Nowe uni - nowe możliwe opcje

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Debris z obrony to głupota (moim zdaniem) a w połączeniu z przesadnym eko x7 totalna porażka. Do tego speed x1 i 9 galaktyk :E
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • umpa wrote:

mając spaline na 15 lot z 1 do 4 gali DT potrwa 5,30h :D więc wrócisz z pracy o 18 i zaczniesz zwozić surowce to w takim przypadku będzie trzeba czekać do 23:30 xD
      a kto by latal przez 4 gale. matke do zwozki robi sie po srodku ^^ mozesz obstawic 7 8 9 gale i cieszyc sie zwozka w 2, bynajmniej moon kille nie beda trwaly 1,5h ^^
    • Quanx wrote:

umpa wrote:

mając spaline na 15 lot z 1 do 4 gali DT potrwa 5,30h :D więc wrócisz z pracy o 18 i zaczniesz zwozić surowce to w takim przypadku będzie trzeba czekać do 23:30 XD
      a kto by latal przez 4 gale. matke do zwozki robi sie po srodku ^^ mozesz obstawic 7 8 9 gale i cieszyc sie zwozka w 2, bynajmniej moon kille nie beda trwaly 1,5h ^^
      przy przykładowej spalinie jaką napisałem lot przez jedna gale ponad 3h :) aby latać w 2 spaline musiał byś mieć na poziomie 40 :D

POZDRO&POĆWICZ
    • Chocby po to inteligencie że to już nie są czasy ze na OGame siedzi się w domu po pracy, teraz każdy ma dostęp do smartfona i trafić coś na X1 to święto jak jakiś cycek przysnie zanim wyślę fsa, gra na X5 choćby wymaga skilla a gadanie że nie da się wyjść do WC to wymówka ludzi z hemoroidami jakimiś chyba... Ile można siedzieć na kiblu... Ludziska ogarnijcie się...
    • Jestem noobem;D, pierwszy raz gram w ogame na uni Virgo (flota x6) lot w układzie to niecałe 5 min.....uważam że można się nie wyrobić z pójściem do WC, w zależności czy przed wyjściem myjesz ręce czy nie;D. Ja jak mam przesłanki i obserwuję gościa, to latam nawet na aktach.
      Sprawdziłem na uXanthus masz flotę x1 i jest 761 wątków w ST, to dużo jest tych cycków lub ludzi s hemoroidami;D

The post was edited 1 time, last by DzikiZazji ().

• @Starrk

na DE tak się sprawy mają :E

• Układ kolisty galaktyk i systemów słonecznych (> wyjaśnienie <)
      • Wszechświat będzie miał tylko 6 galaktyk
      • Spiosondes będzie zawierał przestrzeń dyskową ( należy pamiętać, że zgodnie z przepisami dotyczącymi ataków z użyciem tych sond szpiegowskich obowiązuje zasada linii bazowej! )
      • 5 razy większa prędkość dla gospodarki
      • 1- krotność prędkości dla floty
      • Zużycie paliwa w przypadku lotów wynosi tylko 50% normalnych kosztów
      • 50% floty na polu gruzu
      • 40% obrony w polu śmieci
      • +30 pól dodatkowych dla każdej planety (również HP)
      • 8 000 DM po zatwierdzeniu konta

hahaha czyli pole gruzu też wygląda tam bajkowo XD
      u4/u10/u12/u14/U34!/45/FORNAX/Virgo # Argo/G.O.T.U - SHINTO/IFA/TeSMURFY/SMURFS/TWD
      Z OGame od 2005r | Stary SowaBezOka na forum
    • Adeke36 wrote:

kaito wrote:

Sporo osób narzeka na parametry polskiego uni, no ale za przeproszeniem ktoś [ciach] głosował w tych ankietach i tak wybrał.. Ja głosowałem inaczej.. Nie zagram na nowym uni, żenująca konfiguracja.
      Ludzie myślą że to fajne będzie bo nie będzie bunkrów .
      Ludzie nie wiedzą że nie będzie surowców do zwózki
      Ludzie nie wiedzą że nie będzie satelit
      Ludzie nie wiedzą że Eko na wysokim poziomie ciężko zasilić elektrownią
      Ludzie nie wiedzą że te uni jest skazane na porażkę

Konfiguracja była by okej , gdyby nie derbis z obrony
      Może wolna flota ale kopaczom to nie powinno przeszkadzać
      W sumie mało mnie temat obchodzi,ale tak patrzę na to co piszesz i widać,że nigdy nie grałeś na uni z debrisem z obrony :X

POnury OutsideR wrote:

a gadanie że nie da się wyjść do WC to wymówka ludzi z hemoroidami jakimiś chyba... Ile można siedzieć na kiblu... Ludziska ogarnijcie się...
      Prawda jest taka,że i tak 95% tu obecnych idzie do kibla z telefonem ,czy to grając w danym momencie w OG, czy nie :E

The post was edited 1 time, last by Spanish Inquisition ().

