Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Typowa polska rzeczywistość. Stwierdziłem że zrobię sobie przerwe od ogame i może troche tych płaczków wyginie, jednak nie..
      Od kilku lat jak pamiętam co powstawało nowe uni ciągły płacz, że za szybkie, ze za wolne, ze nie ma graczy.
      Jak dla mnie nie ma sensu konkurować z ludźmi, którzy wydają miliony na anty, dlatego czekam wyłącznie na Stary Design oraz brak antymaterii. _>" title=">_>" style="font-size: 0.8em;">
    • Lato,wyjazdy przed nami,kto normalny będzie grał w grę na tak szybkich uni do latania/ilością złomu :P

      x5 szybkość floty było nieporozumieniem,a ankieta dot. poprzedniego uni została strolololowana

      Jeszcze trochę i będziemy mieli 2 uni w ciągu jednego miesiąca.

      Libra 4ever
      [OFF] Libra - TOP6
      [OFF] Polaris - TOP5

      [OFF] Rhea - TOP1
      [OFF] Uriel - TOP40

      Kiedyś: min.: U1, U4, Rigiel, Deimos, Merkur i kilka innych.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zyklon ().

    • 3k graczy na Neksun nowe rekordy :D
      gdzie czasy że 24h i 15k graczy:) antymateria zepsuła wszystko:) smak i atrakcyjność Gry:)
      z miesiąca na miesiąc coraz mniej graczy na każdym unii :)
      rok dwa i po 500 "kont" będzie na unii:)

      Edit: teraz o zlotach można już zapomnieć a to był jeden z uroków tej gry :)

      POZDRO&POĆWICZ

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez umpa ().

    • Moim zdaniem to ogromna ilość speed uni zniszczyła w jakimś stopniu tą grę.
      Wszystko przychodzi łatwo, szybciej.
      Można to zauważyć na podstawie u68, gdzie gra dużo osób i w top 100 nie uświadczysz nicku oddam konto, jak na pozostałych uniwersach.

      Ja od dawna czekam na uni x1, bo chętnie bym na takowym poklikał, gdzie surowce się bardziej szanuje, niż na speeduniach :E
    • Nie wiem co za problem macie z tym złomem z obrony. To bardzo dobra opcja skutecznie eliminująca z gry bunkrowników. Chociaż bywają i uparci, którzy klepią tą obronę w nieskończoność - bardzo lubię takie supermarkety odwiedzać :)

      A uni ze złomem z obrony dawno nie było, za to byłs masa bezsensownych uni typu flota x5 dla nolife`ów.
      kmlody84
      ---------
      Betelgeuse [SPZ] - TOP 5 -> Taurus [SPZ]
      Ganimed [DarkBlue] - OFF
      Rhea [SPZ] - TOP 40 -> Xanthus [SPZ]
    • aVV napisał(a):

      Moim zdaniem to ogromna ilość speed uni zniszczyła w jakimś stopniu tą grę.
      Wszystko przychodzi łatwo, szybciej.
      Można to zauważyć na podstawie u68, gdzie gra dużo osób i w top 100 nie uświadczysz nicku oddam konto, jak na pozostałych uniwersach.

      Ja od dawna czekam na uni x1, bo chętnie bym na takowym poklikał, gdzie surowce się bardziej szanuje, niż na speeduniach :E
      Dołączam się :) też czekam na takie uni ale chyba ciężko będzie :P
    • Może nie do końca w temacie, ale jak dla mnie to też ma wpływ na grę, obecnie gram sobie też na Japetusie, sporo latam, szukam celów, ale wielu graczy nie jestem w stanie zaatakować przez taktyczny odwrót. Moim zdaniem próg 500k jest śmieszny szczególnie na młodych uni, Japetus ma około pół roku,a raptem TOP 180 ma przekroczone 500k pkt, nie licząc graczy nieaktywnych to bardzo mała grupa, szczególnie, że wszystkich graczy jest niewielu.
    • Art napisał(a):

      trzeciak000 napisał(a):

      tylko czemu nie ma opcji wyboru, czy w ogóle chcemy złom z obrony czy nie
      Faktycznie, moje niedopatrzenie związane z modyfikacją opcji złomu z obrony w nowym otwarciu. Teraz już nieco za późno na modyfikację, bo głosy zostały już oddane. Z tego co widzę, sporo osób głosuje za 80% wartością, której jeszcze u nas nie było ;)



      To 80% jest nieporozumieniem, wiec chyba należałoby zrobić nową ankiete i uwzględnić 0% z obrony, tak by było najbardziej fair z waszej strony

      Ponad 50 ST w dorobku & Minionki są spoko <3
    • M4ti napisał(a):

      BROWAR napisał(a):

      Dzięki Bogu w ankiecie zwycięża opcja 20%, a nie 80...
      Ale to dalej jest 20% a nie 0%. Jak udowodnisz, że gracze którzy głosowali za 20% mieli na myśli popieranie 0% obrony? Jeśli wygra 20% to taka opcja zostanie wdrożona.



      Miałem na myśli, że z dwojga złego już lepiej te 20% niz 80%...
      Art powinien przeprowadzic jeszcze jedną ankiete i uwzględnić 0%, a tamtą unieważnić ...

