Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ale skupienie się na uf czy ratowaniu starych uni nic nie da twórcom gry ! lepiej dla nich z finansowego punktu widzenia otwierać nowe uni bo sporo osób kupi anty dopalacze i inne pierdoły, przy starcie nowej uni gf dostaje dużo więcej $ niż na 5 starych uniach razem, o to tutaj chodzi :D więc Twoja koncepcja pomimo tego że dla graczy ma sens, nie ma sensu dla gf :P
      druga sprawa swoją drogą na ogame.de nie ma ankiety nawet...
    • Ale się podniecacie :D
      Otworzą nowe uni. Ludzie się zarejestrują, wykupią anty i ulepszacze. Potem ktoś założy temat w DID "Skąd jesteście". Drugim tematem będzie "Pokaż się", a trzecim "Farmy piszą". Ludzie będą robić ST na 30%. Top będziesz szedł w górę. Wpadnie jakiś gość, który będzie się pytał czy warto zaczynać i czy doścignie topkę. Jak się wszystko uspokoi i zostanie kilka tysięcy kont, to się okaże, że kont jest 4500 a graczy 2000, w tym jedynie 500 nieaktywnych. Wpadną Ci sami oszuści z innych uni, którzy kupią konta w TOP 10 i będą uważać się za najlepszych. Potem zaczną się oskarżenia o pushe i multi. Admini jak zwykle będą banować za 50ty push ekstremalny i 26te multikonto banem na tydzień. Itd itd..

      Te same avatary, kopalnie, pancerniki, wyglądy planet. Nuda
      Dlatego ta gierka upada, bo nic w niej się nie dzieje i jakby nawet otworzyli uni ze speedem x10 i 99% debris to i tak nic nie da.

      ]:-D

      Dzieci teraz w GTA 5 grają, w jakieś battlefildy a nie w klikane obrazki :E
      pozdro ;P
    • mayday zgodzę się, że najpierw powinni wziąć się za istniejące już uni, ale moim zdaniem wszystko powinno być robione wg jakiegoś ustalonego porządku i w dość prężnym tempie, żebyśmy wszyscy doczekali tych fuzji. Co do nowych uni to dużo ludzi czeka za nowym serwerem różne prędkości tez mi się średnio podobają aczkolwiek nie ukrywam, że pograłbym sobie na x2 bo na x1 już jednym gram sądzę, że jedno uni wystarczy a druga sprawa, że na x5 jest trochę za szybko, po prostu lubię osiągać pewne rzeczy w dłuższym czasie, daje to większą satysfakcje, x2 byłoby idealną prędkością dla mnie.
    • To jak ostatnio są same speed uni, to może kolejne będzie dla pracujących śpiochów, np x0,5, albo 0,25?:P
      Walka o MTka przez tydzień:D
      Ustrzelenie ST? Chyba tylko z wyliczenia:)
      To by było uni dla wyjadaczy a nie klikaczy. Nawet górnik miał by czas by policzyć co i kiedy zbudować.

      Obecny problem to nie prędkość uni, ale to co na nim jest. Uni jest zabawne gdy jednostki idą w setki, są jeszcze badania które trzeba zrobić by móc coś nowego postawić i po zebraniu surki ze wszystkich planet górnik może włączyć jakąś kopalnie.
      Gdyby na każdym uni dodano coś nowego z działu "pomysły" - nowy budynek, jednostkę, badanie lub zmieniono mechanikę gry (np tak jak w przypadku plazmowej), to ludzie by grali, bo nowość wymagałaby nowego podejścia, nowej strategii.

      Teraz jest stagnacja.
      Doszedłem do top1 bez Anty i jaki mogę sobie postawić nowy cel na kolejne uni? Czuje się jakbym przeszedł tą grę:)

