Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Art napisał(a):

      Rozwój prędkości to maks 6 tygodni. Możliwe, że nawet krócej (możemy skakać po całkowitych wartościach), skoro brak ACS jest takim problemem, mogę wycofać ten pomysł.
      A znana już jest przybliżona data? za ile to będzie? Tydzień, dwa, miesiąc?
      "Błąd mo­jego wro­ga jest moim przyjacielem"
      "Kto pragnie pokoju, niech przygotowuje się do wojny"
    • Dajcie spokój z jakimś pomysłem wzrastania prędkości to poroniony temat. Jeszcze w dodatku brak ACSa? To jakiś żart chyba.

      Ale i tak nie oszukujmy się zrobią jak zwykle. Opinie graczy mają w czterech literach. Zresztą to widać po wypowiedziach Arta w tym temacie. Wszyscy lub zdecydowana większość jest przeciwko temu pomysłowi a temat jest dalej ciągnięty. Zróbcie ankiete i wszystko wyjdzie. Ale z drugiej strony po co ankieta jak i tak otworzą uniwersum na parametrach według swojego uznania. Dla mnie to wszystko pic na wodę. Jeśli zrobią prędkość wzrastającą i brak ACSa to mam nadzieje że te uniwersum umrze. Tyle w tym temacie. A administratorzy gry nie robią nam łaski że otwierają jakieś uni o nowych parametrach. Dlatego uważam że dyskusja nie ma sensu szkoda czasu. 0_o
    • maxtychyPL napisał(a):

      Dajcie spokój z jakimś pomysłem wzrastania prędkości to poroniony temat. Jeszcze w dodatku brak ACSa? To jakiś żart chyba.

      Ale i tak nie oszukujmy się zrobią jak zwykle. Opinie graczy mają w czterech literach. Zresztą to widać po wypowiedziach Arta w tym temacie. Wszyscy lub zdecydowana większość jest przeciwko temu pomysłowi a temat jest dalej ciągnięty. Zróbcie ankiete i wszystko wyjdzie. Ale z drugiej strony po co ankieta jak i tak otworzą uniwersum na parametrach według swojego uznania. Dla mnie to wszystko pic na wodę. Jeśli zrobią prędkość wzrastającą i brak ACSa to mam nadzieje że te uniwersum umrze. Tyle w tym temacie. A administratorzy gry nie robią nam łaski że otwierają jakieś uni o nowych parametrach. Dlatego uważam że dyskusja nie ma sensu szkoda czasu. 0_o
      Nie chcesz, to nie dyskutuj. Nikt przecież Cię nie zmusza, ale prosiłbym abyś nie torpedował dyskusji tylko dlatego, że Ty masz to gdzieś.
      Jeśli chodzi o ACS, można by zrobić ankietę, ale jest na nią niewiele czasu. Praktycznie w piątek muszę mieć informacje, czy chcemy ACS czy nie.
      Prędkość wzrastająca to tak jak napisałem góra 4-6 tygodni, Universum trwać będzie o wiele dłużej, a chyba wielu graczom zależało na speed uni.
      Co do opinii, czasem są one przyjmowane, czasem nie. Trzeba się liczyć z faktem, że nie tylko "głos ludu" się liczy. Jednak mimo tego będę dalej ciągnął ten temat, a wszystkich negatywnie nastawionych proszę po prostu o nie udzielanie się - da to wyraźny sygnał, że Was takie dywagacje nie obchodzą.

      PS. Ankietę dodam do mojego postu, kto się interesuje tematem, na pewno odda swój głos ;)

      Community Manager
    • @Art

      Przypadkiem kliknąłem, że nie chcę ACS na nowym uni, a jestem WIELKIM przeciwnikiem uni BEZ ACS. dlatego prosiłbym o anulowanie mojego głosu lub przeniesienie go do rubryki TAK dla ACS.

      Dlaczego pomysł z nieaktywną opcją niszcz upadł? Nie rozumiem problemu? Mówiłeś, że nie można wyeliminować statku, którym jest GS, ale nic nie stoi na przeszkodzie deaktywacji opcji niszczenia księżyców?

