
      flota
      czas 1:30 recki 3h pilnowanie tego
      zużycie deuteru
      szukanie gracza planet na cel
      jak zezłomujemy czy ktos nam ukradnie złom
      tyle jest użerania sie ze na tym uni grac flota jest praktycznie nieopłacalne szybciej się spłaca kopalnie po 3 miesiącach gry niż ta flota cala wzięta
      i myślę ze na zibal powiano być flota x3 przy eko x7 i każdy był by zadowolony a nawet 2x flota bez debrisu z obrony

      ja mam propozycje do konfiguracji nowego uni

      1 opcja konfiguracji jest dla flociarzy

      x3 flota
      x7 eko
      bez debrisu obrony
      brak ładowności sond
      70-80% złomu floty
      +25 pól na planecie
      zużycie deuteru 0,5
      9 galaktyk

      nowa dodatkowa opcja
      w czasie ataku zablokowane wykup recyklerów i obrony za antymaterie tylko

      2 opcja jest dla ekonomów i flociarzy

      x2 flota
      x9 eko
      bez debrisu obrony
      50% złomu floty
      brak ładowności sond
      zużycie deuteru 0,5
      +25 pól na planecie
      9 galaktyk

      3 opcja jest tylko dla ekonomów

      x1 flota
      x9 eko
      30% złomu floty
      bez debrisu obrony
      zużycie deuteru 1
      brak ładowności sond
      +25 pól na planecie
      9 galaktyk

      popatrzcie każda konfiguracja jest dla kogoś albo flotowa albo ekonoma lub i tego i tego
      a wy kombinujecie parametrami ze z fajnego uni zibal mamy dosłownie grę polegającej na ekonomi

      lub jak robicie uni szybkością to jak jest x7 eko to x7 flota albo dajcie standardowe uni

      x1 flota
      x1 eko
      30% złomu floty
      bez debrisu obrony
      zużycie deuteru 1
      brak ładowności sond
      +0 pól na planecie
      9 galaktyk

      dziękuje pozdrawiam
    • Niby śmieszek, ale to -25 pól trochę nie pasuje do reszty. Słaby z Ciebie zgrywusik.

      Większość decyduje, więc po co te płacze :) jakie parametry by nie były, zdechnie zanim w ogóle się rozkręci. GF przytuli hajsy z anty głupków i tak do następnego bezsensownego uni.
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • Nowe uniwersum o nazwie


      Aquarius


      Zostanie otwarte 22 marca około godziny 14





      Universum będzie posiadało następujące parametry:


      prędkość ekonomii 5x (produkcja surowców, budowa budynków, badania, stocznie)
      • prędkość flot 3x (czas lotu, czas użycia teleportu, rakiety międzyplanetarne)
      • 70% złomu ze zniszczonych statków trafi na pole zniszczeń
      30% złomu z obrony trafi na pole zniszczeń
      • 50% współczynnik zużycia deuteru
      • 9 galaktyk
      • ładowność sond szpiegowskich
      • +25 pól




      Dodatkowo po pomyślnym potwierdzeniu adresu e-mail na konto trafi 25 000 Antymaterii !!!




      hehehe a jednak 9 gali i złom z obrony :(
    • Półtoraroczny Oberon z bardzo podobnymi parametrami (speedy się zgadzają, tutaj jedynie zmiana w spalaniu i 10% więcej złomu z obrony oraz 10% z floty) jest martwy, gra może ~40 osób, z czego ~15-20 tak na poważniej. Gale puste, czasami kilkadziesiąt układów nawet bez idlaka się przeklikuje, a mamy tylko 6... :P
    • dla mnie wymarzoną unia to taka z nowym GO wybranym w drodze ankiety społecznościowej gdzie podania są do wglądu każdego kandydata albo jakiś supporator zaproszony z innego serwera gdzie na innych serwerach przy znacznieniejszej ilości universów i graczy jest większa ilość Operatorów.
      Pomysł w pewnym stopniu zminimalizował by pojawiające się coraz częściej sformułowanie syndromu "kolesiostwa" i przywrócił by teamowi bezstronność oraz w dalszym ciągu braki w kadrze/teamie bo masowo otwierane są unie gdzie dość zauważalnie jest nieproporcjonalnie pojawianie się Opiekunów (GO) do pilnowania i poświęcenia czasu dla uni.
    • A ja patrzę na to zupełnie inaczej - fajnie, że oGame otwiera nowe uniwersa - słuchają głosu swoich graczy. To czego brakuje to kampania reklamowa nastawiona na pozyskanie nowych graczy. Jakbyście mieli budżet mógłbym Wam zorganizować taką kampanie - pozyskanie 10k graczy to nie problem - robiłem to w innych biznesach. Dla GameForge mógłbym to zrobić za darmo.

      Uważam, że czasy oGame się nie skończyły a najlepsze jeszcze przed nimi. Dziwi mnie natomiast to, że tak to zaniedbali (reklama, aplikacje) - to jest masakra.

      PS:
      Szkoda, że skasowało stare konta na forum - niestety z jakiś przyczyn nie mogłem się zalogować na swoje stare konto. No ale to jest właśnie też efekt tych zaniedbań ze strony GF.
    • Testie napisał(a):

      A ja patrzę na to zupełnie inaczej - fajnie, że oGame otwiera nowe uniwersa - słuchają głosu swoich graczy. To czego brakuje to kampania reklamowa nastawiona na pozyskanie nowych graczy. Jakbyście mieli budżet mógłbym Wam zorganizować taką kampanie - pozyskanie 10k graczy to nie problem - robiłem to w innych biznesach. Dla GameForge mógłbym to zrobić za darmo.

      Uważam, że czasy oGame się nie skończyły a najlepsze jeszcze przed nimi. Dziwi mnie natomiast to, że tak to zaniedbali (reklama, aplikacje) - to jest masakra.

      PS:
      Szkoda, że skasowało stare konta na forum - niestety z jakiś przyczyn nie mogłem się zalogować na swoje stare konto. No ale to jest właśnie też efekt tych zaniedbań ze strony GF.
      Też uważam, że czasy ogame się jeszcze nie skończyły, ale z tym że najlepsze jeszcze przed nim to chyba przesada :D. Nie wierzę, żeby powstało jakieś uni, żeby parę dni po otwarciu było 16k graczy.
    • spirycik napisał(a):

      Testie napisał(a):

      A ja patrzę na to zupełnie inaczej - fajnie, że oGame otwiera nowe uniwersa - słuchają głosu swoich graczy. To czego brakuje to kampania reklamowa nastawiona na pozyskanie nowych graczy. Jakbyście mieli budżet mógłbym Wam zorganizować taką kampanie - pozyskanie 10k graczy to nie problem - robiłem to w innych biznesach. Dla GameForge mógłbym to zrobić za darmo.

      Uważam, że czasy oGame się nie skończyły a najlepsze jeszcze przed nimi. Dziwi mnie natomiast to, że tak to zaniedbali (reklama, aplikacje) - to jest masakra.

      PS:
      Szkoda, że skasowało stare konta na forum - niestety z jakiś przyczyn nie mogłem się zalogować na swoje stare konto. No ale to jest właśnie też efekt tych zaniedbań ze strony GF.
      Też uważam, że czasy ogame się jeszcze nie skończyły, ale z tym że najlepsze jeszcze przed nim to chyba przesada :D. Nie wierzę, żeby powstało jakieś uni, żeby parę dni po otwarciu było 16k graczy.
      Wszystko kwestia dobrej kampanii reklamowej.