      Potrzeba nowych celów których osiągnięcie będzie wymagało np pół roku gry, a innych z rok. Wtedy ludzie będą trwać na uni i walczyć.
    • ciekawą opcją byłby złom z obrony który pamietam tylko na 2 serwerach był


      ale gracze teraz grać nie potrafią i chcą ułatwienia wiecej złomu wieksza predkość


      a złom z obrony uniemożliwiłby wielu noobkom gre bo teraz sie chowają za bunkrem a taktyczny odwrót ich chroni...
    • Tutaj zauważyłem duży problem z tym złomem z obrony bo z jednej strony tak jak mówi Morgred ludzie chowają się za bunkrem i taktyczny odwrót ich chroni, a z drugiej jakby był złom z obrony to taki co klepał eko ma jakąś tam obronę nagle zostaje zaatakowany tylko w celu zrobienia pzta z obrony, ja jestem za opcją standardową bez złomu z obrony bo ta gra tak naprawdę polega na tym żeby łapać floty myśleć jak wyłapać czyjeś fsy, itd. a nie zajmować się jedynie łupieniem małych obron na początku.
    • złom z obrony to najgorsze co może być dla ludności universum, za mały bunkier = farmienie bo przecież nie ma żadnej lini oporu(obrony antyfarmingowej), za duży bunkier to znowu ciekawy %, i tak sie działo na takich uniach, co chwile by satki padały na takim czymś, a jeszcze nie znałem nikogo co w troszkę pozniejszym etapie gry nie miałby satek i to dużej ilości:)

      a tak swoją drogą to mogliby się jednak pośpieszyć z tym otwieraniem tego universum ]:-D
      u6 - Yoda/Neytiri

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .:Neytiri:. ().

    • Gdyby był PZ z obrony to znaczenia nabrałaby elektrownia fuzyjna;) W połączeniu z tech energetyczną na wysokich poziomach są alternatywą dla satek - drogą w porównaniu z satkami, ale na takim uni byłoby to rozwiązanie.

      Zagrałbym na takim uni z wielką chęcią:)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SenTey ().

    • Outsider napisał(a):

      Morgred, nie tylko noobkom, ale i ekonomom, bo przy złomie z obrony staliby się farmami. Właśnie dlatego jest tak mało takich uni ;)
      ale teraz non stop się idzie na ręke ekonomom a dla flociarzy tylko kłody pod nogi

      geolodzy, dopalacze do surki, taktyczny odwrót, ostatnio zaczeli kombinować z zwiekszoną predkością eko a flota zwolniona co jest już totalną pomyłką. Serwery dla graczy któzy chcą wejść 1 raz dziennie i podbijać sobie kopalnie nie dla tych którzy chcą sobie polatać
    • akurat z kolegą się nie zgodzę bo w odpowiedzi na geologa masz oficera dla flociarzy i akurat oficerowie są rozłożeni mniej więcej po równo z korzyścią dla każdego stylu gry, a odwrót taktyczny to założenie dla SŁABSZYCH graczy a nie dla ekowców, a dopalaczy używają zarówna jedni i drudzy jedni bardziej inni mniej, to tylko powstało żeby $ się zgadzał a nie żeby pomagać górniką, chyba że gf wie że statystycznie górnicy kupują więcej anty więc czemu nie udogodnić gry im ?! wiem że to psuję gre i też bym wolał żeby szanse były równe, poza tym przed literkowymi uniami nie było speeda i pancków nawet i nikt nie płakał :P
    • Morgred, oczywiście zgodzę się, że ekolodzy zyskali przewagę przez te wszystkie rzeczy, ale popatrz na to inaczej... Ile % graczy na starszych uniach to flociarze, a ile górnicy? Większość to ludzie klepiący eko i w przypadku uni, gdzie takim po prostu nie będzie się opłacało grać, bo mogą poczekać 2 miesiące i wyjdzie uni, gdzie nikt nie będzie dręczył ich obrony, nie zaczną na uni ze złomem z obrony. A co jest warte uni bez górników chyba nie trzeba pisać... pare miesięcy, flociarze się wytłuką i nie będzie komu grać
    • koncepcja napisał(a):

      pewnie GF da tak jak na fr ze wszystko 2x joł



      To wcale nie byłaby głupia konfiguracja, taka wręcz - optymalna dla każdego :P

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Najlepiej jakby otwarcie było w weekend z rana, np sobota o 10. Najwięcej osób mogłoby zacząć wraz z otwarciem i w pierwsze dwa dni pograć więcej. Byłaby ciekawsze rywalizacja i większa konkurencja na początku.
    • To ja jeszcze zapytam, jak w praktyce wyglądają te "dodatkowe pola"? To jest jakaś stała liczba, np +20 do wszystkich planet, czy jakiś % od średniej na danej pozycji czy całkowita losowość? Jakieś widełki ilości pól są? Wiecie cokolwiek? Ile pól ma matka?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SenTey ().