Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Art napisał(a):

      Ktoś mnie wołał? :P

      Nowe uni już niedługo... (wolałbym ogłaszać połączenie, ale cóż...)
      Czasu na propozycje jest niewiele, do 3 grudnia muszę coś podesłać.

      Tym razem prędkość nie większa niż 3x.

      Art jasno napisał, że na więcej niż 3x nie ma co liczyć. Czyli wszystkie dziwne konfigurację typu x5 eko, x3 Flo odpadają.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):





      Cytat za "Art"



      Ktoś mnie wołał? :P

      Nowe uni już niedługo... (wolałbym ogłaszać połączenie, ale cóż...)
      Czasu na propozycje jest niewiele, do 3 grudnia muszę coś podesłać.

      Tym razem prędkość nie większa niż 3x.

      Art jasno napisał, że na więcej niż 3x nie ma co liczyć. Czyli wszystkie dziwne konfigurację typu x5 eko, x3 Flo odpadają.

      Art pisał jasno wiele rzeczy, które potem się miały tak do rzeczywistości jak życie na Słońcu. Art jedynie przekazuje informacje które dostaje, a które się zmieniają, więc to bez znaczenia co pisze Art i to już zostało ustalone w wielu tematach i sam Art pisał o tym, że od niego nic nie zależy. Więc to, że obecnie "nie ma szans" nie oznacza, że jutro okaże się, że nowe uni ma konfiguracje x5 ;)

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • Crion napisał(a):

      Art pisał jasno wiele rzeczy, które potem się miały tak do rzeczywistości jak życie na Słońcu. Art jedynie przekazuje informacje które dostaje, a które się zmieniają, więc to bez znaczenia co pisze Art i to już zostało ustalone w wielu tematach i sam Art pisał o tym, że od niego nic nie zależy. Więc to, że obecnie "nie ma szans" nie oznacza, że jutro okaże się, że nowe uni ma konfiguracje x5
      Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Jeśli mam ustalone odgórne maksymalne możliwości, to się ich trzymam i jeśli maks x3 to innej propozycji, wykraczającej ponad to, nie zamierzam przekazywać.

      Przy okazji, wielokrotnie już pokazałem, że to co gracze chcieli, to otrzymali. Zatem wypominasz tylko te sytuacje, które były negatywne i może bardziej zapadają w pamięć. Co jest zrozumiałe, podobno negatywna opinia rozchodzi się 9x szybciej od pozytywnej. :)

      Wracając do tematu, nie widzę problemu z ustaleniem prędkości universum na x1. Jednak większość się tu wypowiadających wolałaby jednak minimalne chociaż zwiększenie szybkości ekonomii.

      Zatem x1 Floty, x2 Ekonomia, 25 Pol?

      Community Manager
    • Myślę że x2 flota/eco, +25 pól oraz 50% złomu z floty będzie dobrze.

      Uzasadnienie:

      x2 flota - nie zmusi to do spędzania nadmiernej ilości czasu przy komputerze. Ataki dolecą w 0:50h do 1:30h przez co nie będzie trzeba non stop pilnować stacjonującej na planecie floty, ale też przyśpieszy oczekiwanie na upragnione ST;)

      x2 eko - przyśpieszy rozwój, oraz zmniejszy ilościowe objawy syndromu "rezygnacji po złomie". Nie zostanie również zachwiana pierwotna równowaga między eko i flotą.

      +25 pól - i tak mało ale zawsze to trochę lepiej:P

      50% złomu (można się zastanowić nad 70%)- zmniejsza opłacalność bunkrów na tyle by wymusić jakieś szersze działanie, ale nie redukuje ich wartości do zera

      Tak ja to mniej więcej widzę:) chociaż wolałbym eko x4 ale teraz ta opcja jest niedostępna:)


      Sally
    • Art napisał(a):

      Crion napisał(a):

      Art pisał jasno wiele rzeczy, które potem się miały tak do rzeczywistości jak życie na Słońcu. Art jedynie przekazuje informacje które dostaje, a które się zmieniają, więc to bez znaczenia co pisze Art i to już zostało ustalone w wielu tematach i sam Art pisał o tym, że od niego nic nie zależy. Więc to, że obecnie "nie ma szans" nie oznacza, że jutro okaże się, że nowe uni ma konfiguracje x5
      Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Jeśli mam ustalone odgórne maksymalne możliwości, to się ich trzymam i jeśli maks x3 to innej propozycji, wykraczającej ponad to, nie zamierzam przekazywać.