      Brak ACS na universum, w którym mamy do czynienia z możliwością zakupu surowców jest zwyczajnie głupia. Tutaj nie ma żadnych ZA poza kilkoma osobami, które spadły chyba właśnie z księżyca. Gostek, który na start właduje kupę kasy jest nietykalny w zasadzie od pierwszego dnia uni do +/- 2 miesięcy. Jak mamy grać flotą, jeśli z założenia wiadomo, że TOP1 flot jest nietykalny, a flotę postawił za złotówki?

      Chciałbym bardzo, żebyś w jakikolwiek sposób poruszył kwestię niszczenia moonów przez GSy. Nie wiem jak rozsądnie to dopracować, żeby było to wykonalne, ale GS jako statek farmingowy, czy FSowy jest super, ale jako niszczyciel księżyców jest zbyt szybki na uni x4.
      Moja Duma i Chwała
      TOP2 OGame.pl
      Uni23 TOP1, Uni36 TOP2, Uni39 TOP1, Uni Fornax TOP2, Uni Quantum TOP2
    • Nie srajcie juz z tym niszczeniem :) Grałem na uni x5 i jakoś nikt mi nie niszczył moonow a jak już ktoś chciał to mu gsy spadały bo się podstawiło coś i lajt.
      Ale ten pomysł z brakiem ACS na uniwersum x4 to słaby pomysł i to max tym bardziej że teraz można surkę kupować mam nadzieje ART że nie wejdzie to w życie !!!
      Nie ma nic ważniejszego na tym świecie niż lojalność i miłość, poza lojalnością i miłością miedzy zbirami
    • Wystarczy minimum chęci i takie coś można śmiało wyłączyć. No właśnie, ale najpierw to trzeba chcieć. Gracze i tak zawsze będę grać w tą grę więc po co cokolwiek zmieniać ? Zamiast pomyśleć nad jakąś innowacją choćby właśnie to wyłączenie 'niszcz' na danym uniwersum, nowy statek / system obronny (?) to myślą nad nową opcją do zarobienia jak surowce na start za pieniądze + pewnie trwają prace nad wprowadzaniem "UWAGA ! Tylko dzisiaj event 1.000 Okrętów Wojennych za jedyne 500.000 antymaterii !". Mam nadzieję, że nastąpi kiedyś przełom na, który wszyscy czekają.
      - My name is Riddick... and i remember everything -

      Wasat - [top 3 flot] - (off)
      Yakini - [top 11 flot] - (off)
      Ponad 70 starć tytanów.
    • jakby GF nie była tak zapatrzony w kasę, a bardziej ukłonił się ludziom to bym był bardzo za wyłączeniem opcji antymaterii i dodatków za kasę (ewentualnie tylko to co z ekspa wpadnie) ale wiadomo że takie coś nie przejdzie ;)
      ale mimo to ACSowi mówię NIE ;)



      U24 TOP 120 - Skasowane
      Mizar/Nekkar - Ciśniemy
    • Czyli mamy rozumieć, że zostajesz przy opcji rosnącej prędkości floty (bo tak TY chcesz), a nie tak jak praktycznie wszyscy braku tego pomysłu ?.
      - My name is Riddick... and i remember everything -

      Wasat - [top 3 flot] - (off)
      Yakini - [top 11 flot] - (off)
      Ponad 70 starć tytanów.
    • Miedzynarodowe Speed uni ....to by było cos.....aż mi sie uni 669 przypomina ;)
      10 przykazań gracza OGame
      1. ...
      2. ...
      3. ...
      4. ...
      5. ...
      6. ...
      7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
      8. ...
      9. ...
      10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...
    • ART jakbys czytał co piszemy to byś wiedział ze falki się pomylił przy głosie więc więcej osób była za ACS !!!

      Może być ten speed rosnący to akurat mi obojętne
      Nie ma nic ważniejszego na tym świecie niż lojalność i miłość, poza lojalnością i miłością miedzy zbirami

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SaTuK91 ().

