Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ogólnie to jest parcie na speed universa. Zmniejszająca się prędkość przynajmniej na .DE nie została ciepło przyjęta.
      A takie 6-tygodniowe rozbujanie prędkości flot może (aczkolwiek nie musi być interesujące) - bylibyśmy pierwsi, którzy na ten pomysł by się zdecydowali.

      Do jutra muszę przekazać konkret co do nowego Uni, obecnie stoję na stanowisku:
      Braku ACS, 70% DF, 3x Eko, 1-4x Floty (0,5x co tydzień)

      Community Manager
    • -- Riddick -- napisał(a):

      To ma być ciekawy pomysł ?! :quasi: Szkoda tutaj nawet klnąć wystarczy pomyśleć. Art po co mydlisz ludziom oczy? Robisz to specjalnie ? Moim zdaniem tak wraz z korporacją aby pokazać jakie to innowacje robi GF jak to wejdzie. O co chodzi ? Chodzi o to, że znowu zaczynając od 1x (nawet jeżeli wszystko będzie wzrastać) dzieciaki wywalą majątek aby być na początku "tru i elo" coś ala komornik z yakini i o to tutaj chodzi !! O kolejne pieniądze, a ni innowacje. Wyssać dzieciaka, a potem niech się buja. Alee... Zaraz, zaraz ... jak dziecko będzie mądre to właduje w eko i dogonisz takiego typu gościa przy braku ACS ? Będziesz liczył na cud, że się o Ciebie rozwali ? Czy na to,że podzieli np. na 4 kolonie ?! Ha ha ha... Innowacje.. Dobre ! ! :E Jeżeli wystartuje Braku ACS, 70% DF, 3x Eko to będzie to najsprawiedliwsze. No, ale... jak firma zarobi skoro nikt nie będzie kupował surowców za krocie na samym początku skoro za jedną nockę będzie ich z własnego wydobycia :]
      Ja jednak byłbym za brakiem ACS, ażeby utrudnić grę. Jedyne co mi się nie podoba to ta wzrastająca szybkość flot. Zostałbym przy stałym x3, ewentualnie x4.
      "Błąd mo­jego wro­ga jest moim przyjacielem"
      "Kto pragnie pokoju, niech przygotowuje się do wojny"
    • Art napisał(a):

      Ogólnie to jest parcie na speed universa. Zmniejszająca się prędkość przynajmniej na .DE nie została ciepło przyjęta.
      A takie 6-tygodniowe rozbujanie prędkości flot może (aczkolwiek nie musi być interesujące) - bylibyśmy pierwsi, którzy na ten pomysł by się zdecydowali.

      Do jutra muszę przekazać konkret co do nowego Uni, obecnie stoję na stanowisku:
      Braku ACS, 70% DF, 3x Eko, 1-4x Floty (0,5x co tydzień)


      a moze eko tez + 0,5 x co miesiac do wartosci 5x :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez willy888 ().

    • @Art

      Ten pomysł jest idiotyczny. Pozwól, że przedstawię Ci schemat myślenia TOPowego gracza z Qantum, czy Fornaxa. Otóż startując z tym x1 założyłbym sobie moonóweczkę i generalnie wchodził na konto od wielkiego dzwona rozbudowując eco, żeby konto było przygotowane na wejście konto głównego. Gdy uni osiągnie oczekiwaną przeze mnie prędkość zakładam konto główne, które boostuje maksymalnie jak się da kontem moonowym. Nie będę grać na x1 i czekać miesiąc czasu na przyspieszenie uni. Zwyczajnie mi się nie chce, a każdy dobry gracz wie, że strata rzędu miesiąca jest do odrobienia w maksimum 2 tygodnie. Idlaki, mniej zieleni, antymateria. Innymi słowy po kiego wafla kombinować skoro nikomu to się nie podoba.

      Co z kwestią niszczenia moonów. To powinno być priorytetem, bo znowu wpadnie ZS i BoS, a universum skończy jak Fornax i Quantum. UFSy 90% universum. Nuda jak cholera.

