Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Mi osobiście konfiguracja nowego uniwersum się podoba i jak najbardziej odpowiada.
      Po bardzo długiej przerwie postanowiłem z powrotem spróbować swoich sił w OGame.
      Jeżeli ktoś myśli trochę dłużej zagościć się na uniwersum Ursa i planuje założenie sojuszu to proszę do mnie o PW, pisał bym się na taki sojusz.
      Pozdrawiam i czekam na nowe uni. !
    • Trochę się na takie fajne ekonomiczne uni naczekałem, ale w końcu dali coś nowego. Konfiguracja jest bardzo przyjemna [choć jeszcze lepsza dla mnie była by np z flota x 0,5 a normalną prędkością wydobycia}. Przy takich parametrach uni może dość długo pożyć bo złoma dostać trudniej niż na speed uni a starty odrobić równie łatwo. Niektórzy mogą być niezadowoleni ale prawda jest taka że większość graczy to jednak górnicy, a dla nich uni jest idealne.
      Pierwszy raz od paru lat zagram sobie na nowym uni. :D
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc nie obrażając nikogo ale większość graczy to nieloty bez umiejętności a nie górnicy z powołania.
      Jakie trzeba mieć umiejętności aby zbierać surowce i klikac ,,buduj" ?
      Zero finezji...
      Wątpie, żeby kogoś kręciła gra eco... logowania raz dziennie i latanie transporterami.
      Ktoś gra eco bo albo nie umie złomować albo nie ma czasu na gre flotą... ale prawdziwy flociarz nie zostanie górnikiem bo go to będzie nudzić.
      Ale takie moje zdanie ;) Nigdy nie rozumiałem górników i pewnie nie zrozumiem ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [...] ().

    • Konfiguracja zmierza w dobrą stronę- rozróżnienie prędkości flota/eko wg mnie bardzo udany pomysł za o którym pisałem juz hoho temu. Bardzo mnie kusi spróbować na takiej konfiguracji.... po raz pierwszy od kilku lat. :)
      Jaki plan? spokojne eko :D
      e: chyba ze nie będę mógł patrzyć na zalegające surowce :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lesnik ().

    • koncepcja napisał(a):

      obstawiam ze max 5k graczy:/

      Nie wiem ile obecnie graczy rzuca się na start danej uni, ale w wakacje zawsze sporo osób wracało do pociesznego klikania i myślę, że tak też będzie i tym razem. Do tegp dochodzi nowa konfiguracja, na którą można narzekać, można jej nie lubić, popierać, ale jednak każdy będzie chciał ją sprawdzić, choćby na krótką chwilę. ( czyt. miesiąc/może dwa). :)
    • Cezarcfc napisał(a):

      . Konfiguracja jest bardzo przyjemna [choć jeszcze lepsza dla mnie była by np z flota x 0,5 a normalną prędkością wydobycia}.


      Nie no, stary, 1,5h w układzie?....
      To by była przesada :roll: I tak ekowcy zawsze mieli lepiej :quasi:


      Będe wam tutaj niszczył kopalnie, strzeżcie sie :ocb:
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mind_war ().

    • [...] napisał(a):

      Cezarcfc nie obrażając nikogo ale większość graczy to nieloty bez umiejętności a nie górnicy z powołania.


      lol, nieloty bez umiejętności, to żeś napisał. Moim zdaniem, gra kiedyś, była o wiele ciekawsza niż teraz, obecnie OGame nastawione jest na zarabianie kasy, a nie na przyjemność. Co to za przyjemność, korzystać z antymaterii, za która musisz płacić. Lecisz spokojnie na gościa, a on za pomocą antymaterii, postawi w szybkim czasie taką obronę, że się nawet nie zorientujesz i gdzie tu chęć do latania z takimi dodatkami
    • Widzę masz w sobie ogrom zapału.
      Pewnie... najlepiej się poddać bo nie wejdzie jeden, dwa ataki :E Prawdziwy flociarz :D :E
      Dokładnie lepiej usuń się w kąt ze swoim eco i klep je spokojnie. Bo ja mimo tego, że bym wpadł na obrone z Anty nie porzuciłbym gry flotą bo to lubie, to dla mnie jest sens tej gry... rozwalić komuś jego statki ;)
      Mowisz, że gra kiedyś była ciekawsza... jeśli chodzi o ten dreszczyk to chyba ta anty jej dodała a nie ujeła. Bo komu nie skoczy ciśnienie gdy obrońca się zaloguje po złomie i zbierze cały złom za antyrecki ;) Fajne to nie jest przyznam, ale nie sądze, żeby to zmieniło jakoś grę na nudniejszą.
    • Zbieram zakłady, że bonus z antymaterią pojawi się jakiś dzień, może dwa po starcie unii :E