• PZ z obrony i 9 galaktyk to z całą pewnością kompletna wtopa i pomyłka,

prędkość floty i eko na plus..

myślę sobie, że gdyby dali większą prędkość flot to byłby raj flociarzy, a tak to wygląda na uniwersum, które szybciutko umrze :)

z bogiem i krzyż na drogę

ps. niektórzy użytkownicy powinni się zapoznać, ze znaczeniem i właściwym użytkowaniem słowa "bynajmniej", bo aż w oczy kłuje...
    • Spanish Inquisition wrote:

Prawda jest taka,że i tak 95% tu obecnych idzie do kibla z telefonem ,czy to grając w danym momencie w OG, czy nie :E
      Nie sądź innych po sobie. To, że Ty zabierasz tel na posiedzenie w ubikacji nie znaczy, że każda osoba tak robi. Zachowanie, o którym piszesz to dowód na uzależnienie.
      Tymczasem dla normalnego człowieka to gra ma być dla niego a nie on dla gry.

Nie wróżę powodzenia temu Uniwersum. Popatrzymy za rok.
    • Gdyby nie te bezsensowne 9 galaktyk, to bym się zarejestrował, parametry prawie idealne. Ale niestety to całkowicie dyskwalifikuje uni przy obecnych poziomach aktywnych graczy. Kolonizować puste galaktyki i po nich latać to żadna przyjemność.
      kmlody84
      ---------
      Betelgeuse [SPZ] - TOP 5 -> Taurus [SPZ]
      Ganimed [DarkBlue] - OFF
      Rhea [SPZ] - TOP 40 -> Xanthus [SPZ]
    • Spanish Inquisition wrote:

Adeke36 wrote:

kaito wrote:

Sporo osób narzeka na parametry polskiego uni, no ale za przeproszeniem ktoś [ciach] głosował w tych ankietach i tak wybrał.. Ja głosowałem inaczej.. Nie zagram na nowym uni, żenująca konfiguracja.
      Ludzie myślą że to fajne będzie bo nie będzie bunkrów .Ludzie nie wiedzą że nie będzie surowców do zwózki
      Ludzie nie wiedzą że nie będzie satelit
      Ludzie nie wiedzą że Eko na wysokim poziomie ciężko zasilić elektrownią
      Ludzie nie wiedzą że te uni jest skazane na porażkę

Konfiguracja była by okej , gdyby nie derbis z obrony
      Może wolna flota ale kopaczom to nie powinno przeszkadzać
      W sumie mało mnie temat obchodzi,ale tak patrzę na to co piszesz i widać,że nigdy nie grałeś na uni z debrisem z obrony :X
      ad1. Brak obrony + ładowność sond - czyli uważasz że będą surowce do zwózki ?
      ad2. Brak obrony = brak satelit bo będzie wpadało parę kr by zniszczyć saty tak żeby sondy mogły zrobić reszte
      ad5. Pamiętam 39 i 40 udane były bardzo , aaaa no tak tam nie było x7 eko nie opłacało się az tak latać :)

Czekam na kontrargumenty
      chyba że uważasz żę będziesz miał obronę na planetach to wtedy zwracam honor i nic nie będę więcej tłumaczył
    • Za czasów kiedy istniały jedynie Uni z prędkością standardową (nazywaną teraz "razy jeden") tak surowo karali na Forum o wspomnieniu nawet, że istnieją wersje gry z wyższymi prędkościami.

I co zrobili? GF poszło w prędkość. Sami zaczęli iść w kierunku tak znienawidzonej konkurencji.

Zrobili z gry strategicznej - zręcznościówkę. Aby czekać jak zaproponują prędkość flot x16.
    • To takie uni gdzie po roku bedzie gralo 30 gornikow i 5 flociarzy.
      flota x1 w obecnych czasach to beznadzieja i nawet ładowność sond tego nie zmieni.
      Eko x 7 spowoduje wylew antymateri w pierwszym tygodniu gdzie przewaga na dopalaczach i gelologach bedzie bardzo widoczna.

Złom z obrony to chyba akurat jedyny plus tego uni.

@Almera tylko kiedyś wiele osoby grało w og z na stacjonarnym komputerze albo w cafe'jkach.Nie było internetu w każdym telefonie,tablecie czy innym syfie.Skracania czasu budowy też nie było.
      /b/
      DARTH PUTIN
      Antares top 32 ON GWIEZDNY TEMPLARIUSZ :juzpotobie:
      Merkur top 24 OFF
    • Adeke36 wrote:

ad2. Brak obrony = brak satelit bo będzie wpadało parę kr by zniszczyć saty tak żeby sondy mogły zrobić reszte
      Bzdura. Nie klepię obrony na żadnym uni (poza paroma powłokami i kilka WR) i nikt mi w satki nie wlatuje, ani nie farmi nocnego wydobycia, bo szkoda zachodu. Poza tym tylko nooby wlatują komuś w satki i zwykle kończy się to karnym złomowaniem agresora.
      kmlody84
      ---------
      Betelgeuse [SPZ] - TOP 5 -> Taurus [SPZ]
      Ganimed [DarkBlue] - OFF
      Rhea [SPZ] - TOP 40 -> Xanthus [SPZ]