      Moja konfiguracja, która sugerowałbym wdrożyć to jest x4 floty, x4-6 eco, 70% PZ, ACS, 7 galaktyk, nieaktywna opcja niszcz dla GSów i co najważniejsze. Universum międzynarodowe. Tak jak było Quantum, gdzie grali chłopaki z Niemiec, Francji, Turcji. Zróbmy coś podobnego do Quantum, ale bez tego cholernego niszczenia moonów, żeby universum po roku dalej było grywalne. Przemyśl to proszę, bo bez Twojego wsparcia moje czcze gadanie idzie w próżnicę.

      PS. Słabe universa nie przysporzą pieniędzy GF, bo najlepsi gracze z reguły najwięcej też łożą pieniędzy na grę. Nie kupują oni surki, ale weź tu czekaj za pół roku 3 miesiące na astro. No trzeba przeklikać. Nie ma wyjścia. :D
      Moja Duma i Chwała
      TOP2 OGame.pl
      Uni23 TOP1, Uni36 TOP2, Uni39 TOP1, Uni Fornax TOP2, Uni Quantum TOP2
    • Art:
      Speed uniwersum flota 4, eko 4-5, brak ACS, 70% PZ (jak zasugerował ktoś uniwersum wielonarodowe) i wywalenie niszcz to jest coś nowego, a nie jakieś rozkręcanie się :| . Uniwersum bez wiecznych urlopów, bardzo duża ilość graczych, która będzie grać miesiącami nawet przy srogich złomach = dużo pieniędzy. Przedstaw im to, a nie pożałują ani oni, ani Ty jeżeli cokolwiek z tego masz. :] Myślę, że jesteś na tyle rozsądny, że chociaż raz nożyce się odezwą ;)
      - My name is Riddick... and i remember everything -

      Wasat - [top 3 flot] - (off)
      Yakini - [top 11 flot] - (off)
      Ponad 70 starć tytanów.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -- Riddick -- ().

    • Widzę, że propozycja Arta i jego stanowisko ni jak się ma do poparcia ludzi, którzy w ogromnej większości na takie coś czekają od dłuższego czasu. Moim zdaniem zmiana stanowiska swego i zaproponowanie uniwersum szybkiego bez opcji niszcz to najlepsza propozycja, a jeżeli niszcz nie przechodzi to zwyczajne mocne i szybkie uni bez idiotycznych "dodatków".
      - My name is Riddick... and i remember everything -

      Wasat - [top 3 flot] - (off)
      Yakini - [top 11 flot] - (off)
      Ponad 70 starć tytanów.
    • Mari napisał(a):

      Mind_war napisał(a):

      Jeżeli wyrzucenie opcji niszcz to nierozłączne musi być wyrzucenie możliwości FSa na Kolonizuj ;)



      Dlaczego?


      Jaki jest teraz sposób na ściągnięcie floty która jest na FSie "Kolonizuj"?
      Ściąganie moona.
      Ewentualnie bawienie się w "wyliczanie", czyli trzeba wiedzieć kiedy ktoś zrobił FSa (co trzeba niestety szacować z nawyków celu) oraz na ile % (również z nawyków celu)

      Wyłączając ściąganie moonów trafienie takiej floty maleje praktycznie do 0
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu
    • Dokładnie fs na kolonizuj też off skoro niszczenie moonow off !!!
      Jeżeli ktoś uparcie będzie pilnował konta a nie będzie opcji niszcz to jest nie do uwalenia bezsens ;/
      Nie ma nic ważniejszego na tym świecie niż lojalność i miłość, poza lojalnością i miłością miedzy zbirami
    • Mind_war napisał(a):

      Tak więc oświeć mnie pro flociarzu :).
      Twoja mądrość aż mnie oślepia.