    • Hawok napisał(a):

      Mind_war napisał(a):

      Ja jestem za rosnącą prędkością ;)


      +1 i ja rowniez ;)
      dodatkowo zgadzam sie z brakiem ACS i 7 galaktyk i 3x eko


      Zastanówcie się chociaż na sekundę. Sitr Falki bardzo dobrze napisał. Wystarczy, że od początku zacznie grać "mój brat" samym eko (wiadomo x3) i po tych czterech tygodniach ja otwieram konto, a "braciszek" ładuje we mnie tony surowca (aż go nie przeskoczę w rankingu) za co ja w 2/3/4 gali (liczmy na to, że dużo się zarejestruje) stawiam spore konto, a z "braciszka" konta robię sobie moonówkę ("nagle przestaje grać") , klepię sobie moon'a i z falangi ściągam słabszych graczy na wyższych galach, którzy się jak wiadomo najpóźniej rejestrują. Nie ma ACS i mogą mi naskoczyć nawet maniacy z dużymi portfelami. Macie swoją prędkość. . :]
      - My name is Riddick... and i remember everything -

      Wasat - [top 3 flot] - (off)
      Yakini - [top 11 flot] - (off)
      Ponad 70 starć tytanów.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -- Riddick -- ().

    • -- Riddick -- napisał(a):

      Hawok napisał(a):

      Mind_war napisał(a):

      Ja jestem za rosnącą prędkością ;)


      +1 i ja rowniez ;)
      dodatkowo zgadzam sie z brakiem ACS i 7 galaktyk i 3x eko


      Zastanówcie się chociaż na sekundę. Sitr Falki bardzo dobrze napisał. Wystarczy, że od początku zacznie grać "mój brat" samym eko (wiadomo x3) i po tych czterech tygodniach ja otwieram konto, a "braciszek" ładuje we mnie tony surowca (aż go nie przeskoczę w rankingu) za co ja w 2/3/4 gali (liczmy na to, że dużo się zarejestruje) stawiam spore konto, a z "braciszka" konta robię sobie moonówkę ("nagle przestaje grać") , klepię sobie moon'a i z falangi ściągam słabszych graczy na wyższych galach, którzy się jak wiadomo najpóźniej rejestrują. Nie ma ACS i mogą mi naskoczyć nawet maniacy z dużymi portfelami. Macie swoją prędkość. . :]



      co Ty wiesz o zabijaniu?..



      ja nie głosowałem a byłbym na tak dla uni bez acs (już mam dość jak ktoś ma 10 kont i rozwala wszystkich na wystawkach), a kto właduje ile kasy w konto to mi obojętne

      Administrator Forum Asiaa:
      Słownictwo

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez TenZły ().

    • TenZły napisał(a):

      -- Riddick -- napisał(a):

      Hawok napisał(a):

      Mind_war napisał(a):

      Ja jestem za rosnącą prędkością ;)


      +1 i ja rowniez ;)
      dodatkowo zgadzam sie z brakiem ACS i 7 galaktyk i 3x eko


      Zastanówcie się chociaż na sekundę. Sitr Falki bardzo dobrze napisał. Wystarczy, że od początku zacznie grać "mój brat" samym eko (wiadomo x3) i po tych czterech tygodniach ja otwieram konto, a "braciszek" ładuje we mnie tony surowca (aż go nie przeskoczę w rankingu) za co ja w 2/3/4 gali (liczmy na to, że dużo się zarejestruje) stawiam spore konto, a z "braciszka" konta robię sobie moonówkę ("nagle przestaje grać") , klepię sobie moon'a i z falangi ściągam słabszych graczy na wyższych galach, którzy się jak wiadomo najpóźniej rejestrują. Nie ma ACS i mogą mi naskoczyć nawet maniacy z dużymi portfelami. Macie swoją prędkość. . :]



      co Ty wiesz o zabijaniu?..



      ja nie głosowałem a byłbym na tak dla uni bez acs (już mam dość jak ktoś ma 10 kont i rozwala wszystkich na wystawkach), a kto właduje ile kasy w konto to mam wyje...