      Przy okazji, wielokrotnie już pokazałem, że to co gracze chcieli, to otrzymali. Zatem wypominasz tylko te sytuacje, które były negatywne i może bardziej zapadają w pamięć. Co jest zrozumiałe, podobno negatywna opinia rozchodzi się 9x szybciej od pozytywnej. :)

      Wracając do tematu, nie widzę problemu z ustaleniem prędkości universum na x1. Jednak większość się tu wypowiadających wolałaby jednak minimalne chociaż zwiększenie szybkości ekonomii.

      Zatem x1 Floty, x2 Ekonomia, 25 Pol?

      Flota x2
      Eko x3
      50% debrisu z FLOTY
      +25pól

      Najbardziej optymalne dla wszystkich. I ktoś grający eko może spokojnie się rozwijać i osoba grająca flotą będzie spokojnie zadowolona. Uni z prędkościami x1 już pokazały jaką mają popularność. Co z tego, że tu 10 osób się to zdeklaruje, że chcę x1 skoro więcej niż te 10 osób nie zagra na takim uni.
      Hear Me Roar!
    • Popatrzcie na ostatnie konfiguracje:
      pl.ogame.gameforge.com/ajax/main/distinctions

      Propozycja Sally:) praktycznie nie różni się od tej z Universum Izar, które przecież pod koniec sierpnia. Cała seria ostatnich Universów miała przyśpieszone wszystkie prędkości.
      Zgodzę się, że na x1 wieje nudą i nie każdemu ta prędkość może odpowiadać.

      Ale biorąc pod uwagę ostatnie konfiguracje, były chyba wszystkie możliwe kombinacje oprócz najwolniejszych.
      Zatem zaproponuję x1 floty, x2 ekonomia, 25pól.

      Community Manager
    • No wiem, że moja propozycja niewiele się różni od uni Izar, ale jako że tam gram to po prostu wiem co mnie denerwuje ;) prędkość x3 dla flot to za dużo. Poza tym, chodzi jeszcze o pierwotny balans między wydobyciem, a ruchami okrętów, który chciałem zachować.

      Art napisał(a):

      Ale biorąc pod uwagę ostatnie konfiguracje, były chyba wszystkie możliwe kombinacje oprócz najwolniejszych.

      Zatem zaproponuję x1 floty, x2 ekonomia, 25pól.
      No ta opcja też jest fajna, tylko zwiększył bym ilość złomu z floty do 50%.

      Pozdrawiam


      Sally
    • Art napisał(a):

      Popatrzcie na ostatnie konfiguracje:
      pl.ogame.gameforge.com/ajax/main/distinctions

      Propozycja Sally:) praktycznie nie różni się od tej z Universum Izar, które przecież pod koniec sierpnia. Cała seria ostatnich Universów miała przyśpieszone wszystkie prędkości.
      Zgodzę się, że na x1 wieje nudą i nie każdemu ta prędkość może odpowiadać.

      Ale biorąc pod uwagę ostatnie konfiguracje, były chyba wszystkie możliwe kombinacje oprócz najwolniejszych.
      Zatem zaproponuję x1 floty, x2 ekonomia, 25pól.

      1500 graczy, z czego połowa wejdzie tylko po to aby zobaczyć co się tu dzieje. Połowa, tej aktywnej połowy, zakończy grę w ciągu 72 godzin i zostaniecie z niczym płacząc o UF. Tak jak napisałeś UNI x1 w obecnej formie jest Uni NUDNYM. Zaraz pewnie wchodzi uni specjalne (mam nadzieje nie tylko eventowe, a stale) które będzie miało prędkość zapewne x1. Uni które teraz powstanie, zginie zanim nawet się nauczy chodzić. Że was jeszcze nic historia nie nauczyła jestem w szoku...
      Hear Me Roar!