      Nie jestem twoim kolegą ani łebkiem do którego możesz się "dopinać" dlatego jakieś aluzje, sarkazmy proszę schowaj sobie w kieszeń bardzo głęboko. Na forum lepiej rozmawiać, a nie się prowokować nie sądzisz ?
      - My name is Riddick... and i remember everything -

      Wasat - [top 3 flot] - (off)
      Yakini - [top 11 flot] - (off)
      Ponad 70 starć tytanów.
    • Nevski napisał(a):

      Anty bedzie plynelo i chyba o to GF chodzi. Jak ktos chce tyle wydac jego sprawa i czy z czy bez ACS i tak zdobędzie przewagę.
      Speed uni bez ACS to przynajmniej coś nowego. Szkoda tylko że te prędkości mogą skakać. No ale coś za coś.


      W każdym bądź razie x4 flota i x4 eko chcą wszyscy. ACS możliwe, że będzie. Co do zmiennych stanowczo za nie!.
      - My name is Riddick... and i remember everything -

      Wasat - [top 3 flot] - (off)
      Yakini - [top 11 flot] - (off)
      Ponad 70 starć tytanów.
    • Nevermind. Ważne żeby upadł głupkowaty pomysł z przyrostami. Fajnie by było jakby niszczenie księżyca także nastąpiło i tak jak kiedyś dopiero przy braku FS'a gość pada bo metoda na PZ'ta nie była jeszcze do końca opracowana i tajemnicza. Tutaj wystarczy cyknąć lotkę w układ, a na 4x obrońca musi się bardzo szybko lognąć aby bomby nie dostać. Wystarczy stać i czekać ;>
      - My name is Riddick... and i remember everything -

      Wasat - [top 3 flot] - (off)
      Yakini - [top 11 flot] - (off)
      Ponad 70 starć tytanów.
    • Outsider napisał(a):

      I niech płynie, ale ACS daje możliwość zniwelowania tej przewagi co pokazało właśnie Yakini. Nie trzeba pakować kupe kasy żeby coś zdziałać, bez acsa byle lama z grubym portfelem może być top 1 nie do ruszenia...


      I agree with you, nie wiem skąd w ogóle ten pomysł na brak acsa, ja mam tylko pytanie do Arta kiedy mniej więcej będzie nowe uni bo chyba będę tam grał, rozważam nawet przeniesienie się tam z leo.
    • Naprawdę ciężko Wam dogodzić :P

      Padały głosy o braku ACS, to jedno Universum można bez niego zrobić. Opcja braku misji Niszcz była już dyskutowana i została odrzucona.
      Wzrastająca prędkość, to coś co chciałbym przetestować. Nie przyjmie się, nie będziemy wracać do tego pomysłu.
      Nawiązania do cziterstwa, zakładania kont pod push po osiągnięciu maksymalnej prędkości nie ma sensu, gdyż każde rozwiązanie można w ten sposób obalić.

      W tym momencie próbuję uzyskać dobrą prędkość flot (bez względu na sposób), stąd też argument 'przetestowania' wzrastającej wartości. Ostatnimi czasy ciężko o Universa Speed, zatem imam się wszelkich możliwych metod.

      Nie ma co liczyć na prędkości większe niż x4.

      Do otwarcia Universum jest jeszcze sporo czasu :p

      Community Manager
    • Zwyczajnie nie uczą się na błędach. Mimo ze nie lubie x5, to trzeba przyznac ze te uni maja najlepsza frekwencje. Rozumiem gf nie zgadza sie na x5 ale mysle ze x4 spokojnie by wystarczyło. Nie mówiąc o wzrastającej prędkości, gdzie to juz wgl poroniony pomysl. Mało kogo bawi sama rozbudowa tego 6 czy 7 lvl kopalń i tak wszyscy chcą mtki. A takie ''testy'' kończą się tym ze nie ma co z takimi uniwersami potem robić, bo po roku się wyludniają a fuzje nie ma z kim zrobić. Przykład własnie kasio. A opcja niszcz wyłączona to by była najlepsza unia jak dotąd.

      ''Bo z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby.''
      Pb Solo - 346,963% i Acs - 451,005%

      Ilość ST >300