      Daję prosty przykład (nie tylko zresztą ja) jak można ominąć ten system, a swoje frustracje wyładuj proszę gdzieś w zaciszu domowym, na siłowni (?).
      - My name is Riddick... and i remember everything -

      Wasat - [top 3 flot] - (off)
      Yakini - [top 11 flot] - (off)
      Ponad 70 starć tytanów.
    • Przy braku ACS powinni zmienić tytuł rankingu graczy na "Wydał najwięcej antymaterii"...
      Żeby nie było nie mam nic przeciwko antymaterii, sam z niej korzystam(Komandor), ale w tym momencie bez ACS gra straci sens, bo rywalizacja przez kupowanie dodatkowe AM to żadna przyjemność.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez huto ().

    • Barbara napisał(a):

      Troche nie na temat. Czy na takim uni bez acs sojusznik może zrobić mi podstawke? Jeżeli nie to troche z dupy pomysł, każdy na każdego

      Tak wspólna obrona zostaje bo misja zatrzymaj jest dostępna bez względu na obecność ACS lub jego brak.
      -----
      Każdy głos tutaj ma trochę racji, jednak niektórzy mają tendencję do popadania w lekką paranoję.
      Kiedyś się grało bez ACS i miało to swój urok. Zdaję sobie sprawę że mechanika gry zmieniła się znacząco, jednak połączenie speed uni + braku ACS jest rozwiązaniem nowym i przynajmniej w teorii ciekawym. Mówienie o tym, że jeśli ktoś właduje ogromne pieniądze będzie niezniszczalny jest lekko na wyrost - tak na pewno będzie mu znacznie łatwiej w początkowej fazie gry, jednak brak ACS tylko nieznacznie zmienia tu sytuację. Kasa w takim modelu jak jest teraz, zawsze będzie dawała ogromną przewagę.

      Post o omijaniu systemu - Ameryki to ty nie odkryłeś... I tu znowu ACS mało ma do gadania. Na uni z ACS też pełno jest ludzi którzy mają "braciszków" i to zazwyczaj nie jednego także co to za argument.

      Brak ACS wymusi zupełnie inny styl latania i to będzie realna zmiana. Także bunkrownictwo stanie na wysokim poziomie - i to są chyba główne minusy (dla innych plusy) grania bez ACS.
    • Nevski napisał(a):

      Barbara napisał(a):

      Troche nie na temat. Czy na takim uni bez acs sojusznik może zrobić mi podstawke? Jeżeli nie to troche z dupy pomysł, każdy na każdego

      Tak wspólna obrona zostaje bo misja zatrzymaj jest dostępna bez względu na obecność ACS lub jego brak.
      -----
      Każdy głos tutaj ma trochę racji, jednak niektórzy mają tendencję do popadania w lekką paranoję.
      Kiedyś się grało bez ACS i miało to swój urok. Zdaję sobie sprawę że mechanika gry zmieniła się znacząco, jednak połączenie speed uni + braku ACS jest rozwiązaniem nowym i przynajmniej w teorii ciekawym. Mówienie o tym, że jeśli ktoś właduje ogromne pieniądze będzie niezniszczalny jest lekko na wyrost - tak na pewno będzie mu znacznie łatwiej w początkowej fazie gry, jednak brak ACS tylko nieznacznie zmienia tu sytuację. Kasa w takim modelu jak jest teraz, zawsze będzie dawała ogromną przewagę.

      Post o omijaniu systemu - Ameryki to ty nie odkryłeś... I tu znowu ACS mało ma do gadania. Na uni z ACS też pełno jest ludzi którzy mają "braciszków" i to zazwyczaj nie jednego także co to za argument.

      Brak ACS wymusi zupełnie inny styl latania i to będzie realna zmiana. Także bunkrownictwo stanie na wysokim poziomie - i to są chyba główne minusy (dla innych plusy) grania bez ACS.


      Więcej takich wprowadzających w błąd i niczego nie wnoszących postów i temat rozkwitnie że hoho.

      Co Ty tam wiesz o graniu bez ACS.


      Universum Io 250 ST - 370 690 % OFF

      Universum Jupiter UF 40 ST - 215 799 %