      Zawsze tak robią, skubani :quasi:
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu
    • Police Man napisał(a):

      Mind_war napisał(a):

      Zbieram zakłady, że bonus z antymaterią pojawi się jakiś dzień, może dwa po starcie unii :E

      A ja obstawiam, że owy bonus pojawi się po aktywacji konta :)


      Nie chodzi o bonus +8k antymaterii
      Chodzi o bonus, że np. przy zamawianiu antymaterii dostajesz 10/20/30% więcej.
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu
    • Od razu masa "towarzyszy" rzuci się na nowe uni. Pogracie miesiąc i wpiszecie sobie do sygny następne uni top20?
      Na Siriusie połowa topki już poleciała a uni jest moim zdaniem jeszcze bardzo młode.

      Mind_War kto będzie chciał kupić anty to i tak kupi niezależnie od promocji zauważ jednakowoż ,że Ci gracze sponsorują twoją darmową grę:P
      W praktyce tak jest pomimo stwierdzenia GF'u że gra jest darmowa. W dzisiejszych czasach mało jest rzeczy za darmo za przytłaczającą większość płacisz minimum raz:P

      Nie zgodzę się również że jest to uni dla górników:) Najpierw przyjmijmy troszkę dłuższy horyzont czasowy np 2 lata a nie sprint do 1 września godz 8:59. Topowi flociarze obecnie mają eco minimum 35/30/30 kiedyś mieli znacznie mniej okazałe ale potrafili się dostosować:P Sposób na sukces to gra mieszana przyprawiona umiejętnościami konsekwencją i cierpliwością. Nie trzeba ST ale flota będzie ważnych ogniwem naszego konta.


      Tylko...


      I tak gra się nudzi bo komu się nie znudzi codziennie wysyłać X fali farmingów? Codzienne skanowanie okolic 9-13 moonów? NUDA i doskonale widać to po wielu ST gdzie gracze jako powód złoma wpisują nuda rutyna itd



      Narzekajcie dalej zamiast grać albo skończyć z tą grą. Miejcie odwagę:P

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez emek^^ ().

    • szatanista to sie zawiedziesz bo sie pozmienialo
      oj pozmienialo sie

      jak napiszesz do mnie PW z mila checia ci wytlumacze co uleglo zmianie jak slac exspedycje i ogolnie takie tam



      P.S. a ja sie zaloguje juz odrazu i moze choc raz w mojej 8 letniej karierze zagram w 1 gali ?
      P.S.2 no i po raz pierwszy zaczne odrazu z startem uni a nie 14 dni po

      z teg co udalo mi sie dowiedziec to na nowym uni zagraja ciekawe osobistosci wiec zapowiada sie fantastycznie jak dla mnie

      pomimo dosc negatywnych ustawien wiem ze kilku konkretnych flociarzy zagra wiec gramanin bez biadolenia i pitu pitu ze to bedzie nudne uni bo bedzie ciekawie a z tego co slyszalem to zagramy nawet w jednym sojuszu wiec nastaw sie bardziej optymistycznie

      pozdrawiam

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mxxxa ().

    • drakon napisał(a):

      ja też zagram ale zastanawiam się nad taktyka, czy bunkier czy może do MT i farmić ten znakomity urobek.. :)))


      Ze wstępnych wyliczeń wyszło mi, że MT będzie około północy lub 1 w nocy :)

      Myśle, że urlop będzie trwał tyle samo co na x5... czyli 24h
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mind_war ().