      Ponad 50 ST w dorobku & Minionki są spoko <3
    • Art napisał(a):

      Mogę przyjąć, że 20% to nie będzie złomu z obrony... Jeśli ta opcja wygra.
      Nie możesz tego zrobić. Ktoś głosował na 20% i nagle co - głos zostaje zmanipulowany i mimo wygrania 20% przekłamiesz wyniki? Skąd wiesz ile osób głosujących traktowało te 20% jako brak chęci na złom z obrony? To tylko domysły czy chcieli czy nie. Ja powiem, że chcieli - ktoś powie, że nie chcieli. Chcesz się bawić ankietami wg własnego widzimisię - równie dobrze wiele osób głosowało na 80% złomu z obrony... czy dla żartu nie wiem - ale na to już nie patrzysz?

      Głos w ankiecie można zmieniać - więc jeśli ktoś nie chce 20% niech zaznaczy 0%. Dałeś ankietę, ludzie zagłosowali według chęci i weź to pod uwagę. Po co robić ankiety skoro na koniec i tak zmienisz wynik nie sugerując się nim?
      Ogame, it's Only a GAME!

      Ja, gdy GameForge mówi, że robi coś dla dobra graczy KLIK

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez M4ti ().

    • Ankiety od zawsze miały charakter poglądowy i informację o tym fakcie zamieściłem w pierwszym poście.
      W tej sytuacji wynikły trudności, które zamierzam potraktować tak jak napisałem.

      Tak bywało w innych przypadkach, gdzie nie zawsze wola graczy ma szansę na spełnienie.

      Community Manager
    • Nie było ankiet to był płacz, że Art i dowództwo w Rzeszy ma nas gdzieś, są ankiety to płacz, że dla jednego za szybkie, dla innego za wolne, trzeci obudził się, że anty wporwadzili i po raz setny trzeba było napisać, bo nikt nie zauważył 0_0
      Jak nowe Uni nie jest dla Ciebie to po prostu tam nie graj, serwery teraz otwierają tak szybko (co osobiście chyba uważam za wadę), że za miesiąć może otworzą taki, który będzie spełniał Twoje wymagania.
      A co do tego złomu to Art pisał, że się pomylił, co jest normalną i ludzką sprawą i nie widzę sensu jechania go w komentarzach, skoro ankieta ma jedynie charakter poglądowy.
      Błąd został naprawiony, Art znalazł sensowne rozwiązanie i temat trzeba przyjąć za zamknięty.
      Wszystkim miłego czekania na to co z tego wyniknie :D
    • Chcieliście demokracji - to macie ^^.

      Dla mnie eko x3 - flota x2 - ACS - złom 60% i obrona 0... ale i tak wybierze większość ;)
      10 lat gry w Ogame...
      200 Starć Tytanów...
      Tysiące wspomnień...

      N C - Kalisto, H GROUP u45,u49 - all top 10
      Supek, DILDO VAGINS, The Suppressor

      OGAME - OFF
      ( 2006 <- :roll: -> 2016 )
    • Tedunio napisał(a):

      czemu tak tą obrone na 0 % ? Pakuje się w nią surke niech chociaż troch pofrunie w pz.


      Nie wszyscy mają na tyle czasu, zeby jeszcze pilnować obrony.. a złom z obrony to brak obrony na ni.. bo jak to sie mówi "nie ma bunkra nie do zdobycia.. to tylko kwestia czasu"... brak bunkrów - ludzi zaczynają szybciej odchodzić.
      10 lat gry w Ogame...
      200 Starć Tytanów...
      Tysiące wspomnień...

      N C - Kalisto, H GROUP u45,u49 - all top 10
      Supek, DILDO VAGINS, The Suppressor

      OGAME - OFF
      ( 2006 <- :roll: -> 2016 )
    • Obrona to nie flota. Pilnować jej nie trzeba. Do tej pory powstało chyba jedno uni ze złomem z obrony - to chyba trochę mało. Po prostu będzie więcej zbierania. Widać że "narod" chce taką opcję. Czy 20 % czy też więcej - ale chcę. Przecież jak komuś to nie będzie odpowiadać to się nie zarejestruje
    • Wręcz przeciwnie kolego.. obrona przy % na PZ jest jak flota... tylko taka, która nie może uciec. A co do tych 20%... Art po zwróceniu uwagi, ze brakuje opcji 0% dorzucił ją.. duze prawdopodbieństwo jest takie, ze Ci co nie chcieli PZ z obrony wybrali najmniejsze zło.. czyli 20%. Od kiedy została dorzucona opcja 0 jest to najchętniej wybierana opcja. Ale co ja się tam będę wypowiadał... ruszyło EB i tyle w temacie ^^
      10 lat gry w Ogame...
      200 Starć Tytanów...
      Tysiące wspomnień...

      N C - Kalisto, H GROUP u45,u49 - all top 10
      Supek, DILDO VAGINS, The Suppressor

      OGAME - OFF
      ( 2006 <- :roll: -> 2016 )
    • *Chard* napisał(a):

      Zaznaczyłem 20% bo nie było innej opcji i większość ludzi też tak zrobiła.
      Zgaduję, że rozmawiałeś z każdym kto zaznaczył opcję 20% i wiesz że oni właśnie tak zrobili. Argument z dupy. Równie dobrze mogę powiedzieć, że zaznaczyli 20% bo właśnie tyle złomu z obrony chcieli. Więc skończcie z takimi argumentami bo NIE WIEMY dlaczego inni gracze zaznaczyli taką opcję.
      Ogame, it's Only a GAME!

      Ja, gdy GameForge mówi, że robi coś dla dobra graczy KLIK